Profilo Derin Dondurucu

Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

8 farklı Profilo Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıProfilo
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıProfilo
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (8)

Profilo Çamaşır Kurutma Makinesi Profilo Buzdolabı Profilo Çamaşır Makinesi Profilo Bulaşık Makinesi Profilo Fırın Profilo Beyaz Eşya Seti Profilo Davlumbaz Profilo Su Sebili Profilo Televizyon Profilo Termosifon Profilo Ekmek Yapma Makinesi Profilo Meyve Kurutma Makinesi

En Popüler Profilo Derin Dondurucular

Profilo Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Profilo Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Profilo Derin Dondurucu Fiyatları Akakçe'de!

Evlerde kullanılan beyaz eşyalar arasında en yaygın olanlarından biri derin dondurucudur. Çünkü derin dondurucular sayesinde yiyeceklerin çoğu aylarca saklanabilir ve taze kalır. Yiyecek ve içecekleri uzun süre korumanın yollarının en önemlisi, derin dondurucular içerisinde muhafaza etmektir. Çalışan kadınlar veya erkekler, işten eve döndüklerinde dondurucudan çıkardıkları yiyeceklerle kolayca yemek hazırlayabildikleri için bu beyaz eşyayı satın almayı isterler. Özellikle de ev hanımları bu noktada oldukça istekli davranırlar. Yazlık ya da kışlık olarak belirlenen yiyecekler ev hanımları tarafından hazırlanır, poşetlere doldurulur ve derin donduruculara konularak bozulmadan saklanır.
Özellikle bazı yiyeceklerin erken bozulma riskine karşı kullanılan derin dondurucular, ev eşyaları arasında önemli bir parça haline gelmiştir. Yazlıkta veya kışlıkta derin donduruculara her zaman için ihtiyaç duyulur. Teknolojik cihaz, ev eşyası ve daha birçok kategorideki ürünlerin satışını sürdürmeye devam eden akakce.com online alışveriş sitesi, beyaz eşya satışlarını da gerçekleştirir. En uygun Profilo derin dondurucu fiyatları için tercih etmeniz gereken akakce.com sayfalarında istediğiniz tüm beyaz eşyalara fiyat karşılaştırması da yaparak ulaşmanız mümkündür.

Profilo Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucu almak kadar derin dondurucu modeline karar vermek de önemlidir. Çünkü Profilo derin dondurucu modelleri çeşitlilik gösterir. Bu modellerin her biri farklı özelliklerde olup farklı ebatlara, boyutlara da sahiptir. Profilo derin dondurucu modelleri arasında seçim yaparken, kullanım alanına ve içerisine dolduracağınız ürünlerin miktarına göre tercih etmeniz gerekir. Sadece evlerde değil birçok gıda, yiyecek firmasında da derin donduruculara ihtiyaç duyulur. Ev veya iş yerinde kullanabilen modeller içinden ihtiyacınıza cevap verebilecek boyutta olanı almanız gerekir.
Buna göre sandık tipi derin dondurucu, çekmeceli derin dondurucu, derin dondurucu ınox görünümlü kapılar ve derin dondurucu beyaz kapılar, Profilo derin dondurucu modelleri için örnek gösterilebilir. En uygun Profilo derin dondurucu fiyatları için tercih etmeniz gereken akakce.com online alışveriş sitesinde tüm derin dondurucu modelleri bir arada kıyaslanarak incelenebilir.

Profilo Derin Dondurucu Yorumları

Derin dondurucu almak isteyen ancak kafasında birçok soru işareti barındıran kişiler çoktur. Gerek fiyatları gerek kalitesi gerekse de özellikleri bakımından kararsız kalan bu kişilerin akakce.com sitesindeki Profilo derin dondurucu yorumları sayfasını ziyaret etmesi gerekir. Çünkü, ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlar ile birlikte ürün hakkında, daha çok bilgi sahibi olacak ve alma noktasında da kolay karar vereceklerdir.
Akakce.com sitesinden Profilo derin dondurucu sipariş edip kullanan birçok kişi bu ürünler üzerindeki deneyimlerini de yorum yaparak dile getirmiştir. Profilo derin dondurucu kullanıcıları bu ürünlerin ev eşyası içerisinde çok ihtiyaç duyulan ve önemli eşyalardan biri olduğunu yorumlarına eklemiştir. Ayrıca ürünlerden oldukça memnun kaldıklarını da belirten kullanıcılar dondurucuların iç kısmının olabildiğince geniş olmasından dolayı kullanışlı olduğunu da sözlerine eklemişlerdir. Geniş bir iç hacmi ve istenilen ayarlara göre soğutma sisteminden kaynaklı olarak gerekli tüm ürünlerin kolayca muhafaza edildiğini ve dışarıda bir ürün kalmadığını da yine yorumlarında belirtmişlerdir.
Ayrıca ürüne, akakce.com sitesi üzerinden çok uygun fiyatlara sahip olduklarını da belirten kullanıcılar, derin dondurucuya ihtiyacı olan kişilere de en uygun Profilo derin dondurucu fiyatı için akakce.com sitesini ziyaret etmelerini önermişlerdir. Siz de bu yapılan Profilo derin dondurucu yorumları üzerine akakce.com online alışveriş sitesinden istediğiniz dondurucu modelini sipariş edebilirsiniz.

Profilo Derin Dondurucu İndirimleri

Yılın belli zamanlarında düzenlenen kampanyalar ile birlikte müşterilerin daha uygun fiyatlara ürünler alması sağlanır. Bu noktada akakce.com tarafından duyurulan Profilo derin dondurucu indirimleri için de kampanyaların takip edilmesi gereklidir. Çok uygun fiyatlar karşılığında çok kaliteli ürünlere sahip olacağınız akakce.com sitesinde ayrıca en iyi solo buzdolapları da yer alır. Tüm bu avantajlar sayesinde siz de her mevsim ürünlerinizi daha uzun ömürlü muhafaza edebilir ve sağlıklı biçimde tüketebilirsiniz.
En uygun Profilo derin dondurucu fiyatı için de akakce.com online alışveriş sitesini takip edebilirsiniz. Düzenlenen kampanya ve indirimler ile birlikte ürünün fiyat grafiğini de görmeniz size fikir verir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçeneği ile müşteri memnuniyetine her zaman için önem veren Akakçe üzerinden yapılan Profilo derin dondurucu yorumları bölümünü de okuyarak ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Profilo Derin Dondurucu Özellikleri

Profilo derin dondurucu özellikleri oldukça zengindir. Çeşitli modelleri bulunan ürünün özelliklerinde de bazı değişiklikler görülebilir. A++ enerji sınıfında olan derin dondurucular A enerji sınıfındaki buzdolabı modellerine oranla %40'a kadar enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca dolaplar içerisindeki optimum konumdaki led aydınlatma sayesinde derin dondurucuların içinde aydınlık bir ortam oluşur. Tüm gıdalar için uygun hacme sahip Profilo derin dondurucuların bu sayede kullanımı da kolaydır. Ayrıca elektronik sıcaklık kontrolü özelliği sayesinde dondurucuyu kolay biçimde istediğiniz sıcaklık seviyesine göre ayarlayabilirsiniz.
252, 419, 152, 258, 242 ve 192 gibi litre hacimlerine sahip çeşitli modellerde istediğiniz kadar ürünü muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca çekmeceli modellerde yer alan çekmeceler sayesinde ürünlerinizi daha iyi konumlandırabilir ve saklayabilirsiniz. Temizliği kolay olan Profilo derin dondurucularda aynı zamanda soğutma ayarlarını da manuel olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kolay kullanım imkanı veren tüm bu Profilo derin dondurucu özellikleri sayesinde ürünlerinizi daha kolay muhafaza ederek sağlıklı biçimde tüketebilirsiniz. Başta Profilo derin dondurucular olmak üzere tüm ucuz fiyatlı derin dondurucu çeşitleri için akakce.com online alışveriş sitesini tercih edebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz. Böylelikle hem kaliteden ödün vermez hem de ucuz fiyatlar karşılığında derin dondurucuya sahip olursunuz.