Profilo Derin Dondurucu

Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

14 farklı Profilo Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Vestel Derin Dondurucu Bosch Derin Dondurucu Uğur Derin Dondurucu Profilo Derin Dondurucu Grundig Derin Dondurucu Regal Derin Dondurucu
6 Çekmeceli7 ÇekmeceliA++A+ÇekmeceliSandık TipiNo FrostStatik250 lt646 ltSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Profilo

Markası Profilo Kullanım Türü Tipi Dondurucu Özelliği Toplam Çekmece Sayısı Hızlı Dondurma Bölmesi Kontrol Paneli Brüt Hacim Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 120 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü

Profilo 7 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo BuzdolabıProfilo Çamaşır MakinesiProfilo Bulaşık MakinesiProfilo FırınProfilo Ankastre SetProfilo Çamaşır Kurutma MakinesiProfilo DavlumbazProfilo Su SebiliProfilo Elektrikli SüpürgeProfilo TermosifonProfilo Buharlı Temizleyici

En Popüler Profilo Derin Dondurucular

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Profilo Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Profilo Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Profilo Derin Dondurucu:
  1. Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli
  2. Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli
  3. Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli
  4. Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli
  5. Profilo DF1033LEVV A++ 7 Çekmeceli

En Ucuz Profilo Derin Dondurucu Fiyatları Akakçe'de!

Evlerde kullanılan beyaz eşyalar arasında en yaygın olanlarından biri derin dondurucudur. Çünkü derin dondurucular sayesinde yiyeceklerin çoğu aylarca saklanabilir ve taze kalır. Yiyecek ve içecekleri uzun süre korumanın yollarının en önemlisi, derin dondurucular içerisinde muhafaza etmektir. Çalışan kadınlar veya erkekler, işten eve döndüklerinde dondurucudan çıkardıkları yiyeceklerle kolayca yemek hazırlayabildikleri için bu beyaz eşyayı satın almayı isterler. Özellikle de ev hanımları bu noktada oldukça istekli davranırlar. Yazlık ya da kışlık olarak belirlenen yiyecekler ev hanımları tarafından hazırlanır, poşetlere doldurulur ve derin donduruculara konularak bozulmadan saklanır.
Özellikle bazı yiyeceklerin erken bozulma riskine karşı kullanılan derin dondurucular, ev eşyaları arasında önemli bir parça haline gelmiştir. Yazlıkta veya kışlıkta derin donduruculara her zaman için ihtiyaç duyulur. Teknolojik cihaz, ev eşyası ve daha birçok kategorideki ürünlerin satışını sürdürmeye devam eden akakce.com online alışveriş sitesi, beyaz eşya satışlarını da gerçekleştirir. En uygun Profilo derin dondurucu fiyatları için tercih etmeniz gereken akakce.com sayfalarında istediğiniz tüm beyaz eşyalara fiyat karşılaştırması da yaparak ulaşmanız mümkündür.

Profilo Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucu almak kadar derin dondurucu modeline karar vermek de önemlidir. Çünkü Profilo derin dondurucu modelleri çeşitlilik gösterir. Bu modellerin her biri farklı özelliklerde olup farklı ebatlara, boyutlara da sahiptir. Profilo derin dondurucu modelleri arasında seçim yaparken, kullanım alanına ve içerisine dolduracağınız ürünlerin miktarına göre tercih etmeniz gerekir. Sadece evlerde değil birçok gıda, yiyecek firmasında da derin donduruculara ihtiyaç duyulur. Ev veya iş yerinde kullanabilen modeller içinden ihtiyacınıza cevap verebilecek boyutta olanı almanız gerekir.
Buna göre sandık tipi derin dondurucu, çekmeceli derin dondurucu, derin dondurucu ınox görünümlü kapılar ve derin dondurucu beyaz kapılar, Profilo derin dondurucu modelleri için örnek gösterilebilir. En uygun Profilo derin dondurucu fiyatları için tercih etmeniz gereken akakce.com online alışveriş sitesinde tüm derin dondurucu modelleri bir arada kıyaslanarak incelenebilir.

Profilo Derin Dondurucu Yorumları

Derin dondurucu almak isteyen ancak kafasında birçok soru işareti barındıran kişiler çoktur. Gerek fiyatları gerek kalitesi gerekse de özellikleri bakımından kararsız kalan bu kişilerin akakce.com sitesindeki Profilo derin dondurucu yorumları sayfasını ziyaret etmesi gerekir. Çünkü, ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlar ile birlikte ürün hakkında, daha çok bilgi sahibi olacak ve alma noktasında da kolay karar vereceklerdir.
Akakce.com sitesinden Profilo derin dondurucu sipariş edip kullanan birçok kişi bu ürünler üzerindeki deneyimlerini de yorum yaparak dile getirmiştir. Profilo derin dondurucu kullanıcıları bu ürünlerin ev eşyası içerisinde çok ihtiyaç duyulan ve önemli eşyalardan biri olduğunu yorumlarına eklemiştir. Ayrıca ürünlerden oldukça memnun kaldıklarını da belirten kullanıcılar dondurucuların iç kısmının olabildiğince geniş olmasından dolayı kullanışlı olduğunu da sözlerine eklemişlerdir. Geniş bir iç hacmi ve istenilen ayarlara göre soğutma sisteminden kaynaklı olarak gerekli tüm ürünlerin kolayca muhafaza edildiğini ve dışarıda bir ürün kalmadığını da yine yorumlarında belirtmişlerdir.
Ayrıca ürüne, akakce.com sitesi üzerinden çok uygun fiyatlara sahip olduklarını da belirten kullanıcılar, derin dondurucuya ihtiyacı olan kişilere de en uygun Profilo derin dondurucu fiyatı için akakce.com sitesini ziyaret etmelerini önermişlerdir. Siz de bu yapılan Profilo derin dondurucu yorumları üzerine akakce.com online alışveriş sitesinden istediğiniz dondurucu modelini sipariş edebilirsiniz.

Profilo Derin Dondurucu İndirimleri

Yılın belli zamanlarında düzenlenen kampanyalar ile birlikte müşterilerin daha uygun fiyatlara ürünler alması sağlanır. Bu noktada akakce.com tarafından duyurulan Profilo derin dondurucu indirimleri için de kampanyaların takip edilmesi gereklidir. Çok uygun fiyatlar karşılığında çok kaliteli ürünlere sahip olacağınız akakce.com sitesinde ayrıca en iyi no-frost derin dondurucular da yer alır. Tüm bu avantajlar sayesinde siz de her mevsim ürünlerinizi daha uzun ömürlü muhafaza edebilir ve sağlıklı biçimde tüketebilirsiniz.
En uygun Profilo derin dondurucu fiyatı için de akakce.com online alışveriş sitesini takip edebilirsiniz. Düzenlenen kampanya ve indirimler ile birlikte ürünün fiyat grafiğini de görmeniz size fikir verir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçeneği ile müşteri memnuniyetine her zaman için önem veren Akakçe üzerinden yapılan Profilo derin dondurucu yorumları bölümünü de okuyarak ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Profilo Derin Dondurucu Özellikleri

Profilo derin dondurucu özellikleri oldukça zengindir. Çeşitli modelleri bulunan ürünün özelliklerinde de bazı değişiklikler görülebilir. A++ enerji sınıfında olan derin dondurucular A enerji sınıfındaki buzdolabı modellerine oranla %40'a kadar enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca dolaplar içerisindeki optimum konumdaki led aydınlatma sayesinde derin dondurucuların içinde aydınlık bir ortam oluşur. Tüm gıdalar için uygun hacme sahip Profilo derin dondurucuların bu sayede kullanımı da kolaydır. Ayrıca elektronik sıcaklık kontrolü özelliği sayesinde dondurucuyu kolay biçimde istediğiniz sıcaklık seviyesine göre ayarlayabilirsiniz.
252, 419, 152, 258, 242 ve 192 gibi litre hacimlerine sahip çeşitli modellerde istediğiniz kadar ürünü muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca çekmeceli modellerde yer alan çekmeceler sayesinde ürünlerinizi daha iyi konumlandırabilir ve saklayabilirsiniz. Temizliği kolay olan Profilo derin dondurucularda aynı zamanda soğutma ayarlarını da manuel olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kolay kullanım imkanı veren tüm bu Profilo derin dondurucu özellikleri sayesinde ürünlerinizi daha kolay muhafaza ederek sağlıklı biçimde tüketebilirsiniz. Başta Profilo derin dondurucular olmak üzere tüm ucuz fiyatlı derin dondurucu çeşitleri için akakce.com online alışveriş sitesini tercih edebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz. Böylelikle hem kaliteden ödün vermez hem de ucuz fiyatlar karşılığında derin dondurucuya sahip olursunuz.