Faber-Castell Fiyatları ve Kampanyaları

Faber-Castell Asetatlı KalemFaber-Castell DefterFaber-Castell Dolma KalemFaber-Castell KalemlikFaber-Castell KalemtıraşFaber-Castell Marker KalemFaber-Castell Okul SetiFaber-Castell Roller ve Jel KalemFaber-Castell Sulu BoyaFaber-Castell Teknik Çizim KalemiFaber-Castell Yapışkanlı Not KağıdıFaber-Castell Yapıştırıcı

En Popüler Faber-Castell Ürünleri

En Çok Takip Edilen Faber-Castell Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Faber-Castell Ürünleri

En Ucuz Faber Castell Fiyatları Akakçe’de!

Yazı ve resim araç gereçleri sektöründe isim yapmış markalardan biri olan Faber Castell, ürünlerini ihtiyaca yönelik çeşitlerde akakce.com güvencesinde kullanıcıların hizmetine sunar. Faber Castell fiyatları ise kırtasiye gereçleri bakımından pek çok ürünü kapsadığı için farklı seçeneklerle akakce.com’un satış grafiğindeki yerini alır. Keçeli kalem ürünleri kategorisinde satılan Faber Castell fiyatı ile kuru boya seti halinde satılan Faber Castell fiyatı aynı skalada değildir. Dolma kalem, tükenmez kalem, çıtçıtlı dosya, resim defteri, silgi gibi ürünlerin de fiyatları değişiklik gösterir. Ancak diğer kırtasiye markalarıyla karşılaştırıldığında, Faber Castell fiyatlarıyla herkesin bütçesine hitap eder. Üstelik akakce.com, kullanıcılara bu ürünleri daha cazip fiyatlarla elde edebilme imkânı sağlar. İhtiyacınız olan kırtasiye ürününü avantajlı fiyatlarla akakce.com’da bulabilirsiniz.

En İyi Faber Castell Modelleri

Faber Castell modelleri kırtasiye gereçleri açısından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Kurşun kalemden, tükenmez kaleme, tükenmez kalemden, dolma kaleme, dolma kalemden, uçlu kalem, kurşun kalem ve silgiye kadar değişik çeşitler bulmak mümkündür. Ayrıca Faber Castell modelleri içerisinde oyun hamurları, kalemtraş, fosforlu ve keçeli kalem ürünleri de dikkat çeker.
Dolma kalem modelleri daha çok resmi kurumlarda çalışan kişiler tarafından tercih edilen Faber Castell modelleri arasında yer alır. Faber Castell keçeli kalemler ise, hem okul hem de iş hayatında önemli görülen bölgeleri renklendirmek amacıyla kullanılır. Bunun yanında, yapıştırıcı düzelticiler ve textliner gibi seçenekler yer alır. Ayrıca yapışkan not kağıtları da ofis işlerinde günlük hayatı kolaylaştıran bir özellik taşır. Buna ek olarak, sanatsal işle meşgul olan kişilere yönelik, dereceli kalem, kaligrafi kalemi, hamur silgi, numarasına göre suluboya fırçaları gibi çeşitler sunulur.

Faber Castell Yorumları

Kırtasiye ürünlerinin seçiminde titiz olmak önem arz eder. Çünkü kalitesiz ürünlerin kullanımı, ofis ya da okul yaşantısında pek çok sıkıntıya neden olabilir. Bu sıkıntılar, yazı yazarken uçlu kalemin bozulması ya da kullanılan ucun hemen kırılması, resim yaparken boyanın beklenilen rengi vermemesi ve silginin kağıtta leke oluşturması şeklinde sıralanabilir. Faber Castell yorumları akakce.com sitesi üzerinde incelendiğinde, kullanıcıların ürünlerden son derece memnun kaldığını anlayabilirsiniz.
Çizimle alakalı işlerde dereceli kalem çeşitleri, ürünü daha önce kullananlar tarafından tavsiye edilir. Aynı zamanda silgi ürünlerinde, hiçbir şekilde kağıtta iz bırakmadığını belirten Faber Castell yorumları dikkat çeker. Uçlu kalem çeşitlerinde de mekaniğinin oldukça sağlam yapıldığını ekleyen olumlu yönde görüşler bulunur. Buna ek olarak, Faber Castell uçlu kalem modelleri iç kısmında tıkanma yapmadan uzun süreli kullanım sağlar. Özellikle çocuk kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda alınan boya ürünlerinde, kaliteli ve güvenilir olması nedeniyle öne çıkar. Aldığı referans sonucu hem boya hem de kırtasiye ürünlerini denemeye başlayıp, hiçbir şekilde sorun yaşanmadığını belirten Faber Castell yorumları ise, markanın sektördeki rakiplerine fark yarattığını net bir şekilde ortaya koyar.

Faber Castell Grip

Faber Castell Grip ürünlerinin tümü, elin kaymasını önleyen yapısıyla öne çıkar. Kullanıcıların son derece rahat bir şekilde yazı yazmasına olanak sağlar. Grip 1345 ve 1347, uzun süreli yazı yazanlara yönelik özel tasarlanan uçlu kalem ürünü olarak bilinir. Üçgen tutuş bölgesi kişiye hızlı bir şekilde yazı yazma imkânı verirken, kauçuk kaplama ise kullanım sırasında parmakların tahriş olmasını engeller. Kalemin tepesindeki çevirme özelliği sayesinde silgi ortaya çıkar. Böylece yazı yazma işlemi sırasında yapılan hatalarda ekstra bir silgiye ihtiyaç duyulmaz. 0.5 mm. Ve 0.7 mm uç kullanılacak şekilde hizmete sunulur.
Ergonomik tasarımlı Faber Castell Grip 2010 Versatil kalemleri de ağırlıklı olarak, öğrenciler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. 0.5 mm. Ve 0.7 mm uç seçeneklerinin yanında, gri, pembe ve eflatun renkleri bulunur. Ayrıca grip ürünleri kategorisinde, ürün silinebilir Boya Kalemi, Jumbo Grip Boya Kalemleri, Grip 2011 boya kalemlerinin yanında, Grip Finepen, Grip Dolma ve Tükenmez Kalem gibi pek çok çeşit elde etmek mümkündür.

Faber Castell Set

akakce.com bünyesinde sulu boya, kuru boya, pastel boya ve keçeli kalem olmak üzere Faber Castell set çeşitleri bulunur. İhtiyacınız yönelik set ürünlerini akakce.com ayrıcalığıyla 12’li, 24’lü ve 26’lı olarak satın alabilirsiniz. Buna ek olarak akakce.com, metal ve karton kutuda yer alan 12’li ve 24’lü kuru boya setlerinin yanında, silgi ihtiyacının uzun süreli giderilebilmesi adına 48’li silgi seçeneği sunar. Üstelik silgi ve ucu da aynı kutuda yer alan mekanik kurşun kalem setleri öğrenci kesim tarafından, hem ideâl hem de ekonomik olması bakımından tercih edilir. Köşeli mercanlı kurşun kalem setleri ve 4’lü silgili kurşun kalem çeşitleri de öğrencilerin geçmişten bugüne vazgeçilmez araç gereçleri arasındaki yerini korur. Ayrıca akakce.com, üçgen versatil kalem ürününün tüm renklerini 11’li set halinde elde edebilme olanağı sağlar.

Faber Castell İndirim ve Kampanyaları

akakce.com’da yılın belli dönemlerinde düzenlenen indirim ve kampanyaları takip ettiğiniz takdirde, kırtasiye gereçlerinde avantajlı fiyat seçeneklerinden daha rahat yararlanabilirsiniz. Keçeli kalem, uçlu kalem, Grip ürünleri, sanatsal ürünler, kuru boya, kurşun kalem, tükenmez kalem ve sulu boya seti halinde sıralanan ürünleri ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. İndirimler sayesinde bütçenizi sarsmayacak ürünü elde edebilmeniz oldukça kolay. Cazip fiyatlarla alışverişinizi yapmak için sitemizi inceleyerek; sizler de Faber Castell indirim ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.