A3 Fotokopi Kağıdı

A3 Fotokopi Kağıdı Fiyatları

130 farklı A3 Fotokopi Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok Satanlarpaket En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 adet2500 adet70 gr80 grA4A550 - 100 TL 250 TL üstüGramajlıRenkliSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Boyut: A3 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Boyut A3 Ağırlık Sayfa Tipi SatıcıToplam 48 satıcı. Ürün Puanı Renk

A4 Fotokopi KağıdıA5 Fotokopi KağıdıKırmızı Fotokopi KağıdıKrem Fotokopi KağıdıMavi Fotokopi KağıdıMor Fotokopi KağıdıPembe Fotokopi KağıdıSarı Fotokopi KağıdıSiyah Fotokopi KağıdıTurkuaz Fotokopi KağıdıTuruncu Fotokopi KağıdıYeşil Fotokopi Kağıdı

En Çok Karşılaştırılan Fotokopi Kağıtları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

A3 Fotokopi Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

A3 Kâğıt, A3 Kâğıdı

A3 kâğıt tasarımları; sektörel alanların çizim, baskı, grafik, şema, fotoğraf, şablon ve resim gibi uygulamalarına elverişli özelliklerde şekillendirilen ürünlerdir. Selüloz ve odun gibi ham maddelerin yanı sıra birçok kaliteli materyallerin eşlik ettiği ürünler zengin renk alternatiflerine ve işlevsel yüzey özelliklerine uygun niteliklerde modernize edilir. Ofis ortamlarında günlük kullanıma elverişli olan A3 dosya kâğıdı, sıklıkla fotokopi kâğıdı olarak değerlendirilen ürünlerdir. Gerek A3 uyumlu yazıcılardan gerekse fotokopi makinelerinden her türlü çıktının alınmasına olanak tanıyan kâğıtlar şirket yazışmaları ve sözleşme belgelerinin hazırlanmasına ya da çoğaltılmasına da elverişlidir. İş, eğitim ve staj gibi hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyulan A3 kâğıt seçeneklerinin yanı sıra fotokopi kâğıdı alternatiflerini de incelemek isterseniz Akakçe’nin zengin ürün seçkisine kara cuma avantajlarından yararlanarak göz atabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı Yaratan A3 Kâğıt Çeşitleri

İhtiyaçlar doğrultusunda mm, cm ve pixel birim oranlarıyla üretilen A3 kâğıdı ölçüleri, arzu edilen performansın yakalanmasına yardımcı olur. Kullanıcıların beklentilerine uygun niteliklerde ambalajlanan A3 boyutu kâğıt türleri; rulo, top ve paket formlarında olabileceği gibi farklı sayılarda ya da uzunluklarda hazırlanır. Sıklıkla tercih edilen A3 beyaz kâğıt seçenekleri kaliteli markaların koleksiyonundan seçilirse yüksek performanslı uygulamaların gerçekleşmesi mümkün olur.
Dijital baskı ofset sektörü tarafından yoğun şekilde talep gören A3 renkli fotokopi kâğıdı modelleri pürüzsüz yüzeylere sahip olduğu gibi zengin renk alternatifleri, met ya da kaygan dokulu materyal özellikleriyle de farklı gereksinimlere cevap verir. Genellikle dergi ve broşür çeşitlerinin basımında tercih edilen renkli ürün alternatifleri, hedef kitleyi etkileme imkânı sunan uygun tonlarda seçilir. Yazılı, sembolik, çizgisel ve görsel estetiğin ön plana çıkarılması hususunda sosyal medya ve yayıncılık sektörü başta olmak üzere birçok markanın bilinirliğini artıran A3 renkli, siyah kâğıt materyalleri hem estetik hem de imaj unsurlarını yansıtır.

İşlevsel Özellikli A3 Kâğıdı Alternatifleri

A3 kâğıt ebatı ideal boyutlara sahip yapısı sayesinde hem sanatsal önem taşıyan mimari yapılara hem de sade ve modern inşaat stillerine ait projelerin, çizimlerin detaylı şekilde yapılmasını mümkün hale getirir. A3 fotokopi kâğıdı yumuşak ve ipeksi dokusunun yanı sıra hafifliğiyle de ön plandadır. Resim ve metin baskılarında yüksek görüntü kalitesinin yakalanmasına izin veren malzemeler, parlak ya da pastel renkleri mükemmel denilebilen seviyede yansıtır. A3 kâğıt stilleri eğitim kurumları tarafından öğretmen, veli ve öğrenci için gereken bilgi içeren şematik, görsel ya da yazılı verilerin aktarılmasında önemli rol sahibidir. Grafik, şema, çizim, şablon ve yazılı metin tasarımları başta olmak üzere birçok bilgiyi ya da veriyi A3 kağıtları üzerine aktarabilirsiniz.
Ofis, iş yeri, dijital ve baskı ofset alanlarındaki baskı ya da çıktı uygulamaların hem eksiksiz hem de sorunsuz biçimde bilgisayarlı ortamlarda gerçekleştirilmesini sağlayan fotokopi ve yazıcı makineleri mevcuttur. A3 kâğıt boyutu piksel uyumu sayesinde yeni nesil teknolojik unsurları barındıran niteliklerde geliştirilen A3 kâğıt yazıcı modelleriyle mükemmel uyum sağlar. “A3 kâğıdı ne kadar dayanıklıdır?” diye araştıran kullanıcıların, ürünlerden maksimum verim almalarını olanaklı kılan seçkin markaların seçeneklerini tercih etmeleri tavsiye edilir. Yüksek kaliteli çıktıların alınabilmesi için ideal gramajlı, sıkı preslenmiş, pürüzsüz yüzeyli, toz seviyesi düşük ve materyal standartları ileri düzeyde olan özellikleri taşıması oldukça mühimdir.

A3 Kâğıdı Ölçüleri ve Özellikleri

Rakamların ve harflerin ilişkilendirilerek adlandırıldığı kağıt ebatları arasında A3 boyutlu seçenekler ayrı bir öneme sahiptir. Görsel sanatlar fakültesi, kamu kuruluşlarının ve okul gibi yerlerin yanı sıra özel sektörde de yoğun rağbet gören A3 kâğıt ölçüleri, yeni nesil fotokopi ve yazıcı makinelerinin hem tek fonksiyonlu hem de kombine çalışan modelleriyle uyumludur. A3 top kâğıt ambalajları tekli ya da çoklu paketler olarak kullanıcılara sunulur. A3 80, 200 gr kâğıt alternatiflerinin yaprak sayısı; ürünlerin gramaj miktarına göre şekillenir. A3 300 gr kâğıt paketlerinin 125 yaprak adedi içeren çeşitleri günlük kullanım için idealdir. Yoğun ve sık uygulama ihtiyaçlarının karşılanması bakımından A3 120, 160, 250, 300 gr kâğıt çeşitleri tercih edilebilir.
Evrensel kağıt ölçülerine göre hazırlanan ürün ebatları rapor, sunum, eskiz ve taslak gibi pek çok işlemin gerçekleşmesinde önemli rol oynar. “A3 kâğıdının boyutu nedir?” sorusunu merak edenler için ürünlerin milimetre cinsini belirtmek gerekirse 29,7 x 42,0 mm ölçüsündedir. “A3 kâğıt boyutu ne kadar?” olduğunu santimetre cinsinden öğrenmek isteyenlere, ürün ebatlarının 29,7 x 42,0 cm olduğunu belirtmekte yarar vardır. Piksel türünden kaç inç olduğu konusunda araştırma yapanlar ise A3 kâğıt materyalinin 11,7 0 x 16,55 piksel boyutunda olduğu bilgisine ulaşır. A3 top kâğıt ambalajları tekli ya da çoklu paketler olarak kullanıcıların istifadesine sunulur.

A3 Kâğıt Nerelerde Kullanılır?

Kamu ve özel sektörde fazlasıyla gereksinim duyulan A3 kâğıt tasarımları, oldukça farklı uygulamaların yapılmasına olanak sunar. TS EN ISO 216 sertifikasına sahip ürünler, dünya kağıt standartları tarafından belirlenen kalite, ölçü ve gramaj kıstaslarına uygun nitelikleri barındırır. Ürünler özellikle kullanım alanına ya da amacına uygun şekilde seçilir. A3 kağıtlarına hangi alanlarda ihtiyaç duyulduğunu ve A3 boyutlu kâğıt materyalinin nerelerde kullanıldığı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz:

Avantajlı Fırsatlar Sunan A3 Kâğıt Fiyatları

A3 kâğıt fiyatı ürünlerin tasarımında ve üretiminde uygulanan teknik unsurlar çerçevesinde şekillenir. Ürünlerin imalat aşamasında gereken ham madde ve katkı maddelerinin temini ve A3 kâğıt hamuruna ilave edilen oranlar da fiyatların belirlenmesine katkı sağlar. Kullanıcıların ihtiyacı olan 1 top A3 kâğıt fiyatı hem kalite hem de performans beklentilerini karşılayan ürünlerin seçim aşamasında önemli kolaylık sağlar. A3 fotokopi kağıdı en ucuz araştırması yapanlar için seyrek ya da sık kullanım tercihleri doğrultusunda ambalajlanan ürün alternatifleri mevcuttur. Fiyat listesi filtreleme bölümünü kullanarak inceleyebileceğiniz A3 kâğıdı paket ve koli seçenekleri, fiyat karşılaştırmanıza olanak tanıyan özelliği sayesinde beklentilerinize en uygun ürünün belirlenmesi aşamalarında önemli avantaj sağlar.
A3 kâğıt fiyatı en ucuz ve kampanyalı seçenekler hem ürünlerin markasına ve kalitesine hem de gramajına ve sayfa adedine göre belirlenebilir. ‘’A3 kâğıdı nerede bulunur?’’ araştırmasını yapan kullanıcılar, fotokopi kağıdı kategorisinin içerisinde geniş yelpazede sunulan seçenekleri inceleyerek ödev, proje, baskı ve farklı uygulamalara elverişli ürün çeşitlerine ulaşabilir. Uygun fiyatlı A3 kâğıt seçeneklerinin yanı sıra fotokopi, fax, yazıcı ve not kağıdı alternatiflerinin tamamını Akakçe’nin geniş yelpazesinden filtreleyerek sepetinize ekleyebilir, kullanıcılara sunulan online alışveriş fırsatları güvencesi sayesinde satın alma işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsiniz.