Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası Fiyatları

4.067 farklı Güvenlik Kamerası için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Xiaomi Güvenlik Kamerası TP-Link Güvenlik Kamerası Anker Güvenlik Kamerası Cata Güvenlik Kamerası Everest Güvenlik Kamerası Dahua Güvenlik Kamerası

Aktüel Broşürlerden Güvenlik Kameraları

  • Smart Outdoor PTZ IP Camera Bauhaus1.350,00 TL
  • Neutron 360 Derece Dönebilen Akıllı IP KameraŞok589,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Dış Mekanİç Mekanİç-Dış MekanEthernetAnalogWi-FiGece Görüşlü1920x10802560x1440IPSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Özellikler Türü Bağlantı Tipi Çözünürlük Lens Tipi LED Sayısı Çözünürlük Formatı Kullanım Alanı Gece Görüş Mesafesi Zoom Oranı Görüş Açısı S/N Oranı Uzunluk Genişlik Yükseklik Ağırlık SatıcıToplam 99 satıcı. Ürün Puanı

Vestel TVAwox TVLG TV FiyatlarıPhilips TelevizyonSamsung Televizyon FiyatlarıDVR Kayıt CihazıGüvenlik Kamerası SetiGüvenlik AlarmıDiafonXiaomi Güvenlik KamerasıTP-Link Güvenlik KamerasıAnker Güvenlik Kamerası

En Çok Karşılaştırılan Güvenlik Kameraları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Güvenlik Kamerası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Güvenlik Kamerası Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası kişi, işyeri ve ev güvenliğini sağlamak adına kayıt yapan teknolojik sistemlerdir. Görüntüleme sistemleri olarak tanımlanan güvenlik kamerası türleri belirli alanların erişim sahibi kişiler tarafından izlenmesine olanak tanır. İç ve dış mekan olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılan güvenlik kamerası çeşitleri kesintisiz performansları ile öne çıkar. Güvenlik kamerası markaları farklı alanlar ve talepler doğrultusunda üretimler yaparak kullanıcı beklentilerini karşılamayı amaçlar. Bu doğrultuda kablolu, kablosuz, pille çalışan, şarjlı dahil olmak üzere çeşitli sistemlerle çalışan güvenlik kamerası modelleri sizlere sunulur. Geniş ürün yelpazesi arasından seçim yaparken kullanım amacını belirlemek önemli olabilir. İş yerinde ürün güvenliği sağlamak, iç mekanlarda kişi güvenliğini kontrol etmek gibi farklı talepler göz önünde bulundurulmalıdır. İhtiyacınız doğrultusunda seçim yaparken alanında uzman markaların sizler için ürettiği sistemlere göz atabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ile tasarlanan güvenlik kamerası sistemleri Akakçe üzerinden sizlere sunulur.

Güvenlik Kamerası Türleri

Elektronik cihazlar arasında yer alan güvenlik kameraları ev ve işyeri güvenliği sağlamak adına farklı sistemlere sahiptir. Markaların son teknolojinin avantajları ile tasarladığı güvenlik kameraları ile maksimum performans elde etmek mümkündür. Akıllı ev sistemleri ile uyumlu çalışan güvenlik kamerası ev ortamlarında her alanın izlenmesine olanak tanır. Güvenlik kameraları iş yerinde ise ürün ve kişi güvenliğini sağlamanın en etkili yollarından biri haline gelir. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren güvenlik kamerası çeşitlerden en yaygın olanları şunlardır:

Akıllı sistemler ile iç ve dış alanların kesintisiz olarak izlenmesi mümkün hale gelir. Sadece görüntü değil ses kayıtlı güvenlik kamerası ile ses frekanslarını algılayan sistemler de bulunur. Sesli güvenlik kamerası çeşitleri özellikle iç ortamlarda kişi güvenliğini sağlamak adına kullanılır. Dış ortamlarda ise görüntünün ön planda olduğu HD güvenlik kamerası modelleri ön plana çıkar. Geniş alanlarda tekli güvenlik kamerası çeşitlerinin yanı sıra birbiri ile bağlantı kuran çoklu sistemler bulmak da mümkündür. Site güvenlik kamerası çeşitleri ile geniş alanları kontrol altına alabilirsiniz. Tarla, arazi güvenlik kamerası türleri ise dış ortamlarda geniş menzillere ulaşan görüş açıları sunmayı başarır. Güvenlik kameraları ile sizlere sunulan ürün çeşitliliği arasından ihtiyacınıza göre seçim yaparak beklediğiniz performansa ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Özellikleri

İç ve dış ortamları güven altına almak için en iyi güvenlik kamerası modelleri üretilir. Her modelin kendine ait özelliklerinin bulunması kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak adına önemlidir. Genel olarak güvenlik kamerası sistemlerinde aranan belirli özellikler bulunur. Bunların en önemlisi ise görüntü kalitesidir. Kaliteli güvenlik kamerası türlerinde görüntü kalitesi yüksek çözünürlüklü görseller oluşturur. En yaygın olanlarından biri 5 MP güvenlik kamerası özelliği olsa da farklı çözünürlük kaliteleri bulmak mümkündür. Yüksek çözünürlüklü güvenlik kamerası çeşitlerinde MP değerlerini kurulum yapmak istediğiniz ortama göre seçebilirsiniz. Bu noktada 2, 4, 6, 8, 10, 16 MP güvenlik kamerası türleri arasından seçim yapmak ideal olabilir. Yüksek çözünürlük özelliği ile 720p, 1080p güvenlik kamerası çeşitleri bulmak mümkün hale gelir.

Güvenlik kamerası kesintisiz bir şekilde kayıt aldığı için hafıza özelliği de önem teşkil eder. SD kartlı güvenlik kamerası türleri arttırılabilir hafıza özelliğine sahip oldukları için kullanıcılarına avantaj sağlar. Kendinden hafızalı güvenlik kamerası sistemleri sayesinde istenilen tarih ve saat aralığı seçimi yapılarak görüntüler izlenebilir. Güvenlik kamerası özellikleri arasında aranan bir diğer kriter menzil açısıdır. Geniş ya da dar alanlarda kurulum yaparken modellerin görüş açılarını göz önünde bulundurmak sizlere fayda sağlar. 360 ve 180 derece açılı güvenlik kamerası türleri sürekli hareket ederek istenilen açıda görüntü kaydetmenize olanak tanır. Uzun menzilli güvenlik kamerası sistemleri ise arazi gibi geniş alanlarda istenilen performansın elde edilmesini sağlar. Güvenlik kamerası özelliklerinde çalışma gücünü seçmek de önemli olabilir. Şarjlı ve pilli güvenlik kamerası özellikleri arasından istenilen çalışma performansına göre seçim yapabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenlik kamerası satın alırken model, özellik, işlev ve dayanıklılık özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Tüm bu özellikler ürünün monte edileceği alan için önemlidir. Ev güvenlik kamerası çeşitleri arasından seçim yaparken belirli alanlara özel üretilen tasarımları yönelmeniz tavsiye edilir. Ev ortamlarında sıklıkla tercih edilenlerden biri daire güvenlik kamerası çeşitleridir. Özellikle seyahatlerde evinizi korumak amacı ile daireler için tasarlanan çeşitlere göz atabilirsiniz. Seyahatlerde kameranın kayıt altına aldığı görüntüleri izlemek için akıllı güvenlik kamerası tavsiye edilir. Telefon güvenlik kamerası ile kayıt altına alınan tüm görüntüler anında seyredilebilir. Darinin yanı sıra apartman güvenlik kamerası çeşitleri de ev ortamları için uygun bir seçimdir. Birçok dairenin bir araya geldiği apartmanlarda giriş çıkışları kontrol etmek için kapı güvenlik kamerası tercih edilir. Apartmanın girişine takılan kapı üstü güvenlik kamerası sistemlerini giriş çıkışları kontrol etmek için tercih edebilirsiniz.

İş yeri güvenlik kamerası seçiminde bulunurken menzil açısının göz önünde bulundurulması önemlidir. İş yeri için seçim yaparken geniş açılara sahip sistemler güvenlik kamerası yorumları arasında öne çıkar. Güvenlik kamerası, sahip olduğunuz alanın her bir noktasını görmek maksimum güvenlik sağlamanın yollarından biridir. Profesyonel güvenlik kamerası sistemleri ile son teknolojik sistemlere sahip olabilirsiniz. Akıllı anahtar sistemleri ile uyumlu çalışan bu tür kameralar erişim izni olmayan girişler tespit ettiğinde kullanıcılara bildirim gönderir. Güvenlik kamerasını gizli yapmak isterseniz ampül sistemlerini tercih edebilirsiniz. En yaygın çeşitlerden biri olan 48 led güvenlik kamerası hem aydınlatma hem de görüntü sunarak çok yönlü bir performan sunar. Ev ve işyeri haricinde araç ya da otobüs güvenlik kamerası sistemleri ile her alanda güvenlik sağlamak mümkündür.

Güvenlik Kamerası Fiyat Seçenekleri

Güvenlik kamerası fiyatları ürün tiplerine göre farklılık gösterirken genel olarak ulaşılabilir aralıklarda belirlenir. Güvenlik kamerası seçiminde fiyat performansı yüksek ürünler bulmak için alanında uzman markaların modellerine göz atabilirsiniz. Kablosuz ve kablolu güvenlik kamerası fiyatlarında cep dostu seçenekler bulmak mümkündür. Hareketli güvenlik kamerası fiyatları ise yüksek performansına ters oranla uygun aralıklar sunar. Site ortamlarında çoklu güvenlik kamerası setleri satın alarak ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. İş yeri ya da ev için tekli güvenlik kamerası fiyatları ile bütçe dostu alışveriş fırsatı yakalanabilir. Dış ortamlar ya da ev güvenlik kamerası fiyatları arasından bütçenize hitap edeni bulmak için farklı modelleri birbiri ile karşılaştırmanız önerilir. Ürünleri ve markaları birbiri ile karşılaştırarak güvenlik kamerası en ucuz fiyat aralıklarını keşfedebilirsiniz. En ucuz güvenlik kamerası modelleri ve markaları Akakçe üzerinden hızlı bir şekilde incelenebilir.