Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası Fiyatları

4.410 farklı Güvenlik Kamerası için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Güvenlik KamerasıXiaomi Güvenlik Kamerası TP-Link Güvenlik KamerasıTP-Link Güvenlik Kamerası Anker Güvenlik KamerasıAnker Güvenlik Kamerası Everest Güvenlik KamerasıEverest Güvenlik Kamerası Hikvision Güvenlik KamerasıHikvision Güvenlik Kamerası Kingboss Güvenlik KamerasıKingboss Güvenlik Kamerası

Fiyatı Düşen Güvenlik KameralarıTümü

Piyasaya Göre Ucuz Güvenlik KameralarıTümü

Satıcı Marka Gece GörüşlüWi-FiBullet1080pIP

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 77 satıcı. Türü Bağlantı Tipi Çözünürlük Lens Tipi Ürün Puanı
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

DVR Kayıt CihazıGüvenlik Kamerası SetiDiafonGüvenlik AlarmıGüvenlik Montaj EkipmanıSahte KameraPersonel Takip SistemiTelevizyonTV BoxXiaomi Güvenlik KamerasıTP-Link Güvenlik KamerasıAnker Güvenlik Kamerası

En Çok Karşılaştırılan Güvenlik Kameraları

En Çok İlgi Gören Güvenlik Kameraları

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Güvenlik Kameraları, Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Güvenlik Kamerası Fiyatları Hakkında

Güvenlik Kamerası kategorisinde 4.410 farklı ürün bulunuyor. En çok satılan Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası fiyatı 55,00 TL'den başlıyor.

250 TL'ye kadar 1.332, 250 TL ile 750 TL arası 1.777, 750 TL ve üzeri 1.314 Güvenlik Kamerası bulunuyor.

Şu anda 168 adet Güvenlik Kamerası indirimi var. İndirim oranları %5 ile %76 arasında değişmekte.

Güvenlik Kamerası özellikleri arasında en çok tercih edilen Bağlantı Tipi Wi-Fi, Analog, Türü Dome, Ampul.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Güvenlik Kamerası markaları, Xiaomi, TP-Link, Anker, Everest, Hikvision ve Kingboss.

Güvenlik Kamerası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Güvenlik Kameraları hangileri?

Bugün Akakçe'de 4.410 farklı model arasında

En çok satan Güvenlik Kameraları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Güvenlik Kamerası:

  1. Xiaomi Mijia Smart Home Full HD 1080p 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü Wi-Fi IP
  2. Xiaomi Mi 360° Home Security 2K Kamera
  3. Xiaomi Mi 360° Home 2K Pro
  4. TP-Link Tapo C200 Full HD 1080p Gece Görüşlü 128 GB Micro SD Destekli Wi-Fi Pan Tilt
  5. Anker Eufy Security 2K HD T8410 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP

En Ucuz Güvenlik Kamerası Fiyatları Akakçe'de!

Güvenlik kamerası insanlar tarafından çoğu zaman bir güvenlik sistemi olarak kullanılan ve anlık bir şekilde görüntü paylaşımı sayesinde korunması istenen ortamdaki görüntüyü aktarmaya yarayan cihazlardır. Güvenlik sistemleri ve modelleri adından da anlaşılacağı üzere temel olarak güvenlik gerekçeleriyle kullanılsa da bazı durumlarda insanlar farklı güvenlik kamerası modellerini değişik amaçlarla kullanabilmektedirler. Çeşitli özelliklere sahip kameralar işçileri takip etmek, çiftliklerde hayvanların genel durumunu kontrol etmek ve ev ya da iş yerlerinin giriş - çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılabilmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre güvenlik kamerası modelleri değişkenlik gösterir. Kullanım yeri ve özellikleri değiştikçe güvenlik kamerası fiyatları da fazlaca değişkenlik gösterebilmektedir. Bu kapsamda insanlar ev - araç güvenlik kamerası tercihi yaparken güvenlik kamerası fiyatını derinlemesine araştırmakta ve fiyat performans değerlendirmesinde en mantıklı seçenekler arasından seçim yapmak durumunda kalmaktadırlar. Siz de ev veya iş yerinize çeşitli amaçlarla kamera taktırmak istiyorsanız akakce.com’u ziyaret ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara bulabilme imkânı yakalayabilirsiniz.

En İyi Güvenlik Kamerası Modelleri

Farklı amaçlara hitap eden ve her biri kendi alanında eşsiz özelliklere sahip güvenlik kameraları arasından en doğru kamerayı seçmek çoğu zaman zor ve meşakkatli bir işlemdir. Bu nedenle insanların en iyi kamerayı seçmekten ziyade ihtiyaçlarına en iyi cevap veren güvenlik kameralarını tercih etmesi daha doğru olacaktır. Nitekim sadece gündüz veya ışıklı ortamda kayıt yapması istenen bir kamera ile gece görüşlü kamera arasında özellik ve fiyat açısından büyük farklar bulunmaktadır. Benzer şekilde bazı güvenlik kameraları günlük kayıtlar tutabilirken kimi kameralar hafta veya ay bazında kayıtlar tutabilmekte ve kullanıcılara daha geniş zaman dilimi için kontrol imkânı sunmaktadır. Yine görüntü kalitesi açısından daha geniş bir alanı kontrol altına alacak kameralarda aranan çözünürlük ve açı özellikleri nispeten daha dar ve kısıtlı alanda faaliyet gösterecek güvenlik kamerasına göre oldukça farklıdır. Bu kapsamda internet araştırmaları ve ürün incelemeleri yaparken cevabı aranacak soru, en iyi güvenlik kamerasından ziyade ihtiyaca en iyi şekilde cevap veren güvenlik kamerası hangisidir olmalıdır. İhtiyacınız ne olursa olsun özellik ve fiyat kıyaslaması yapabileceğiniz, en uygun fiyatta güvenlik kamerası bulabileceğiniz akakce.com’u ziyaret ederek alternatifleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Yorumları

Günümüzde bir ürün almaya karar verildiğinde ve ürünün teknik detayları ile ilgili çok fazla bilgi sahibi olunmadığında kişilerin imdadına internet araştırmaları yetişir. Bu araştırmalar sırasında çoğunlukla kullanıcı yorumlarını incelendiğinde alınacak olan ürünün gerçek kullanıcılar tarafından nasıl değerlendirildiği dikkate alınır. Bu şekilde ürünün artı ve eksi yönlerini değerlendirme fırsatı bulunabilir. Siz de güvenlik kamerası yorumlarını akakce.com aracılığıyla takip ederek alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve alternatif ürünleri değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kullanıcıların ürünlere yorum yapabildiği ve puan verebildiği akakce.com’da bütün güvenlik kamerası yorumlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürününüzü satın aldıktan hemen sonra da ürünle ilgili deneyimlerinizi yine akakce.com adresinden paylaşabilir ve sonraki alıcıların karar verme süreçlerine olumlu bir şekilde etki etme fırsatı yakalayabilirsiniz. En doğru ve güvenilir ürün yorumları için haydi akakce.com’a!

Gece Görüşü Kamera

Güvenlik kameraları genelde insanların uyuduğu veya mekânda bulunmadığı vakitlerde kayıt yapmak için kullanılan en önemli güvenlik ekipmanlarından bir tanesidir. Bu güvenlik ekipmanı özellikle gece vakitlerinde görüşün oldukça azaldığı dönemlerde etkin bir şekilde kullanılır. Ancak gece karanlığında kameraların verimli bir şekilde çekim ve kayıt yapması için gece görüşü kamerası özelliğine sahip olması gerekir. Bu kamera gece karanlığından minimum seviyede etkilenmekte ve sanki gündüz ışığı varmışçasına kaliteli çekim ve kayıt yapmaktadır. Güvenliğin sağlanmasında en sık ihtiyaç duyulan bu kameralar farklı özellik ve fiyatlarla akakce.com sayesinde sizlerle buluşuyor. Akakce.com’un ilgili kategorisinden gece görüşlü kameraları tek tek inceleyebilir ve kullanıcı yorumlarını okuyarak insanların bu kameralarla ilgili deneyimlerini kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Üstelik en yüksek puan alan ve hakkında en çok yorum yapılan güvenlik kameralarını akıllı sıralama özelliği ile listeleyebilirsiniz. Bunun yanında beğendiğiniz güvenlik kameralarını karşılaştırarak kameraların birbirine göre üstünlüklerini inceleyebilirsiniz.

Ev ve Araç Güvenlik Kamerası

Ev ve araç güvenlik kamerası olarak kullanabileceğiniz pek çok güvenlik kamerası çeşidi bulunmaktadır. İster aracınızın içine isterseniz dışına yerleştirebileceğiniz kameralarla aracınızın güvenliğini sağlarken görüş açınızı da artırarak trafikte daha rahat bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Birçok ülkede zorunlu olan araç güvenlik kamerası ülkemizde zorunlu olmamasına karşın, her geçen gün artan trafikte yaşanan olumsuz olayları çözümlemek amacıyla araç kamerası kullanımı oldukça önemlidir. Evlerinize yerleştireceğiniz güvenlik kameraları ile de evinizi her türlü tehlikeye karşı koruyabilirsiniz. Özellikle ev içi güvenlik kameraları daha çok çalışan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında günümüz şartlarında ev çevresinin de görüntülenmesi önemlidir. Nitekim günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi olan güvenlik sorunu nedeniyle insanlar güvenlik kamerası olmadan kendilerini güvende hissetmemekte ve kaygılanmaktadırlar. Tüm bu kaygıları ortadan kaldıracak ve evinizde otururken gönül rahatlığı ile bir yaşam sürmenizi sağlayacak kameralar şimdi akakce.com’da! Aynı zamanda trafikte yaşanan sorunların çözülmesine oldukça etki eden araç güvenlik kameralarını da en uygun fiyatlarla akakce.com'da bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı güvenlik kamera setini bulabileceğiniz Akakce.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.