Fanlı Isıtıcı

Fanlı Isıtıcı Fiyatları

311 farklı Fanlı Isıtıcı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2000 W2500 WInfraredKonvektör0 - 750 TL 750 - 1.000 TL AyaklıKule Tipi1213Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Fanlı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Fanlı Tipi Dış Mekan Türü Güç Ağırlık Derinlik Filament Sayısı Genişlik Yakıt Türü Kademe Sayısı Kablo Uzunluğu Isıtma Alanı Yükseklik SatıcıToplam 128 satıcı. Ürün Puanı Renk

Rcon Oda TermostatıSinbo Fanlı IsıtıcıKumtel Fanlı IsıtıcıRaks Fanlı IsıtıcıÇoklu PrizKorumalı PrizInfrared IsıtıcıKonvektör IsıtıcıKumtel Infrared IsıtıcıVestel Konvektör IsıtıcıVigo Konvektör IsıtıcıKumtel Fanlı Isıtıcı

En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Fanlı Isıtıcı

Soğuk günlerde hem evinizin hem de içinizin ısınmasını sağlayacak ısıtıcı modelleri her dönem farklı özelliklere sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Son dönemlerin dikkat çeken ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan fanlı ısıtıcı çeşitleri, teknik özellikleriyle olduğu kadar şık ve zarif görünüm tarzıyla da beğeni kazanır. Özel fan sistemleri sayesinde kullandığınız alanın sıcacık olmasını sağlar. Üstelik bu ürünleri sadece evlerde değil iş yerlerinde ve farklı mekanlarda da kullanma imkanınız mevcuttur. Değişik ebat ve görünüm seçenekleriyle ürünler pek çok ihtiyaca yanıt verecek kapasiteye sahiptir. Fanlı ısıtıcılar farklı renk alternatifleri sayesinde kişilerin zevklerine göre seçim yapmalarına olanak tanır. Sıcaklığın keyfini tam anlamıyla sürmenizi sağlayan ürünler, kullandığınız eşyalarla uyum sağlar. Ürünlerin hem görünümleri hem teknik özellikleri hem de fiyatları kışın merak edilir. Bu nedenle modelleri incelerken fanlı ısıtıcı yorum ve beğeni oranlarına göz atmanız size yardımcı olabilir. Bu sayede ürünler hakkında kafanızda oluşan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Fanlı Isıtıcı Özellikleri Nelerdir?

Son derece verimli bir performans sunan elektrikli fanlı ısıtıcı soğutucu çeşitleri aynı zamanda kullanıcılara konforu da en etkili bir şekilde yaşama olasılığı sunar. Ergonomik tasarımları ve hafif yapıları sayesinde özellikle küçük ebatlı modelleri dilediğiniz yere kolay bir şekilde taşıma şansınız bulunur. Ürünlerin bir kısmı tek kademeli bir kısmı ise 2 kademeli olarak dizayn edilir. Bazı modeller ekstra teknik donanımlara sahiptir. Bu tarz modellerde kademe sayısı da daha fazladır. Kademeleri ortamın sıcaklığını ayarlamanız konusunda size yardımcı olur. Üstelik son dönemlerde kişilerin seçim sürecinde hassasiyet gösterdikleri devrilme emniyeti özelliğine pek çok modelde denk gelmeniz mümkündür. Bu özellik sayesinde ürünün olası devrilme durumuna göre yangın gibi olumsuz sonuçların ortaya çıkması engellenir. Ürün devrilme emniyeti özelliğiyle düştüğü an otomatik olarak kapanır. Fanlı ısıtıcı duvar tipi modelleri duvara monte şeklinde kullanım imkanı sunar. Bu sayede yerden tasarruf etme şansınız ortaya çıkar. Kullanacağınız alanın yapısına göre ürünü koyacağınız yüksekliği kendiniz ayarlayabilirsiniz. Özel bir aparat yardımıyla ürünü kolayca duvara monte etme olanağınız mevcut. Modeller ortamın fazla derecede ısınması durumunda otomatik olarak pasif pozisyona geçer. Böylelikle enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

Fanlı Isıtıcı Alırken Bilmeniz Gerekenler

Her zaman yoğun ihtiyaç duyulan bu ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar bulunur. Bu püf noktalar ihtiyaçlarınız için en doğru ürünü kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Fanlı ısıtıcı yorumları ürünler hakkında fikir sahibi olmanız konusunda büyük oranda etkilidir. Bu nedenle seçim yapmadan önce modeller hakkında diğer kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorum ve önerilere göz atmanız tavsiye edilir. Ürünleri kullandığınız alandaki uygun sıcaklığı ayarlayabilmeniz için ekstra teknik donanımlar üründe ön plana çıkar. Örneğin Fanlı ısıtıcı sanayi tipi modeller özellikle iş yerlerinde tercih edildiği için buna göre dizayn edilir. Bu tip modellerde elektrikli fanlı ısıtıcı ekstra uzun olarak tasarlanır. Modelleri incelerken kullanım alanına göre boyut tercihinde bulunmalısınız. Ürünü nerede kullanacağınızı bilmeniz doğru ebatları tercih etmeniz açısından önem arz eder. Model seçimi yaparken yakın çevrenize de fikir danışmanızda fayda vardır. Kış aylarında evden çıkmayıp sıklıkla bilgisayar başında kalıyorsanız oyuncu koltuğu modellerinden birine sahip olarak konfor sağlayabilir ve fanlı ısıtıcınızla da ısınabilirsiniz.

Elektrikli Fanlı Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Ürünlerin seçim sürecinde dikkat edilecek detayların yanı sıra kullanımlarıyla ilgili de bazı bilgileri bilmeniz gerekir. Modellerin tamamı elektrikle çalışma sistemine sahiptir. Bu nedenle çalıştırma kısmı oldukça basittir. Fanlı ısıtıcı termostatlı model seçenekleri son derece pratik bir kullanımla kişilerin karşısına çıkar. Ürünlerin kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş olmaları sayesinde uzun süre teknik bir arıza ya da farklı bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Fanlı duvar tipi ısıtıcı çeşitleri özellikle ürünleri dar alanlarda kullanacak olan kişiler için fazlasıyla avantajlı modellerdir. Duvar tipi seçeneklerini dilerseniz yatay dilerseniz de dikey bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünü kullanacağınız alanın hemen yakınında priz olması, ortalıkta kabloların kötü bir görüntü oluşturmasına engel olur. Modelleri duvarda kullanma fikri özellikle çocuk sahibi olan aileler için da ekstra avantaj sağlar. Küçük ebatlı olan seçenekler taşınabilirlik yönünden de kolaylık sağlayarak taşıma sorunu yaşatmaz. Yüzölçümü bakımından daha geniş alanlarda kullanabilmeniz için özel olarak dizayn edilmiş olan büyük ebatlı model seçenekleri de bulunur. Ürünlerin teknik özelliklerini ve kullanım detaylarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Fiyatlarıyla Yüz Güldüren Fanlı Isıtıcılar

Kişilerin kafasında ürünlerin her bir detayı büyük merak uyandırır. Fiyat detayı hem seçim sürecinde hem de satın alma sürecinde kişilerin önem verdikleri detayların başında yer alır. Fanlı ısıtıcı fiyatları için araştırma yaptığınız zaman fiyatların değiştiğini görürsünüz. İşlevlerine ve özelliklerine göre herkesin satın alabileceği ürün seçenekler vardır. Fanlı ısıtıcı en ucuz seçeneği ararken aynı zamanda en kaliteli seçeneği de bulmak için çaba göstermeniz önem taşır. Bu nedenle aklınıza takılan ve ihtiyacınız olan her özelliğin tercih etmeyi düşündüğünüz üründe mevcut olmasına özen göstermeniz gerekir. Fanlı ısıtıcı tavsiye ve önerileri çoğu zaman seçim yapma noktasında kişilere yardımcı olur. Ürün yorumları ve beğeni oranları çoğu zaman kişilerin seçim yapma sürecinde de dikkate aldıkları detaylar arasındadır. akakce.com üzerinden tüm modellere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Seçenekleri detaylı olarak inceleyip arayışlarınıza hitap eden bir ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Detaylı araştırmalar sonucunda bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun ısıtıcı soğutucu modeline ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Fanlı Isıtıcı Kampanya ve İndirimlerini Akakçe’den İnceleyin!

Fanlı ısıtıcı büyük boy modeller genel olarak yüzölçümü açısından geniş alanlarda tercih edilir. Büyük boy olan modellerde ısıtma oranı da daha yüksektir. Elektrikli sistemle çalışan bu ürünler etrafa kötü koku ya da is yaymaz. Üstelik ürünleri sadece ısıtma amacıyla değil soğutma amacıyla da kullanabilirsiniz. Soğuk, ılık ve sıcak olarak üfleme ayarları bulunan fan sistemleri sayesinde ürünleri dört mevsim kullanma şansınız oluşur. Modeller tek tek inceleyerek bir seçimde bulunabilirsiniz. Fanlı ısıtıcı sessiz çalışma sistemine sahip olan modeller günümüzde pek çok kişi tarafından yoğun ilgi görür. Model yelpazesine göz gezdirdiğiniz takdirde çoğu ürünün sessiz bir şekilde çalıştığını görebilirsiniz. Hem teknik özellikleriyle hem de fiyat aralıklarıyla yüz güldüren ürünlere duyulan ilgi oranı her geçen gün artış gösterir. Fanlı ısıtıcı kullananlar ve verdikleri öneriler de zaman zaman kişilerin fikir sahibi olması noktasında büyük ölçüde etkilidir. Ürünü deneyimlemiş kişilerin fikirleri doğrultusunda sizler de en doğru seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Modellerin sahip oldukları özellikler hakkında da detaylı bilgi sahibi olma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca indirim ve kampanyaları inceleyerek bütçenize uygun alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz. Özellikle Black Friday 2020 gibi özel dönemlerde uygulanan ekstra indirimleri yakalayarak fazlasıyla avantajlı bir konuma geçebilirsiniz.