Kumtel Isıtıcı

Kumtel Isıtıcı Fiyatları

67 farklı Kumtel Isıtıcı için fiyatlar listeleniyor.

Kumtel Isıtıcı Ufo Isıtıcı Luxell Isıtıcı Raks Isıtıcı Sinbo Isıtıcı Awox Isıtıcı

Fiyatı Düşen Kumtel Isıtıcılar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 W2000 W2500 WInfraredKonvektörAyaklıDuvar Tipi0 - 750 TL 1213Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Kumtel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Kumtel Özellikler Türü Tipi Güç Ağırlık Derinlik Filament Sayısı Genişlik Yakıt Türü Radyatör Dilim Sayısı Kademe Sayısı Isıtma Alanı Yükseklik SatıcıToplam 128 satıcı. Ürün Puanı Renk

Daikin KlimaMidea KlimaKumtel VantilatörKumtel Vantilatör Yedek ParçaKumtel FritözKumtel OcakKumtel FırınKumtel Hamur Yoğurma MakinesiKumtel Ankastre SetKumtel Mikrodalga FırınKumtel DavlumbazKumtel Aspiratör

En Popüler Kumtel Isıtıcılar

Kumtel Isıtıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kumtel Isıtıcı

Soğuk hava koşullarında ısınmak ve günlük hayatınıza normal bir şekilde devam edebilmek için ev ve işyerlerinde çeşitli ısıtıcılar ve soba çeşitleri kullanabilirsiniz. İklim koşulları hayat akışını etkileyen etkenlerden biridir. İklim koşullarına uygun olarak giydiğimiz kıyafetleri ve bulunduğumuz ortamı ayarlamaya çalışırız. Kumtel yenilikçi teknolojileri takip ederek ısıtıcı ürünlerin kullanmaya özen gösterir. Bu sayede sizlere teknolojiyi kullanarak oldukça kullanışlı ürünler sunar. Son derece sağlıklı ve güçlü bir ısınma enerjisine sahip olan Kumtel ısıtıcı modelleri sayesinde ev ve ofis ortamlarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Havaların soğuması ve kış aylarının başlamasıyla birlikte Kumtel infrared ısıtıcı modellerinin kullanımı artar. Elektrik ile çalışan infrared ısıtıcı modelleri genellikle iç mekanları ısıtmak için kullanılır. Son derece kolay bir kullanıma sahip olan ısıtıcı modelleri pratik ve kolaylığı sayesinde kullanıcılar tarafından beğenilir. İç mekan kullanımına son derece uygun olan Kumtel dikey ısıtıcı modelleri küçük ve dar alanları ısıtmak için kullanılır. Elektrikle çalıştığı için kullanacağınız alanda ısıtıcıyı prize yakın bir alanda konumlandırmanız gerekir. Dilerseniz priz ve ısıtıcı arasında uzatma kablosu kullanarak istediğiniz yerde sorunsuz kullanabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlarla tüm evinizi ısıtabilirsiniz.

Kumtel Isıtıcı Modelleri

Isıtıcı modellerinin genel olarak çalışma prensipleri aynıdır. Kızılötesi ışınlar ile çalışan ısıtıcı modelleri kolay ısınma özelliğine sahiptir. Kumtel ısıtıcı modelleri ayaklı, minik, duvara monte, buharlı ve fanlı gibi farklı seçeneklere sahiptir. Kumtel kule ısıtıcı modelleri ayaklı modellerdir. Ayakları sayesinde istediğiniz alana ısıtıcınızı götürerek kolayca kurabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ayaklı modelleri dış ortamlarda da rahatça kullanabilirsiniz. Bahçe, kış bahçesi, teras gibi alanlarda açık havada kullanmak için son derece uygundur. Evinizi klima ya da buhar teknolojisi ile ısıtmak istiyorsanız Kumtel buharlı ısıtıcı modelleri modellerini kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizin havasını devamlı olarak yenileyebilir ve alanı sıcak tutabilirsiniz. Küçük ve dar alanları ısıtmak için Kumtel mini ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Mini ısıtıcı modelleri hafif ve kolay taşınabilir olma özelliği sayesinde masa altında ve üstüne de kullanılabilir. Daha çok ayaklarınız ve bacaklarınız üşüyorsa masa altında kullanabilirsiniz. Kumtel duvar tipi ısıtıcı modelleri ise tıpkı bir kalorifer gibi düşünülebilir. Sabit bir şekilde duran ısıtıcı modelleri duvarda kullanılacağı için prize yakın bölgeler kullanılması tavsiye edilir. Ürünlerin tasarımlarına ve büyüklüklerine bağlı olarak sahip oldukları watt değeri değişiklik gösterir. Kumtel fanlı ısıtıcı modelleri elektrik ile çalışır ve diğer modellere nazaran watt değeri daha düşüktür. Küçük boyutlarda üretilen fanlı ısıtıcı modelleri tıpkı Kumtel küçük ısıtıcı modelleri gibi dar ve küçük alanları ısıtmak için kullanılır. Büyük bir salonu ısıtmak için pek de doğru bir tercih değildir. Görünüm olarak oldukça şık tasarımlara sahip olan ısıtıcı modelleri odanızın dizaynını bozmaz ve tıpkı bir dekoratif ürün gibi görünür.

Kumtel Isıtıcı Modellerinin Kullanım Alanları

Kumtel ürettiği tüm ısıtıcılarda tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlar. Bu nedenle ürünlerin kalitesinin yanında ihtiyaçlarınıza cevap vereceğine ve uzun ömürlü bir şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz. Farklı modelleriyle ev, ofis, büyük ve küçük alanlarda kullanılabilirler. Farklı tasarımları ve watt özellikleri ile bekleme odaları, masa altı, salon, ofis ortamı gibi farklı alanları ısıtabilirsiniz. Isıtıcı modellerinin neredeyse tamamı infrared ısıtma teknolojisine sahiptir. Bu tip kapalı alanların yanında bahçe, kış bahçesi, teras ve balkon gibi açık hava alanlarda da kullanabilirsiniz. Isı ve ışığı bir arada vermesi ile bilinen infrared ısıtma teknolojisi ısı ve elektrik tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Kumtel çift taraflı ısıtıcı modelleri ile ısıtıcıyı kullandığınız ortamları çok daha hızlı ve yoğun bir şekilde ısıtabilirsiniz. Son derece hızlı bir şekilde ısınan Kumtel infrared ısıtıcı modelleri aynı zamanda kapatıldığında hızlı bir şekilde soğur. Bu sayede oluşabilecek kazaların önüne geçer. Kumtel elektrikli ısıtıcı modelleri kızılötesi ışın teknolojisi ile çalışır. Bu ısıtıcıları odalarda köşe bölgelere yerleştirerek çok daha fazla alanı ısıtabilirsiniz. Dilerseniz oda içerisinde koltuk, yatak ya da masa gibi daha çok vakit geçirdiğiniz bölgelere yakın bir şekilde de konumlandırabilirsiniz. Uygun fiyatları ve tasarruflu çalışma prensipleri sayesinde hem alırken hem de kullanırken size tasarruf ettirir. Elektrikle çalışan modeller elektrik faturanıza yük olmaz.

Kumtel Isıtıcılar ile Sıcak Ortamlar

Isıtıcı modelleri oda içerisindeki havayı ısıtırken bir yandan da odanın havasız kalmasına neden olabilir. Kumtel ecoray ısıtıcı modelleri ile oda içerisindeki hava ısınırken aynı zamanda temizlenir. Bu sayede temiz ve sıcak bir havanın tadını soğuk kış günlerin doyasıya çıkarabilirsiniz. Nefes kalitesi gün içerisinde yaptığımız aktiviteleri ve fiziksel sağlığımızı etkiler. Bu nedenle sağlıklı ve iyi bir nefes için havadar ortamlarda bulunmak önemlidir. Farklı watt özelliğine sahip olan Kumtel ısıtıcı modelleri arasında yer alan Kumtel ısıtıcı 1800w modelleri ile saniyeler içerisinde bulunduğunuz ortamı ısıtabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif tasarımlara sahip olmaları sayesinde kolayca ev dekorasyon tarzınıza uyum sağlayabilirler. Siz de farklı Kumtel ısıtıcı modellerini satın alarak hızlı ve etkili bir şekilde bulunduğunuz ortamları ısıtabilirsiniz. Açma kapama zamanlayıcısı sayesinde uyumadan önce ısıtıcınızı zamanlayabilirsiniz. Böylece siz uykudayken herhangi bir elektrik sorunundan kaynaklı yangın gibi sorunları yaşamazsınız.

Kumtel Isıtıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumtel ısıtıcı modelleri arasından seçim yapmadan önce dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar vardır. Öncelikli olarak kullanmak istediğiniz alanı ve alan büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer ısıtıcıyı kullanmak istediğiniz ortam küçük ve dar bir alan ise biraz daha küçük ve mini ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Çok daha büyük alanlarda duvara monte şekilde kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. Daha sonra ısıtıcı modellerini eğer yatak odanızda kullanacaksanız zamanlayıcı özelliği bulunan modelleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Uyumadan önce ısıtıcının kapanma zamanını belirleyerek kendi kendine kapanmasını sağlar. Olası bir devrilme durumunda ısıtıcı kendi kendini kapatır ve tehlikeli durumları direkt olarak engeller. Aynı zamanda ürünleri satın almadan önce Kumtel ısıtıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Ürünleri sizden önce satın alan ve kullanan kişilerin yaptığı yorumlar doğrultusunda ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kumtel Isıtıcı Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Kumtel ısıtıcı fiyatları modele ve ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Kumtel orbit ısıtıcı modellerinin fiyatları ile elektrikli ısıtıcı modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla satın almak istediğiniz modele karar verirken fiyat önemli bir değişkendir. Belirli bir bütçenize varsa ve sadece bütçenize uygun olan ürünleri görüntülemek istiyorsanız ürünler için maksimum ve minimum fiyat tutarı belirleyebilirsiniz. Bu sayede sadece belirlediğiniz tutardaki ürünleri görüntüleyebilir ve hızlı bir şekilde satın alacağınız ürüne karar verebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri fiyata göre artan ve azalan şekilde sıralayabilirsiniz. Dilerseniz çeşitli dönemlerde düzenlenen indirimleri takip ederek satın almak istediğiniz Kumtel ısıtıcı modellerini çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Siz de Kumtel ısıtıcı modellerine ayrıntılı bir şekilde göz atarak ofisiniz ya da eviniz için uygun olan ısıtıcı çeşitlerini satın alabilirsiniz.