15 inç Jant

15 inç Jant Fiyatları

61 farklı 15 inç Jant için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

14 inç15 inç16 inç17 inç18 inç19 inç0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Çapı: 15 inç Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Çapı 15 inç

Sava Kışlık Lastik Bridgestone 205 55 R16Falken Kışlık Lastik Lassa 4 Mevsim LastikLassa 195 65 R15Lassa 185 65 R15Lassa 175 65 R14Pirelli Kışlık Lastik 225 55 R17 Kışlık Lastik 225 60 R17 Kış Lastiği225 45 R17 Yaz Lastiği215 50 R17 Yazlık Lastik

15 inç Jant Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 15 inç Jant hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 15 inç Jant:
  1. 15 4x100 Carre CAR-15156 6.5x15 ET35 60.1 BLACK MAC XL
  2. 15 4x99 WRS-0027 6.5x15 ET35 73.1 MB
  3. arceo Silver Diamond Jant 15 İnç 4 Adet Arc-546-02 6.5x15" 4x100 Et35 67.1
  4. 15 4X100 Tork-3352 6.5X15 Et35 73.1 Black Mac
  5. 15 4X108 CMS-1264/7 6x15 ET45 63.4 DRB

15 inç jant

Araç lastiğinin içine oturtulan ve lastiğin yuvarlak bir biçimde kalmasını sağlayan jantlar, konfor ve sürüş bakımından son derece önemli bir parçadır. Arabanın performansını doğrudan etkiler ve denge sağlar. Pek çok farklı ölçü, renk ve modelde jant bulunur. Tercih ettiğiniz modelin aracınıza sağlıklı bir şekilde uyum sağlaması için ölçüsünün doğru olduğundan emin olmanız son derece önemlidir. 15 inç jant modelleri, çoğunlukla yaygın olarak kullanılan ürünlerden biridir. Araca en uygun ölçünün ne olduğunu kendiniz hesaplayabileceğiniz gibi, kullanım kılavuzu gibi araç hakkında çeşitli bilgiler bulunan belgelerden de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu parçalar, aracın sistem ve performansında önemli bir rol oynamasının yanı sıra, görüntüsüyle farklı ve şık bir görünüm de sağlar. Zevkinize göre seçim yapabileceğiniz farklı renk ve tasarım çeşitleri mevcuttur. 15 inç jant siyah renkteki modeller, şık ve asil görüntüsü sebebiyle sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Renk seçenekleri genellikle siyah, gümüş ya da gridir ve parlak ya da mat görünümü tercih etme imkanınız bulunur. Jantların üretildiği materyaller de oldukça çeşitlidir. Çelik, krom, alüminyum ve alaşım maddelerden elde edilen modeller mevcuttur. 15 inç çelik jant son derece sağlam ve kaliteli olması sebebiyle, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Bu tip metal bir malzemeden üretilmiş jantların temizliği de bir hayli önemlidir. Bu noktada ihtiyaç duyabileceğiniz jant temizleyici çeşitlerini en uygun fiyat avantajıyla Akakçe'den bulabilirsiniz.

15 inç Jant Modelleri

15 inç jant modelleri geniş bir skalaya sahiptir. Görünüm olarak farklı olduğu gibi, teknik özellikleri bakımından da çeşitliliğe sahiptir. Bijon sayısı ve bijon aralığı gibi çeşitli özellikler bunlardan bazılarıdır. Ürünü aracın aksına bağlayan cıvatalara bijon denir ve tercih ettiğiniz marka ve modele göre bu cıvataların sayısı değişir. 15 inç jant 4 bijon cıvatasına sahip modellerde, cıvatalar ürünün göbeğinde bulunur ve dengeli bir dağılıma sahip olması sebebiyle son derece konforlu ve güvenlidir. Montaj ve demontaj işlemleri fazlasıyla kolay ve zahmetsiz olduğundan, ekstra yardıma ihtiyaç duymadan tek başınıza aracınıza bakım yapabilirsiniz. 15 inç jant 5 bijon cıvatası bulunan modeller de mevcuttur. Merkezde kaç bijon bulunması gerektiği, jantın ağırlığına ve çapına göre değişiklik gösterir. Bijonlar arası ölçünün dengesi de son derece önemli bir husustur. Bu ölçü, tercih ettiğiniz modelin bilgileri arasında yer alır. Cıvata sayısına göre aralığın ölçüleri de değişiklik gösterir. 15 inç 5x180 jant ifadesi bulunan modeller, merkezde 5 adet bijon olduğunu ve 180 mm aralığında döşendiğini gösterir. Bu ölçülerin tercih ettiğiniz model ve markaya göre değişiklik gösterme ihtimali vardır. Görünüm itibariyle de son derece şık olan ürünlerin verniklenmiş modellerini tercih ederek, dış etkenler ve çeşitli kimyasallar sebebiyle zedelenmesinin önüne geçebilirsiniz. Bu sebeple uzun ömürlü ve pürüzsüz bir janta sahip olabilirsiniz.

15 inç Jant Ne İşe Yarar?

Otomobilinizi taşıyan parça olan lastikler, içerisine jant yerleştirilmediği takdirde yuvarlak şeklini alamaz ve sağlam bir şekilde monte edilemez. Büyük, geniş ve silindir bir parça olan jant, hem lastiklerin duruşunu sağlamlaştırır, hem de arabanın konforunu artırır. Aracınızın tasarımına ve yapısına göre tercih yapmanızı gerektiren pek çok farklı ölçü bulunur. Genişlik ölçüsünün yanı sıra, 4x100 15 inç jant gibi ifadeler, merkezde bulunan bijon sayısını ve bijonların arasındaki ölçüyü anlamanıza yardımcı olur. Tercih ettiğiniz ürünün genişliği ve ağırlığı, aracınızın konforunu, performansını ve hakimiyetini doğrudan etkiler. Ürünün hangi malzeme kullanılarak imal edildiği de son derece önemlidir. 15 inç demir jant gibi sağlam ve kaliteli modeller, hem uzun ömürlüdür hem de konforlu bir kullanıma sahiptir. Bunların yanında, araç tipine ve çoğunluklu kullanım alanına göre de tercih edebileceğiniz modeller bulunur. 15 inç off road jant çeşitleri, arazi gibi zor koşullu yollarda kullanıma uygun olarak üretilir. Böylelikle zorlu koşulları kolaylıkla alt edebilir ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

15 inç Jantlar ile Konforlu Araçlar

Seçtiğiniz ürünün konforunu ve işlevini artırmak amacıyla düzenli olarak temizlemeniz ve bakım yapmanız gerekir. Özel boyalı ve vernikli ürünler, çoğunlukla kimyasallara ve aşınmaya karşı dayanıklı olsa bile, düzenli bakım yapmak büyük bir avantajdır. Bu işlem için özel olarak üretilen çeşitli oto bakım ürün çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Yumuşak ve temiz bir bez ya da havlu yardımıyla temizliği tamamlayabilir ve ürünün konforunu artırabilirsiniz. 15 inç alüminyum jant modelleri, son derece kullanışlı ve sağlam ürünlerdir. Parlak bir görünüme sahip olması sebebiyle de oldukça şık bir görüntüsü vardır. Hem aracınızın performansını destekler hem de klas ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlar. 15 inç 6 kol jant çeşitleri, klasik ve sade bir tasarıma sahiptir. Yıldıza benzer bir görüntüsü vardır ve merkezden dış halkaya doğru 6 adet uzantısı bulunan modellerdir. Pek çok farklı model ve ölçü arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Aracınızın ölçü ve tipine göre 4x108 15 inç jant modellerini tercih edebilir, üst düzey konfora sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu 15 inç Jant Fiyatlarını Akakçe’den Takip Edin

Aracınıza konfor sağlayan ve sizlere tercih özgürlüğü sunmak adına pek çok seçeneği bulunan ürünlerin, fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. 15 inç jant fiyatları, çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterse bile, çoğunlukla her bütçeye hitap eden uygun fiyatlardır. Seçtiğiniz ürünün imalatında kullanılan materyaller, fiyata etki eden başlıca hususlardan biridir. İsteğinize göre seçim yapabileceğiniz pek çok çeşitte materyal mevcuttur. 15 inç saç jant modelleri, uygun fiyatları ve kaliteli işlevi sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Jant üretiminde ve kullanımında son derece yaygın olan bir türdür. Görünüm olarak da pek çok çeşitte model mevcuttur. Bu modeller arasından ihtiyacınız olanı tespit ve tercih etmek de son derece kolaydır. 15 inç yıldız jant çeşitleri, adını görüntüsünden alır. Yıldıza benzeyen bir görünüme sahiptir ve modele göre farklı sayılarda uzantıları mevcuttur. Son derece şık ve gösterişli bir modeldir. Ürünleri inceleyerek kolaylıkla tercih yapabilir ve dilediğiniz ürüne zahmet çekmeden sahip olabilirsiniz. Aracınıza konfor sağlarken yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

15 için Jant Kullanmanın Avantajları

Ürün ve model seçenekleri gibi, marka çeşitliliği de tercih sürecini kolaylaştıran etkenlerdendir. Farklı model, renk, ölçü ve materyalin yanında, çeşitli markaların bir arada bulunması sebebiyle tercih özgürlüğünüz bulunur. 15 inç stepne jant gibi ürünler de zor durumda kalmanız ihtimaline karşı üretilir. Beklenmedik bir arıza anında aracın bagajında bulunan stepne jantı kolaylıkla değiştirebilir ve sorunları çözebilirsiniz. Bu ürünlerin, bagajda beklerken görüntüyü bozmaması ve hasar almaması amacıyla üretilen özel süngerli kılıfları da bulunur. 15 inç plastik jant çeşitleri, hafif olması sebebiyle aracınıza kolaylıkla uyum sağlar ve ekstra konfor sunar. Hafifliğinin yanı sıra esnek yapısı da sağlam ve dayanıklı olmasına sebebiyet verir. Tek materyalden üretilen modellerin yanı sıra, 15 inç alaşım jant modelleri, farklı materyallerin bir araya getirilmesiyle üretilir. Kullanıcılar tarafından tercih edilen ve beğeni toplayan ürünlerden biridir. Tüm modelleri inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilir, çeşitli ölçüler arasından 4x98 15 inç jant modellerine de göz atabilir ve aracınıza uygun modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.