Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima Fiyatları

59 farklı Kanal Tipi Klima için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarıA+++A++0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL Duvar Tipi (Split)Salon TipiİnverterSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Kanal Tipi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kanal Tipi BTU Değeri Ses Seviyesi SatıcıToplam 128 satıcı. Renk Soğutma Enerji Sınıfı

Kaset Tipi Klima18000 BTU Klima12000 BTU Klima18000 BTU İnverter Klima24000 BTU Klima12000 BTU İnverter Klima24000 BTU İnverter KlimaA+++ KlimaMitsubishi 18000 BTU KlimaMitsubishi 12000 BTU KlimaMitsubishi 24000 BTU KlimaSplit Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kanal Tipi Klima Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kanal Tipi Klima hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kanal Tipi Klima:
  1. Mitsubishi Heavy Hyper Inverter Klima Kanallı Tipi 48000 Btu/h A Enerji Sınıfı
  2. Viessmann DS2140T1 48000 Btu Inverter Kanal Tipi Klima
  3. Rota Climate 48 Btu Kanallı Tip On/Off Klima
  4. Bosch Multi Kanallı İnverter Klima 21000 Btu 1 Dış + 3 İç Ünite 9000 + 9000 + 9000 Btu
  5. Viessmann DS1140T2 48000 BTU On Off Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima

Klimalar, yaşam alanlarında pratik havalandırma ve iklimlendirme deneyimi sunar. Farklı teknolojilerle üretilen klima modelleri, özelliklerine göre geniş alanlarda kullanılabilir. Okul, hastane, üniversite, mağaza ve alışveriş merkezi gibi büyük alanlarda etkili bir iklimlendirme deneyimi için kanallı klima modelleri tercih edilir. Şık tasarımlarıyla göze de hitap eden kanal tipi klima modelleri tavana yerleştirilerek kullanılır. Zemin alanında tasarruf sağlayan bu klimalar, farklı markalar tarafından üretilir. Alanında uzman farklı klima markalarının ürün kategorileri arasında kanallı modelleri bulabilirsiniz. Özel teknolojiyle tasarlanan klimalar, geniş alanlarda dört mevsim iklimlendirme sağlar. Sıcak ve soğuk hava üfleyerek ortamı ideal sıcaklıkta tutan cihazlarda çeşitli filtreler bulunur. Taze hava alma özelliği sayesinde ortamın hava kalitesini maksimum düzeyde tutan kanallı klimalar; toz, partikül gibi maddeleri süzer. Merkezi çalışma özellikleri sayesinde tüm binayı istediğiniz sıcaklık değerinde tutabilirsiniz. İnverter özelliği sayesinde tek tuşla sıcak ve soğuk hava üfleme özelliğiyle cihazları çalıştırabilirsiniz. Nem çekme, hava filtreleme gibi özellikler sayesinde ortak alanlardaki havanın kalitesini en yüksek düzeyde tutabilirsiniz. Özel tasarımları sayesinde dekorasyonda şık bir görünüm oluşturan kanal tipi klimaları, ihtiyaç duyduğunuz farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Kanal Tipi Klima Nedir?

Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri arasında yer alan kanallı klimalar, ortak alanlarda sıklıkla kullanılan cihazlar arasında yer alır. Kanal tipi klima nedir sorusuna kısaca kanal yardımıyla ortama hava dağıtan cihazlardır, yanıtı verilebilir. Menfez ve kanal yardımıyla ortama sıcak ve soğuk hava dağıtan klima modelleri, kanallı klima olarak bilinir. Bu klimalar ile hem ısıtma hem de soğutma yapabilirsiniz. Tavan arasına kanallı klima modellerinin iç ünitesi yerleştirilir. Böylece dekorasyonda göze hitap eden hava kanalları görünür. Şık tasarımlarıyla göze hitap eden ürünler, güçlü teknolojisiyle etkili bir iklimlendirme deneyimi sunar. Dört mevsim kullanabileceğiniz kanal tipi klima modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Alanında lider klima üreticilerinin model seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun kanallı klima alternatifleri bulabilirsiniz. Dekorasyona uygun seçenekler sunan bu klima modelleri, sunduğu özelliklerle beğeni toplar. Yüksek basınçlı çalışma sistemleri sayesinde kısa sürede geniş alanlarda havalandırma yapan cihazlar, termostat teknolojisiyle ortamın sıcaklık seviyesini dengede tutar. Özel bir kontrol paneli olan klimaların çalışma devirlerini ve sıcaklık seviyelerini kolayca ayarlayabilirsiniz. Düzenli olarak bakım ve temizliğini yaptırarak cihazların çalışma verimlerini koruyabilirsiniz.

Kanal Tipi Klima Modelleri

Geniş alanlarda kullanılan kanal tipi klimalar, merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri arasında yer alır. Her mevsim konfor sağlayan bu ürünleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanabilirsiniz. Siteler, hastaneler, okullar ve alışveriş merkezi gibi farklı mekânlarda etkili bir havalandırma deneyimi sunan kanallı klimaların tasarımları diğer klima modellerinden farklıdır. Kanallı klima modelleri, tavan arası boşluğuna yerleştirilir ve ortamda yalnızca hava kanalları görünür. Yer kaplamayan bu tasarım aynı zamanda zemin alanını verimli kullanmaya yardımcı olur. Güçlü teknolojilerin kullanıldığı ürünleri hem ısıtma hem de soğutma için değerlendirebilirsiniz. Farklı teknoloji markaları tarafından üretilen kanallı tip klima modelleri farklı BTU değerlerine sahiptir. Modellerin üretiminde kullanılan teknolojiye göre klimaların soğutma ve ısıtma kapasiteleri farklılık gösterir. Kullanıcılar klimaların BTU değerlerini inceleyerek kullanılacak alanın metrekaresine uygun olmadığını değerlendirerek seçim yapabilir. 24000 BTU, 48000 BTU, 60000 BTU kanal tipi klima modelleri farklı alanlarda kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alır. 24000 BTU değerindeki bir klima yaklaşık 53 metrekare alanı soğutur. Klimaların modellerini seçerken BTU değerlerini inceleyerek bir plan yapabilirsiniz. Ayrıca, cihazların ısıtma ve soğutma kapasiteleri farklılık gösterebilir. Dört mevsim kullanım için benzer ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Hepa, antialerjik ve toz filtrelerine sahip klimalar, çalıştıkları süre boyunca ortamdaki havayı filtreler. Ortak alanlarda yüksek kaliteli hava sunan bu cihazların model özellikleri markalara göre farklılık gösterebilir.

Kanal Tipi Klima Özellikleri

Klasik klimalardan farklı bir tasarıma sahip kanal tipi klima modellerini metrekaresi yüksek her alanda kullanabilirsiniz. Çok katlı yapılarda pratik bir iklimlendirme deneyimi sunan bu klimalar, model tasarımlarına göre farklı özellikler sunar. Kanal tipi split klima modelleri, ortak alanlarda sık kullanılan cihazlar arasında yer alır. Yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesiyle pratik bir kullanım sağlayan ürünler, konforlu özelliklere sahiptir. Klimalarda bulunan özel toz ve anti alerjik filtreler, ortamdaki havanın temiz kalmasını sağlar. Özel tasarımlı filtreler havadaki toz ve partikülleri içinde tutarak ortama daha kaliteli bir hava salınımı yapar. Aynı zamanda bu klima modellerinin bazılarında kendi kendini temizleme özelliği görülür. Klimalar kapandıktan sonra bir süre fanlar çalışarak iç parçalardaki nemi kurutur. Bu sayede küf ve küf kokusu oluşumu önlenir. Aynı zamanda hava kanallarından çıkan hava her zaman temiz bir ortamdan yayılır. Konforlu bir kullanım deneyimi sunan kanallı klimalar, sessiz çalışma özelliği sayesinde ortamda gürültü oluşturmaz. Sessiz çalışması, kolay ayarlanabilir kontrol paneli ve şık görünümleriyle farklı her mekanda bu model klimaları kullanabilirsiniz. Özellikle diğer ısıtma ve havalandırma sistemlerinin yetersiz kaldığı durumlarda pratik bir çözüm sağlamak için kanallı klima modellerini tercih edebilirsiniz.

Kanal Tipi Klima Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sessiz çalışması, şık tasarımı ve taze hava alması özelliğiyle kalabalık alanlarda sıklıkla tercih edilen kanallı klimalar, ısıtma ve soğutma özelliğine sahiptir. Her mevsim konforlu bir ortam oluşturmak için kanal tipi klimaları kullanabilirsiniz. Farklı üretici markalarında ürün grupları arasında yer alan kanal tipi klimalar, üretim teknolojilerine göre çeşitli genişliklere sahip alanlarda etkili bir performans gösterir. Filtre özellikleri, BTU kapasitesi ve malzeme çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunan kanallı klimalar, her bütçeye hitap eder. Kanal tipi klimaların satış fiyatlarını etkileyen durumlardan biri ise markalardır. Markaların pazarlama politikasına göre kullanıcılara sunulan fiyatlar farklılık gösterir. Kanal tipi klima fiyatları, markalara ve modellerin sunduğu özelliklere göre farklı bütçelere uygun seçeneklere sahiptir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun klima alternatiflerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Enerji tasarrufu özelliğiyle beğeni toplayan modeller, uzun süreli kullanımlar için ekonomik bir çözüm sunar. İncelemeniz sırasında set üstü fırın gibi farklı elektronik ürünlere de göz atarak bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz.

Kanal Tipi Klima Seçeneklerini Akakçe’de İnceleyin

Hastane, okul, ofis, villa, site ve alışveriş merkezi gibi farklı alanlarda iklimlendirme sağlamak için kanal tipi inverter klima modelleri kullanılır. Sessiz çalışması, yer kaplamayan montaj özelliği ve hava kalitesini arttıran filtreleme tasarımıyla ön plana çıkan kanal tipi klimalar, popüler merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri arasında yer alır. Her bütçeye hitap eden seçenekler sunan klima modellerini farklı markalarda bulabilirsiniz. Kanallı klima fiyatları, markaların satış stratejisi, model özellikleri ve BTU kapasitelerine göre değişir. Yüksek verimli çalışmalarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan kanal tipi klima modellerini Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı marka kanallı klima modellerinin fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sayfa üzerinden sıralama ve filtrelemeler yaparak kanal tipi klima modelleri markalarına ve özelliklerine göre listeyelebilirsiniz. Fiyat sıralaması yaparak bütçenize uygun kanallı klima markalarını listenin üst kısmında görebilirsiniz. Aynı zamanda rondo çeşitleri gibi farklı ürünler için de indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.