E.C.A. Yoğuşmalı Kombi

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

14 farklı E.C.A. Yoğuşmalı Kombi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıE.C.A.
 • TürüYoğuşmalı
 • Temizle
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüElektrikli
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıE.C.A.
 • TürüYoğuşmalı
 • Temizle
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (14)

24 kW Kombi 28 kW Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi 35 kW Kombi Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi Baykan Yoğuşmalı Kombi Emko Yoğuşmalı Kombi Newatherm Yoğuşmalı Kombi Thermex Yoğuşmalı Kombi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Baymak Yoğuşmalı Kombi Buderus Yoğuşmalı Kombi

En Çok Karşılaştırılan Kombiler

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Sıkça Sorulan Sorular

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi

Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde akla ilk gelen markalardan olan E.C.A, Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alır. 1950 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektörünün önde gelen markalarıyla rekabet ederek bu alandaki varlığını kanıtlayan E.C.A; armatürlerden seramik sağlık gereçlerine, akrilik ve duş kabinlerinden kromajlı banyo aksesuarlarına, doğalgaz valflerinden gömme rezervuarlara, sıhhi tesisat valflerinden yangın valflerine ve ısıtma - soğutma çözümleri gibi ürünlere imza atar. E.C.A. yoğuşmalı kombi çeşitleri ile ısıtma ve soğutma çözümleriyle öne çıkar. Gerek tasarımı gerekse sunduğu teknik özelliklerle benzersiz bir deneyim yaşatan E.C.A. yoğuşmalı kombi modelleri, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürün seçenekleri arasında yer alır. Marka yoğuşmalı kombi çeşitlerinde yarı yoğuşmalı ve çift yoğuşmalı alternatifler sunar. E.C.A. çift yoğuşmalı kombi, hem ısıtma hem de kullanım suyunda kullanılan bu kombi ile ısıtma çözümleri hem daha pratik hem de ekonomik olur. Bunun yanında E.C.A. kombi yarı yoğuşmalı ürün seçeneklerine de imza atar ve her türden ihtiyaca yanıt verir. Siz de bu seçenekler arasından beklentilerinizi ve ihtiyacını karşılayan türden bir yoğuşmalı kombiye sahip olmak istiyorsanız E.C.A uzmanlığında üretilmiş olan modellere göz atabilir ve belirlediğiniz kombi modelini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

E.C.A. tam yoğuşmalı kombi, ölçüleriyle en dar dolaplara bile kolaylıkla sığabilir ve tüm ısıtma işlemlerinde kolaylık sağlar. LCD ekranı ile pratik bir şekilde kontrol edilebilen tam yoğuşmalı kombi, paslanmaz çelik eşanjöre sahiptir. Kombi bunun yanında geniş hacme sahip olan genleşme tankı, enerji tasarrufu sağlayan pompası ve tam donanımlı fanı ile yaşam alanlarının ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılar. Ürün seçenekleri arasında E.C.A. 24000 tam yoğuşmalı kombi modelini de bulabilirsiniz. Kapasiteyi ifade eden 24000 ve bunun yanında 20000, 26000, 28000 gibi alternatifleri de bulabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. E.C.A. 24, 28, 30, 35 KW tam yoğuşmalı kombi çeşitlerinin tümü kompakt boyutları ile yüksek performansta çalışır. Hafif yapısı ve ölçüleri sayesinde pratik bir şekilde monte edilebilir. Yoğuşma teknolojisi ile düşük yakıt tüketimi sağlayan kombiler, ısıtma ve su kullanımında tam modülasyonda çalışır. Donmalara karşı koruma ile donatılmış olan bu modeller, yerden ısıtmaya uygundur. E.C.A. 20, 24, 28, 30, 35 KW yoğuşmalı kombi modellerinde de gelişmiş özellikler en pratik çözümler elde etmenizi sağlar. Vana sıkışma önleme donanımına sahip olan bu kombiler, kendiliğinde hava atma özelliği ile tam emniyette çalışır. Düşük enerji tüketimi sağlayan bu modeller, güneş enerjisi donanımına kolaylıkla bağlanabilir ve su ısıtmadan güneşten faydalanmanızı sağlayabilir. E.C.A. yoğuşmalı kombi özellikleri her ihtiyaca özel çözümler sunar ve yüksek verim elde edilmesini mümkün kılar.

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Kullanımı

E.C.A. yoğuşmalı kombi kaç derecede yanmalı?” sorusu E.C.A. marka kombilerin kullanımında sıklıkla merak edilen konulardan biridir. E.C.A. tam yoğuşmalı kombi kullanımı ile yaşam alanı sıcaklığının 22 derece seviyesinde olması idealdir. Tam yoğuşmalı bir kombi kullanımı ile bu sıcaklık değerini yakalayabilmek adına 50 derecede yanması yeterlidir. Böylelikle ideal sıcaklığa kısa sürede ulaşmak mümkün olur. E.C.A. yoğuşmalı kombi kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Yaşam alanlarında standart bir ısı üzerinden belirlenmiş şekilde E.C.A. yarı yoğuşmalı kombi kullanımı gerçekleşir. Bu dereceye ulaşmadan sıcaklık akışı mümkün olur. Özellikle enerji tasarrufu sağlamak adına radyatör derecesi 50 derecenin altında tutulmalıdır. Bu tasarrufun mümkün hale gelmesi için de üç farklı noktadan ısıtma sistemlerinin çalışması gereklidir.

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Nasıl Seçilir?

Uzun yıllar boyunca kullanmak üzere satın alınan kombi sistemleri bazı detaylara dikkat edilerek seçilmelidir. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan kombi sistemlerini seçerken aşağıdaki detaylara dikkat edebilirsiniz:

Elektronik ana kategorisinde bulunan, yoğuşmalı kombi kategorisi altında yer alan E.C.A yoğuşmalı kombi kategorisini inceleyerek yaşam alanına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ürün seçiminde E.C.A. kombi yoğuşmalı fiyatları değerlendirmesi yaparak da bütçeniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra en ucuz ve en iyi yoğuşmalı kombi seçeneklerine de Akakçe’den göz atabilirsiniz.

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

E.C.A. yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmelerinde kombi sistemlerinin kalitesine yapılan vurgular ön plandadır. Kullanıcıların önem verdiği kaliteli çalışma sistemi, uzun yıllar güvenle kullanım deneyimi yaşamanız anlamına gelir. Bu nedenle E.C.A. tam yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmelerine mutlaka göz atmalısınız. Kullanıcılar yorumlarında kombi modellerinin enerji verimliliğini de detaylı olarak inceler ve önemli tavsiyeler sunar. Siz de yoğuşmalı kombi seçiminde bu yorumları dikkate alabilir ve yüksek enerji verimliliği sağlayan bir kombiye sahip olabilirsiniz. E.C.A. tam yoğuşmalı kombi kullanıcı yorumları, kombilerin boyutlarına ve montaj detaylarına yönelik detaylar da sunar. Bunun yanında E.C.A. yoğuşmalı kombi kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri kombi modellerini fiyat performans açısından detaylı olarak değerlendirir. Siz de bu değerlendirmelere göz atarak E.C.A. yoğuşmalı kombi en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız yoğuşmalı kombi modelini ev hediyesi olarak da satın alabilir ve E.C.A ayrıcalığını sevdiklerinizin de yaşamasını mümkün kılabilirsiniz.

E.C.A. Yoğuşmalı Kombi İndirim ve Kampanyaları Akakçe’de!

E.C.A. yoğuşmalı kombi fiyatları kombinin modeline, kapasitesine, tipine, enerji sınıfına ve rengine göre farklılık gösterir. E.C.A. 24, 28, 30 KW yoğuşmalı kombi fiyatları, kombilerin sunduğu kapasite özelinde farklı seçenekler sunar. Bu fiyat seçeneklerini hem bütçeniz hem de ihtiyacınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında E.C.A. 28, 30, 35 KW tam yoğuşmalı kombi fiyatları ve ürün detaylarına da göz atabilirsiniz. E.C.A. 26000 yoğuşmalı kombi fiyatları, diğer modellere göre üst segment bir aralığa sahiptir. Bunun yanında E.C.A. 20000 yoğuşmalı kombi fiyatları ise daha uygun fiyat seçenekleri sunar. Ancak bu kombiler kullanılacak alan özelinde farklılık gösteren özelliklere de sahiptir. Bu nedenle kombilerin fiyat değerlendirmesinden önce ürün seçenekleri ihtiyaç özelinde gözden geçirilmelidir. Siz de her bütçeye özel seçenekler sunan E.C.A. doğalgaz yoğuşmalı kombi fiyatları arasından en ucuz seçenekleri bulmak için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. E.C.A. yoğuşmalı kombi fiyat listesi sunan ve beğendiğiniz ürünler özelinde fiyat karşılaştırması yapmanıza olanak tanıyan sistem sayesinde avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında diğer tüm kombi fiyatları değerlendirmeleri için de Akakçe'nin ayrıcalıklı fiyat karşılaştırma yapısını kullanabilir ve ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.