Baymak Yoğuşmalı Kombi

Baymak Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

45 farklı Baymak Yoğuşmalı Kombi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBaymak
 • TürüYoğuşmalı
 • Temizle
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüElektrikli
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBaymak
 • TürüYoğuşmalı
 • Temizle
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (45)

24 kW Kombi 28 kW Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi 35 kW Kombi Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Baykan Yoğuşmalı Kombi Emko Yoğuşmalı Kombi Newatherm Yoğuşmalı Kombi Thermex Yoğuşmalı Kombi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Buderus Yoğuşmalı Kombi

En Çok Karşılaştırılan Kombiler

Baymak Yoğuşmalı Kombi Sıkça Sorulan Sorular

Baymak Yoğuşmalı Kombi

Kapalı alanların iklimlendirilmesi için çeşitli cihazlar kullanılır. Isıtıcılar ve klimalar kullanımı en yaygın olanlar arasında yer alır. Isıtma ve soğutma araçları üretiminde modern seçenekler sunan Baymak, yılları aşkın deneyimiyle kullanıcıların güvenini kazanır. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanıma uygun seçenekler sunan Baymak klima ve kombi modelleriyle etkili bir iklimlendirme sağlayabilirsiniz. Ofisiniz veya eviniz için kullanabileceğiniz cihazlar, farklı teknolojilere sahiptir. Enerji tasarrufu ve yüksek verim sunan ürünleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Doğalgazlı ısıtma sisteminin olmazsa olmaz cihazları arasında kombiler yer alır. Sıcak su ve doğalgaz kullanımı sağlayan bu ürünler, ısınma derecesini ve su sıcaklığını ayarlar. Kombide ısınan suyun tüm tesisatı gezmesi sonucunda ortamın ısıtılması gerçekleşir. Her alanda kullanabileceğiniz cihazlar model özelliklerine göre farklı çalışma sistemlerine sahiptir. Doğalgaz hattının olmadığı bölgelerde konforlu bir deneyim için elektrikli modelleri tercih edebilirsiniz. Doğalgaz bağlantısı olan yerlerde Baymak yoğuşmalı kombi modelleri çevre dostu ve tasarruflu bir kullanım deneyimi sunar. Yakıt tasarrufu sağlama özelliğiyle ön plana çıkan yoğuşmalı ürünler, ısıtma kapasitelerine göre farklı alanlarda kullanılabilir.

Baymak Yoğuşmalı Kombi Modelleri

Yaşam alanlarının konforlu bir şekilde ısıtılmasını sağlayan kombiler, teknolojilerine göre kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. Elektrik ve doğalgaz ile suyun ısıtılmasını sağlayan cihazların ısıtma kapasiteleri farklılık gösterir. Elektrikli kombi modelleri, tasarım ve teknoloji açısından atık bacasına ihtiyaç duymaz. Özel bir elektrikli ısıtıcı devresine sahip modellerin yakıt tüketimi diğer kombi alternatiflerine kıyasla farklılık gösterir. Doğalgaz ile çalışan modellerde ise atık bacasına ihtiyaç duyulur. Ürünlerin montajı yapılacak alanların atık çıkışına uygun olacak biçimde seçilir. Uzman markalardan biri olan Baymak, kullanıcılara çeşitli model seçenekleri sunar. Yüksek enerji verimliliği sağlayan yoğuşma özelliğine sahip modeller, popüler ürünler arasında yer alır. Baymak tam yoğuşmalı kombi modelleri, çıkan atık buharı yeniden kullanarak tasarruflu bir ısınma deneyimi sağlar. Özel bir tasarıma sahip ürünlerde kullanılan ısı eşanjörü, bacadan çıkan gazı yeniden kullanır. Çevre dostu bir özelliğe sahip Baymak Lambert tam yoğuşmalı kombi aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Cihazların ısıtma kapasitesi model özelliklerine göre farklılık gösterir. Büyük ve orta ölçekli alanlar için yüksek kapasiteye sahip çeşitler ideal bir kullanım alanı sunar. Markanın 45 kW değerindeki cihazları yüksek ısı verimlilikleri ile ön plana çıkar. Isıtılacak alanın genişliğine göre farklı kapasitedeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Baymak Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Yüksek verimlilik sağlayan yoğuşma özellikli kombi modellerini ev ve iş yerlerinin ısıtılması için kullanabilirsiniz. Sıcak su kullanımı ve ısınma sağlayan modellerin üretiminde kullanılan teknolojiler, kullanıcılara konforlu bir yaşam sunar. Enerji tasarrufu ile ön plana çıkan Baymak yoğuşmalı kombi modelleri, çift ve yarı yoğuşma özelliğine sahiptir. Az enerji kullanarak yüksek verimlilik sağlayan ürünlerin termostat sisteminden yararlanarak belirli bir sıcaklık değerini sabitleyebilirsiniz. Bu sayede ortam yeterli ısıya ulaştığında cihazlar çalışmayı yavaşlatarak yakıt ve enerjiden tasarruf sağlar. Baymak yoğuşmalı kombi özellikleri arasında dikkat çeken düşük emisyon değerleri çevre dostu bir kullanım deneyimi sunar. Atık çıkışını en aza indiren modeller, sağladığı yüksek ısıtma kapasitesi ile kullanıcıları memnun eder. Modeller tasarımlarına göre yarı ve çift yoğuşmalı olarak gruplandırılır. Baymak çift yoğuşmalı kombi çeşitleri atık su buharını ve gazı ayrıştırıp yeniden kullanarak maksimum performans sağlar. Yoğuşmalı modellerde yer alan tahliye borusu cihazların ayırt edici özellikleri arasında yer alır. Biriken su damlaları bu borudan geçerek yeniden kullanılır. Ev, ofis ve küçük ölçekli alanları petekler yardımıyla ısıtmak için Baymak yoğuşmalı kombi çeşitleri ideal seçenekler arasında sıralanır. Farklı bütçelere hitap eden modeller maksimum performanslarıyla kış aylarında kullanıcıların yüzlerini güldürür.

Baymak Yoğuşmalı Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Doğalgaz tesisatından etkili bir biçimde yararlanmak için yaşam alanlarında farklı cihazlara ihtiyaç duyulur. Odalara dağılan radyatörlerin ısınmasını sağlayan sıcak suyun dolaşımı kombilerle yapılır. Belirli bir sıcaklık derecesine kadar suyu ısıtan kombiler sıcak su kullanımı ve ısınma sağlar. Çalışma sistemlerine göre ayrılan bu cihazları satın alırken kullanılacak alanın genişliğine göre seçim yapabilirsiniz. Yüksek enerji verimliliği sağlayan Baymak Premix yoğuşmalı kombi, tasarruflu kullanım deneyimi sunan modeller arasında yer alır. Özel sirkülasyon pompası cihazların az elektrik tüketmesine yardımcı olur. Uzun süre kullanılan cihazların her açıdan tasarruf sağlaması kullanıcıların aradığı özellikler arasında yer alır. Yoğuşmalı kombilerin gruplandırılması çalışma biçimlerine göre yapılır. Yarı ve çift yoğuşmalı modeller arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Baymak yarı yoğuşmalı kombi tasarımlarında görülen eşanjör parçası yaklaşık %100 verimlilikle atık su buharını yeniden kullanıma hazırlar. Tam yoğuşmalı cihazlarda ise eşanjör parçasına ek olarak bir yanma odası kullanılır. Bu sayede atık gaz ve buharın verimliliği en üst seviyeye çıkar. Farklı kW değerlerine sahip yoğuşmalı kombiler arasından kullanacağınız radyatör sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Radyatörlerin tamamını ısıtılabilecek Baymak 26 kW, 30 kW, 33 kW, 45 kW yoğuşmalı kombi modellerini yaşam alanlarınızın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.

Baymak Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kombi almadan önce kullanıcıların ilgilendikleri konular arasında cihazların özellikleri ve fiyatları yer alır. Yoğuşmalı modellerin sağladıkları yüksek enerji verimliliği kullanıcıları performans açısından memnun eder. Geniş alanlarda etkili bir ısınma deneyimi için 33 kW’lık cihazlar belirli bir radyatör sayısına göre kullanıcıların beklentilerini karşılar. Tam ve yarı yoğuşmalı modellerin fiyatları kullanıcılara çeşitli alternatifler sunar. Cihazların fiyatları belirlenirken ilk olarak üretim yıllarına ve teknolojik özelliklerine dikkat edilir. Son teknoloji ve yüksek verimlilik sunan cihazların fiyatları diğer modellere kıyasla farklı biçimde fiyatlandırılır. Ayrıca Baymak tam yoğuşmalı kombi fiyatı, yarı yoğuşma özelliğine sahip cihazlara göre farklı alternatifler sunar. Enerji tasarrufu ve yakıt tüketim değerlerine göre belirlenen satış fiyatları farklı bütçelere hitap eder. Kaliteli yapısı ve modern teknolojisiyle uzun süreli kullanım deneyimi sunan Baymak kombiler arasından bütçenize ve ihtiyacınıza göre tercihte bulunabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Baymak Yoğuşmalı Kombiler Akakçe'de!

Doğalgaz bağlantısının olduğu her yerde ihtiyaç olan kombiler, çalışma biçimlerine göre kullanıcılara çeşitli faydalar sağlar. Baymak yoğuşmalı kombi fiyatları cihazların özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Yakıt ve enerji tasarrufu sağlayan Baymak ECO yoğuşmalı kombi çevre dostu özelliğe sahiptir. Zararlı gaz atığını en az seviyeye indiren yoğuşma teknolojisi aynı zamanda çıkan su buharının yeniden kullanılmasını, dolayısıyla enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. Alanında uzman markalardan biri olan Baymak, ürün çeşitlerinde tam ve yarı yoğuşmalı özelliğe sahip seçeneklere yer verir. Baymak Condense yoğuşmalı kombi, sağladığı enerji ve yakıt tasarrufuyla kullanıcıların ilgisini çeker. Özel teknolojisiyle pratik kullanım sunan cihazlarda yer alan otomatik devreler, olası tıkanma ve basınç durumları için belirli aralıklarla kontroller yapar. Ayrıca, kombilerin özelliklerine göre arıza durumlarını kontrol paneli üzerinden takip edebilirsiniz. Yüksek ısı verimliliği sağlayan cihazları en uygun fiyatlara almak için Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sayfada yer alan Baymak yoğuşmalı kombi fiyat listesi ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek bütçenize göre bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz kombilerin özelliklerini ve görsellerini kolayca inceleyebilirsiniz.