Köpek Maması

Köpek Maması Fiyatları

17.985 farklı Köpek Maması için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Trendline Köpek Maması Goody Köpek Maması Enjoy Köpek Maması Lider King Köpek Maması Wise Köpek Maması Pro Plan Köpek Maması

Aktüel Broşürlerden Köpek Mamaları

  • Proline Yetişkin Köpek Maması Kuzu&Pirinçli 15 kg Bizim Toptan 366,00 TL
  • Pet Bee's Köpek Maması Kuzu Etli 10 KgCarrefourSA 329,90 TL
  • Pedigree Biscrok Köpek Ödül Maması 200 gHakmar Express 22,50 TL
  • Proline Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 2,2 kgBizim Toptan 81,95 TL
  • Proline Kuzu Etli Yetişkin Yavru Köpek Maması 2,2 kgBizim Toptan 91,95 TL
  • Aro Köpek Maması 3 kg Metro 85,90 TL
  • Whiskas Köpek Konservesi 400 gHakmar Express 25,50 TL
  • Aro Yetişkin Köpek Maması 400 g Metro 23,95 TL

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

12 kg15 kgYavruYetişkinBüyük IrkKüçük IrkBalıkKuzuKuruYaşSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Aroma Irk Yaş Tahıl Ağırlık Cinsi Tane Boyutu Ambalaj Seçeneği SatıcıToplam 119 satıcı. Ürün Puanı

Köpek TasmasıKöpek KulübesiKöpek KovucuKöpek Çiş PediKöpek YatağıKöpek VitaminiKöpek Taşıma ÇantasıKöpek ÇitiKöpek TuvaletiTrendline Köpek MamasıGoody Köpek MamasıEnjoy Köpek Maması

En Uygun Köpek Maması Nasıl Alınır?

Köpek maması satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için sıraladık. Aşağıdaki 7 dakikalık videoyu izleyerek, köpeğiniz için en iyi köpek mamasını belirleyebilir, sadık dostunuz için uzun ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

En Çok Karşılaştırılan Köpek Mamaları

Köpek Maması Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Köpek Maması Sıkça Sorulan Sorular

Köpek Maması

Köpekler için sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturulması, kaliteli köpek maması çeşitleri ile mümkündür. Farklı içeriklerle zenginleştirilmiş bu mamaların içerisinde, evcil hayvanınızın sağlıklı gelişimi için ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineraller bulunur. En iyi köpek maması çeşitlerini araştıranlar için ırka, yaşa ve içeriğe göre farklı alternatifler vardır. Yavrular ve yetişkinler için üretilen ürünler de içerik yönüyle birbirinden ayrılır. 3 kg’dan 20 kg’a kadar paket boyutları, çoklu paket seçenekleri; kısa süreli ve uzun süreli ihtiyaçlara özel çözümler üretir. Tahıllı ve tahılsız köpek maması çeşitleri de karşınıza çıkan diğer alternatiflerdir. Hangisinin evcil hayvanınız için daha uygun olduğuna veteriner tavsiyesine göre karar verebilirsiniz.
Dostluğuyla her anınızı güzelleştiren ve yaşama daha farklı bakmanızı sağlayan köpeklerin her biri, farklı beslenme ihtiyaçlarına sahiptir. Bu nedenle yaş ya da kuru köpek maması olduğu fark etmeksizin tamamen ihtiyaca uygun olan ürünlerin seçilmesi gerekir. Hangi ürünün doğru tercih olduğunu anlamak için veteriner tavsiyesi alınmalıdır. Veterinerler, doğru köpek maması markasının hangisi olduğuna köpeğinizi bütüncül bir şekilde değerlendirdikten sonra karar verir. Çok sayıda marka, ürünlerini belirli bir sınıflandırmaya tabi tutar. Ürünler, genellikle şu şekilde kategorize edilir:

Büyük ve küçük ırk köpek maması gibi alternatifler ise hayvanın diş ve çene yapısına uygun ürünlerle beslenerek diş eti iltihabı ya da ağız kokusu gibi sorunlarla karşılaşmasını engeller.
En kaliteli köpek maması çeşidine sahip olmak isteyen evcil hayvan dostları için yaş da önemli bir kriterdir. Yaşa göre farklı bileşenler içeren ürünler sayesinde yavru ve yaşlı köpeklerin yüksek protein ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Köpek maması markalarının size sunduğu alternatifleri sevimli dostunuza deneterek, damak tadına uygun bir seçim yapmasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Mamasında Bulunan Zengin İçerikler

En iyi köpek maması ile evcil dostunun her zaman sağlıklı olmasını amaçlayanlar, ürün içeriği yönüyle son derece hassastır. Bazı gıdalar insanlarda olduğu gibi evcil hayvanlarda da sağlık sorunlarına yol açar. Somonlu, kuzu etli, domuz etli köpek maması gibi farklı alternatifler, lezzeti de oldukça değiştirir. Bu besinlerin vitamin içerikleri de birbirinden farklıdır. 1, 2, 3, 4 aylık köpek mamasında yer alan bileşenler, son derece hassas bir şekilde seçilir. Bir ayını tamamlayan yavrular artık anne sütünden mamaya geçiş yapabilir. Bebek köpek maması önerilerini incelerken seçiminizi bu hassasiyeti göz önünde bulunduran markalardan yana yapmalısınız. Birinci ayda yavruların bağışıklık sistemi zayıftır. Aynı zamanda sindirim sistemleri de tam gelişmemiştir. En kaliteli köpek maması ile bu eksikliklerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. İkinci aydan sonra kas sisteminin gelişimi için kalsiyum ve fosfor yönünden zengin içeriklere sahip besinler tercih edilmelidir. Yavrulara göre olan etli, kuzulu köpek maması çeşitleri ile minik dostunuzun adım adım sağlıklı gelişimine tanık olabilirsiniz. Dört ayını tamamlayan bebekler, artık yetişkinliğe doğru hızla ilerler. Sindirilebilir gıda ve kaliteli protein bileşimleri, bu dönemde çok önemlidir. 7. aydan sonra ise evcil hayvanınızın ırkına özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalı ve onun için en sağlıklı köpek mamasını tercih etmelisiniz.

Sağlık Sorununa Göre Sınıflandırılan Köpek Maması Çeşitleri

Çok değer verdiğiniz evcil hayvanınızı her ne kadar sağlıklı besleseniz de yaşa bağlı olarak ya da farklı nedenlerle sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Hastalıklara özel olarak hazırlanan yüksek proteinli köpek maması çeşitlerinde; bazı bileşenler azaltılarak ya da farklı besinler eklenerek, sağlık sorunlarının hafifletilmesi amaçlanır. Hassas sindirim sistemine sahip olan evcil hayvanlarınıza özel kapalı ya da açık köpek maması arıyorsanız; patates, pirinç, bal kabağı gibi besinlerle desteklenen alternatifleri inceleyebilirsiniz. Yaşlılara özel kuzu etli pirinçli köpek maması çeşitleri, sindirim sistemini yormamasının yanı sıra azaltılmış yağ oranıyla obeziteyi de engeller. Kuzu etli köpek maması 15 kg ve diğer seçenekler arasından tercih ettiğiniz ürün, tüy ve deri sağlığının korunması için de fayda sağlamalıdır. Küçük, büyük, orta ırk köpek maması çeşitleri sayesinde evcil hayvanınızın tüylerinin daha parlak ve derisinin sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.
Küçük köpek maması çeşitlerini kullanırken hayvanların mide kapasitesinin de küçük olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Köpek mama kabı içerisine koyacağınız miktarı doğru ayarlamak ve uygun ölçüyü öğrenmek için veterinerinize danışmalısınız. Diyabetli evcil hayvan ya da sokak köpeği maması alırken bu soruna özel olarak üretilen ürünleri seçmek gerekir. En iyi yerli köpek maması alternatifleri arasından tahılsız ya da az tahıllı olanlar ile diyabetle mücadelede daha başarılı olabilirsiniz. Can dostunun annelik sürecine şahit olma şansını yakalayanlar ise hamile, emziren köpek maması ne kadar sorusuna cevap arayarak, bütçeleri ölçüsünde ideal bir seçim yapmaya çalışır. Anneler de yavrular için özel olarak üretilen ürünlerle kaybettikleri enerjiyi ve vitaminleri geri kazanabilir. Kısırlaştırılmış köpek mamasını ise anne ve baba olamayacak evcil hayvanlarınız için satın alabilirsiniz.

Köpek Maması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1, 3, 5, 30 kg köpek maması çeşitleri arasından hangisini seçmeniz gerektiği konusunda yeterince bilgi sahibi olmanız gerekir. Örneğin; 15, 50 kg köpek maması alarak doğru koşullarda saklamadığınız takdirde ürünün bozulmasına ve evcil hayvanınız için zararlı hale gelmesine sebep olabilirsiniz. Bu nedenle köpek maması 10, 20, 50 kg gibi farklı boyutlar için gerekli özelliklere sahip saklama kaplarını evinizde bulundurmanızda fayda vardır. Küçük ırk köpek maması 15 kg ağırlığında olan paketler, bu hayvanların besin ihtiyacının büyük ırklara göre daha az olmasından dolayı size uzun süre yeter. Büyük boy köpek maması çeşitleri, sizi tekrar tekrar yeni paket alma zahmetinden kurtarır. Köpek maması sipariş etme sürecinde stok yapmadan önce sevimli dostunuzun tercihlerine de saygı duymalısınız. Sevmediği bileşenlere sahip ürünleri yemesi konusunda onu zorlarsanız, psikolojik olarak zarar görmesine yol açabilirsiniz. En uygun köpek mamasını bulmak için çevrenizde sizinle aynı türden bir evcil hayvanı olan kişilere de danışabilirsiniz. Sizden deneyimli kişilerin vereceği köpek maması tavsiyesi sayesinde gereksiz harcama yapmadan doğru ürüne ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Köpek Maması Fiyatları

En ucuz köpek maması çeşidini satın almak, her ne kadar size bütçenizi tasarruflu kullanma imkânı verse de kaliteyi hiçbir zaman ikinci plana atmamanız gerekir. Köpek maması fiyatları 50 kg gibi büyük paketleri satın alacaklar için her zaman daha avantajlıdır. En pahalı köpek maması ve en ucuz arasında; yerli - yabancı marka olması ve bileşenler yönüyle farklılık olabilir. Ürünlerin fiyatı birbirinden farklı olsa da her birinin güvenilir markalara ait olduğundan emin olabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarındaki değişimi öğrenmek için “Takip et” butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede indirimli köpek maması seçeneklerini öğrenerek daha uygun bir fiyattan kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Fiyat performans köpek maması çeşitleri, sağlıklı beslenme sürecini sizin için daha kolay hale getirir. Akakçe köpek maması alternatifleri sayesinde hem ucuz hem de kaliteli ürünlere aynı anda sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Köpek Maması Kampanyaları

Köpek maması 15 kg en ucuz ürünler ile uzun süre dengeli beslenen evcil hayvanınız, neşeyle oyunlarını oynamaya devam eder. Ucuz köpek maması 15 kg ağırlığında olan paketlerin yanı sıra daha küçük ya da büyük paketleri de tercih edebilirsiniz. 15 kg köpek maması fiyatlarında en uygun seçeneklere ulaşmak için kampanya dönemlerini takip etmenizde fayda vardır. Köpek maması kampanyaları sırasında en cazip seçeneklerle karşılaşma şansınız artar. Bu sayede dilerseniz aynı anda çok sayıda paket de alabilirsiniz. Uygun fiyatlı köpek maması arayışındaysanız, yerli markalar bu anlamda daha avantajlıdır. Marka seçiminizi yapmadan önce köpek maması yorumlarını inceleyebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli köpek maması sahibi olarak evcil hayvanlarda sık görülen hastalıklara karşı köpeğinizin vücudunu daha dirençli hale getirebilirsiniz. En çok satılan köpek maması çeşitlerini tercih ederek de çok sayıda insanın güvendiği markalara siz de güvenebilirsiniz. Köpek maması satışı yapan firmalar arasından en güvenilir olanları sizinle buluşturan Akakçe ile sorunsuz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.