Royal Canin Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Royal Canin Ürünleri

En Çok Takip Edilen Royal Canin Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Royal Canin Ürünleri

Royal Canin

Bir Fransız markası olan Royal Canin çoğu evcil hayvan sahibi tarafından bilinir. Çünkü bu marka evcil hayvanlar için ürettiği mamalar ile tanınır. 1967 yılında kurulan marka şu an dünyadaki en büyük mama firmaları arasında yer alır. Bu büyük firma Fransız bir veteriner olan Jean Cathary tarafından kurulur. Cathary, Royal Canin markasını kurduğu ilk yıllarda mama üretimini kendi evinin garajında yapar. Daha sonra işler giderek büyümeye başlar. Böylece Jean Cathary markasını Fransa’nın dışındaki diğer Avrupalı ülkelere de tanıtır. Kısa sürede büyüyen marka Avrupa’da kuru hayvan yiyeceği üreten ilk firma olur. Kedi ve köpeklere özel yiyecekler hazırlayan firmanın ürünleri Türkiye’deki evcil hayvan sahipleri tarafından da oldukça beğenilir. Kedi veya köpek sahibi olan insanların çoğu mama konusunda seçici olur. Kullanıcılar sevdikleri ve değer verdikleri canlıları güzel yiyeceklerle beslemeyi isterler. Üstelik mamaların kalitesi ve içeriğindeki maddeler hayvanların gelişimi ve sağlıkları üzerinden de önemli etkiler bırakır. Royal Canin ürünleri pek çok hayvan sahibi tarafından güvenilir bulunur.

Hayvan Bakımında Royal Canin Seçiminin Önemi

Evcil hayvan sahiplerinin kedi ve köpeklerini kuru mamalarla beslemeleri gerekir. Bu hayvanlarda tıpkı insanlar gibi belirli bir düzene göre beslenir. Aç bırakılan veya yetersiz beslenen hayvanlarda pek çok sağlık sorunu ortaya çıkar. Hatta bu gibi durular ölümle dahi sonuçlanabilir. Bu yüzden evcil hayvan sahiplerinin bilinçli olması ve doğru mama tercihleri yapmaları gerekir. Ürünün hiçbir şeyine dikkat etmeden herhangi bir hayvan yiyeceği alınması yanlış olur. Evcil hayvan yiyecekleri genel itibariyle farklı şekillerde üretilir. Kedi ve köpek mamalarının içeriğinde birbirlerinden farklı besinler bulunur. Kediler, köpekler için özel olarak üretilen yiyeceklerle beslenemez. Aynı şekilde köpekler de kediler için üretilmiş mamaları yemez. Bu yüzden kişinin sadece kendi hayvanının cinsi için üretilen yiyeceği satın alması uygun olur. Bunun dışında kişilerden mama seçimi yaparken kendi hayvanının fiziki durumuna ve ihtiyaçlarına hakim olması beklenir. Royal Canin mama çeşitleri hayvanların ırk, yaş, ağırlık gibi daha pek çok özel durumları göz önüne alınarak geliştirilir. Dilerseniz Royal Canin 4 kg mama gibi farklı gramajlara sahip ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Kediler İçin Royal Canin Ürünleri Nelerdir?

Royal Canin Kitten yiyecekleri kediler için özel olarak üretilir. Bu markada birbirinden farklı pek çok mama bulunur. Mamaların bazıları kuru bazıları ise yaş olarak geçer. Royal Canin markasında kedinizin ırkına, yaşına ve damak zevkine uygun mamaları bulabilirsiniz. Baby Milk olarak geçen yavru kedi sütü 0.30 kg’lık bir ambalaj ile birlikte sunulur. Yavrular için geliştirilen bu ürünler tıpkı yeni doğan bebeklere verilen devam sütleri olarak düşünülebilir. Çok kolay bir şekilde hazırlanabilen sütler yavru kedilerin bilişsel fonksiyonlarını ve sindirim sağlığını destekler. Royal Canin Sensible mamaları da kediler için özel olarak üretilir. Sensible mamaları 1 ila 7 yaş arasındaki kedilerin beslenmesi için uygun olur. Özellikle sindirim sistemine bağlı rahatsızlıklar yaşayan kediler için bu mama tercih edilebilir. Royal Canin 2 kg’lık ambalaja sahip olan kuru kedi maması bağırsak florası dengesini düzenlemeye yardım eder. Üç farklı mamanın birleşiminden oluşan ürün zor beğenen kediler için güzel bir seçenek olabilir. Eğer siz de hayvan sahibi iseniz kedinizin sevebileceği Royal Canin 1 kg gibi farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Akakçe üzerinden Royal Canin kedi maması çeşitlerini bütçenize ve ihtiyacınıza uygun şekilde listeleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Köpekler İçin Royal Canin Ürünleri Nelerdir?

Royal Canin çeşitleri arasında köpekler için özel olarak üretilen yiyecekler de bulunur. Bu markada farklı köpek ırkları için geliştirilen özel formüllü mamalar yer alır. Bulldog, Golden Retriever, Jack Russell, Labrador, Poodle, Rottweiler gibi köpek sahipleri bu hayvanların isimleri ile adlandırılan mamaları satın alabilir. Ayrıca köpek ırklarına göre üretilen yiyeceklerde adult ve puppy şeklinde ayrımı bulunur. Adult mamalar yetişkin köpekler, puppy mamalar ise küçük köpekler için uygun olur. Royal Canin Junior köpek mamaları henüz 1 yaşına gelmemiş yavrular için üretilir. Bu mamalar yavruların gelişimini destekleyen vitamin ve minerallerle zenginleştirilir. Royal Canin köpek maması çeşitleri içerisinde yer alan yüksek oranlı kalsiyum köpeğin iskelet ve kas sisteminin gelişmesine yardım eder. Köpek sahipleri bu paketlerin Royal Canin 15 kg gibi büyük paketleri Akakçe üzerinden temin edebilir. Büyük paketler uzun vadeli kullanımlarda avantajlı olur. Özellikle birden fazla köpeğe sahip olan kişiler Royal Canin 20 kg’lık paketlerini alabilir. Bu paketler uzun süreler için yeterli olur.

Hassas Evcil Hayvanlara Özel Royal Canin Ürünleri

Bazı hayvanların beslenmesi hassasiyet gerekir. Çünkü bu hayvanların sağlık konusunda kendilerine has ihtiyaçları bulunur. Bir takım sağlık sıkıntıları bulunan kedi ve köpekler her mamayla beslenemez. Eğer hayvan sahipleri onların kişisel durumlarına yönelik yiyecekler kullanmazsa ortaya ciddi problemler çıkabilir. Royal Canin marka ürünlerin içerisinde kedi ve köpeklerin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen mamalar bulunur. Bunlardan birisi de Royal Canin Hair Skin olur. Bu mamanın formülü hassas tüylü kedilere göre geliştirilir. Hair Skin mamalar sadece yetişkin kediler için kullanılabilir. Mamanın içeriğinde A, C, B1, B2 B3, B6, E gibi vitaminler, demir, çinko, manganez ve bakır gibi mineraller yer alır. Özel durumlarda kullanılan başka bir ürün de Royal Canin Ultra Light olarak isimlendirilir. Bu mama diyet yapması gereken kediler için özel olarak üretilir. İçeriğinde yumurta, tahıl, et ve çeşitli mineraller yer alır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Royal Canin Ürünleri Akakçe’de

Royal Canin fiyatları itibarıyla hayvan sahiplerinin rahatlıkla alışveriş yapabileceği markalar arasında yer alır. Bu markada kedi ve köpeklere özel olarak geliştirilen formüller müşteriler için uygun fiyatlara satışa sunulur. Royal Canin 5 kg veya 20 kg gibi farklı ambalajlara sahip ürünler aynı yerden satın alınabilir. Royal Canin fiyat listesini araştırdığınızda markaya ait tüm ürünler bulunur. Bunların içerisinde isterseniz en çok satanlar seçeneği üzerinden arama yapılabilir. Günlük hayvan yiyeceklerinin yanı sıra Royal Canin üriner sistem gibi idrar bakımı için sunulan ürünler de bulunabilir. Kediler için üretilen bu özel formüller tıbbi destek görevi üstlenen haplar olarak düşünülebilir. Evcil hayvan mamaların Royal Canin 400 gr, 2 ve 4 kg gibi farklı boyutları bulunur. Hayvanınızın ihtiyacına göre bu ürünlerden birini satın alabilirsiniz.