Zeka, Beceri Oyuncağı

Zeka, Beceri Oyuncağı Fiyatları

992 farklı Zeka, Beceri Oyuncağı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Aquabeads Zeka, Beceri Oyuncağı Matrax Oyuncak Zeka, Beceri Oyuncağı Akademi Çocuk Zeka, Beceri Oyuncağı Bubu Zeka, Beceri Oyuncağı Dede Zeka, Beceri Oyuncağı Clementoni Zeka, Beceri Oyuncağı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 42Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet Ürün Puanı

TwisterKinetik KumDiş KaşıyıcıKaraoke MikrofonSporÇıngırakÇocuk Müzik AletiKumandalı HelikopterPlaj OyuncağıAquabeads ZekaMatrax Oyuncak ZekaAkademi Çocuk Zeka

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Zeka, Beceri Oyuncağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Zeka, Beceri Oyuncağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Zeka, Beceri Oyuncakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 992 farklı model arasında

En çok satan Zeka, Beceri Oyuncakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Zeka, Beceri Oyuncağı:
  1. Aquabeads Başlangıç Boncuk Seti 30939
  2. Matrax Oyuncak Rooper İp Cambazı
  3. Aquabeads Star Bead Yedek Boncuk Seti
  4. Akademi Çocuk Funny Mat Türkiye Dilsiz Haritası
  5. Elif İş Eğitim Elif Q-bitz Görsel Beceri Küpleri Akıl Ve Zeka Oyunu Smart Cubes

En Ucuz Zeka Oyuncakları Fiyatları Akakçe'de!

Doğduğu andan itibaren çocuklar için alınan oyuncaklar, çocukların zekâ gelişimine destek vermelidir. Oyuncak seçimi yapılırken çocukların yaş grubuna göre ve zekâ gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklar tercih edilmelidir. Zekâ oyuncakları satın alınırken doğru seçimlerin yapılması çok önemlidir. En ucuz zekâ oyuncakları akakce.com'da Aradığınız en ucuz zeka oyuncakları modelleri, birbirinden farklı seçenekleri ve uygun fiyat garantisi ile bulmanız mümkün. Akakce.com' da zeka oyuncakları yorumları yazılarına bakarak oyuncak tercihlerinizi yapabilirsiniz. Oyuncak fiyatları, oyuncağın içindeki malzeme sayısına ve kullanım alanına göre değişim göstermektedir. En uygun zekâ oyuncakları fiyatları, en güvenli satıcı ile ilgili bilgiler, çeşit çeşit model ve bilgi verici kullanıcı yorumları akakce.com'da.

En İyi Zeka Oyuncakları Modelleri

Çocuklar için oyuncak seçerken onların eğlenirken öğrenebilecekleri zekâ oyuncakları modelleri tercih edilmelidir. New Toys Sorti hem kız zekâ oyunlarına hem de erkek zekâ oyunlarına dâhil edilebilen bir oyuncaktır. 22 plastik şekil, 1 plastik platform, 3 küçük kitapçık, 25 parça ve 480 farklı oyundan oluşmuş bir oyundur. Çocuklardaki strateji yeteneğini geliştirip, hafızayı güçlendirir. Görsel algıyı kuvvetlendirip konsantrasyonun güçlü olmasını sağlar. Çocukların zekâlarını kullanarak, mantıklarını geliştirmelerine ve plan yapabilme yeteneklerinin gelişmesine büyük katkı sağlar. Çocuğun eğlenirken öğrenmesi amaçlanır. 4M İp Sanatı, renkle iplerin kullanılarak farklı geometrik desenler yaratan bir oyundur. 2 plastik tabak, 5 renkte iplik, oyunun nasıl oynanacağını gösteren kılavuz, set içindedir. 8–12 yaş aralığındaki kız ve erkek çocukların kullanacağı oyuncaklar sınıfındadır. 4M İp Sanatı ile not panosu ve çerçeve gibi el becerilerini geliştiren ve yaratıcılığı arttırma desteklidir. Tabaklar pek çok kez kullanılabilir. Matrax oyuncak sihirli düğmeler, el koordinasyonunu geliştiren ve yaratıcılığı ön plana çıkartan bir oyuncaktır. 5–7 yaş arası kullanıma uygun olan oyuncak, anaokulu ve kreş gibi çocukların ilk gelişimini destekleyen kurumlarda kullanılır.

Zekâ Oyuncakları Yorumları

Çocuğunuz için hangi oyuncağın daha elverişli olduğunu, akakce.com'da zekâ oyuncakları yorumları bölümüne bakarak anlayabilir, özelliklerini belirleyebilir ve fikir elde edebilirsiniz. Yapılan yorumlar memnuniyet derecesini ve çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunma derecesini belirler. Ayrıca yorumları göz önüne alınarak zekâ oyuncakları fiyatı uygunluğunu da belirleyebilirsiniz. Zekâ oyuncakları modelleri hakkında da akakce.com’dan bilgi alabilirsiniz.

Kız Zeka Oyunları

Oyuncaklar, özellikle zekâyı geliştiren zekâ oyuncakları, kız ve erkek çocuklarının eğitimine ve zihinsel gelişimine katkıda bulunurlar. Genelde karma olarak üretilseler de kız çocukları için üretilen zekâ oyuncakları modelleri farklıdır. Kız çocuklarına uygun oyuncaklar onların kendi cinslerini tanımalarına katkıda bulunan oyuncaklardır. Kız zekâ oyuncakları fiyatı, oyuncağın işlevine görü değişir. Zaman zaman yapılan indirim ve kampanyalarla oyuncakların fiyatları değişiklik gösterir. Top model Fantasy boyama kitabı, kız çocuklarının boyama yeteneğinin geliştirilmesini ve hayal gücünü kullanmasını sağlar. Tasarım yapma yeteneğini geliştiren bir oyundur. Melissa & Doug Water Wow Su ile boyama kitabı evcil hayvanlar bulmaca kitabı setinde, tekrar tekrar boyanan 4 boyama sayfası ve 1 doldurulabilir su kalemi bulunmaktadır. 8- 12 yaş kız çocukları için uygundur. Su ile boyanan kitap, kız çocuklarına da cazip gelir. Bu kitapların ne kadara satıldığını ve en uygun fiyata hangi satıcının sattığını akakce.com sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Top Model Wedding boyama kitabı, kız çocukları için üretilen, 60 sayfalık boyama kitabıdır. İçinde 1 adet şablon, 4 çıkartma ve 16 adet kumaş şablon sayfası vardır. 3 yaş üstü kız çocukları için uygundur. 3 yaş altı çocuklar için önerilmez. Fashion Angels Monster High tasarım portfolyo moda tasarımı seti, 152 çıkartma, 40 tasarım sayfası, 5 yaprak çizim şablonu ve resimli açıklamaların olduğu bu set ile Monster High kıyafet ve aksesuarları tasarlanır. Tasarımlar istendiğinde dosyalanıp paylaşılabilir. Bu da kız çocuklarının hem tasarlama hem de paylaşma yeteneğini geliştirir. Oyuncakları alırken akakce.com’da yapılan zekâ oyuncakları yorumları size oyuncaklar ve satıcı firma hakkında bilgi verir. Clemantoni Edukit 13495 4'ü 1 arada eğitim seti, çocukların hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlamak amaçlı üretilen bir set. Yararları ise hafızayı güçlendirip, mantıklarını kullanma becerisini geliştiriyor. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanabileceği bu sette 32 hafıza kartı, 6 küp puzzle, 30 parça yapboz ve 128 eşleştirme kartı bulunuyor.

Erkek Zeka Oyunları

Erkek zekâ oyunları, erkek çocuklarının oynayabileceği ve onların zihinsel ve algısal yeteneklerini ortaya çıkartan eğitici zekâ oyuncaklarıdır. Akakce.com’da erkek çocukları için en uygun fiyatlı eğitici oyuncaklar bulunuyor. Redka Surakarta zekâ mantık ve strateji oyunu, çocukların bir rakip ile birlikte oynadığı, strateji yeteneğini ve mantık kullanımını güçlendirdiği bir oyundur. Q Bitz Junior Jr çocuk görsel akıl oyunu MindWare, 3 yaş ve üstü çocukların, ister tek başına isterse arkadaşları ile oynayabileceği arkadaşlık ve paylaşma ilişkilerinin güçlendiği bir oyundur. En fazla 4 kişiyle oynanır. Arkadaşları ile oynadığında çocuğun rekabet duygusu gelişir. Görsel ve zihinsel dikkat becerisini artırır. Bilgiyi kopyalayıp aktarma yeteneğini güçlendirir. Çocuklarda parça- bütün- zemin ve şekil ilişkisini algılama yeteneği gelişir. Çocuklar için zekâ oyuncakları seçilirken sadece zekâ değil her türlü gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklar tercih edilmelidir. Birbirinden güzel tasarımlarla, çocukların kabiliyetlerinin ve zihinsel gelişimlerinin sağlandığı oyuncaklar, uygun fiyat garantisi ve kalitesi ile akakce.com’da sizleri bekliyor.