AOC Monitör

AOC Monitör Fiyatları

48 farklı AOC Monitör için fiyatlar listeleniyor.

Asus Monitör Rampage Monitör Samsung Monitör Dell Monitör ViewSonic Monitör Acer Monitör

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

144 Hz165 Hz24 inç27 inç1920x1080 px2560x1440 px0.5 ms1 msIPSVASatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: AOC Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası AOC Özellikler Ekran Boyutu Çözünürlük Tepki Süresi Yenileme Hızı Panel Tipi Çözünürlük Formatı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 114 satıcı. Ürün Puanı

Poco Cep Telefonu

En Popüler AOC Monitörler

AOC Monitör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

AOC Monitör

AOC monitör çeşitleriyle her türlü kullanım amacına uygun olan tasarımlar ortaya koyar. Amerika’da kurulan marka, çok uluslu bir elektronik şirketidir. Uzun yıllardır piyasa oluşu sebebiyle kullanıcı ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde analiz ederek farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Seçenekler arasında oyuncular için tasarlanan modellerden günlük kullanıma hitap eden tasarımlara kadar pek çok farklı alternatif olduğu görülebilir. Boyut, yenileme hızı, çözünürlük, tepki süresi ve panel tipi bakımından kendi içinde kategorilere ayrılan ürünler arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilir, gereksinimlerinizi karşılamaya başlayabilirsiniz. AOC monitörler aynı zamanda hem sabit hem de taşınabilir olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Taşınabilir olanlar tabletlerle benzerlik gösterir. Her an yanınızda taşıyabilir, dış mekanlarda bilgisayar kullanırken yanınızdaki küçük ekranı taşıyabilirsiniz.

Taşınabilir olanlar kompakt ve hafif olmasıyla dikkat çeker. Bilgisayara bağlandıktan sonra kolay bir şekilde kontrol edilebilecek ayarlara sahiptir. Tek bir kablo üzerinden güç çekmesi sayesinde oluşabilecek karışıklığın önüne geçer. Aynı zamanda video ve veri aktarımının da pratik bir şekilde yapılmasını mümkün hale getirir. Özellikle iş amaçlı dış mekanlarda sunum yapılması gerektiğinde taşınabilir formda tasarlanan modeller oldukça kullanışlı hale gelir. İçerisinde veri saklanmasını mümkün hale getirmesiyle de fonksiyonelliğini artırır. AOC monitörler farklı kullanımlar için özel olarak tasarlandığından dolayı herkesin aradığını rahatlıkla bulabileceği alternatifler içerir. AOC PC monitör gibi birçok alternatifin bulunduğu modelleri inceleyerek aradığınıza kısa süre içinde erişebilir, bilgisayarlarınızı daha işlevsel bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

AOC Monitör Özellikleri

AOC monitörler sahip olduğu özellikler sayesinde herkese hitap etmeyi başarır. İncelendiğinde FreeSync, G-Sync veya pivot gibi farklı opsiyonlar olduğu görülebilir. Kendi bilgisayarınızı topluyorsanız alternatifler içinde istediğiniz özelliklere sahip olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. FreeSync ve G-Sync, temel olarak bağlanan cihazın yenileme hızıyla ekranın saniyede sunduğu görüntü miktarını eşitleyerek yırtılma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını önler. FreeSync, AMD kartlarıyla uyumluyken G-Sync NVIDIA markalı donanımları destekler. Bilgisayarınızın hangi markanın kartını içerdiğini öğrendikten sonra seçenekleri daraltabilir, uyumlu bir seçenekle ekranın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Her kartla başarılı bir şekilde uyum sağlayan ürünler, geniş bir kitle tarafından tercih edilir. AOC marka monitör herkese hitap eden alternatiflerini bünyesinde toplayarak yurt içinde ve yurt dışında sayısız kullanıcıya ulaşır.

AOC Monitör Girişleri

AOC monitörler farklı girişler içerdiği için her türlü cihazla başarılı bir şekilde bağlantı kurar. VGA, DVI, HDMI, USB Type-C ya da Display Port gibi çeşitli bağlantı noktaları içerir. Satın alacağınız ürünü bilgisayarınızla bağlamayı düşünüyorsanız doğru bağlantılara sahip olan bir alternatif seçmeniz önerilir. Birden fazla girişe sahip olan ürünler, geniş bir kullanım alanı sunar. Ayrıca USB Type-C girişine sahip olan ürünler, yeni nesil bilgisayarlarla başarılı bir şekilde bağlantı kurulmasını sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Çoklu girişlere sahip olanlar fonksiyonelliği ile kullanıcılarına avantaj sağlar. Gereksinimlerinizi belirledikten sonra farklı bağlantılara sahip olan modelleri inceleyebilir, aradığınız girişe sahip olan seçeneği kısa süre içinde bulabilirsiniz.

AOC Monitör Panel Tipleri

Farklı teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan ürünler, herkesin kişisel zevklerine hitap eden alternatifler içerir. AOC LCD, LED monitör çeşitleriyle herkese hitap eder. LCD, sıvı kristallerinin kullanıldığı modellerdir. LED ise TN, IPS ve VA olmak üzere kendi içinde kategorilere ayrılır. TN olanlar genellikle yüksek yenileme hızlarına sahiptir. AOC oyuncu monitörü arıyorsanız TN olanlar sizin için iyi bir seçim olabilir. IPS, başarılı görüş açıları sunmasıyla öne çıkar. Doğru renk üretimiyle detayların etkileyici bir şekilde sunulmasına yardımcı olur. Aynı zamanda geniş renk gamına sahip olmasıyla her rengi gerçeğe yakın bir şekilde yansıtır. VA da benzer şekilde yüksek kontrast oranıyla dikkatleri üzerinde toplar. AOC LCD, LED monitör fiyatları içinde bütçenize hitap edeni kolaylıkla bulabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli bir ekrana sahip olabilirsiniz.

AOC Monitör Yenileme Hızları

“AOC monitör iyi mi?” diye merak ediyorsanız belirli bir seviyenin üzerinde performans sunduğunu bilmeniz gerekir. Farklı yenileme hızlarına sahip olduğu için herkesin ihtiyaçlarına uygun olanı bulmasını mümkün kılar. Oyun için bir ürün almayı düşünüyorsanız 144 Hz ve yukarısında olan yenileme hızlarına sahip olan modeller size hitap edebilir. Oyun performansını iyileştiren yenileme hızlarıyla AOC monitör yorumları ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alır. Aynı zamanda AOC monitör kurulumu oldukça kolay olduğu için de pek çok kişi tarafından tercih sebebi haline gelir. Kablo aracılığıyla bilgisayara bağlandıktan sonra herhangi bir ekstra kurulum işlemine ihtiyaç duymaması, ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Böylece herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

60 Hz veya 75 Hz olanlar ise günlük kullanım için ekran arayan kişilere hitap eder. Ofis işleri, video düzenleme, programlama ya da sanatsal çalışmalarınız için daha geniş bir alana ihtiyaç duyuyorsanız düşük yenileme hızlarına sahip olanlara göz atabilirsiniz. AOC monitör özellikleri sayesinde her kullanıcının aradığı ürüne rahatlıkla ulaşmasına imkan tanır. Aynı zamanda pratik kullanımıyla AOC monitör Türkiye ve yurt dışında sayısız kişi tarafından tercih edilir. Bazı modellerin hızları değiştirilebilir formda olduğu için kullanıcılarına fayda sağlar. Yüksek hızlara ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda yenilemeyi düşürerek ekranın daha az enerji tüketerek çalışması sağlanabilir. AOC monitör fiyatları ve opsiyonlarını inceleyerek istediğiniz fonksiyonlara sahip olanı kolaylıkla bulabilir, bilgisayarlarınızın işlevselliğini artırmaya başlayabilirsiniz.

AOC Monitör Boyutları ve Tasarımı

Monitör AOC farkıyla yeni baştan tanımlanır. Farklı özelliklere sahip olan modeller, herkesin tam olarak aradığı ekrana sahip olmasını mümkün kılar. AOC monitör 20, 24, 27 inç gibi farklı alternatiflere sahip olmasıyla her yere rahatlıkla uyum sağlayabilir. Alacağınız ürünü masa üzerinde mi ya da duvara monte ederek mi kullanacağınıza karar verdikten sonra boyut opsiyonları arasından sizin için uygun olana kolaylıkla erişebilirsiniz. Boyut seçeneklerinin yanı sıra AOC monitör ucuz seçenekleriyle de herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Aynı zamanda klasik siyahın yanı sıra AOC monitör beyaz renkli seçenekler içermesiyle de dekoratif olarak kullanabileceğiniz tasarımlar ortaya çıkarır. Akakçe’deki farklı boyutlarda olan ekranlar ve oyuncu koltuğu fiyatları arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilir, bütçenizi zorlamadan kendiniz için rahat bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

AOC Monitör Kullanmanın Avantajları

“Kalite söz konusu olduğunda AOC monitör nasıl?” diye merak ediyorsanız belirli bir standardın üzerinde olduğunu öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. “AOC monitör alınır mı?” sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz:

Nasıl bir donanıma ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra alternatifler arasında dilediğinizi bulabilir, Akakçe’deki ekran ve gaming mouse fiyatları arasında bütçenize hitap edeni anında satın alabilirsiniz.