Asus Monitör

Asus Monitör Fiyatları

119 farklı Asus Monitör için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Asus Monitör Samsung Monitör Lenovo Monitör Rampage Monitör Casper Monitör GameBooster Monitör

Fiyatı Düşen Asus Monitörler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

144 Hz165 Hz24 inç27 inç1920x1080 px2560x1440 px0.5 ms1 msIPSVASatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Asus Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Asus Özellikler Ekran Boyutu Çözünürlük Tepki Süresi Yenileme Hızı Panel Tipi Çözünürlük Formatı Seri Enerji Sınıfı SatıcıToplam 114 satıcı. Ürün Puanı

Asus Laptop ve NotebookAsus Ekran KartıAsus MouseAsus KulaklıkAsus KlavyeAsus AnakartAsus Bilgisayar KasasıAsus İşlemci SoğutucuAsus Power SupplyAsus ModemAsus HarddiskAsus Klavye Mouse Seti

En Popüler Asus Monitörler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Asus Monitör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Asus Monitör

Tabletlerden masaüstü bilgisayara, günlük kullanımdan kurumsal ekranlara kadar oldukça geniş bir ürün seçkisi sunan Asus monitör, farklı kullanım alanlarına yönelik modelleri ile dikkat çeker. 22 inç ile 65 inç arası değişen ekran boyutları ile hemen her beklenti ve ihtiyaca alternatif sunan Asus monitör panelleri arasında kavisli ve düz ekranlı tasarımlar bulmak mümkündür. Farklı kullanıcı profillerine hitap eden çeşitleri sayesinde hemen herkes için bir monitör bulunan Asus, özellikle tasarımcılar ve oyuncular için geliştirdiği yeni nesil Asus monitör konseptleriyle fark yaratır. Ultra gerçekçi bir oyun deneyim yaşamak ya da %100 renk doğruluğu ile modelleme yapmak isteyenlere bütçe dostu çözümler üreten başarılı marka, yeni nesil teknolojiler ile donattığı monitörleri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunar. Siz de Asus monitör fiyatları hakkında bilgi almak, fiyat karşılaştırmaları yaparak en ucuz Asus monitör modellerine ulaşmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Asus Monitör Özellikleri

Çeşit bazında farklı özelliklere sahip olan Asus monitör ürünleri, kullanıcıların ışık sızması ve ölü piksel gibi sorunlar ile karşılaşmaması için titizlikle üretilir. Modern üretim teknolojilerinin sunduğu tüm avantajlardan yararlanma olanağı tanıyan Asus monitör, farklı ekran boyutları ile dikkat çeker. Tablet, masaüstü, oyun konsolu ve taşınabilir bilgisayarlar ile kullanım amacıyla üretilen Asus 22, 24, 27, 32 inç monitör çeşitlerinin yanı sıra profesyonel kullanıcılara hitap eden 65 inç görüntüleme alanına sahip olanlar da bulunur. Dolayısıyla Asus monitör özellikleri arasında ilk sırada zengin ekran boyutu gelir. Bununla birlikte hareketli sahnelerde net görüntü aktarımını sağlayan ekran yenileme hızı da ekran türüne göre değişir. 360, 240, 144, 75, 60 Hz monitör Asus kalitesi ile kullanıcılara sunulurken uyumlu bir ekran kartı olan sistemde kullanılması ile ekran yırtılmasız detaylı bir oyun süreci sağlar.
Panel çeşitliliği açısından oldukça avantajlı olan Asus IPS, LED, LCD, full HD monitör çeşitleri, yeni nesil tasarımlarda yansıma yapmayan IPS panel yer verirken bir önceki serilerde ise LED ve LCD paneller kullanılır. Bununla birlikte yüksek parlaklık gerektiren ortamlarda ekran kullananlar için yeni nesil teknolojiler ile donatılan LED, LCD ekran seçenekleri de bulunur. “Asus monitör alınır mı?” sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer avantajlı özellik ise özel tasarım sayesinde ısınma sorunun giderilmesidir. Tıpkı bilgisayar bileşenleri gibi özel bir havalandırma sistemine sahip olan Asus bilgisayar monitörü ürünleri arasında kendi soğutma sistemi sahip olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Soğutmalı Asus ekran, bilgisayar kullanımı sırasında meydana gelen ısınmaya bağlı yavaşlamaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Öte yandan söz konusu görüntü birimlerinin ağırlığı, lazer yazıcı, kasa, harici depolama birimi gibi model ve tür bazında farklılık gösterir.

Asus Monitör Çeşitleri

Genellikle masaüstü bilgisayar kullananlara yönelik göz yormayan, yansıma yapmayan, zengin renk gamına sahip, şık tasarımlı Asus monitör ürünleri bulunur. Bunların yanı sıra kurumsal kullanım için dokunmatik panelli Asus monitörler de vardır. Bilgilendirme, fiş çekme, yerleşim yeri planın görüntüleme gibi pek çok amaçla kullanılan bu dokunmatik Asus monitör seçeneklerinin yanı sıra bireysel kullanıcıya hitap eden dokunmatik monitörler de bulunur. Daha çok mobil bilgisayarlar için geliştirilen bu ekranlar, 3D modelleme ve bilgisayarlı çizim/tasarım yapan kullanıcılara uygundur. Yazılımcılar, oyuncular ve sanatçılar için üretilen Asus monitör türleri ise farklı seçenekler sunar. Örneğin; oyunculara hitap eden Asus PC ekran tasarımlarında zengin renk gamı, gerçekçi gölgelendirme, G-Sync teknolojisi, yüksek ekran yenileme hızı ve düşük tepki süresi öne çıkarken tasarımcılara özel çeşitleri ise arka aydınlatmalı panel, yüksek renk doğruluğu HDR10 teknolojisi ile dikkat çeker.
Hitap ettiği kullanıcı profillerinin yanı sıra ekran tasarımı nedeniyle de farklı Asus monitörler bulmak mümkündür. Flat olarak adlandırılan düz ekranlar, saatlerce ekran başında çalışan kullanıcılar için ideal iken curved olarak adlandırılan kavisli ekranlar ise daha çok eğlence amaçlı kullanımlara uygundur. Bu nedenle film izleme ve oyun oynama amaçlı bilgisayar kullanımlarında daha çok Asus curved monitör olarak bilinen kavisliler tercih edilir. Farklı oranlarda kavisli olan bu ekranlarda daha geniş bir görüş açısı sunulduğu için kullanıcının oyuna veya filme odaklanması kolaylaşır. Ayrıca Asus oval monitör çeşitleri, oyun sırasında kapsamlı bir görüş alanı sağlayarak kullanıcının tüm ekrana hakim olmasına yardımcı olur. Bu da oyun sırasında avantaj sağlar. Tüm bunların yanı sıra stant fonksiyonları nedeniyle farklı isimlerle anılan Asus monitörler vardır. Örneğin; pivot Asus monitör olarak bilinen ekran tek hareketle dikey veya yatay konumlanabilir.

Asus Monitör Modelleri

Günlük kullanım, kurumsal, oyun, mobil, dokunmatik gibi farklı seriler halinde kullanıcılara sunulan Asus monitör modelleri, ekran alanı, çerçeve, ağırlık, renk gamı, görüntüleme teknolojileri, panel, ekran yenileme hızı, tepki süresi ve ek fonksiyonlar açısından farklı alternatifler sunar. Oyuncular için tasarlanan Asus ROG monitör, Republic of Gamers serisi kapsamında üretilir ve daha çok oyunculara hitap eder. Günlük kullanım için üretilen Asus Tryme monitör ise akıllı kontrast özelliği ile dikkat çeker. Pek çok Asus masaüstü monitör, Eye Care, Blue Filter gibi özellikler ile benzerlerinden ayrılır. Uzun kullanımda göz yorgunluğunu önleyen Asus monitör ürünleri, rahat bir kullanım sağlar. Klasik tasarımların yanı sıra Asus kameralı, hoparlörlü monitör alternatifleri de vardır. Avantajlı kullanım sağlayan söz konusu monitör Asus kalitesi ile ses çıkışı sağlar ve görüntü aktarımı gerçekleştirir. Öte yandan klasik siyah tasarımların yanı sıra Asus beyaz monitör gibi farklı renk seçenekleri de sunulur.

Asus Oyuncu Monitörleri

ROG ve TUF gibi oyunculara özel olarak tasarlanan monitörlerin yer aldığı serileri ile tanınan başarılı marka, 360 Hz’e varan ekran yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile rakiplerinden bir adım önde olma olanağı tanır. Oyunseverlere zengin alternatifler sunan Asus oyuncu monitörü türleri, gerçekçi, bir oyun atmosferi oluşmasına yardımcı olur. Milyarlarca renk tonu, gerçek ışınları taklit eden yapay zeka destekli ışın teknolojisi, HDR10, otomatik görüntü optimizasyonu gibi özelliklere sahip olan Asus oyun monitörü, oyunların akıcı ve heyecanlı olmasını sağlar. Asus G-Sync monitör olarak da bilinen ve G-Sync teknolojisini destekleyen Asus monitör ile ekran yırtılması sorunu ortadan kalkarken Asus 1ms monitör ise oyuncunun tüm hareketlerini gecikmesiz olarak oyuna yansıtır. Her bir tasarımda farklı avantajlar sunan Asus gaming monitör modelleri, film ve video izleme süreçlerinde de benzersiz bir deneyim yaşatır.
Hem oyunseverlere hem de e-sporcular gibi profesyonel oyunculara hitap eden Asus monitör çeşitleri, ekran kartından daha fazla verim almak, zahmetsiz bir şekilde mümkün olan en iyi ekran ayarları ile oyun oynamak için tasarlanır. yapay zeka destekli tasarımları ile dikkat çeken söz konusu Asus monitör ürünleri, HDMI, VGA ve DisplayPort bağlantı alternatifleri ile hem eski hem de yeni sistemlere uygundur. Yüksek ekran yenileme hızlarına ulaşmak için DP portu kullanımı gereken Asus monitör ürünleri, 3840x2160p çözünürlüğe kadar destekler. Bu sayede 4K oyunları en ince detaylara kadar görerek oynamak mümkün olur. Oyuncular için tasarlanan Asus monitör çeşitlerinin tamamı masaüstü ya da taşınabilir sistemlerin yanı sıra oyun konsolu kullanımına da uygundur.

Asus Monitör Fiyatları

Hemen her kullanıcı profiline uygun seçenekleri ile fark yaratan Asus monitör, geniş ürün gamı nedeniyle uygundan pahalıya farklı fiyat seçenekleri sunar. Tıpkı harddisk fiyatları gibi ürün özelliklerine göre değişen Asus monitör fiyatları, tür bazında da değişir. Benzerlerine kıyasla bütçe dostu fiyatlarla satılan modelleri ile yeni nesil teknolojileri herkes için ulaşılabilir kılar. Başka bir ifadeyle Asus en pahalı monitör modelleri özellikleri bakımında uygun fiyatlı seçeneklere göre daha donanımlı seçeneklerdir. Bununla birlikte Asus bilgisayar ekran fiyatları, boyularına göre de değişiklik gösterebilir. Örneğin; 32 inç Asus ekran le 22 inç arasında önemli bir fiyat farkı söz konusudur. Aynı şekilde oyuncular ve günlük kullanıcılar için üretilen Asus ekran fiyatları farklı şekilde belirlenir. Siz de yeni bir monitör almak istiyorsanız Akakçe sayesinde Asus yeni monitör modellerine ulaşabilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak bütçenize uygun Asus ucuz monitör ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.