Mutfak Tezgahı

Mutfak Tezgahı Fiyatları

238 farklı Mutfak Tezgahı için fiyatlar listeleniyor.

Minar Mutfak Tezgahı T Designo Mutfak Tezgahı VitrA Mutfak Tezgahı

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Fiyatı0 - 1.500 TL
  • Fiyatı1.500 - 2.500 TL
  • Fiyatı3.500 - 4.500 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 10 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü Markası
Temizle Ürünleri Gör (238)

Menfez Duvar Çıtası Boya Rulosu Astar Boya Su Deposu Kapı Dürbünü Metal Boyası Sundurma Alçı Minar Mutfak Tezgahı T Designo Mutfak Tezgahı VitrA Mutfak Tezgahı

Mutfak Tezgahı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Mutfak Tezgahları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Mutfak Tezgahı:
  1. Promasif Ahşap Mutfak Tezgahı - Bourbon - 18 x 640 x 1000 mm
  2. Minar Mobilya Laminat Tezgah - Beyaz Mermer Desenli 60 Cm 60 cm
  3. Promasif Ahşap Mutfak Tezgahı - Mohagany - 18 x 640 x 1500 mm
  4. Promasif Ahşap Mutfak Tezgahı - Walnut - 18 x 640 x 3000 mm
  5. Minar Mobilya Laminat Tezgah - Siyah Mermer Desenli 260 Cm 260 cm

Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgahı bulunduğu mekanın önemli bileşenlerinden birisidir. Pratik kullanım açısından büyük ihtiyaç duyulan mutfak tezgahı modelleri aynı zamanda mutfağın havasını belirler, iç dekorasyonun tarzını yansıtır. Evdeki zamanın büyük bir kısmının geçtiği mutfaklardaki tezgahlar hem renk uyumu ve şıklığıyla hem de kullanım imkanlarıyla hayatı kolaylaştırır. Mutfağın uzun süre kullanılan mobilyalarından olan mutfak tezgahlarının seçiminde, kullanıcıya bağlı olarak değişen ve alana bağlı olarak değişen kriterler vardır. Mutfak tezgahı ne kadar diye araştırmadan önce kendi fikirleriniz üzerine yoğunlaşmanız ve ölçü almanız önem taşır. Tezgah, renk, doku ve görünüş olarak tamamlayıcı lavabo modelleri ve uyumlu, kullanışlı bir mutfak bataryası ile estetik görüntüsüne kavuşur. Renk açısından uygun mutfak tezgahı su tutucu ve bunun gibi yardımcı ürünler ile sağlıklı, hijyenik ve modern bir mutfağa ulaşmak çok kolaydır.

Mutfak Tezgahı Seçerken

Mutfak tezgahı çeşitleri arasından seçim yaparken kişisel beğenilerin yanında teknik kriterler ve maliyet de önemli rol oynar. Mutfağa uygun tezgah seçiminde göz önünde bulundurulması gereken kriterler şöyledir:

Hesaplı Mutfak Tezgahı Çeşitleri

Beğenilerinize ve teknik kriterlere göre en ucuz mutfak tezgahı seçimi için öncelikle çeşitlerini bilmek gerekir. Mutfak tezgahları, mutfağın boyutlarına göre görsel bütünlüğü sağlayacak, kullanım yoğunluğuna göre dayanıklı olacak şekilde olmalıdır. Dekorasyon trendleri arasında yer alan mutfak tezgahı çeşitlerinin her biri, renk, kontrast ve yarattığı hava açısından değerlendirilerek seçilir. Hazır mutfak tezgah fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda son dönemlerin en beğenilen tezgah çeşitlerinden bazıları şöyledir:
Ahşap mutfak tezgahı çeşitlerinin kullanıldığı mutfaklarda genel olarak sıcak bir görünüm hakimdir. Mutfak dolabı, ağaç mutfak tezgahı ve zemin renk uyumunu yakalarken ton sür ton olmaları tercih edilir. Kahverengi mutfak tezgahı seçildiğinde dolap ve zemin daha açık renklerde olur. İç dekorasyon olarak rustik tarz için genellikle mutfak tezgahı ahşap kaplama kullanılır. Tahta mutfak tezgahı için özel olarak üretilen ahşaplar suya dayanıklıdır. Özellikle kasap tahtası tezgahı adı verilen promasif ahşap mutfak tezgahı çeşitleri lamine edilmiş ahşaplardan üretilir. Ahşap mutfak tezgahı fiyatları ve işçiliği açısından, metrekareye düşen maliyeti oldukça tatminkardır. Ancak bu tip tezgahların, özellikle bambu mutfak tezgahı çeşitlerinin periyodik olarak bakımlarının yapılması önemlidir.
Lamine mutfak tezgahı çeşitleri renk ve desen seçeneği olarak çok fazla imkan sunar. Güçlendirilmiş yüzeyi çizilme, aşırı ısı ve leke gibi dış etkenlere karşı çok dirençlidir. İstenilen görünümde temini mümkündür. Laminant mutfak tezgahı fiyatları doğal malzemelere göre düşüktür. Hazır mutfak tezgahı çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Sunta mutfak tezgahı çeşitlerinde renk ve ürün seçeneği her zaman boldur. Bu tip mutfak tezgahları plastik mutfak tezgahı olarak da düşünülür ancak sunta üzerine özel bir uygulama ile yapılırlar.
Mermerit mutfak tezgahı oldukça ekonomik maliyetlere sahiptir. Mermer tozları ve polyesterin doğru oranlarda karışımı ile oluşturulan kompozit mutfak tezgahı çoğunlukla yapı olarak mermere benzeyen bir görünümdedir ancak polyester mutfak tezgahı limon, sirke gibi asiditesi yüksek sıvılara maruz kaldığında mermer gibi bozunmaya uğramaz. Mermerit mutfak tezgahı fiyatları da hesaplıdır. Mutfak tezgahı mermerit fiyatlarına yakın bir seçenek de porselen mutfak tezgahı çeşitlerinde bulunur. Suni mermer mutfak tezgahı metre fiyatlarına göre çok daha hesaplı ürünleri bulmak mümkün olur. Büyük mutfaklarda mermer kullanmak yerine mermerit kullanabilirsiniz. Örneğin 4 metre siyah mermer mutfak tezgahı hem daha masraflı hem de ağır iken mermerit kolay ve uygun fiyatlıdır.

Taş Görünümlü Mutfak Tezgahı Çeşitleri

Mutfak tezgah taşı modelleri yapımında genellikle doğal madenler, taşlar ve reçineler kullanılır. Halihazırda satılmakta olan mermer mutfak tezgahı fiyatları ile aşağıdaki ürünlerin fiyatlarını da karşılaştırmak mümkündür. En uygun kendinden evyeli doğal taş mutfak tezgahı çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasında seçim yapma imkanı oldukça fazladır.
Granit mutfak tezgahı görünüm olarak taş efektine sahiptir. Mutfak tezgahı mermer olanlara göre daha dayanıklı olan granit, yüzey işlemleri için uygundur. Mutfak tezgahı granit renkleri arasında seçenekler fazladır ve birçok tarz dekorasyonda rahatlıkla kullanılır. Siyah mermer tezgah olduğu gibi beyaz granit mutfak tezgahı da üretilir. Kontrastların uyumu beyaz siyah mutfak tezgah modellerinde görülür. Yeni model siyah granit mutfak tezgah fiyatları için muhakkak araştırma yapılmalıdır. Çünkü mutfak tezgahı granit modelleri arasında çok fazla seçenek bulunur. En çok tercih edilen döşeme graniti, mutfak tezgahına uygun boyutlardaki büyük levhalar ile yapılır ve granit mutfak tezgahı fiyatları arasında en yüksek olandır. Mutfak tezgahı taşı olarak granit her zaman iyi sonuçlar verir. Siyah granit mutfak tezgahı minimalist mutfaklarda sıkça tercih edilir. Granit mermer mutfak tezgahı fiyatları diğer tezgahlara göre orta seviyededir.
Kuvars mutfak tezgahı diğer adıyla çimstone mutfak tezgahı, toz halindeki doğal kaya ve değerli reçinelerden üretilir. Dayanıklı ve antibakteriyel özelliği ile hijyenin sürekliliğini sağlamaya yardımcı olur. Dünyada bulunan en sert mineraller arasında yer aldığı için sıklıkla tercih edilir. Kuvars mutfak tezgahı fiyatları diğer ürünlerden yüksektir ve montajı ustalık gerektirir. Özellikle siyah mutfak tezgahı tercih edilen dekorasyonlarda kullanılan quartz mat siyah mutfak tezgahı türleri fiyatlarına göre oldukça dikkat çeker. Siyah simli mutfak tezgahı da tercihler arasında yer alır. Kullanımda en kaliteli mutfak tezgahları arasında kuvars ürünler yer alır.
Sabuntaşı mutfak tezgahı, iddialı mutfak dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özellikle büyük mutfaklarda çok şık durur. Granite alternatif olarak son dönemlerde oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. Bir modelin başka eşi yoktur, bu nedenle kişiye özeldir. Sıcağa karşı dayanıklıdır ve sıvıyı emerek içine hapsetmez. Renk seçenekleri fazla değildir, daha çok gri mutfak tezgahı olarak bulunur. Büyük mutfaklarda, örneğin 2 metre gri simli lavabolu mutfak tezgahı sabuntaşı modeli ile çok daha dikkat çekici hale gelir. Gri mutfak tezgah modelleri için Akakçe’nin seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Dekorasyona Uygun Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgahı, dekorasyon ve kullanım kriterlerine göre tercih edilir. Hem yapımındaki materyal hem de deseni ile dekorasyonda belirleyicidir. Uyumlu ve şık mutfak tezgahları için seçim yaparken hem ölçüler hem renk uyumuna odaklanmak gerekir. Mutfak tezgahı seçiminde dikkat edilmesi gereken başka detaylar da vardır:

Beğeninize ve Bütçenize Uygun Mutfak Tezgahı Çeşitleri

Uygun mutfak tezgahı için doğru zaman, maliyetine katlanabileceğiniz andır. En uygun mutfak tezgahı modelleri ve fiyatları arasından dilediğiniz renk ve çeşitte mutfak tezgahı ürününü bulmanız mümkün olur. Dilerseniz mutfak tezgahı metre fiyatları üzerinden hesaplayarak masif ahşap mutfak tezgahı ya da metal mutfak tezgahı satın alabilirsiniz. Ayrıca mutfak tezgahı fayansları olarak parçalı halde de arama yapabilirsiniz. Akakçe’nin yapı, market, oto, bahçe kategorisinin altındaki yapı market ve yapı, inşaat malzemesi kategorisinde dilediğiniz fiyatta ve ebatta ürünü bulmanız mümkündür. Mutfak tezgahı fayans modelleri veya laminat mutfak tezgahı fiyatları içinde de dilediğiniz renklerde seçim yapabilirsiniz. Böylelikle aradığınız mutfak tezgahı taşları veya yekpare gövdesine ulaşmanız çok daha kolay olur. Siz de mutfağınızın tezgahını değiştirerek mutfağınızın çehresini değiştirmek istiyorsanız mutfak tezgah çeşitleri ve fiyatları arasında dolaşıp seçebilirsiniz. Mutfak tezgah taşı fiyatları arasında karşılaştırmalar yaparak net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.