Strafor Köpük

Strafor Köpük Fiyatları

1.313 farklı Strafor Köpük için fiyatlar listeleniyor.

Stikwall Strafor Dekor Strafor Eps Strafor Terra Strafor Best Strafor Has Strafor

Fiyatı Düşen Straforlar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL DuvarTavanTaşTuğlaMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Desen Seçeneği Kullanım Yeri

Yalıtım MalzemesiDuvar KağıdıTavan KaplamaDuvar KaplamaStropiyerDuvar Çıtasıİç Cephe BoyasıLaminant ParkeKapıStikwall StraforDekor StraforEps Strafor

En Çok Karşılaştırılan Straforlar

Strafor Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Straforlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.313 farklı model arasında

En çok satan Straforlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Strafor:
  1. 5 Mm Parke Altı Kapron-Strafor-Şilte-Foam Sert Tabaka Köpük - 10' Lu
  2. Tuğla Görünümlü Strafor Duvar Paneli S652-202
  3. Duvarex Belis Strafor Duvar Paneli Tİ-504
  4. Stikwall Ham Strafor Duvar Kaplama Paneli 679
  5. WD-706 Strafor Duvar Paneli

Strafor

Başta yalıtım amacıyla üretilen strafor, zamanla geliştirilerek dekorasyon alanında kullanılmaya başlanan bir üründür. Polisten maddesi ile hava karışımının bütünleştirilmesi sayesinde ortaya çıkan yapı, yumuşak köpükler halinde belirginleştirilir. Bu bağlamda “Strafor ne demek?” sorusu için verilebilecek en ideal tanım yapılmış olur. Hırdavat malzemeleri arasında yer alan bu strafor malzemenin içeriğinde %5 polistren ve % 95 hava karışımı bulunur. Farklı görünümlere sahip olan siyah, beyaz strafor köpük modelleri, dekorasyon veya yalıtım gibi pek çok yerde geniş bir kullanım alanı sunar. Aynı zamanda boyutlarında da değişiklikler gözlemlenebilir. Kullanılacak alanın yüzeyine göre kalın, sert, yumuşak ve ince strafor köpük modellerine ulaşılabilir. Ünlü markalar tarafından beğeniye sunulan strafor köpük fiyatları, her bütçeye ve her kesime hitap edecek şekilde belirlenir. İsterseniz yemek odalarında, mutfak, hol veya balkonlarda, ofislerinizde ya da dış mekan süslemelerinde tercih edebilirsiniz. Bununla beraber ısı veya ses yalıtımı olarak üretilen strafor alternatifleriyle yaşam alanlarınızı çok daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Strafor Ne İşe Yarar?

“Strafor nedir?” sorusunun yanıtı olarak strafor, pek çok malzemenin kimyasal mihenk taşlarından olan stirenin polimerize edilmesiyle oluşan polistren taneciklerin şişirilip karıştırılmasıyla oluşan yapıya denir. Straforlar, çok daha kaliteli bir forma dönüştürülerek yalıtım ve darbe emen bir özelliğe kavuşurlar. Strafor çeşitleri; bina cephe duvarlarında, çatılarda, zeminde, soğuk hava depolarında, benzeri alanlarda ısı ve ses yalıtımı sağlamaya yarar. Aynı zamanda çeşitli dallarda da aktif rol oynayan dekoratif strafor modelleri bulunur. Bulundukları ortamın havasını değiştiren şık strafor ürünleridir. Görünümleriyle yapıları birbirinden farklı olsa da içerikleri hemen hemen aynıdır. Rengarenk veya düz strafor çeşitleri günlük yaşamda yoğun talep gören malzemeler arasında gösterilir. Strafor köpük modelleri ile kaplanan alanlarda üst düzey konfor sağlanır. Hızla gelişen teknolojiler sayesinde özelliklerinin daha da geliştirilmesiyle işlevselliklerinin artırılması hedeflenir. Bu bağlamda strafor, ortak yaşam alanlarında enerji tasarrufu sağlamak için de tercih edilenler listesinde ilk sıralarda yerini alır. Dolayısıyla “Strafor köpük ses yalıtımı yapar mı?” sorusuna karşılık olarak strafor, özel bileşenlerden oluşan strafor modelleri ses yalıtımı sağlayarak konforlu bir kullanım elde etmenize yardımcı olur.

Yalıtım İçin En Doğru Seçenek: Strafor

Strafor köpük, günlük yaşamda çok fazla tercih edilen tasarımlar arasında gösterilir. Ham maddesinde yer alan bileşenler nedeniyle strafor, yüksek oranda ısı direnci oluşturmaya meyilli bir yapıya sahiptir. Olumsuz hava koşullarına karşı mükemmel oranda uyum gösterir. Strafor çeşitleri, ısı yalıtımını gerçekleştiren ideal malzemelerdir. Mekan içindeki ısıyı muhafaza eden ve dışarıdan içeriye doğru soğuk hava akışını önleyen bir donanıma sahiptir. Bununla beraber enerjiden tasarruf sağlayarak ekonominizi korumanızı sağlar. Ayrıca “Strafor su geçirir mi?” sorusu da çoğu kullanıcı tarafından merak konusudur. Strafor içeriğinde yer alan styrene, suda çözünmeyen ve deforme etmeyen kapalı gözeneklere sahiptir. Bu nedenle suyu geçirgen bir özelliği yoktur. Kaliteli bir biçimde üretilen yapışkanlı strafor modelleri de neme ve küfe karşı dayanıklıdır. En ucuz strafor köpük fiyatları ve kampanyaları inceleyerek kullanmak isteyeceğiniz alanı çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Güncellenen strafor köpük fiyat listesi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden evinizi uygun fiyata dekore edebilir ya da ısı veya ses yalıtımlı teknolojik mekanlara dönüştürebilirsiniz.

Yaşam Alanlarını Güzelleştiren Strafor Modelleri

Modern evlerin önemli yapılarından biri olan strafor çeşitleri, boş duvarları estetik bir görünüme kavuşturan renk veya desen alternatifleri sunar. İç mekanların tamamlayıcısı olan ve mobilyalarla birlikte şık dekorların oluşturulmasını sağlayan yüzlerce farklı seçenek bulunur. Düz yüzeylerde basit bir şekilde uygulanan strafor köpük ölçüleri, hemen her duvarda kullanıma uygundur. Herkesin kendi zevkini yansıtabileceği tuğla, taş, seramik, beton, hasır ve benzeri renkli strafor alternatifleri ile benzersiz mekanlar oluşturulabilir. Özel olarak geliştirilen strafor modelleri, uygulandıkları alanlarda nem, küf ve bakteri barındırmayan özelliklere sahiptir. Aynı zamanda darbe emici özellikleri sayesinde kolay deforme olmazlar. Bununla birlikte dış cephe uygulamalarında da tercih edilebilir. Güneş ışığına karşı da dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Strafor renkleri ve dokularında solma olmaz. Duvar kaplamaya uygun olarak geliştirilen ve 3D formuyla gerçeğe birebir yakın olan strafor çeşitleri de oldukça şık bir görünüm sunar. Duvar dekorasyonunuzu köşe strafor modelleriyle güçlendirebilirsiniz. Bunun için strafor sipariş vermeden önce duvar ölçülerini doğru almanız ve strafor ölçüleri doğrultusunda siparişi vermeniz gerekir. Siz de hırdavat malzemeleri arasında yer alan pek çok strafor çeşidini Akakçe aracılığıyla bulabilirsiniz.

Strafor Nasıl Yapıştırılır?

“Strafor nasıl yapıştırılır?” diye düşünüyorsanız ihtiyacınız olan en önemli malzeme kaliteli bir yapıştırıcıdır. Bazı strafor modelleri kendinden yapışkanlı olarak beğeniye sunulur. Şık görünümüne kıyasla uygulaması oldukça basittir. Temizlenmiş yüzey üzerinde doğrudan uygulama yapılır. Zemin straforu gibi ürünlerde yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Etkili bir yapıştırıcı ile etkili sonuçları yakalamanızı sağlar. Aynı şekilde duvarlar için de söz konusudur. Köpük strafor uygulaması yapılırken çiviye, vidaya veya matkaba gerek kalmaz. Strafor köpük özellikleri ve içeriklerine göre kuvvetli bir şekilde yapışabilen yapıştırıcılardan destek almanız yeterli olur. Duvar üzerinde başka hiçbir işlem yapmaksızın sevdiğiniz straforları yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz üzerlerini sevdiğiniz renklere de boyamanız mümkündür.

Strafor Kullanım Alanları Nelerdir?

İnşaat, sanayi, boya, mimarlık gibi yaşamın her alanında büyük bir öneme sahip olan strafor çeşitleri, günlük yaşamda konfor sunan donanımlara sahiptir. Yaygın bir biçimde hemen her yerde kullanılabilir olan beyaz, siyah strafor gibi ürünler, ihtiyaçtan doğan malzemelerdir. Bu bağlamda kullanım alanı da oldukça geniştir. Özellikle strafor çeşitleri binaların yapım aşamasında yalıtım sağlaması amacıyla kullanılan strafor modelleridir. Burada da “En sert strafor hangisi?” sorusu devreye girer. Kalın ve sağlam olmaları gerektiğinden yaklaşık olarak minimum 26- 30 yoğunlukta olacak şekilde üretilir. Talebe göre ince veya kalın strafor alternatifleriyle uygun çalışmaların yapılmasını sağlar. Aynı zamanda binaların içinde ve dışında mantolama yapılması için de kullanılır. İç mekanda tercih edilen ucuz strafor modelleriyle şık görünümlerin açığa çıkması hedeflenir. Tüm bunlar dahilinde kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

Her Bütçeye Uygun Strafor Fiyatları

Ham petrolün yağından üretilen strafor köpük, plastik sınıfında gruplandırılır. Beyaz renkli ve sade görünümlüdür. Firmalar tarafından geliştirilerek farklı renk ve desenlerde beğeniye sunulur. Geniş ürün skalası ve “Strafor nerede satılır?” sorusunun cevabı için ilgili sayfada yer alan yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. Çoğu kullanıcının evlerinde uygulamak istedikleri strafor modelleri oldukça fazladır. Bu nedenle farklı görünümlere sahip strafor satış yapan yerleri araştırmak önemlidir. “Strafor köpük nerede bulunur?” noktasında site içinde yer alan listeleri dikkatlice inceleyerek beğendiklerinize kolayca sahip olabilirsiniz. Görünümleri ve kullanım alanları kadar strafor fiyatları da değişkenlik gösterir. Strafor m3 fiyatları her bütçenin karşılayabileceği oranlarda belirlenir. Bununla birlikte sıklıkla yapılan kampanya ve indirimlerden yararlanarak çok daha ekonomik fiyatlardan satın almanız mümkündür. Yapılan duyuruları takip etmeli ve ihtiyacınızı karşılayacak strafor çeşidini vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. Siz de binlerce farklı strafor grubunu en uygun fiyatlar üzerinden Akakçe’den yararlanabilirsiniz.