Dokunmatik Ocak

Dokunmatik Ocak Fiyatları

173 farklı Dokunmatik Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kontrol PaneliDokunmatik
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Ocak TipiTüplü
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 8 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kontrol PaneliDokunmatik
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (173)

Tefal Fritöz 4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak 4 Gözlü Tüplü Ocak Doğalgazlı Cam Ocak Doğalgazlı Ankastre Ocak Set Üstü Doğalgazlı Ocak Tüplü Ocak 4'lü Set Üstü Ocak Ankastre Cam Ocak Cam Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Dokunmatik Ocak Sıkça Sorulan Sorular

Dokunmatik Ocak

Mutfakta kullandığınız aletlerin yemek pişirirken lezzetli olmasında etkisi büyüktür. Ürünlerin kullanım kolaylığı, enerji verimliliği, ebatlarının yeterliliği, temizlik ve bakım opsiyonları gibi türlü noktalarda avantaj sağlaması mutfakta geçireceğiniz zamanı verimli ve keyifli hale getirir. Yemek yaparken ya da herhangi bir gıdayı ısıtırken genellikle ocaklar kullanılır. Ocaklar, üretici markaların model seçeneklerine göre farklı özelliklerde yer alabilirler. Günümüzde, teknolojinin de gelişmeye devam etmesiyle birlikte; ocak tasarımlarında da değişimler yaşanır. Bu değişimler bazen teknik özelliklerinde bazen ise dış yapılarında meydana gelebilir. Hassas bir ısı sağlayan ve pratik bir şekilde kontrolü yapılabilen dokunmatik ocaklar, son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olur. Elektrikli, gazlı, doğalgazlı, set üstü, indüksiyonlu, seramik ve vitroseramik gibi geniş seçeneklere sahip ürünlerdir. Tüm modellerin çalışma şekilleri, enerji harcama türleri, ebatları ve daha pek çok özelliği hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için ilgili kategoriyi seçerek bir listeleme yapmanız gerekebilir. Bu sayede dilediğiniz özelliklere sahip dokunmatik ocak seti modellerine ulaşabilirsiniz. Görüntülediğiniz ürünlerin mutfağınızla gerçek anlamda uyum sağlayıp sağlamayacağına karar verebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin nasıl çalıştığı ve temizlendiği gibi konularda da modelleri özelleştirerek satın almak istediğiniz seçeneklerle ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Fiyat seçenekleri hakkında da bilgi alabileceğiniz gibi ürünlerin ait olduğu kategorilerle benzerlik gösteren dokunmatik ya da klasik aspiratörler gibi alternatif elektronik aletlere de ulaşabilirsiniz.

Dokunmatik Ocaklarla Mutfaklarda Şık Görüntü Yakalayın

Teknoloji sürekli olarak gelişir ve kendini yeniler. Gelişen dünyada da kullanılan mutfak aletlerinde de yenilenmeler meydana gelebilir. Mutfakta olmazsa olmaz cihazlar arasında yer alan dokunmatik ocaklar, insanların hayatlarını kolaylaştıran ürünler arasında yer alabilir. Markaların çok tercih edilen, çalışma ve kullanım anlamında öne çıkan set üstü dokunmatik ocak modelleri pratik bir şekilde çalışma düzeneğine sahiptir. Set halinde konumlanacağı için mutfakta kompakt bir şekilde yer kaplayarak kullanıcılara avantaj sunar. Modeller arasında ankastre yapıya sahip ürünler de bulunur. Ankastre modeller kurulum ve çalışma sırasında özellikle de yerleşim bakımından birçok kolaylık sunabilir. Mutfaklarda zarif ve şık görünümler sağlarken aynı zamanda rahat kullanımlara da elverişlidir. Dokunmatik ocakların modelleri sıralanırken enerji türlerine göre de sınıflandırma yapılabilir. Elektrikli, gazlı, tüplü, indüksiyonlu ve doğalgazlı gibi alternatif enerji kullanımına sahip modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kolay Kullanım Sunan Dokunmatik Ocak Modelleri

Yaşam alanlarınızda yeni bir pişirme aletine ihtiyacınız var ise dokunmatik ocak seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürünlerin kurulum ve çalışma şekilleri oldukça basittir. Harcadığı enerji türleri bakımından pek çok yaşam alanına uyum sağlayacak niteliklerdedir. Doğalgazlı dokunmatik ocak eğer eviniz doğalgaz sistemine bağlıysa oldukça güvenlidir. Yapacağınız yemeklerde evinizdeki enerji türüyle aynı özelliğe sahip bir modeli kullanmak size avantaj sağlar. Elektrik enerjisi ile çalışan modeller de vardır. Evinizin ihtiyacına göre dokunmatik elektrikli ocak tercihi yapabilir ve pratik kullanımlar elde edebilirsiniz. Bu modeller elektromanyetik enerjisi sayesinde yalnızca ocağın üzerindeki pişirme aletlerinin varlığını algılayarak bir çalışma gösterir. Buna bağlı olarak da kullanım esnasında herhangi bir yangın riskinin oluşma ihtimali, en aza inmiş olabilir. Bazı modeller çocuk kilidi ve zaman ayarlayıcı özellikleriyle de pratik ve güvenli kullanım sağlar. Tek bir dokunuşla istediğiniz alanı hemen seçerek ısıtma işleminin hızlıca başladığına şahit olabilirsiniz. Dokunmatik gazlı ocak modellerinin çalışma prensibi ise alev kullanımı ile gerçekleşir. Bunun için herhangi bir düğmeye basmadan yalnızca birkaç dokunma işlemiyle birlikte ocaktaki hedeflenen göz bölümü yakılır. Bazı markaların modellerinde rüzgar gibi hava şartlarında sönebilen ocak gözlerinde yeniden yakma işlemi uygulanabilir. Bazı modeller ise ürün kapandıktan sonra son seçilen ayarı kaydeder. Dokunmatik ocak kullanımı için detaylı bilgiyi kullanma kılavuzundan öğrenerek ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dokunmatik set üstü ocak ve diğer modelleri karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

Dokunmatik Ocak Nasıl Temizlenir?

Dokunmatik ocaklar hakkında merak edilen birçok nokta bulunur. Bunlar arasında dokunmatik ocak nasıl çalışır ve temizlenir gibi sorular yer alabilir. Modellerin çeşitlerine uygun ve pratik çalışmalar gösteren ürünler, aynı zamanda temizlik ve bakım aşamalarında da kolaylıklar sunar. Ürünler genel olarak cam yüzeylere sahiplerdir. Bu yüzden üst kısımları cam yapıya sahip olan modellerin temizlikleri bir hayli basittir. Dokunmatik cam ocak ürünlerinin hijyeni için özel olarak üretilmiş deterjan çeşitlerini kullanabilirsiniz. Her kullanımdan sonra temizleyerek lekelerin kurumamasını sağlayabilirsiniz. Dokunmatik ocak nasıl temizlenir sorusunun cevabı oldukça basittir. Düzenli aralıklarla ya da kirlenmenin fark edildiği o an içerisinde küçük çaplı temizlemeler yapılarak bakım işlemi tamamlanmış olabilir. Mikrofiber bezle ve deterjanla ocağınızı silebilirsiniz. Süngerle temizlik yapmak çizmelere yol açabileceği için yumuşak bez tercihinde bulunmamanız gerekir. Ayrıca inatçı lekeler için karbonat da deneyebilirsiniz. Kolay temizliği sayesinde de kullanım kolaylığı sunan modelleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Dokunmatik ocak nasıl kullanılır sorusunun yanıtı için kullanma kılavuzunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Dokunmatik Ocak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tercih edeceğiniz ocak dokunmatik olacaksa pek çok marka arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Vestel, Arçelik, Simfer, Luxell, Grundig, Franke gibi markaların modellerini karşılaştırabilirsiniz. Model seçeneklerini incelerken markaların sunduğu kampanya tekliflerini de görüntüleyebilirsiniz. Fiyatlar genellikle modellerin teknik özelliklerine bağlıdır. Seçim aşamasında bütçenizi belirleyerek karar vermeniz gerekir. Ürünün Teknik özellikleri ne kadar gelişmişse fiyat seçeneklerinde de o sebeple artış görülebilir. Dokunmatik set üstü ocak seçenekleri doğru bir bakım düzeni uygulandığı takdirde, uzun ömürlü olabilirler. Dokunmatik ocak fiyatları özelliklerine, rengine ve markasına göre değişeceği için hem mutfakta dekorasyonunuza uygun hem de kolay kullanım sunan modeli hızlıca bulabilirsiniz. Beyaz dokunmatik ocak seçeneği mutfağınızda hem hoş bir görüntü oluştur hem de geniş bir alan algısı yaratabilir. Ancak seçim aşamasında ürünün diğer mutfak eşyalarınızla da uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanınıza göre ölçüler alarak seçim yapmanız size avantaj sağlar. Bununla birlikte seçim aşamasında enerji türüne bakmanız ve ocak gözlerinde yanan ateş miktarını, gözlerin konumunu inceleyerek seçim yapmanız kullanım esnasında size avantaj sağlar.

Dokunmatik Ocak Seçeneklerini Akakçe’den İnceleyin

Çevrimiçi yöntemler kullanarak pek çok ürüne sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz yerde ve zamanda yapabileceğiniz çevrimiçi alışverişlerin güvenilir platformlar üzerinden gerçekleştirilmesi de önemlidir. Mutfağınız için seçimler yaparken Akakçe’yi inceleyebilirsiniz. İster doğalgazlı isterseniz de elektrikli dokunmatik ocak modellerine göz atarak tavsiyeleri de görebilirsiniz. Dokunmatik ankastre ocak seçeneklerini incelerken karşılaştırma yapabilir markaların fiyatlarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Zaman ayarlayıcı seçenekler sayesinde mutfakta yemek yapma sürecini daha kolay hale getirebilirsiniz. Dokunmatik ocak beyaz ve diğer renk seçeneklerine göz atarak kararınızı verebilirsiniz. İstediğiniz pişirme seviyesini seçerek enfes yemekler hazırlayabileceğiniz ürünler çocuk kilidi seçeneği de sunar. Dokunmatik ocak kullananlar tarafından yapılan değerlendirme yorumlarını da okuyabilirsiniz. Dokunmatik ocak yorumları ile birlikte satın almak istediğiniz ürünler hakkında sizden önce ürünü kullanmış olan kişilerin fikirlerini görmek karar aşamasında size yardımcı olabilir. Tüm bunların yanı sıra mutfağınızda farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürünlere de göz atabilirsiniz. Elektrikli semaver fiyatlarını inceleyerek dokunmatik ocağınızla uyumlu bir modeli seçebilirsiniz.