Omo Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Omo Ürünleri

En Çok Takip Edilen Omo Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Omo Ürünleri

Omo

1960’lı yılların başlarında tüketiciyle buluşan Omo, alanında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Türkiye’de ilk defa omo matik deterjanı üreten bu firma, kullanıcılarının fikirlerini ve geri bildirimlerini kurulduğu günden beri önemser. Bunun yanı sıra ekolojik faydayı ve sürdürülebilirliği ön planda tutan firma, buna dair konsantre omo matik çeşitleri geliştirir. Bu konsantre ürünlerle daha az omo deterjan kullanımı ile daha çok çamaşır yıkamak mümkündür. Bununla birlikte sudan ve zamandan tasarruf edilirken, az kullanım sayesinde ev ekonomisine de katkı sağlanır. Bu ürünler farklı boyut seçenekleri ile geniş kitlelere hitap eder. Daha kısa süreli kullanımlarda az kiloluk seçenekler tercih edilebilir. Aynı zamanda sürekli alışverişe çıkmak istemeyenler için 10 kilograma kadar ürün çeşidi bulunur. İster 10 kiloluk ister Omo 8 kg fiyatlarını inceleyebiir ve bütçenize uygun ürün arasından tercih yapabilirsiniz. Eğer marka konusunda karar veremiyorsanız Ariel toz deterjan fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Omo Matik Paraben İçerir Mi?

Yağ, toz, çamur, çimen, kahve, mürekkep ve pas gibi sık karşılaşılan ve zor çıkarılan lekeler vardır. Bu lekeler için özel olarak geliştirilen kimyasal formüller, lekelere kalıcı çözümler üreten omo matik farkı ile alıcıyla buluşur. Omo ürünleriyle kir ve lekeler tamamen çözünür. Lekeli bölge üzerine temizlik malzemeleri koyup bekletme, çamaşır makinesinde doğru ısı ve programı seçme ve aynı zamanda su ve deterjanla elde yıkama yöntemleri tercih edilebilir. Sıvı ve toz deterjan omo ürün seçenekleri bu yöntemlerde etkin çözümler sunar. ‘Kirlenmek güzeldir’ mottosuyla akıllarda pozitif bir bakış bırakan firma yaygın olarak kullanılır. Çocukları kirlenmekten korkmadan oynamaya teşvik ederken, ebeveynler için de çamaşır yıkamayı kolaylaştıracak formüller üretir. Bu sebeple ürünler çocukların hassas cilt sağlığı gözetilerek geliştirilir. Çamaşırların leke bırakmadan ve içeriğinde alerjenik madde olmayan deterjanlar ile yıkanması önerilir. Özellikle çocukları olan ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği 10 kg omo active fresh seçenekleri, inatçı lekeler için özel olarak üretilir. Omo matik miktarı ile uzun süreli kullanım sağlarken, ev ekonomisine de destek olur. Omo kısa programlarda bile hızlıca zorlu kahve ve çikolata gibi lekelerin çıkarılmasını sağlar. Daha öncelerde yıkanmış, çıkmamış ve kumaşa işlemiş zorlu lekeleri bu özel üretim ürünlerle çıkarmak artık son derece kolaydır. Aynı zamanda renk canlılığını koruyan ve solmalara engel olan bu özel formülle, çocuklarınız ve kendiniz için en doğru ürünü bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bebek ve çocuk çamaşırları için özel olarak geliştirilen ürünler de mevcuttur. Omo matikler paraben, boya fosfat ve kolar gibi enzimler içermeyen formüllerle üretilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu ürünler yüksek hassasiyetle geliştirilir. Yenidoğan, bebek ve çocuk çamaşırları için bebek deterjanı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Kurumuş Lekelerin Düşmanı: Omo

Farklı kumaş türlerine yönelik özel olarak temizlik ve bakım yapılması gerekir. Nevresim, perde, halı, koltuk yüzü ve kıyafet gibi farklı çamaşırlar aynı zamanda farklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Temizlik yaparken kumaşa göre temizlik ürünü seçmeniz gerekebilir. Bu çamaşırları daha uzun süreli kullanmak yıpranmadan, renk canlıklıklarını ve parlıklarını koruyarak yıkamak ile mümkündür. Bu sebeple temizlik ürünlerinin seçiminde kalite son derece önemli bir unsurdur. Aynı zamanda farklı koku esanslarının kullanıldığı omo matik seçenekleri oldukça ilgi görür. Farklı kokulara sahip omo active fresh, konsantre yapısı ve rahatlatıcı ferah kokusuyla yaygın olarak tercih edilir. Omo ürünleri kurumuş lekelerin kolaylıkla çıkarılmasında çok az miktarı kullanıldığında bile etkili olur. Kurumuş lekeler üzerine dökülen active fresh, leke çıkarma özelliği olan kapağı bastırılarak kolayca çıkarılır. Eğer evinizde sık çamaşır yıkıyorsanız Omo 10 kg tercih edebilirsiniz. Kullanım sıklığınıza göre ürün boyutlarını tercih ederek bütçenize destek olabilirsiniz.

Omo Kullanmanın Avantajları

Omo yarım asrı aşkın bir süredir deterjan konusunda oldukça yaygın olarak bilinen ve tercih edilen bir markadır. Üretim konusunda oldukça titiz davranırken, ekolojik ürünleri ile doğaya zarar vermemeyi ön planda tutar. Bununla birlikte marka; omo matik ve diğer ürün çeşitlerini daha az kullanarak daha çok çamaşır yıkanabilecek kalitede üretir. Bu beraberinde su ve zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda farklı miktarlarda geliştirilen ürün seçenekleri de mevcuttur. Bunlar arasından kendi ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun ürünü akakce.com’dan bulabilirsiniz. 7.5 kg omo 50 yıkamaya kadar kullanılabilirken ev ekonomisine de katkı sağlar. Daha kısa süreli kullanımlar için de daha küçük boyuttaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu marka renkliler, siyahlar ve beyazlar için farklı olarak geliştirilen ürünlere sahiptir. Renkliler için omo deterjan seçenekleri renkli çamaşırlarınızı yıpranma ve solmalara karşı korurken ilk günkü gibi canlı ve parlak kalmalarını sağlar. Diğer yandan bebekler için özel bir hassasiyetle üretilen ürünler de mevcuttur. Bu ürünleri inceleyerek cildinize zarar vermeyen çevre dostu omo matik alışverişini güvenle yapabilirsiniz.

Fosfat ve Klor İçermeyen Çevre Dostu Omoyla Güvendesiniz

Son dönemlerde birçok kişisel bakım ve temizlik ürünü doğaya zarar vermeyen içerikleri ile üretilir. Bunun bir sebebi ise doğada artan kirlilik ve küresel ısınmadır. Bunun sonuçları olarak oluşan su kaynaklarının azalması, mevsim normallerinde değişimler ve birçok istenmeyen durumla mücadele edilir. Omo matik ve çeşitlerinde bu mücadele kapsamında ozon tabakasına zarar verecek kimyasalları içermeyen formülleri vardır. Fosfat ve klor içermeyen bu ürünler aynı zamanda bebekler için de idealdir. Bunun yanı sıra, az kullanımla çok etki yaratarak hızlı temizlik sağlayan omo toz deterjan gibi ürünler su ve elektrik tasarrufuna destek olur. Diğer bir yandan ekolojik olarak geliştirilen ürünlerde çevreye zarar vermemekle birlikte, son dönemlerde yaygın olarak kullanılır. Bunun yanı sıra 10 kg omo active ve bio active ürün çeşitleri de doğaya katkı sağlar. Bio active ürünler doğal ve bitkisel olarak geliştirilir. Omo ürünlerinin içeriğindeki plastik %50 kadar azaltılmış olup, inatçı lekeleri kolaylıkla çıkarır.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarıyla Omo Akakçe’de

Ürün fiyatları birçok farklı etkene göre değişkenlik gösterir. Kullanım alanı, miktarı ve türü bunlardan bazılarıdır. Renkliler, bebekler, beyazlar, ve siyahlar için ayrı ayrı kullanabileceğiniz seçenekler yanında perde ve diğer ev tekstili ürünleri için kullanabileceğiniz seçenekler de mevcuttur. Bununla birlikte 7 kg omo matik fiyatları miktarının yanı sıra matik özelliği ile de şekillenir. Bununla birlikte parfüm etkisi yaratan koku seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda bebekler için özel olarak geliştirilen ürünler parfümsüz seçeneklerin yanında, paraben, boya, klor ve fosfat içermeyen ürünler mevcuttur. Bebek sıvı deterjanları konsantre ve 40 yıkamaya kadar hassas bir temizlik sağlar. Bununla birlikte omo matik üstün leke çıkarma özelliğiyle, su ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda bu ürünler hipoalerjenik olup, dermatolojik olarak test edilir. Normal ve hassas ciltler için kimyasal içermeyen ve alerjenik olmayan bu ürün seçeneklerini uygun fiyatlara bulmanız mümkündür. omo matik 8 kg fiyatları ve kampanyalarını Black Friday indirimleri ile takip edebilirsiniz.