Rampage Oyuncu Koltuğu

Rampage Oyuncu Koltuğu Fiyatları

52 farklı Rampage Oyuncu Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Rampage Oyuncu Koltukları

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıRampage
 • Taşıma Kapasitesi120 kg
 • Taşıma Kapasitesi150 kg
 • Kumaş TürüDeri - Kumaş
 • Kumaş TürüDokuma Kumaş
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı3.000 - 4.500 TL
 • Sırt Açısı140 Derece
 • Sırt Açısı180 Derece
 • Ayak MalzemesiÇelik
 • Ayak MalzemesiMetal
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıRampage
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKolçakSırt AçısıTaşıma KapasitesiSırt YüksekliğiAyak MalzemesiKumaş TürüGenişlikDerinlikYükseklikKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (52)

Oyuncu Kulaklığı Kablosuz Oyuncu Direksiyonu

En Popüler Rampage Oyuncu Koltukları

Rampage Oyuncu Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Rampage Oyuncu Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Rampage Oyuncu Koltuğu hangileri?

Bugün Akakçe'de 52 farklı model arasında

En çok satan Rampage Oyuncu Koltuğu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Rampage Oyuncu Koltuğu:
 1. Rampage KL-R77 3D Kol Oyuncu Koltuğu
 2. Rampage Kl-R16 Drape Üst Seviye Terletmez Kumaş Gaming Oyuncu Koltuğu Siyah
 3. Rampage KL-R61 Styles Serisi Oyuncu Koltuğu
 4. Rampage KL-R35 Hectora L Oyuncu Koltuğu
 5. Rampage KL-R19 Moncher RGB Kumandalı Oyuncu Koltuğu

Rampage Oyuncu Koltuğu

Bilgisayar veya konsol aracılığıyla uzun süre boyunca oyun oynayan kullanıcılar ve yayıncılar için tasarlanan Rampage oyuncu koltuğu, zengin model seçenekleriyle benzerlerinden ayrılır. Oyuncuların ihtiyaçları ve konforu ön planda tutularak üretilen Rampage oyuncu koltuğu modelleri, sırt, boyun, kollar, bacaklar ve bilekler için mümkün olan en doğru pozisyonları sağlar. Böylece kullanıcıların uzun süre doğru olmayan bir pozisyonda durması önlenmiş olur. Kolçak tasarımından kumaş seçeneklerine, hareketli bel desteğinden tam yatış fonksiyonuna kadar pek çok özelliği ile ayrıcalıklı kullanım süreci sunan Rampage oyuncu koltuğu, zengin renk/desen alternatifleriyle de yoğun ilgi görür. Oyuncu odasını dekorasyon stiline tam uyum sağlaması için farklı renklerde üretilen Rampage oyuncu koltuğu modelleri arasında RGB LED aydınlatma teknolojisine sahip olanlar da bulunur. Tüm Rampage oyuncu koltuğu modelleri tek bir platform üzerinden ulaşma olanağı tanıyan Akakçe, bütçe dostu bir alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

Rampage Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Kullanıcıların anatomik farklılıklarına uygun tasarımlarıyla fark yaratan Rampage oyuncu koltukları, ürün bazında farklı özelliklere sahip olabilir. Rampage oyuncu koltuğu ürünlerinde yer alan oturum hareketli sırt bölümleri, 180 dereceye varan açıyla geri yatabilir yapıdadır. Özel tasarımları sayesinde kullanıcılara geriye yaslanma ve geriye yatma olanağı tanıyan söz konusu koltuklar, uzun oyun sürelerinde kısa molalar vermek için ideal alan sunar. Pek çok Rampage oyuncu koltuğu ise esneme özelliğine sahiptir. Bu sayede kullanıcı geriye doğru yaslandığında koltuk belirli bir açıya kadar geriye doğru esner. Deri, pamuklu, polyester ve file kumaşlara yer verilen Rampage oyuncu koltuğu çeşitleri genellikle hava sirkülasyonuna izin veren kumaşlarla kaplıdır. Terlemeyi önleyen bu tasarımlar, oyun konforunu da artırır. Öne çıkan özellikler arasında hareketli destek minderleri bulunur. Bu minderler koltuğun sırt kısmında yer alan kalın bantlar sayesinde aşağı-yukarı hareket edebilir.

Kolçak teknolojileri ile de dikkat çeken Rampage gamer koltuk ürünleri, 2D, 3D ve 4D kolçak sistemine sahiptir. 2D olanlarda kolçaklar aşağı/yukarı ve ileri/geri yönlü hareket ederken 3D olanlarda ise bu iki harekete ek olarak sağa/sola da hareket söz konusudur. Yoğun ilgi gören 4D kolçaklı Rampage oyuncu koltuğu çeşitlerinde ise kolçaklar 3D hareketlerin yanı sıra öne ve arkaya eğilme hareketlerini de yapar. Özellikle oyun süreçlerinde kullanıcılara büyük konfor sağlayan bu kolçak hareketleri, aynı pozisyonda uzun süre kalmaya bağlı kas rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur. Amortisör sistemleriyle benzerlerinde ayrılan Rampage oyuncu koltuğu modellerinde 4 class olarak adlandırılan amortisör sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde kullanıcı kolayca koltuğun yüksekliğini değiştirebilir. Tamamen rahat bir oturma alanı olarak üretilen söz konusu koltuklar, oyuncuların yanı sıra home ofis çalışanlar ve öğrencilere de uygundur. Öte yandan Rampage oyuncu koltuğu fiyatları, çalışma sandalyesi fiyatları ile hemen hemen aynı düzeydedir.

Konforlu Özellikleriyle Dikkat Çeken Rampage Oyuncu Koltuğu

Yerli üretim olmasıyla dikkat çeken Rampage koltuk, klasik , konseptli ve RGB’li gibi farklı seçenekler sunar. Klasik tasarımlarda 2D ve 3D düz renkli koltuklar yer alırken konsepti olanlar ise Rampage kamuflaj koltuk gibi farklı görünümlere sahip olanlardır. RGB LED aydınlatmalı Rampage oyuncu koltuğu çeşitleri uzaktan kumanda ile kontrol edilen aydınlatmasıyla öne çıkar. RGB hayranları için oldukça ilgi çekici olan bu tasarım, oyun atmosferini destekleyecek niteliktedir. Tüm bunların yanı sıra boyut açısından da farklı olan Rampage oyuncu koltuk çeşitleri vardır. Bunlar standart tasarımlar ve XL olarak adlandırılanlardır. XL Rampage oyuncu koltuğu ürünler uzun boylu ve yapılı kullanıcılara uygundur. Standart olanlar maksimum 120 kg taşıma kapasitesine sahip iken XL olanlar ise 160 kg’a kadar yük taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Rampage Oyuncu Koltuğu Serileri

Farklı isimlerle kullanıcıların beğenisine sunulan çok sayıda oyuncu koltuğu Rampage modeli bulunur. Rampage oyuncu koltukları zengin renk seçenekleri ve ekstra konfor sağlayan fonksiyonları ile dikkat çeker. Rampage koltuk beyaz, kırmızı, siyah, pembe, gibi tek renkli tasarımların yanı sıra çok renkli seçenekler de sunar. Rampage beyaz oyuncu koltuğu gibi klasik tasarımlar ise hemen her ortama kolay uyum sağladığı için yoğun ilgi görür. Rampage oyuncu koltuğu ürünleri genellikle belirli seriler halinde üretilir. Aynı tasarım detaylarına sahip olan bu serilerde farklı özelliklere sahip Rampage oyuncu koltukları da bulunur. Örneğin, Rampage Hydra koltuk serisi, kırmızı renkli tasarımlarla dikkat çeker. Rampage oyuncu koltuğu modelleri arasında uzaktan kumandalı olanlar yer alır. Pek çok Rampage oyuncu koltuğu tasarımında oturum alanının alt kısmında gizli duran ve açıldığında kullanıcının ayaklarını uzatabileceği bir eklenti yer alır. Ayak uzatma tablasına sahip olan Rampage oyuncu koltuğu modelleri, söz konusu koltukların daha konforlu dinlenme alanı olmasını sağlar.

Rampage Oyuncu Koltuğu Avantajları

Kurulumdan kullanılan tüm aşamalarında konfor sunan Rampage oyuncu koltuğu, masrafsız ve uzun ömürlü kullanımı destekler. Zengin tasarım seçenekleri sayesinde kullanıcılara kendi tarzlarını yansıtan bir koltuk edinmeleri için imkân sunan Rampage oyuncu koltuğu, birçok avantajı bir arada sunar. Her şeyden önce fiziksel özellikler fark etmeksizin kullanıcıların vücutlarını doğru noktalardan desteklemesiyle konforlu kullanım ayrıcalığı sunan Rampage koltuklar, kullanıcıların vücut ağrıları çekmeden sadece oyunlarına odaklanmalarına yardımcı olur. “Rampage koltuk alınır mı?” sorusunun da yanıtı olan diğer avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

Rampage Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Yerli üretim olmasıyla fark yaratan Rampage gaming koltuk modelleri, zengin ürün seçkisi nedeniyle ucuzdan pahalıya oldukça geniş fiyat aralığında kullanıcılara sunulur. Rampage oyuncu koltuğu fiyatları, kolçak teknolojisine, ek fonksiyonlarına, dolgu malzemesine, amortisör sistemine ve tekerlek yapısına göre değişir. Dolayısıyla en ucuz Rampage oyuncu koltuğu ile yüksek fiyatlı olanlar arasında bazı farklılıklar vardır. Öte yandan konforlu ve uzun ömürlü oyuncu koltuğu arayışında olanlar için uygun fiyatlı Rampage oyuncu koltuğu bulmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra özel kampanya ve indirim dönemlerinde Rampage koltuk fiyat seçenekleri daha uygun düzeye iner. Siz de yeni bir oyuncu koltuğuna sahip olmak istiyorsanız Akakçe sayesinde Rampage oyuncu koltuğu çeşitlerine ulaşabilir, ofis koltuğu fiyatları ile kıyaslayabilir en uygun fiyatlı olan Rampage oyuncu koltukları arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.