Radyo

Radyo Fiyatları

2.279 farklı Radyo için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Everton Radyo Meier Radyo Philips Radyo Hometech Radyo Goldmaster Radyo Kemai Radyo

Aktüel Broşürlerden Radyolar

  • Polosmart Nostaljik RadyoBim249,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstüBluetoothLED EkranUSBSD KartMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Ürün Puanı Renk

Müzik SetiPikapAmplifikatörSubwooferTelefon Docking StationPikap AksesuarıTelevizyonTV BoxGüvenlik KamerasıEverton RadyoMeier RadyoPhilips Radyo

En Çok Karşılaştırılan Radyolar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Radyo Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Radyo Sıkça Sorulan Sorular

Radyo

Müzik dinlemek ve güncel haberleri takip etmek gibi amaçlarla kullanılan radyoların, tasarımları ve ek donanımları itibariyle pek çok çeşidi bulunur. Modern ve retro konseptli tasarımların hayat verdiği bu eşyalar, geçmişten günümüze dek değişmeyen alışkanlıklardan birisi olarak önemini her zaman korur. Herkes kendi kişisel zevklerine göre bir radyo tasarımı mutlaka bulur. Taşınabilir ve sabit olan çeşitleri mevcuttur ve onlarca radyo istasyonuna ulaşmanıza olanak verir.
Elektronik ana kategorisinde yer alan ses sistemleri kategorisinin hemen altında bulabileceğiniz radyo; birçok farklı marka tarafından üretilir. Her marka, ürününe farklı dinamikleri yansıtır ve bu da kullanıcılar için çeşitlilik ortaya koyar. Dijital ve manuel modellerin; bluetooth, usb girişli ve şarjlı olanları sıklıkla tercih edilir. Siz de radyo nedir diye araştırma yapmak ve uygun fiyatlı alternatiflere göz atmak için Akakçe’nin geniş ürün yelpazesini hemen inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Radyo Modelleri

Manuel el radyoları, avuç içine sığacak kadar portatif ve pratik olmaları bakımından en çok tercih edilen çeşitlerin başında gelir. Bu çeşitlerde hoparlör sistemi mevcuttur, bu sayede yürürken bile dinleyebilirsiniz. Çantaya sığabilir ve çalışma masalarında yer kaplamadan konumlandırılabilir. Bu modellerin dijital saat göstergesine sahip olanlarına son zamanlarda çokça rağbet edildiği görülür.
Pek çok sabit radyo usb bluetooth gibi özellikleri bünyesinde barındırır. Teknolojinin ilerlemesi ile sadece FM kanallarını değil, USB belleklerine yükledikleri şarkıları da dinlemek isteyenler için bu modeller vazgeçilmezdir. Dijital radyoların yeni nesil tasarımlarına eklenen LED ekran ve Aux, SD kart girişleri gibi özellikler ürünü zamana ayak uyduran bir hale getirir. Radyo bluetooth özelliği sayesinde farklı cihazlarla entegre bir şekilde çalışabilir.
Siyah, kahverengi, beyaz, kırmızı, metalik gibi farklı renk alternatifleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Müzik kutusu şeklinde tasarlanan modeller, görünüm itibariyle fark yaratır ve evinizin dekorasyonuna hoş bir hava katar. Güneş panelli ve fenerli gibi sıra dışı çeşitler ile pek çok fonksiyonu bir arada sağlayan çeşitlerin bazıları uzaktan kumanda ile çalışabilir. Yeni nesil ürünlerin bazıları kablosuz olarak üretilir ve pille çalışır. Bunun yanında, prizden güç alan modeller de görülmeye devam eder.

Radyonun Görevleri Nelerdir?

Temel özelliklerine ek olarak geliştirilen farklı ek özellikleri ile dikkat çeken radyo çalar aletine hemen hemen her yerde rastlanabilir. Temel görevi kanallardaki müzik ve haber istasyonlarına ulaşmak olan bu eşyalar, bunun haricinde bir çok görevi de yerine getirir. Bu görevlerin öne çıkanları şu şekilde sıralanabilir:

Radyo özellikleri bakımından yıllar öncesine ait temel donanımlarının üzerine her geçen dönem yeni görevler ekleyen ve sürekli güncellenen bir üründür. Evde, ofiste, lokantada, kafede, kuaförde yapılan müzik yayınları için en uygun seçeneklerden birisi olarak herkes tarafından kullanılmaya devam eder. Televizyonun ve internetin olmadığı yerlerde bile haber alma ve müzik dinleme ihtiyacınızı karşılamanıza olanak sağlar.

Dekoratif ve Şık Nostaljik Radyolar

Özellikle retro tarzıyla öne çıkan nostaljik radyo modelleri, eski zamanları yansıtan nostaljik görünümleri ile değerini her zaman korur. Genelde ahşap görünümlü olan ve eski dönemlerin ruhunu yansıtan radyo nostaljik olması ile aynı zamanda şık bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabilir. Özellikle retro tarzda döşenmiş bir eviniz varsa, bu modeller tam size göredir. Geleneksel döndürmeli açma, kapama ve kanal değiştirme düğmeleri ilgi çeker.
FM fonksiyonuna ek olarak kaset çalar özelliğini de barındıran kasetçalarlı nostaljik modeller, eski zamanlardaki şarkıları dinlemeyi sevenler için idealdir. Bu modeller sizi yıllar öncesine götürür ve size anılarınızı tekrar yaşatır. Özel tasarımlı gramafonlu küçük nostaljik radyolar ise bu tarzdaki ürünlere en iyi alternatiflerden birisi olarak dikkat çeker. Evinizde oluşturacağınız özel bir köşeye, bu modellerden ve onunla uyum sağlayan objeler ile kilim, sedir gibi etnik ürünlerden yerleştirebilirsiniz.
Günümüzde üretilen nostaljik görünümlü radyolar ise konsept ve stil olarak ilhamını eski dönemlerden alan ürünlerdir. Görünümleri eski olsa da, çağın getirdiği tüm teknolojik donanımları içinde bulabilirsiniz. Bu çeşitlerin, yıllar önce üretilen orjinal antika nitelikli olanları da mevcuttur. Bu modeller koleksiyoncular için çok değerli parçalardır ve değerleri gün geçtikçe artmaya devam eder.

Radyo Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Alışveriş yapmadan önce ürünü daha önce deneyimlemiş olan kullanıcıların yorumlarını incelemek, doğru bir seçim yapmak adına faydalı olabilir. Herkes almayı düşündüğü ürün ile ilgili yorumları merak eder ve alışverişini buna göre şekillendirmek ister. Radyo almak isteyenler için en önemli husus, ses kalitesinin durumudur. Yapılan yorumlarda; sesin temiz, net ve kaliteli olması öne çıkar. Radyo kanallarının iyi çekmesi ve cızırtı yapmamasına değinilir.
Yorumlarda, küçük olan çeşitlerin deprem çantasına eklemek için ideal olduğundan bahsedilir. Fener gibi özelliklerin günlük hayatta işe yaradığına değinilir. Pek çok ek özelliği barındırması bakımından tavsiye edilen ürünün, bir radyodan tüm beklentileri karşıladığı dile getirilir. Mutfakta yemek hazırlarken ve bahçe sularken dinleyebilmeleri kadınların çok hoşuna gider. Sesin diğer odalardan da net olarak duyulabilmesi övgü alır.
Radyo önerisi vermek isteyenler, ürünün görsel olarak hoş durduğuna değinir. Üründen duyulan memnuniyetin ön plana çıktığı yorumlarda ürünün dekoratif özelliğinin oldukça ilgi çektiği görülür. Ürünün hediye etmek için de kusursuz bir seçenek olduğundan bahsedilir. Doğum günü, yılbaşı, Anneler Günü gibi özel günleri kutlamak için olduğu kadar koleksiyon yapanlar için de ideal bir hediye alternatifi olarak değerlendirilir.

Radyo Fiyatları ve Kampanyaları

Radyo satın almak isteyenler, en çok ürünün fiyatıyla ilgili bilgi almak ister. Üretimde kullanılan materyalden, markaya; ek donanımlardan boyuta kadar pek çok etken fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Özellikle ürünün sağlamlığı ve dayanıklılığı fiyat etiketine yansır. İnsanlar bir ürün satın aldığı zaman, onu uzun yıllar boyunca kullanmak ister ve kendilerine bu anlamda güven veren seçeneklere yönelir.
Radyo almadan önce üründen beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bunun için ayıracağınız bütçeye doğru karar vermeniz gerekir. Bunun için yorumlardan destek alabilir, kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca alışverişinizi kampanya dönemlerine denk getirirseniz, en kaliteli ürünlere en cazip fiyatlarla ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylece aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
Nitelikli ürünlere uygun fiyatlara olmak her zaman cezbedicidir. Bunun için araştırmanızı iyi yapmak size maddi anlamda fayda sağlar. Ürünün teknik bilgileri, fiyatı, donanımsal özellikleri gibi detaylara hakim olmak sizi doğru bir alışverişe yönlendirir. Siz de en ucuz radyoyu bulmak için Akakçe’nin fiyat listeleri arasında fiyat karşılaştırması yapmanıza imkan veren sisteminden faydalanabilirsiniz.