TV Askı Aparatı

TV Askı Aparatı Fiyatları

44.580 farklı TV Askı Aparatı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Everest Televizyon Askı Aparatı Ufix Televizyon Askı Aparatı Vontech Televizyon Askı Aparatı Samsung Televizyon Askı Aparatı Multibox Televizyon Askı Aparatı Onvo Televizyon Askı Aparatı

Aktüel Broşürlerden Televizyon Askı Aparatları

  • Tv Askı AparatıTekzen299,90 TL
  • Tv Sabit Askı AparatıTekzen149,90 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

10-32 inç43 inçHareketliSabitDuvarMasaMonitörTelevizyon50 - 100 TL 100 - 150 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Boyut Kullanım Türü Ürün Puanı

TelevizyonToshiba 55V5B63DTPhilips 58PUS850565U9500OLED TV FiyatlarıUzaktan KumandaHDMI KabloKablosuz Görüntü AktarıcıSes KablosuEverest Televizyon Askı AparatıUfix Televizyon Askı AparatıVontech Televizyon Askı Aparatı

En Çok Karşılaştırılan Televizyon Askı Aparatları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Televizyon Askı Aparatı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Televizyon Askı Aparatı Sıkça Sorulan Sorular

Televizyon Askı Aparatı

Eski tip televizyonların yerini alan yeni modellerle beraber, askı aparatları da kullanılmaya başlar. Evde tüm ailenin ve eve gelen misafirlerin televizyon izlemesine olanak tanıyan TV duvar aparatı modelleri, eşyalarınızı koruyarak düşme tehlikesini ortadan kaldırır. Sabitlenmeyen televizyonlar deprem, sarsıntı, çarpma gibi pek çok durumda maddi kayıplara neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için cihazınızı sabitleyerek koruyabilirsiniz. Televizyon duvar aparatı modelleri ince yapılı televizyonların yer kaplamasını önleyerek oda içi görünümünü düzenler. Farklı büyüklükte ve işlevsellikte pek çok ürün tasarımı, cihazı kavrayarak istenilen alana sabitler. Bu sayede televizyon istenilen bölgede rahatlıkla sabit bir şekilde veya belirli açılarda hareket ettirilerek kullanılabilir. Televizyon askı aparatı hareketli modelleri kullanım sonrasında kolaylıkla katlanabilir, alandan tasarruf sağlanabilir. Televizyon askı aparatı çeşitleri değişik fonksiyonları, ayarlanabilir yapısı ile konforlu bir kullanım imkanı verir. Rahat döndürme imkanı sayesinde aparatı kullanarak her yöne ekranı çevirebilirsiniz. TV askı aparatı ölçüleri televizyon ebatlarına göre farklılık gösterir. Uygun ölçülerde askı aparatını edinerek değiştireceğiniz zaman cihazınızla aynı boyda ürünler için de kullanabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçları Karşılayan Tv Askı Aparatı Çeşitleri

TV askı aparatı, televizyon kullanımını işlevsel hale getirecek pek çok amaçla kullanılır. Modeller sabit ve hareketli olmak üzere iki tipten oluşur. Dönen hareketli aparatlar tamamen veya eğimli olarak dönebilen yapıya sahiptir. Askı aparatı almadan önce modelin dönme özelliklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Televizyonunuzun modeline uygun olup olmadığına dikkat etmek, doğru ürünü almanıza yardımcı olur. Genelde sabit tipteki askı modelleri hareketsiz yapısıyla yaygın olarak kullanılır. Kurulumu basit olan eğilimli askılar ise kademeli olarak öne doğru açılan yapıya sahiptir. Belli açılarla eğimlerinde değişiklik yapabilir, yerde otururken veya koltuğa geçtiğinizde televizyon açınızı değiştirebilirsiniz. Döner LED TV duvar aparatı modelleri içerisinde yer alan tam hareketli tipler ise 180 derece dönme açısına sahiptir. Aparatınızın kolunu uzatarak ya da geriye katlayarak kullanabilirsiniz. Oda içi görünüme uygun olacak şekilde farklı modeller önerilir. Televizyon arkasına kablo takmak istemiyorsanız doğrudan duvara yapışan küçük TV duvar aparatı hareketli modelleri tavsiye edilir. Yeni bir televizyon almayı düşünüyor veya aldığınız televizyonu duvara montelemek istiyorsanız duvar aparatı, askı aksesuarlarını deneyebilirsiniz. TV askı aparatı fiyatı ve ürün değerlendirmeleri, aklınıza takılan sorulara yanıt bulmanızı sağlar.

Televizyon Askı Aparatı Nasıl Kullanılır?

Televizyon takma aparatı kullanmadan önce kullanım amacı doğru bir şekilde belirlenmelidir. Kullanılacak alanın genişliği, duvar yapısı, cihaz ağırlığı, cihaz ekran boyutu gibi pek çok detay bulunur. Taşıyıcının cihazınızı taşıması ve dayanıklı olması gerekir. Markalar tarafından her televizyon modeli ve ağırlığına göre farklı televizyon askı aparatı seçenekleri üretilir. Hareketli televizyon askı aparatı kolay monteleme işlemi sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Televizyon duvara asma aparatı yatak odalarında uzak mesafeden televizyonu yatarak izleme olanağı tanır. TV duvar asma aparatı ortamınıza modern bir hava katmanıza yardımcı olur. Küçük odalarda duvarların çok amaçlı olarak kullanılmasına olanak tanır. TV duvar askı aparatı geniş odalarda büyük ekranlı televizyonların daireye uyumunu kolaylaştırır. Ev içi dekorasyonlarda kullanışlı düzenlemeler yapmak, ortamınızda yeni imkanlar yaratmak için duvar TV askı aparatı kullanabilirsiniz. Bir televizyon askı aparatı ihtiyacınız varsa ve alışverişinizi uygun fiyatlarla tamamlamak istiyorsanız eğer şahane cuma indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Tv Askı Aparatı Kullanım Alanları

TV duvara asma aparatı çocuklu ailelerin televizyonu düşürme ihtimallerine karşı önlem almak, kalabalık ortamlarda maç izleme keyfini artırmak, hastanelerde bekleme odasında herkesin ekranı görebilmesini sağlamak gibi pek çok amaçla kullanılır. Televizyondan oyun oynamayı seviyorsanız ekranı tam ortaya ve yukarıya sabitleyerek arkadaşlarınızla birlikte ekran başına geçebilirsiniz. TV duvar aparatları ev, ofis, kamusal alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilir. Monitörleri sabitlemek, bilgisayar ekranına uzaktan erişim sağlamak amacıyla da tercih edilir. Bilgisayar monitör tutucuları, ön eğimi engelleyici yapısıyla ekranın sabitlenmesine yardımcı olur. Monitör askı aparatı modelleri şirketlerde, çeşitli iş yerlerinde kullanım alanı bulur. Kolay kurulum ile televizyon izleme ve oyun oynamayı konforlu hale getirir. Oynar başlıklara sahip modelleri kullanarak yere oturduğunuz zaman açıyı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tam karşıda otururken televizyonu dik tutarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde kullanabilirsiniz. Televizyon monte aparatı avantajları arasında ilk olarak kullanım alanına kattığı işlevsellik gelir.

Televizyon Askı Aparatı Kurulumu

Televizyon asma aparatı edindikten sonra duvara sabitlemeden önce modelin uyumunu kontrol etmeniz faydalı olur. Televizyon modeli ile aparat uyumlu ise duvar seçimi yapılabilir. Televizyon için belirlenen duvara belirli bir yükseklik ayarlandıktan sonra işaretleme yapılır. Askı aparatlarının takılacağı alana matkap ve dübel gibi malzemelerle vida takılır. Askının düz olup olmadığı kontrol edilir. Delikler için yer belirlenir ve askı sabitlenir. Cihazın arka tarafında yer alan kısma askı parçalarını yerleştirerek duvar paneline monteleyebilirsiniz. Montaj sırasında askıların bağlanması ve takılması amacıyla çeşitli vida, dübel, matkap, tornavida gibi eşyaları yanınızda bulundurmanız gerekir. Riski azaltan ve güvenliği üst seviyede tutan ürünler, televizyonunuzu taşıyacak dirence sahip olmalıdır. Uygun işlevselliğe sahip ürünler, farklı fonksiyonlarıyla cihazınızı güvenli bir şekilde taşıyarak deprem gibi olası risklere karşı korur. TV duvar aparatı fiyatları aksesuarın fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Dönerli, oynar televizyon aparatı devirme ve çarpma riskini en aza indirecek şekilde tasarlanır. Kolaylıkla sabitlenerek güvenle kullanılacak bir yaşam alanı oluşturur. Sabitlediğiniz cihaza daha sonra telefon, bilgisayar gibi diğer teknolojik aletleri bağlamak amacıyla MHL kablo kullanabilirsiniz. MHL kablolar mobil ekranı televizyon ekranına yansıtmayı sağlar. MHL kablo modellerini inceleyerek uyumlu bir ürün seçiminde bulunabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Televizyon Askı Aparatı Modelleri Akakçe’de

32 inç, 40 inç, 49 inç, 55 inç televizyon askı aparatı modelleri ekran boyutuna bağlı olarak farklı özellikler gösterir. Taşıma kapasitesi, askı uzunluğu gibi detaylar için cihazınızla uyumlu televizyon arka aparatı modellerini inceleyebilirsiniz. LCD televizyon askı aparatı dar alanlarda ince yapılı televizyonunuza yer açarak ortama modern bir hava katar. TV askı aparatı 24 inç, 32 inç, 40 inç, 43 inç, 65 inç ekran seçenekleriyle her modelde televizyona uyum sağlar. TV askı aparatı plastik, metal gibi pek çok malzemeden üretilir. Televizyon tutucu aparatı, monitör tutucu gibi pek çok seçenek izleme hizasına uygun şekilde monte etme olanağı tanır. TV askı aparatı nerede satılır merak ediyorsanız online alışveriş fırsatlarını değerlendirebilir, uygun fiyatlara sahip pek çok modeli inceleyebilirsiniz. Televizyon askı aparatı fiyatları aparatın boyut özelliklerine göre değişiklik gösterir. Hareketli köşe, tam döner yapıdaki ürünler ile sabit modeller farklı fiyatlandırılır. Televizyon asma aparatı fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. TV askı aparatı tavsiyesi verenler, ürünlerin ortamlarına farklı bir hava kattığını ve kolaylıkla montelendiğini dile getirir. TV askı aparatı en ucuz fiyat özelliklerini Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz.