Lightning Kablo

Lightning Kablo Fiyatları

7.013 farklı Lightning Kablo için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 m1.5 m2 mLightningType-CType-CUSB3 A5 AHızlı ŞarjMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Lightning Kaydet

Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Türü Lightning Uzunluk Tipi Adaptör Bağlantı Türü Kelime ile Filtrele Başlık Malzemesi Amper Değeri Uyumlu Model Ürün Puanı Renk

Apple Watch 8iPhone 5 FiyatiPhone 14 KampanyalarıApple AirPods 3. NesilApple Watch 7 45 mmiPhone 13 Pro Max 1 TBType-C Şarj Kablosu2 m Şarj KablosuHızlı Şarj Kablosu5 A Şarj KablosuUSB Şarj Kablosu3 A Şarj Kablosu

En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Lightning Kablo Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Şarj Kablosu

Apple tarafından üretilen iPhone markalı akıllı telefonlar için tasarlanan iPhone şarj kablosu modelleri, farklı özelliklere sahip alternatifler sunar. Lightning olarak adlandırılan iPhone şarj kabloları hem enerji hem de data transferi yapabilecek niteliktedir. Kaplama malzemesi, desteklenen amper değeri, renk, bağlantı ucu, uzunluk gibi özellikleri model bazında değişiklik gösteren iPhone şarj kablosu ürünleri, hızlı şarj olarak da bilinen QC teknolojisini destekler. Bu sayede iPhone markalı telefonları kısa sürede şarj etme avantajı sunan iPhone şarj kablosu, telefonu bataryasına zarar vermeyecek miktarda enerji iletir. Öte yandan çeşitli güvenlik önlemleri bulunan iPhone şarj kablosu aksesuarlarında akım koruması, aşırı şarj koruması, deşarj koruması bulunur. iPhone şarj kablosu USB Type-C to lightning şeklinde tasarlandığı için bir ucunda Type-C diğer ucunda ise klasik lightning konnektör bulunur. Orijinal iPhone şarj kablosu Akakçe sayesinde kolaylıkla bulunur. Burada farklı markaların ürettiği kabloları inceleyebilir, fiyat sıralaması yaparak iPhone şarj kablosu en ucuz modellere ulaşabilirsiniz.

iPhone Şarj Kablosu Özellikleri

iPhone telefonların yanı sıra 8 pinli konnektöre uygun olan iPad, iPod gibi cihazlar için de tercih edilen iPhone şarj kabloları, uyumlu telefonların ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayacak şekilde üretilir. Bu nedenle iPhone şarj kablosu minimum 18 W olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Bununla birlikte yeni nesil iPhone’ların 20 W lightning şarj kablosu ile kısa sürede bataryasını doldurma mümkündür. “iPhone şarj kablosu kaç amper?” sorusuna ise tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü iPhone telefonların farklı modelleri 2.1 A, 2.4 A gibi farklı amper akım geçişine olanak tanır. Bununla birlikte şarj kablosu iPhone uyumlu 30 W, 61 W, 87 W gibi farklı güç desteği sunan adaptörlerle kullanıma uygundur. iPhone şarj aleti kablosu ölçüleri genellikle 25 cm ile 2 m arasında değişir. Bununla birlikte iPhone uzun şarj kablosu modelleri arasında 2 metreden daha uzun tasarımlar olduğu gibi iPhone kısa şarj kablosu modelleri arasında 15 cm gibi mini tasarımlar da vardır. Uzun olanlar batarya şarj olurken telefonu özgürce kullanma olanağı tanır. Ayrıca uzun kablo sayesinde şarj sırasında telefon ekran büyütücü ve stant kullanımına devam edebilir.

iPhone Şarj Kablosu Modelleri

iPhone modelleri için farklı özelliklere sahip olarak kullanıcılara sunulan iPhone şarj kabloları, zengin bir seçki sunar. Bunlar arasında beyaz ve siyah iPhone şarj kablosu çeşitleri olduğu gibi mor, mavi, kırmızı, turuncu renklerde üretilenler de vardır. iPhone renkli şarj kablosu çeşitleri, kullanıcılara tarzlarını yansıtma ve farklı olma olanağı tanıdığı içi yoğun ilgi görür. Sağlam iPhone şarj kablosu ise genellikle aşınmaya ve kopmaya dirençli örgü kaplamaya sahiptir. Bu aksesuarlar arasında örgü motifli iPhone çelik şarj kablosu çeşitleri de yer alır. Örgü kaplama olmayan iPhone şarj kablosu ürünlerinin ise kablo koruyucu ile sağlamlaştırılması mümkündür. “iPhone şarj kablosu kaç mm?” sorusu ise “6,4 mm” olarak yanıtlanır. Isıyla daralan bu koruyucular uygulama sonrasında en sağlam iPhone şarj kablosu çeşitlerinden birine sahip olma avantajı sunar. Apple lightning şarj kablosu olarak da adlandırılan söz konusu aksesuarlar, genel olarak hızlı şarjı desteklediğinden kullanıcılara önemli oranda zaman kazandırır.

Enerji aktarımında oldukça hızlı olan iPhone şarj data kablosu ürünlerinde data transfer hızı ise 480 Mbps olduğu için sadece 1 saniyede 0,48 gigabayt data transferi mümkündür. iPhone hızlı şarj kablosu modellerinde aşırı yük koruması olduğu için batarya dolumu ve veri transferi süreçlerini kısaltırken aynı zamanda telefonun kullanım ömrünü de korur. Apple tarafından üretilen veya markanın lisans verdiği markaların ürettiği iPhone şarj kablosu lisanslı olarak adlandırılır. Öte yandan lisansı olmadığı halde yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip çok sayıda iPhone şarj kablosu bulmak mümkündür. iPhone USB şarj kablosu tasarım açısından birçok seçenek sunduğu için en iyi iPhone şarj kablosu olarak tek bir ürünü tanımlamak mümkün değildir. Uzmanların en iyi iPhone şarj kablosu tavsiye ve önerilerinde ise watt ve amper değerlerinin cihazla uyumlu olmasına dikkat edilmesi vurgulanır. Bununla birlikte uyumlu iPhone şarj kablosu tercih edilecek ise iPhone orijinal şarj aleti kablosu çeşitlerinde olduğu gibi akım koruması bulunmalıdır.

iPhone Şarj Kablosu Kullanımı

Ekran koruma filmi, cep telefonu kamera lensi koruyucu, kulaklık gibi sık tercih edilen cep telefonu aksesuarlarından olan iPhone şarj kablosu orijinal ürünler, her şeyden önce güvenli kullanım sağlamasıyla öne çıkar. Hem pratik hem de güvenli olan iPhone şarj kablosu kullanımı, mevcut telefon ile uyumlu olan kabloyu bulmakla başlar. Dolayısıyla ilk etapta orijinal iPhone şarj kablosu edinmek gerekir. “Orijinal iPhone şarj kablosu nasıl anlaşılır?” sorusuna ise şu şekilde yanıt verilebilir:

iPhone Şarj Kablosu Fiyatları

Çok yönlü kullanım sunması ve uzun ömürlü olması sayesinde bütçe dostu bir kullanım sağlayan iPhone şarj kabloları, ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Bununla birlikte orijinal iPhone şarj kablosu fiyatı seçenekleri uzunluk, marka, kaplama malzemesi, amper ve watt değeri gibi özelliklere göre belirlenir. Dolayısıyla “iPhone şarj aleti kablosu ne kadar?” sorusuna net bir yanıtı yoktur. 1 metrelik iPhone şarj kablosu ile 2 metrelik iPhone şarj kablosu fiyat açısından birbirinden farklı seçenekler sunarken 20 W ve 18 W iPhone şarj kablosu fiyatları arasında da farklılıklar bulunur. iPhone şarj kablosu fiyat seçenekleri ürünün orijinal veya uyumlu olmasından da etkilenir. Ancak tasarım ve özellikler fark etmeksizin tüm iPhone şarj kablosu çeşitleri kampanya dönemlerinde indirime girer. Böyle dönemlerde en kaliteli iPhone şarj kablosu ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Siz de iPhone markalı telefonunuz için yeni bir şarj/data kablosu arayışındaysanız Akakçe yardımıyla pek çok iPhone şarj kablosu orijinal modele ulaşabilir, avantajlı koşullarda alışveriş yapabilirsiniz.