Sehpa Fiyatları ve Modelleri

Arama Takip Listem Sepetim

En Popüler Sehpa Ürünleri

4'lü Zigon Sehpa3'lü Zigon SehpaDikdörtgen Zigon SehpaAhşap Zigon Sehpa2'li Zigon SehpaAhşap Ayaklı Orta SehpaAhşap Orta SehpaAhşap Yan SehpaAntrasit Zigon SehpaAynalı Orta SehpaAynalı Zigon SehpaBeyaz Yan Sehpa

Popüler Sehpa Markaları

En Ucuz Sehpa Fiyatları Akakçe'de!

Farklı malzemelerle üretimi gerçekleşen sehpalar; günümüzde yüzlerce model ve çeşitlilikte karşımıza çıkıyor. Elektronik eşyadan ev dekorasyonuna, mobilyadan mutfak eşyasına kadar aradığınız her çeşit ürünü bulabileceğiniz akakce.com ise yüzlerce çeşit sehpa model ve markalarını sizlere tek bir sayfada sunarak; dilediğiniz ürünü seçmenize kolaylık sağlıyor. akakce.com bütçenizi de düşünerek; evinizin temel eşyalarından biri olan sehpa modellerini piyasada yer alan diğer alışveriş sitelerine kıyasla daha hesaplı bir şekilde satın almanıza destek oluyor. Günümüzde şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken sehpa modelleri ve tüm çeşitleri uygun fiyat garantisi ile akakce.com’da sizleri bekliyor.

En İyi Sehpa Modelleri

Sehpaların ortak özelliklerine bakıldığında, kolay ve pratik kullanım özelliklerine sahip, leke ve toz bırakmayan, çabuk temizlenebilen, oldukça hafif ve yerinin değiştirilmesine olanak sağlayan ürünler olduğunu söylemek mümkündür. Sehpa modelleri, çok farklı tasarımlara sahip cam, ahşap, kalın plastik gibi malzemelerden üretilen, ayaklı sehpa modelidir. İçi içe geçebilen sehpa modelleri olarak adlandırılan zigon sehpalar ise kullanım alanı kısıtlı mekanlarda; düzenli duruşu ile dikkat çekiyor. En ucuz yan sehpalar, uygun fiyat ve çok çeşitli sehpa modelleri ile akakce.com’da sizleri bekliyor. Yan sehpa modelleri artık çok farklı tasarımlarla müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Orta sehpalar, salonda veya oturma odalarında koltukların ve oturma gruplarının önünde kullanılan, boyutları daha büyük ve geniş, ayaklı sehpa modelleri arasındadır. Çok farklı model ve tasarımlarla kullanıma sunulmuş olup boyutları ve dizaynı oldukça şıktır. Zigon sehpa fiyatları ve orta sehpa fiyatları ise sehpanın boyutuna, kullanım çeşidine ve malzemesine göre farklılık gösterir.

Sehpa Yorumları

akakce.com'da yapılan sehpa yorumları; sehpa fiyatları, çeşitleri ve modelleri hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermektedir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz bir sehpa modelini satın alırken; sehpa yorumları sayesinde size en uygun sehpa modeline karar vermeniz kolaylaşır. Hangi sehpanın malzemesinin iyi olduğunu, hangi modelinin daha çok tercih edildiğini yapılan bu yorumlardan anlayabilirsiniz. Ayrıca satıcı firmanın da ürünlerini özenli bir şekilde gönderip göndermediğini yapılan müşterilerin yorumlarından öğrenebilirsiniz. Satıcı firmada yaptığı yorumlar ile malın tüm özelliklerini anlatmakta ve montajı hakkında bilgiler vermektedir. Siz de size en uygun sehpa modeline hala karar veremediyseniz; en kaliteli sehpaları en uygun fiyatlarla sizlere ulaştıran akakce.com sehpa yorumları kısmından destek almaya başlayın.

Sehpa Çeşitleri Nelerdir?

Sehpa satın almak isteyen hemen hemen herkesin ilk sorduğu sorulardan biri de ''sehpa çeşitleri nelerdir?'' sorusudur. Sehpa çeşitlerini öğrendikten sonra size en uygun sehpaya karar vermeniz size büyük destek sağlayacaktır.
Akıllı sehpalar, mekanizmalı bir sisteme sahiptir. Gerektiği zaman açılıp kapanabilir. Yemek yenecek bir alana veya bilgisayar sehpasına dönüşebilme özelliği vardır. Kişilerin oturma seviyesine göre yükseltilebilir. Bu da ürünün fonksiyonel özelliğini arttırarak; size daha rahat bir kullanım imkanı sunar.
C sehpalar, koltukların hemen altına yerleştirilen, tekerlekli kısmı koltukların altına girebilen, ergonomik yapısı ile günlük okunulan kitap, dergi ve gazeteleri düzenlemeye yarayan bir yan sehpa modelidir. C modeli fiyatı kampanya dönemlerinde daha ucuz fiyata satışa sunulmaktadır. Cam sehpalar, üzeri cam kaplı ve metal ayaklıdır. Bulunduğu yere cam şıklığı katar. Daha modern bir hava verir. Beyaz cam, siyah cam ya da buzlu cam seçenekleri vardır. Orta ve yan sehpa olarak kullanılabilir. Bazı cam sehpaların kenarı hasırdan yapılır. Bu da farklı bir şıklık yaratmaktadır. Son zamanların bir gözde sehpa modeli de tepsili modeldir. Metal ayak üzerine ağaç kaplama orta sehpanın kendisine ait aynı malzemeden üretilen iki adet tutmalı tepsisi bulunmaktadır. Bu tepsiler ikramların taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Pratik sehpalar, özellikle yemek servislerinde kullanılan modeldir. Yemek masalarının yanında ya da dış mekanda yemek yerken, yemek servisi yapmak amaçlı kullanılmaktadır. Konforun, kalite ve şıklık ile birleştirilmiş tasarım halidir. Farklı renk seçenekleri vardır, katlanabilir ve istenilen yere götürülebilir. Sadece evlerde değil, aracın bagajında taşınıp ihtiyaç duyular her ortamda kullanılabilir. portatif özelliği vardır. Sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Kolay kırılmaz ve çatlamaz. Bilgisayar sehpaları da bilgisayar ve dizüstü bilgisayarın kullanımlarına uygun amaçlı üretilen üründür.

Ağaç Sehpa Modelleri

Sehpa alırken tasarım şıklığının yanında dayanıklı malzemeden yapılmış olması da oldukça önemlidir. Cam olanı görünüm olarak daha modern görünmesine rağmen, devrildiği ya da düştüğü anda kolayca kırılıp, çatlayabilir. Bu yüzden uzun yıllar kullanmak açısından sehpa alırken ağaç yapımı modelleri tercih edilmelidir. Ürün doğal ahşap ürünlerle desteklenir. Son zamanlarda en çok büyük ofislerde hatta evlerin salonlarında bile ahşabın dayanıklılığından vazgeçilmemektedir. Ağaç ve metal birleşimi sehpalar çok daha uzun süre sağlamlığını korumaktadır. Ağaç yapımı olanı satın alınırken, kullanılan ağacın rengine, ağacın türüne, kullanılan aksesuarın kalitesine ve hangi kullanım amaçlı alınacağına dikkat edilmesi gerekir. Genelde ağaç sehpalar kestane, ceviz, meşe ve dişbudak ağacı gibi sağlam köklü ağaçların kökünden imal edilir. Kullanım özellikleri yüzünden ahşap sehpanın yeri ayrıdır. Koltuklara uyumu ve her renge uyum sağlaması sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Tüm Ürünler akakce.com'da sizleri bekliyor. Bütün ürün çeşit ve modelleri akakce.com'da uygun fiyat garantisi ile bulabilir, seçenekleri görebilir ve satın alabilirsiniz.