Fiskos Sehpa

Fiskos Sehpa Fiyatları

16 farklı Fiskos Sehpa için fiyatlar listeleniyor.

Bahar Fiskos Sehpa

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası

Zigon Sehpa Orta Sehpa Akıllı Sehpa Yan Sehpa Rahle Kanepe TV Ünitesi Köşe Koltuk Takımı Koltuk Takımı TV Koltuğu Bahar Fiskos Sehpa Desa Fiskos Sehpa

Fiskos Sehpa Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Fiskos Sehpalar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fiskos Sehpa:
  1. SÖĞÜTCENTER Metal Tepsili Sehpa
  2. Denis Sehpa
  3. Bahar Fleur Sehpa - 2156
  4. Ahşap Çiçeklik Sehpa
  5. SANAT-I RUHAM Beyaz Mermer Yuvarlak Fiskos Sehpa 50x50 Cm

Fiskos Sehpa

Hem özel yaşamda hem de profesyonel hayatta bulunulan ortam, kişinin rahatlığı ve konforu açısından büyük önem taşır. Ev dizaynı genellikle fayda sıralaması gözetilerek yapılır. Bu sebeple evdeki her bireyin kullandığı ortak alanlar fonksiyonel eşyalarla tasarlanabilir. Fiskos sehpa, kolay taşınabilir olması ve geniş alanda da bireyselliğe imkan tanıması ile oldukça işlevseldir. Genellikle evlerin salonunda bulunan bu mobilyalar, farklı renk ve model seçeneğiyle bulunduğu ortama hızlıca uyum sağlar. Özellikle tekli fiskos sehpa çeşitleri küçük boyutlarda tasarlanır. Böylece, kalabalık görüşmelerde de kullanılabilir. Tekli modellerle bir kişilik porsiyonlar halinde servis yapabilirsiniz. Evlerde ve kafe tarzı işletmelerde çoğunlukla yuvarlak fiskos sehpa tercih edilir. Bu modele iki kişilik servis sığmakla birlikte, yuvarlak model tek kişinin geniş bir alana sahip olarak yemek yemesine imkan tanır. İşletmelerde de şık ve dekoratif duran fiskos sehpa modelleri var olan alanı maksimum verimle kullanmanıza yardımcı olur. Farklı form ve ölçülerde tasarlanan ürünlerden kullanım ortamına göre seçim yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama uygun model arayışınız varsa fiskos sehpa en ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Fiskos Sehpa ile Konsept Mekân Dizayn Edin

Profesyonel hayatta hız oldukça önemlidir. Üretim sürecini aksatmamak adına devamlı bir koşturma hali hakimdir. Bu sebeple özellikle çalışan insanlar, özel yaşamlarında rahat ve konforlu alanlara gereksinim duyarlar. Artan talebe karşılık olarak açılan birçok restoran ve kafe devamlı rekabet halindedir. İnsanların beğenisini kazanmak ve tercih edilebilir olmak için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Düzenli olarak ve sıcak haldeki gıdaya ulaşım sizi tercih sebebi yapabilir. Ancak bu fikre ulaşmak için müşterilerin mekânınıza giriş yapması gerekir. Dikkat çekici ve zevkli dizayn edilmiş alanlar, müşterileri daha hızlı çekmenize yardımcı olur. Öncelikle karar vermeniz gereken nokta, mekânınızın tarzıdır. Örneğin; nostaljik bir alan oluşturmak istiyorsanız antika fiskos sehpa ve sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Mekânın hareketli hale gelmesi için pikap ve plaklarla müzik ekleyebilirsiniz. Böylece, konsept bir kafe oluşturabilirsiniz. Doğa severlerin sıklıkla uğradığı açık havadaki işletmelerde doğa ile daha uyumlu bir görüntü sağlamak için kütük fiskos sehpa modellerini değerlendirebilirsiniz. Sehpanın etrafına mantar şeklinde kütük sandalyeler koyarak mekânı daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Özellikle tatlı üzerine kurulan pastane gibi mekânlarda görünümün sempati uyandırması beklenir. Kelebekli fiskos sehpa ile ortama sıcak bir hava katabilir ve müşterilerin beğenisini kazanabilirsiniz. Ayrıca, sehpanın üzerine notluklarla tatlıların fotoğrafını koyabilir, ürünlere olan ilgiyi artırabilirsiniz. Üniversitelerin etrafında bulunan kafelerin müşteri kitlesi çoğunlukla gençlerdir. Gençler, genellikle enerjik hissettiren canlı renkleri tercih ederler. Sarı, pembe, mavi, turuncu, mor gibi çeşitli renkler barındıran renkli fiskos sehpa modellerini inceleyebilir, alanınızı farklı renk sehpalarla dizayn edebilirsiniz. Popülerliğini artıran konseptlerden biri de kitap kafelerdir. Okurların ve sessiz ortamlardan hoşlanan müşterilerin ilgisini çeken bu mekanların tasarımı oldukça büyük önem taşır. Modern fiskos sehpa çeşitleri ile konforlu okuma alanları oluşturabilirsiniz. Kitap kafelerde kitaplıkların belirli bir alanda bulunması, dağınık bir görüntü oluşmaması için gereklidir. Kitaplıklara küçük obje ve heykeller koyarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ek olarak okurların ilgisini çeken mobilyaları değerlendirebilirsiniz. Örneğin; evlerde de tercih edilmeye başlanan sallanan sandalye fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Ahşap Fiskos Sehpa Bakımı ve Kullanım Ömrünü Uzatmak İçin Tüyolar

Ahşap ve kütük materyalden üretilen mobilyaların belirli aralıklarla temizlik ve bakımı yapılmalıdır. Özellikle sehpa ve masa gibi sıklıkla kullanılan mobilyaların kullanım ömrünü uzatmak için bakım ve temizliğe özen gösterilmelidir. Günlük kullanımlarda sehpalar içecek ve yiyecek servisi için idealdir. Ancak ürünü su ile temas ettirmemelisiniz. Ahşap fiskos sehpa üretimi sırasında geçirimsiz solüsyon işlemi geçirir. Böylece, sıvı temasına karşı hazırlıklı hale gelir. Bu işlem mobilyayı kısa süreli sıvı temasından korur. Sıvıyla uzun süre boyunca temas eden ürün suyu emebilir ve mobilyaya hasar verebilir. Bu modelleri ilk günkü pürüzsüzlüğü ile uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için bazı detaylara dikkat etmelisiniz.

Ahşap oldukça dayanıklı bir materyaldir. Ancak darbe ve sert cisim düşmesi sonucunda mobilya yüzeyinde çizik ya da ezikler oluşabilir. Bu da estetik olarak hoş olmayan bir görüntü oluşturabilir. Doğal ve şık bir görünüm için mobilyayı darbelere karşı korumalısınız. Ahşap mobilya temizliği yapmak için ahşap ürünlere özel olarak tasarlanan solüsyonlar tavsiye edilir. Elinizde solüsyon bulunmuyorsa doğal sabun kullanabilirsiniz. Nemli bir beze biraz sabun alarak temizlik işlemini tamamlayabilirsiniz. Bilhassa sıvı teması ile karşı karşıya kaldığınızda hızlıca temizlemelisiniz. Doğal ahşap yağları kullanarak altı aylık periyotlar halinde bakım yapabilir, mobilyanızı yenileyebilirsiniz. Temizlik ve bakıma vakit ayıramayan ya da ayırmayı tercih etmeyen müşteriler en ucuz fiskos sehpa fiyatlarını listeleyebilir, böylece eskiyen mobilyalarını uygun fiyat seçenekleriyle değiştirebilirler.

Kalabalık Etkinlikler İçin Fiskos Sehpa Tercihi

Aile, akraba ve arkadaşlarla birlikte kutlanan birçok özel gün oldukça kıymetlidir. Düğün, nişan gibi kalabalık organizasyonlarda kurulan kalabalık sofralar büyük maliyetlere sebep olabilir. İkramlardan kısmamak adına ekonomik fiyat seçenekleri barındıran plastik fiskos sehpa tercih edebilirsiniz. Birden fazla sehpayı farklı noktalara dağıtarak servis yapabileceğiniz gibi, tek bir noktada birleştirerek de ikramlarınızı misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, kumaş örtüler yardımıyla fiskos sehpayı süsleyebilir ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra, seminerler, sertifika programları, mezuniyet baloları gibi birçok insana aynı anda hizmet verilen ortamlarda da maliyeti düşürmek adına ucuz fiskos sehpa çeşitleri tercih edilebilir. Etkinlik zamanlarına bağlı olarak araştırmaların erkenden yapılması, müşterinin ürün için kafasında belirlediği fiyata ulaşmasını kolaylaştırabilir.

Fiskos Sehpa Modelleri ile Odanızı Yenileyin

Odalar kişiselleştirilirken ana hatlar belirlenerek seçim yapılır ve genellikle büyük parçalara yer verilir. Bu durum, ilk bakışta dağınık bir ortam oluşturmaması adına tercih edilebilir. Ancak büyük dolap kullanımı acil anlarda istenen eşyaya ulaşmayı zahmetli bir hale getirebilir. Evden çıkarken yanınıza alabileceğiniz kimlik, cüzdan, telefon gibi temel eşyaları belirli bir alanda muhafaza etmek, gerektiği anlarda eşyaya erişimi kolaylaştırır. Hem şık hem de gardırop gibi büyük dolaplara oranla daha az yer kaplayan çekmeceli fiskos sehpa modelleri ile eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Tek, iki ve üç çekmeceli çeşitleri bulunan ürünü gereksinimlerinize göre değerlendirebilir, beğeni ve kullanımınıza uygun olan bir model seçebilirsiniz. Çekmecelerine eşyalarınızı koyabilir, üst yüzeyini sehpa olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, aynalı fiskos sehpa sayesinde ekstra bir aynaya ihtiyaç duymadan hazırlanabilirsiniz. Kısıtlı alanlar için seçim yaparken hareket alanını daraltmadan konforu artırmayı hedefleyebilirsiniz. Fiskos yan sehpa çeşitli şekilleri ve boyut seçenekleri ile bulunduğu ortama uyum sağlar. Şık ve az yer kaplayan bir ürün olması sebebiyle tercih edilebilir. Geniş alanlarda dekoratif fiskos sehpa modellerini kanepelerle takım olarak kullanabilirsiniz. Böylece, dinlenme alanı modern bir çizgi kazanırken konforu da artabilir. Siz de kişisel zamanlarınızın rahatlığını artırmak için kanepe çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Fiskos Sehpa Modelleri Akakçe’de

Mobilyalar ev, ofis ve işletmeler için büyük önem taşır. Ayrıca, mobilyalar içinde bulundukları alanı şekillendirir. Çoğunlukla büyük mobilyalar, ortak bir bilinçle tercih edilirken küçük mobilyalar ihtiyaç ve beğeni doğrultusunda seçilir. Fiyat değerlendirmesi yaparken de bu düşünce ile hareket edilebilir. Küçük ve işlevsel oluşuyla öne çıkan fiskos sehpa fiyatları ürünün materyaline, boyutuna, renk ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Marka, koleksiyon ve ürün bazında fiskos sehpa ölçüleri değişebilir. Tüm markalar için standart bir ölçü olmamakla birlikte, küçük, orta ve büyük boyutlarda ürün bulmak mümkündür. Ahşap materyale sahip olması ve işleme yoğunluğunun bulunması sebebiyle oymalı fiskos sehpa çeşitlerinin fiyat seçenekleri, diğer modellere nazaran daha yüksek olabilir. Bu ürünler çoğunlukla el oymasıdır. Ham fiskos sehpa, cilası bulunmayan ahşap modeldir. Ahşap materyalinin kalitesine bağlı olarak fiyatları çeşitlenir. Mobilya seçimi sırasında öncelikle bütçe belirlemeyi tercih ediyorsanız Akakçe ile ucuz fiskos sehpa fiyatlarını sıralayabilirsiniz.

Fiskos Sehpa Çeşitleriyle Salonunuza Renk Katın

Yeni bir eve taşınıyorsanız elinizdeki alana göre çeşitli düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, halihazırda yaşadığınız alan için mobilya seçimi yapıyorsanız ürünün boyut ve özelliklerine özen göstermelisiniz. Boş alan ölçünüze uygun olarak klasik fiskos sehpa çeşitlerini sıralayabilirsiniz. Mobilyayı salonunuzun renkleriyle uyumlu olarak seçmeniz görüntü bütünlüğü sağlamanıza yardımcı olabilir. Yeni bir tarz denerken eskiden de kopmak istemiyorsanız eskitme fiskos sehpa çeşitlerini inceleyebilir, salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Dar ve sıkışık alanlar için uzun fiskos sehpa modellerini değerlendirebilirsiniz. Set ya da paket halinde satışa sunulan sehpa seçenekleri daha ekonomik bir seçim olabilir. Özellikle geniş cam fiskos sehpa salon kullanımı için ideal olabilir. Hem üzerine servis açılabilir hem de kullanılmadığı zaman dilimlerinde estetik bir görünüm oluşturur. Cam ürünler tozu fazlasıyla belirgin kıldığından sık aralıklarla temizlenmesi gerekebilir. Salonlarda sıklıkla karşılaşılan cam modeli dilerseniz antrelerde ya da holde de kullanabilirsiniz.

Evin Tamamlayıcısı Fiskos Sehpa

İşlevsel özelliklerine ek olarak metal fiskos sehpa oldukça şık bir mobilyadır. Üstüne heykel, biblo ya da vazo koyarak dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz. Üç ayaklı ve dört ayaklı çeşitleri bulunan mobilyayı örtüler kullanarak da dekore edebilirsiniz. Ayrıca, ürün yuvarlak ve kare formda bulunur. Klasik kare fiskos sehpa çeşitlerinin yanı sıra renkli ve çekmeceli çeşitleri de bulunur. Taşıma fonksiyonu bulunan sehpayı pencere önünde kullanabilir, ev içerisinde çiçek yetiştirebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Ürünün zarar görmesini önlemek adına üstüne aşırı ağırlık yüklemeden kullanmanız tavsiye edilir. Birçok kişinin evinde kitaplarını ve dosyalarını istiflemek için kitaplık bulunur. Kitaplık ve koltuk ikilisinin arasına yerleştireceğiniz bir mobilya ile okuma keyfini artırabilirsiniz. Özellikle tekli koltukların arasında kullanılan bir ürün ile servis açabilir, çay saati yapabilirsiniz. Gün içerisinde dikkatinizin dağıldığını hissettiğinizde taşınabilir hafiflikteki modeller sayesinde evin farklı bir noktasında ya da balkonda çalışmayı sürdürebilir, motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Çeşitli üreticiler tarafından farklı özelliklerde tasarlanan fiskos sehpa fiyatı markadan markaya değişiklik gösterebilir. Bütçeyi, kullanacağınız alanın ölçüsünü, kullanım amacınızı belirledikten sonra seçeneklerinizi sınırlandırabilir, karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.