Orta Sehpa

Orta Sehpa Fiyatları

7.358 farklı Orta Sehpa için fiyatlar listeleniyor.

Sanal Mobilya Orta Sehpa Dekorister Orta Sehpa Sedef Orta Sehpa Vip Home Orta Sehpa Violet Orta Sehpa Monte Orta Sehpa

Aktüel Broşürlerden Orta Sehpalar

  • Orta Sehpa 90x60x45 cmŞok

Fiyatı Düşen Orta SehpalarTümü

Marka Aynalı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler Ürün Puanı
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Zigon SehpaAkıllı SehpaYan SehpaRahleFiskos SehpaKoltuk TakımıKanepeKöşe Koltuk TakımıTV ÜnitesiSanal Mobilya Orta SehpaDekorister Orta SehpaSedef Orta Sehpa

En Çok İlgi Gören Orta Sehpalar

En Ucuz Orta Sehpa Fiyatları Hakkında

Orta Sehpa kategorisinde 7.358 farklı ürün bulunuyor.

250 TL'ye kadar 1.059, 250 TL ile 750 TL arası 2.210, 750 TL ve üzeri 3.941 Orta Sehpa bulunuyor.

Şu anda 1.192 adet Orta Sehpa indirimi var. İndirim oranları %5 ile %73 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Orta Sehpa markaları, Sanal Mobilya, Dekorister, Sedef, Vip Home, Violet ve Monte.

Orta Sehpa Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Orta Sehpalar hangileri?

Bugün Akakçe'de 7.358 farklı model arasında

En çok satan Orta Sehpalar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Orta Sehpa:

  1. SANAL MOBİLYA-Urban Ahşap Ayak - Koltuk Sehpasi - Salon Sehpasi Sonomo
  2. w & s Woodysharky Ahşap Masif Ofis Masa Tablası
  3. Tekerlekli , Tekerlekli Masa 60x100 cm
  4. Ue Mobilya Kahverengi
  5. GOLDFALEZ Zigon Sehpa Ve Beyaz Elips Set Tel Ayak Gold

En Ucuz Orta Sehpa Fiyatları Akakçe’de!

Sehpa modelleri, yaşam alanlarındaki hareketi kolaylaştıran işlevleri ve estetik görünümleriyle, modern dünyamızın en popüler tasarımları arasında yer alıyor. Sehpa seçimi yaparken dikkat etmek gereken birkaç husus vardır. Salonun genişliği ve diğer eşyaların tarzı bu aşamada belirleyici oynar. Bunlar kadar önemli olan bir diğer unsur ise ihtiyacınızın ne olduğudur. Sehpanın boyutu, karşılayacağı özellikler ve tasarımı, mevcut salon takımı ile uyum sağlamalıdır. Böylece gerçek bir tamamlayıcı etki yaratır. Esnek kullanım alanları ile birlikte şık bir görünüme de sahip olan orta sehpa modelleri içinde herkese uygun bir seçenek vardır. Spor, klasik, sıcak, bohem ya da modern her ev stiline uygun orta sehpa modelleri mevcuttur. Aynı zamanda her bütçeye uyum sağlayacak bir ürün yelpazesi ve orta sehpa fiyatı akakce.com’da karşınıza çıkacaktır. Sizler de büyük, küçük, açılıp kapanabilen ya da servis sehpasına dönüştürülebilen orta sehpalara, devasa bir çeşitliliğe sahip akakce.com sitesinde sahip olmak için hazırlanın.
Bir ürünle ilgili, çok sayıda mağazadan fiyat listesi görmenizi sağlayan akakce.com, fiyatlar arasında en hesaplı olanı bulmanıza yardımcı olduğu gibi, o ürünü akakce.com üzerinden alabilme fırsatını da sizlere sunar. İstediğiniz her ürünün fiyat seçeneklerini karşılaştırabileceğiniz gibi, orta sehpa fiyatları için de en ucuz seçenekler de bir tıkla karşınıza çıkacaktır. Sehpa denildiğinde aklınıza gelecek tüm seçenekler için fiyat araştırması yapmak, alacağınız ürüne en hesaplı yoldan ulaşmanızı sağlar. Sehpa modelleri içinden her bütçeye uygun orta sehpa fiyatı seçeneklerine sizler de akakce.com sitesinde kısa bir gezintiyle sahip olabilirsiniz.

En İyi Orta Sehpa Modelleri

En iyi sehpa denildiğinde akla ilk gelen özellik, stilinden öte kullanışlı olmasıdır. Puzzle sehpalar, birleşik ve ayrı ayrı kullanım özellikleriyle en kullanışlı sehpalar olarak nitelendirilir. Benzer ebattaki birçok sehpayı birleştirerek büyük ve kullanışlı bir sehpa elde edebileceğiniz gibi, misafir geldiği anda ya da ihtiyaç halinde parçalarını ayırarak servis sehpası şeklinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlanabilir sehpalar da oldukça fonksiyonel kullanım olanağı sunuyor. Bir katlanabilir sehpayı, hem yemek masası hem çalışma masası hem de ara sehpa olarak kullanabilirsiniz. Katlanabilir sehpalar aynı zamanda yerden de tasarruf etme imkanı sağlar. En ucuz zigon sehpa fiyatlarını bulabileceğiniz akakce.com'da çanta gibi katlanıp kenara kaldırılabilir birçok seçenek mevcut.

Orta Sehpa Yorumları

Doğru tercih yapmak için herhangi bir ürün satın almadan önce kısa bir ön araştırma yapmak büyük önem taşır. Bu nedenle sehpa modeli seçildikten sonra orta sehpa yorumları okumak faydalı olur. Yorumlar, alınacak ürünle ilgili objektif görüşler içerdikleri için dikkatten kaçırılmaması gereken bir nitelik arz eder. İhtiyaç halinde üretici firmalarla da iletişime geçilmesi mümkündür. Fakat kullanıcı yorumları ürünle ilgili az çok fikir sahibi olunmasını sağlar. Yapılan işlemler ardından eklenen kullanıcı yorumları ya da ürün alınan firma için yapılan puanlamalar diğer kişiler için yol gösterici mahiyettedir. Orta sehpa yorumları, sizlere doğru ürüne sahip olmanızda en büyük destekçiniz olacaktır.

Modern Orta Sehpa Modelleri

Modern orta sehpa modelleri çeşit çeşit, farklı tasarım ve malzemelerden oluşabiliyor. Modern tasarıma sahip sehpa modelleri için çoğunlukla iki renk ahşap ve cam detaylar kullanılır. Renk ve biçim hareketliliğiyle, hem modern bir çizgi yakalanır hem de birçok mobilyanın yanına yakıştığı için oldukça kullanışlıdır. Metal aparat desteğiyle yükselip alçalabilen akıllı sehpalar, cam ve ayna ile birleştirilen pirinç ayaklı sehpalar ya da siyah boya kaplamalı metal bacaklara sahip, farklı yüzey malzemeleriyle tasarlanan sehpalar bu kategoriye dahildir. Modern orta sehpa modelleri, farklı geometrik şekilleri ve akla gelmeyecek tasarımlarıyla çağa ayak uydurur, ilginç görünümleri ile şaşırtıcı bir izlenim bırakır. Bir duvar saati ya da mutfak tepsisini andıran gövdeler gibi, başlı başına çelikten oluşan tasarımlar da alışıldık sehpa sınırlarını zorlayacak niteliktedir. Bu sehpalar vintage ögeler taşıyan odalarda ideal bir görüntü vermezler ama modern bir dekorasyona sahip odalar için tamamlayıcılık özellikleri vardır. Ev içi kullanımı yaygın olduğu gibi ofislerde de sıklıkla tercih edilirler.

Ahşap Orta Sehpa Modelleri

Ahşap sehpalar yıllara meydan okuyan nitelikte retro bir görünüm sundukları gibi farklı materyallerle bir araya getirilerek çağdaş bir forma kavuşabilirler. Birkaç küçük dokunuşla eski sandıklar şık bir sehpa haline getirilebilir. Bu tarz işlevsel sehpalar küçük alanlar için oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda günümüzde işlem görmemiş ahşap kullanımı da oldukça yaygındır. Örneğin, ağaç gövdesinden bir parça, basit bir yontu işlemiyle şekillendirilir ve metal bacaklar üstüne monte edilir. Bu şekilde hem modern hem retro görünümlü bir ahşap sehpa elde etmek mümkündür. Bilhassa country ve rustik şekilde tasarlanmış mekanlarda tercih edilebilen modeller arasında, eski bir çeyiz sandığı veya daha önce farklı amaçlarla kullanılmış el yapımı, bir salon sehpası olabilir. Eskitme tarzında bir salon takımını tercih edenler sehpa tercihlerini de mevcut dekorasyon ürünlerini göz önünde bulundurarak yaptıklarında pişman olmayacaklardır. . Bu tarz klasik salon takımlarında sehpa ayakları oymalı olabilir. Beyaz, ceviz, krem, bej, gri gibi tonlarda yer alan ahşap modelleri, altın rengi ve gümüş rengi gibi ışıltılı renklerle de uyumlu hale getirilerek farklı bir klasik hava oluşturur. Daha canlı renkler içeren sehpalar ise modern ya da retro bir stil için daha uygundur. Evini retro tarza uygun bir şekilde döşeyenler için de sarı, yeşil, mavi, kırmızı gibi canlı renk tonları kullanılmış metal bacaklı ahşap sehpalar iyi bir seçim olacaktır. Her tarza uygun sehpa modellerini akakce.com sitesinden bulabilirsiniz. Birçok farklı markanın fiyatlarını karşılaştırmalı olarak kullanıcılarına sunan akakce.com, sehpa seçenekleriyle de karlı bir alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor. Her gün yüzlerce ürüne indirim uygulanan platformda herkes aradığını bulabilir.