Akıllı Sehpa

Akıllı Sehpa Fiyatları

300 farklı Akıllı Sehpa için fiyatlar listeleniyor.

EraHome Akıllı Sehpa Irmak Akıllı Sehpa Mondi Akıllı Sehpa Evistro Akıllı Sehpa Dekor Akıllı Sehpa Lux Akıllı Sehpa

Fiyatı Düşen Akıllı Sehpalar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası

Zigon SehpaOrta SehpaRahleYan SehpaFiskos SehpaKanepeKoltuk TakımıTV ÜnitesiKöşe Koltuk TakımıEraHome Akıllı SehpaIrmak Akıllı SehpaMondi Akıllı Sehpa

En Çok Karşılaştırılan Akıllı Sehpalar

Akıllı Sehpa Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Sehpa

Evlerde, ofislerde ve bahçelerde en çok kullanılan mobilyalardan birisi de farklı sehpa çeşitleridir. Sehpalar çok farklı tasarımlara sahip olabilir. Genel olarak kullanıcılar hem kullanışlı hem de şık görünen ürünleri tercih eder. Akıllı sehpa modelleri şık tasarımları ve fonksiyonel kullanım şekilleriyle kullanıcılar tarafından beğenilen ürünler arasında gösterilebilir. Akıllı sehpalar kimi zaman bir yemek masası olarak kimi zaman dekoratif ürün olarak kimi zaman ise depolama alanı olarak kullanılabilir. Akıllı sehpalar bu noktada tüm ihtiyaçlarınızı tek ürünle karşılayacak modeller arasında gösterilebilir. Akıllı sehpa çeşitleri hafif ya da ağır materyallerden üretilebilir. Eğer ürünün hafifliği sizin için önemliyse tekerlekli modellere göz atabilirsiniz. Tekerlekli akıllı sehpa modelleri sayesinde; satın aldığınız ürünü farklı mekânlarda, zahmetsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni model akıllı sehpa çeşitleri modern tasarımlara sahiptir. Buna ek olarak aynalı orta sehpa modellerine de göz atarak evinizdeki diğer eşyalara uygun seçimler yapabilirsiniz.

Akıllı Sehpa Modelleri

Akıllı sehpa modelleri hem dekoratif hem de çok amaçlı ürünlerdir. Evinizin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer edinecek olan bu ürünler arasından kendi zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri seçerek farklı alanlar yaratabilirsiniz. Dikdörtgen akıllı sehpa modelleri özellikle klasik tarzdaki kişiler için ideal bir seçimdir. Farklı markalar klasikliği modern dokunuşlarla birleştirir. Yuvarlak akıllı sehpa modelleri ise özellikle yemek masası olarak kullanılmaya elverişli tasarımlar arasında gösterilebilir. Kare akıllı sehpa da şık tasarımları ve çok amaçlı kullanım şekliyle ön plana çıkar. Bu ürünler evin dekorasyonu ve bütünlüğüyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Sihirli akıllı sehpa modelleri şık tasarımları ve fonksiyonel kullanım şekilleriyle göz doldurur. Akıllı sehpalar farklı modellere sahip olabileceği gibi renk çeşitliliğiyle de her zevke hitap edebilen ürünler arasında gösterilebilir. Akıllı sehpa renkleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu renk çeşitliliği arasından evinizin tasarımına en çok uyacak modelleri tercih edebilirsiniz. Siyah, krem rengi akıllı sehpa modelleri renkleri ve farklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Örneğin evinize koyu renk mobilyalar hakim olabilir. Sehpanızın dikkat çekmesini istiyorsanız beyaz ya da krem gibi açık renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinizde zıt renklerin uyumunu yakalayabilirsiniz. Tek renk seçenekleri olduğu gibi farklı desen alternatifleri de mevcuttur. Örneğin mermer desenli akıllı sehpa farklı ve şık tasarımıyla ön plana çıkan modellerdendir. Farklı renklere ve tasarımlara sahip modern akıllı sehpa modellerini çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Zigon, orta sehpa ya da yemek, çalışma masası olarak kullanabileceğiniz akıllı sehpalar sayesinde hem alandan tasarruf edebilir hem de bulunduğunuz mekanı daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Farklı Materyallerden Üretilen Akıllı Sehpalar

Dekor akıllı sehpa modelleri pek çok farklı materyal kullanılarak üretilebilir. Akıllı sehpa ceviz ağacından üretilmiş modeller markalar tarafından; dayanıklılığı ve kaliteyi kullanıcılarına sunar. Ahşap malzemeden üretilen modeller de şık tasarımları ve dayanıklılığıyla tercih edilebilecek ürünler arasında gösterilebilir. Ahşap akıllı sehpa modelleri daha ağır bir yapıda olabilir. Özellikle klasik, doğal ve sade dekorasyonlarda tercih edilebilecek modellerden olan ahşap sehpalar sayesinde, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Buna ek olarak vintage dekorların da vazgeçilmez parçaları arasında gösterilebilir. Ahşap sehpa modelleri farklı renklerde ve tasarımlarda olabilir. Bunun yanı sıra mdf malzeme de üretim sırasında tercih edilebilecek bir materyaldir. Mdf akıllı sehpa üretimi sırasında ürünlere farklı mekanizmalar eklenebilir. Bu mekanizmalar sayesinde, ürünü dilediğiniz formda kullanmanız mümkündür. Mekanizma sistemleri sayesinde, sehpaları kademeli olarak açmanız ve dilediğiniz boyda kullanmanız da mümkündür. Kademeli akıllı sehpa modelleri sayesinde dilediğiniz an ürünü yemek masasına ya da çalışma masasına çevirebilirsiniz. 3 kademeli akıllı sehpa modelleri sayesinde daha kullanışlı ve fonksiyonel bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kademeli ve fonksiyonel ürünler sayesinde; farklı kullanım alanlarınız için çeşit çeşit sehpa ya da masa satın almanıza gerek kalmaz. Tek sehpayla hem yemek hem de çalışma masasına sahip olabilirsiniz.

Akıllı Sehpa Seçimi

Akıllı sehpa ölçüleri farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap verebilecek bir çeşitlikte olabilir. Her marka farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak farklı boyutlarda ürünler sunar. Özellikle kalabalık aileler için akıllı sehpa büyük boy modelleri tercih edilebilir. Akıllı sehpa 8 kişilik,12 kişilik seçenekleri de kalabalık ortamlar için ideal bir seçim olabilir. Buna ek olarak çekirdek bir aileniz olsa da evinize çok fazla misafir geliyor olabilir. Tercih edeceğiniz açılabilir akıllı sehpa sayesinde, misafirlerinizi geniş sofralarda ağırlayabilirsiniz. Ürünler biraz büyük ve ağır olabilir. Tekerlekli akıllı sehpa modelleri özellikle ağır malzemeler kullanılarak üretildiği takdirde, hayat kurtarıcı olabilir. Tekerlekli yapıdaki sehpaları dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Sürükleyerek farklı odalara taşıyabileceğiniz akıllı sehpalar sayesinde, sehpayı konumlandırmak için sabit bir noktaya ihtiyaç duymazsınız. Dilediğiniz yere götürdüğünüz tekerlekli modeller sayesinde, her alanda kendinize ait bir masa oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak küçük aileler ve kullanım alanları için de pek çok farklı model mevcuttur. Küçük akıllı sehpa modelleriyle dar mekânlarda dahi kendinize özel bir alan oluşturabilirsiniz. Özellikle dar alanlarda pek fazla eşya kullanmanız mümkün olmayabilir. Fazla eşya kullanmadığınız bu dar alanlarda eşyalarınızın düzenli bir şekilde durması, çalışmanız ve yemek yemeniz zor olabilir. Satın alacağınız küçük ve çekmeceli akıllı sehpa modelleri sayesinde, evinizde hem ekstra bir depo oluşturabilir hem de çalışmanız için düzenli bir ortam yaratabilirsiniz. Çekmeceli modellerin çekmece gözlerine; kumanda, telefon, cüzdan, gazete, dergi ya da farklı belgelerinizi yerleştirebilirsiniz. Bu sehpalar sayesinde kendinize ekstra alanlar oluşturmanız mümkündür. Özellikle dar alanlarda tek sehpa ile birden fazla işinizi halledebileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Farklı Akıllı Sehpalarla Düzenli Alanlar

Markalar farklı tarzlara ve dekorasyonlara hitap eden modellerini kullanıcılara sunar. Bu geniş ürün çeşitliliği arasından kullanım alanınızla bütünlük sağlayacak modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Puflu modeller sayesinde de kendinize ya da misafirlerinize ekstra bir oturma alanı açabilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlar özellikle dar alanlar için oldukça ideal ürünler arasında gösterilebilir. Puflu akıllı sehpa modelleri sayesinde aynı anda hem oturma alanına hem de masaya sahip olabilirsiniz. Akıllı sehpa beyaz, siyah, kahverengi gibi pek çok farklı renkte olabilir. Antik akıllı sehpa modelleri de eskitme desenleri ve vintage havasıyla tercih edilebilecek modeller arasında gösterilebilir. Akıllı sehpaları nemli bezle silmeniz, temizlik için yeterlidir. Bu sayede sahip olduğunuz ürünü uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Akıllı sehpa kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde; kullanıcıların ürünlerden memnun kaldığını gözlemleyebilirsiniz. Siz de evinizde kullanışlı ve pratik ürünlerle farklı yaşam alanları oluşturmak istiyorsanız, akıllı sehpa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Akıllı Sehpalar Uygun Fiyatlarıyla Akakçe’de

Akıllı sehpa fiyat aralığı oldukça geniştir. Akıllı sehpa modelleri ve fiyatları her kullanıcıya hitap edebilecek şekilde sunulur. Bu sayede de ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Akıllı sehpalar kullanımıyla, evinizde ya da ofisinizde yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak tek ürünün birden fazla amaca hizmet etmesi de ürünleri tercih etmeniz için sunulan avantajlardan birisi olarak gösterilebilir. Akakçe üzerinden en ucuz akıllı sehpa modellerine ulaşmanız mümkündür. Ürünler farklı materyallerden üretilebilir. Fiyatlandırma aşamasında ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller, tasarım, boyut ve renk gibi kriterler göz önünde bulundurulabilir. Farklı markaların akıllı sehpa modellerine ulaşabilir ve bu ürünleri kendi kriterlerinize göre sıralayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı modellerin özelliklerini ve fiyatlarını da karşılaştırmanız mümkündür. Akıllı sehpa yorumları hakkında da incelemeler yaparak, karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Buna ek olarak sehpaları masaya çevirdiğiniz an etrafında kullanmak üzere farklı tekli koltuk modellerine de göz atarak evinizde kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz.