Şnorkel Seti

Şnorkel Seti Fiyatları

381 farklı Şnorkel Seti için fiyatlar listeleniyor.

Cressi Şnorkel Seti Bestway Şnorkel Seti Avessa Şnorkel Seti Intex Şnorkel Seti Apnea Şnorkel Seti Voit Şnorkel Seti

Aktüel Broşürlerden Şnorkel Setleri

  • Bestway Maske Şnorkel SetA101 149,90 TL
  • Bestway Çocuk Dalış Maskesi ve Şnorkel SetA101 99,95 TL
  • Bestway Şnorkel Set +14Migros 199,90 TL
  • Bestway Çocuk Şnorkel Set Migros 109,90 TL

Fiyatı Düşen Şnorkel Setleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Renk

Deniz Ayakkabısı Dalış Elbisesi Dalış Maskesi Kulak Tıkacı Zıpkın Bone Yüzme Yüzme Tahtası Şnorkel Cressi Şnorkel Seti Bestway Şnorkel Seti Avessa Şnorkel Seti

Şnorkel Seti Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Şnorkel Setleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 381 farklı model arasında

En çok satan Şnorkel Setleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şnorkel Seti:
  1. Cressi Agua Onda Mexico Palet Maske Şnorkel Set Mavi
  2. Cressi Pro Star Palet Maske Şnorkel Seti
  3. Cressi Perla Maske Mexico Şnorkel Seti
  4. Bestway Fun Maske ve Şnorkel Set
  5. Bestway Secret Maske ve Şnorkel Seti

Şnorkel Seti

Şnorkelle yüzme olarak bilinen aktivite, genellikle deniz yüzeyinden devam ederek yüzmeyi içerir. Deniz tabanını ve altındaki güzellikleri görmeyi sağlayan deniz gözlüğü gibi, şnorkel de çok pratik bir kullanıma sahiptir. Deniz altında nefes almak imkansız olduğu için, deniz yüzeyinden yukarı çıkarak sürekli olarak solunum yapma imkanı tanıyan şnorkel, küçük yaştan ileri yaşa kadar tüm kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Şnorkel seti olarak bilinen ürünler ise deniz yüzeyinde yapılan bu aktivitenin daha kapsamlı olmasını sağlar. Denizin altını seyretmek için kullanılan deniz gözlükleri, hem göze su kaçmasını engeller hem de burun ile su bağlantısını keser. Özellikle şnorkel kullanımı sebebiyle ağızdan nefes alındığı için burun kullanımı yoktur ve bu durum şnorkel takımlarında bulunan gözlüklerin burun kısmının kapalı olmasını mümkün kılar. Şnorkel setinde bulunan ürünler farklılık gösterebildiği gibi bu ürünler arasında da fonksiyon farklılıkları görülebilir. Özellikle gözlüklerin burun koruması opsiyonel olduğu için kullanıcı tercihine göre karar verilebilir. Bu sete ek olarak palet de dahil edilebilir. Palet kullanımı son derece pratiktir. Bu nedenle amatör kullanıcılardan profesyonellere kadar rahatlıkla tercih edilebilir.

Şnorkel Seti Ne İşe Yarar?

Şnorkel setinin içinde bulunan her bir elemanın farklı bir görevi vardır. Şnorkel olarak bilinen aparat, bir boru şeklindedir ve en basit tabirle deniz altında nefes almayı sağlar. Bu durum deniz yüzeyine yakın yüzülen durumlarda mümkündür ve yüzücünün saatler boyunca yüzünü su üzerine çıkarmasına gerek kalmadan nefes alabilmesini sağlar. Şnorkel ürünleri de kendi içinde farklı sınıflara ayrılır. Set kullanımı aynı zamanda deniz altındaki güzellikleri de görmeyi sağlar. Bu set deniz altında geçirilen uzun saatler boyunca gözün olumsuz etkilenmesini engeller ve deniz suyundan etkilenen kullanıcılar için ekstra koruma sağlar. Buna ek olarak su ile gözün direkt temas etmesi durumunda görüntü kalitesi en iyi seviyede olmaz. Bu set sayesinde deniz altındaki balıklar ve diğer tüm nesneler çok net şekilde gözlemlenebilir. Üstelik pek çok modelde bulunan burun koruması da farklı pozisyonlarda bile burundan su girmesini engeller. Bunlara ek olarak hızlı yüzmeyi sağlayan paletler de şnorkel setine dahil olabilecek ürünler arasında yer alır.

Şnorkel Seti Çeşitleri

Şnorkel seti alırken öncelikle kullanım amacına göre karar vermek gerekir. Yüzme amacıyla kullanılan bu ürünlerin yüzücü seviyesine göre alınması gerekir. Bu nedenle hangi tür yüzme faaliyetlerinde ve hangi seviyedeki bir yüzücü tarafından kullanılacağı önemlidir. Buna örnek olarak paletler verilebilir. Palet ekipmanı tüm setlerde bulunmaz. Bunun nedeni, diğer ekipmanlarda daha spesifik bir kullanıma hitap etmesidir. Özellikle uzun süreler boyunca yüzen, zıpkın ile balık avı yapan kişilerin palet kullanımına ihtiyacı vardır. Bunun dışında kısa mesafeli yüzme faaliyetleri, amatör ve eğlence amaçlı yüzme faaliyetlerinde palet kullanımı genellikle daha çok yorulmaya sebep olur. Bu nedenle şnorkel takımı alırken kullanım yapılacak alanın en iyi şekilde belirlenmesi gereksiz ekipman alınmasını engeller. Bunun dışında burun korumasına ihtiyaç duymayan kullanıcılar da burun bölgesi açık olan gözlükleri tercih edebilirler. Özellikle uzun süre boyunca denizde zaman geçiren kullanıcıların gözünde hassasiyet ya da yanma gibi durumlar oluşabilir. Bunları engellemek için deniz gözlüğü kullanımı önemlidir. Aynı zamanda zıpkın gibi hobilerle uğraşan kişilerin deniz altında balıkları net seçebilmesi önemlidir. Bu nedenle deniz altında görüş imkanı sağlayan şnorkel ürünleri ve setleri profesyoneller için de son derece önemlidir.

Şnorkel Seti Kullanıcı Kitlesi

Şnorkel seti son derece kullanışlı bir ürün olduğu için herhangi özel bir yaş grubuna hitap etmez, hemen her yaştaki kullanıcı tarafından tercih edilebilir. Bu noktada hangi yaş grubu için ne tür ürünlerin tercih edilmesi gerektiği çok önemlidir. Profesyonel şnorkel seti ürünleri çok yüksek kalitede ürünler içerir ve genellikle teknik gerektiren palet gibi ekipmanlara yer verir. Bu gibi durumlar amatörlerin ve çocukların kullanımına uygun olmadığı için yüzücünün kısa sürede yorulmasına sebep olabilir. Bu nedenle şnorkel dalış seti alırken çocuklara özel olan ürünlerin tercih edilmesi daha doğrudur. Aynı zamanda çocukların kullanımına uygun olacak şekilde gözlük ve şnorkel ürünlerinde boyut uyumu da sağlanmış olur. Özellikle gözlüğün, olması gerekenden daha yüksek bir ölçüde olması çocukların yüzüne tam oturmasını engeller. Böyle bir durumda gözlük içine su girebileceği için beden farkı büyük önem arz eder. Bu ekipmanları alırken şnorkel seti yetişkin için olan ürünlerin çocuklara alınmaması ve ürün açıklamasında yer alan yaş grubu önerilerine özen gösterilmesi önemlidir. Şnorkel setiyle birlikte farklı yüzme malzemelerine de ihtiyacınız olabilir. Bu malzemeleri seçerken de yaş, kullanım amacı, profesyonel ya da amatör kullanıma uygunluk gibi kıstasları dikkate almanız önem taşır.

Şnorkel Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şnorkel seti ürünlerinde bulunan farklı seçenekler sebebiyle seçim yapmak genellikle çok zor olabilir. Bu gibi durumlarda en doğru ürünü ya da ürün grubunu seçebilmek için kullanıcı ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak önemli parametreleri belirlemek gerekir. Şnorkel palet seti satın almadan önce palet kullanımına karar vermek önemli parametrelerden biri olarak sayılabilir. Buna ek olarak şnorkel setinde aksiyon kamerası bağlantısı seçenekleri de parametrelerden birisini oluşturabilir. Deniz altında yaşanan heyecanlı anları ve güzel anıları kaydetmek için genel olarak aksiyon kamera montaj imkanı sunar. Bu tür aksiyon kamera montaj işlemleri benzer şekilde şnorkel seti ürünlerine de uygulanabilir. Setin içinde gözlük ya da yüz maskesi şeklinde bulunan ürünlerin üst kısmında yer alan bu montaj bölgeleri tüm aksiyon kameraların montajını yapmak için uygundur. Bu şekilde deniz altında geçirilen zamanın tamamı kayıt altına alınabilir. Bu nedenle genel anlamda dikkat edilmesi gereken parametrelerin yanında kişisel olarak önem verilen parametrelerin de belirlenmesi, seçim aşamasını daha kolay ve doğru hale getirir. Bunlara ek olarak dikkat edilmesi gereken noktalar:

Şnorkel Seti Fiyat ve Avantajları

Şnorkel ile dalış olarak bilinen hobi, genellikle bir ekip dışında yapılır ve bireysel sporlar arasında çok sık tercih edilen gruplardan biridir. Şnorkel seti kullanımı özellikle havaların ısınması ile denize girme ayları olan yaz aylarında artar. Bu nedenle yaz aylarının yaklaşmasıyla kullanıcılar, şnorkel seti fiyatları için araştırma yapmaya koyulur. Bu noktada dikkat edilmesi gereken çok parametre bulunduğu için birbirinden çeşitli ürünleri istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Bu şekilde hem bütçeniz hem de ihtiyacınız için en uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Şnorkel seti tavsiyeleri içerisinde bulunan birbirinden kaliteli marka ve ürün grupları arasında tüm ürünleri aynı yerde inceleyebilir, en avantajlı seçenekleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. İster amatör ister profesyonel kullanım için olsun, en iyi ürünleri en iyi fiyata bularak yılın her döneminde düzenlenen birbirinden farklı kampanya fırsatını yakalayın, sporu daha konforlu kılın! Tenis gibi farklı sporlara ilginiz varsa her spora uygun ürünleri de Akakçe’de bulabilirsiniz. Dilerseniz tenis ürünleri kategorisini de inceleyebilirsiniz.