Baymak Şofben

Baymak Şofben Fiyatları

2 farklı Baymak Şofben için fiyatlar listeleniyor.

İhlas Şofben Baymak Şofben Demirdöküm Şofben Daxom Şofben E.C.A. Şofben Vaillant Şofben

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL DoğalgazlıElektrikli12 lt14 lt60 ltHermetikAMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Baymak Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Baymak Özellikler Türü Sıcak Su Debisi Minimum Su Basıncı Ağırlık Genişlik Yükseklik Derinlik Enerji Sınıfı Ürün Puanı

Baymak KlimaBaymak Yoğuşmalı KombiBaymak TermostatBaymak TermosifonBaymak Kombi Yedek ParçaBaymak Ani Su IsıtıcıBaymak Isı PompasıBaymak Klima Yedek ParçaBaymak BoylerBaymak Yoğuşmalı Kazan

Baymak Şofben Yorumları ve Önerileri

 • OK36 yorum
  561 beğeni
  BaymakBaymak BH 12 LN 12 lt Hermetik ŞofbenOğuz K.İstanbul 29 Aralık 2022
  Baymak BH 12 LN 12 lt Hermetik Şofben
  bu tarz baca dahil hariç diye satıcıların kendi ekleme yaptıkları ürünlerde fiyat karşılaştırma platformları stabil çalışmıyor. Örnek burada 5750 TL en düşük fiyat yazan ürüne ben 5582 TL baca dahil aldım. Ayrıca satıcı site bu platformda olmasına ragmen fiyat listesinde gözükmüyordu. Almamın en büyük sebebi şık duruşu nedense diğer firmalar dış görünüşe hiç önem vermiyorlar. Beyaz bir panel çıkarmışlar 30 yıl öyle devam ederler.
 • Elif K.292 yorum
  1691 beğeni
  BaymakBaymak BH 12 LN 12 lt Hermetik ŞofbenElif K. 28 Eylül 2020
  Baymak BH 12 LN 12 lt Hermetik Şofben
  Çıkış suyu sıcaklığını ve arıza kodunu LCD kontrol panelinde gösteriyor. Elektronik ateşleme ve alev modülasyonu özelliği bulunuyor. Doğalgaz ile kullanılabilir. Aşırı ısınma, baca tıkanması gibi durumlara karşı güvenli bir şofben.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Baymak Şofben Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Baymak Şofben hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 2 farklı Baymak Şofben:
 1. Baymak BH 12 LN 12 lt Hermetik Şofben
 2. Baymak BH 12 LN 12 lt Hermetik Baca Dahil Şofben

Baymak Şofben

50 yılı aşkın köklü bir üretim geçmişine sahip olan Baymak, teknolojik gelişmeleri takip ederek ürettiği ürün çeşitliliğiyle kullanıcılarını memnun eder. Isıtma çözümleri için sunduğu başarılı cihazlar hem donanımları hem de kullanışlı yapılarıyla dikkat çeker. Özellikle sürekli sıcak su ihtiyacını karşılayan şofben modelleri, sıcak su transferini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirir. Markaya ait olan ürünler, sahip olduğu teknoloji ve özellikler doğrultusunda hizmet sunar. Bir şofbenden çok daha fazlasını vadeden cihazlar; güvenilir materyalleri, kaliteli malzemeleri ve yaşanabilecek ani sorunlar karşısındaki güvenlik önlemleriyle beğeni toplar. Baymak gazlı, tüplü, doğal gazlı şofben olmak üzere kullanıcı ihtiyacına ve kullanım amacına göre birçok model üretir. Sıcak suya karşı duyulan ihtiyacı karşılayan çeşitli modellerin yanı sıra Baymak şofben kullanımı da her kullanıcıya hitap eder. Hangi şofben modelinin evinize en uygun çeşit olduğuna kadar veremiyorsanız Baymak şofben yorumları ve puanlamalarına göz atabilirsiniz. Bu sayede “Baymak şofben nasıl?” sorusuna da bir yanıt bulabilirsiniz. Yaz kış fark etmeksizin istediğiniz sıcaklıktaki suya ulaşabileceğiniz Baymak şofben en ucuz fiyat seçenekleriyle Akakçe’de!

Kaliteli Yapılarıyla Öne Çıkan Baymak Şofben Çeşitleri

Baymak, son çıkan teknoloji ile ürettiği özel tasarımlı şofben modelleri kullanıcıların banyolarına renk katar. Farklı özelliklere sahip olan birbirinden farklı şofbenler her türlü ihtiyaca cevap verir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan Baymak hermetik şofben, sıcak su kullanımı esnasında herhangi bir sorunun yaşanmasını önler. Kolay ayarlanabilmesi sayesinde beklentileri karşılayan cihazlar, Baymak şofben doğal gazlı ürün çeşitleri kategorisinde yer alır. Bu tip modeller sadece kullanışlı yapılarıyla değil, aynı zamanda atık ve gaz salınımını dışarıya atması ile insan sağlığı açısından da oldukça güvenli bir tercih olur. En az hermetik şofbenler kadar kullanışlı olan bir diğer ürün çeşidi ise elektrikli modellerdir. Elektrikli şofbenlerin 3 farklı sıcaklık kademesi bulunur. Bu sayede suyun istenilen derecede ayarlanmasına olanak tanıyarak kullanıcılara keyifli bir duş imkânı sunar. Markanın ayrı şekilde üretilen elektrikli ve hermetik şofbenleri olduğu gibi hem elektrik hem de doğal gaz ile çalışan modelleri de bulunur. Kullanıcılar tarafından yapılan Baymak hermetik, doğal gazlı şofben yorumları sayesinde ihtiyacınız olan en doğru ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında kazanlı şofben modelleri de dikkat çeker. Çeşitli modellerinin yanı sıra Baymak şofben fiyat listesi de geniş bir yelpazeye sahiptir.

Üstün Fonksiyonlara Sahip Baymak Şofben Özellikleri

Son teknoloji kullanılarak üretilen Baymak markasına ait şofben modelleri, birçok açıdan kullanıcı dostu özelliklere sahip olur. LCD kontrol paneli bulunan modeller çıkış suyunun sıcaklığının anlık olarak takip edilmesine olanak tanır. Bu cihazlarda arıza kodu gösterme özelliğine de yer verilir. Şofbenlerin sıcak su ayarı ise 36 ila 60°C bandında seyreder. Ürünlerdeki 4 metreye kadar sunulan yatay ve dikey baca seçeneği kompakt ölçülerle montaj işleminin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Yeni nesil akış sensörünün kullanıldığı Baymak şofben çeşitleri, yüksek konfor ile sıcak suya erişilmesini mümkün kılar.
Baymak şofbenlerde yer alan alev modülasyonu ve elektronik ateşleme sistemleri kullanıcılara güvenli bir kullanım sunar. Bununla birlikte ürünler ani gerçekleşebilecek kazaların önüne geçmek için alev kontrol sistemi ve aşırı ısınmalara karşı emniyetli bir sistem ile donatılır. Ayrıca Baymak bacalı şofben modellerinde baca tıkanmalarını engellemek adına emniyet sistemi de bulunur. Dayanıklı bir ürün deneyimi yaşatan markanın tüm şofben modelleri ile evinizdeki sıcak suya rahatça ulaşabilirsiniz.

Kullanım Amacına Göre Farklı Baymak Şofben Modelleri

Şofben imalatı konusunda uzmanlaşan Baymak, kullanıcıların ihtiyacına uygun farklı ürün çeşitleriyle dikkatleri üzerine çeker. Özellikleri bakımından oldukça fazla fonksiyona sahip olan Baymak banyo şofbenlerinde 3 tane kademe sayısı bulunur. Böylece çalışma gücünün 3000, 4000 ve 7000 olarak ayarlanabilmesine fırsat tanır. Banyo tipi modellerde cihazın yanında 32 A modelinde bir duş başlığına yer verilir. Ürünlerin 6 ayrı emniyet koruması ise kullanımın güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bununla birlikte aşısı su basıncı karşısında emniyet sübabına sahip olması ise güvenliği daha fazla artırır. Alev alma ve yanma durumuna karşı orijinal ham maddelerin kullanıldığı şofbenler, diyafram teknolojisinde bulunan mode seçeneği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Ürünlerin sahip olduğu bu özellik sayesinde giriş çıkış suyu kesildiği andan itibaren cihazın enerjisi kapanır. Ek yalıtımlı rezistansı ve kireç tutmayan yapısıyla uzun süreli kullanım vadeden şofben modelleri, banyoda sıcak su kullanımı esnasında kaliteli bir deneyim yaşatır. Markanın banyo kullanımına uygun olan modellerinin yanında Baymak mutfak şofbeni de bulunur. Bu ürünlerin hem mutfakta hem de banyoda kullanılan çeşitlerine yer verilir. Kolay ve güvenli bir kullanım imkânı sunan mutfak şofbenleri, banyo tipi modeller ile benzer özellikler taşır.

Baymak Şofben Kullanmanın Ayrıcalıkları

Baymak markası tarafından tasarlanan şofben modelleri, kimi zaman farklı kullanım alanlarında kimi zaman da banyoda kullanıcıların kolayca sıcak suya ulaşmasına olanak tanır. Özellikle banyolar için üretilen modeller kompakt yapıları ile Baymak şofben kullananlar tarafından beğeni toplar. Ufak tasarımları sayesinde oldukça ergonomik olan ürünlerin sağladığı avantajlar sınır tanımaz. İçerisinde barındırdığı sayısız özellik ve teknoloji ile Baymak şofben kullanmanın ayrıcalıkları şunlardır:

Bütçe Dostu Fiyat Aralığı ile Baymak Şofben

Uygun şofben fiyatları Baymak kalitesi ile buluşarak her kullanıcıyı memnun etmeyi başarır. Baymak şofben fiyatları, cihazların farklı özellikleri doğrultusunda şekillenir ve böylece birbirinden farklı aralıklara sahip olur. Markanın prensipleri ile üretilen şofben çeşitlerinde fiyatı etkileyen en önemli faktörlerin başında baca sistemi gelir. Bunun beraberinde ürünün boyutu ve yakıt türü de farklı fiyat kategorilerinde yer alır. Fiyatın değişmesinde etkili olan bir başka etken ise enerji sınıfı olur. Üst sınıftaki şofben modellerinin fiyatı diğer modellere göre daha yüksek aralıkta seyreder. Ancak bu modeller elektrikten tasarruf edilmesini sağlayarak faturaların daha az gelmesine olanak tanır. Cihazlarda bulunan güvenlik sistemlerinin artması da fiyatlara yansır. Küçüklük ve pratik kullanımı ile ideal bir ürün olan Baymak mini şofben modelleri uygun fiyatlı ürünler listesinde yer alır. Baymak tüplü şofben fiyatları başta olmak üzere markanın tüm ürünleri her kullanıcın bütçesine hitap eder. Siz de en ucuz Baymak şofben çeşitlerini Akakçe üzerinden black friday 2023 indirimleri ile satın alabilir, kış mevsimini daha konforlu geçirebilirsiniz.