Philips Azur

Philips Azur Fiyatları

55 farklı Philips Azur için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriPhilips Azur
 • Güç2400 W
 • Güç3000 W
 • Güç3200 W
 • TürüBuharlı
 • TürüKazanlı
 • Buhar Basıncı7 bar
 • Buhar Basıncı8 bar
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • ÖzelliklerKireç Önleyici
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • SeriPhilips Azur
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriGüçTaban TürüSu Haznesi KapasitesiBuhar BasıncıBuhar GücüMaksimum Buhar GücüIsınma SüresiHortum UzunluğuKablo UzunluğuYükseklikGenişlikUzunlukAğırlıkÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (55)

Philips Buharlı Ütü Philips Kazanlı Ütü Tefal Buharlı Ütü Buharlı Ütü Tefal Kazanlı Ütü Arzum Buharlı Ütü Kazanlı Ütü Silter Kazanlı Ütü Arzum Kazanlı Ütü Fakir Buharlı Ütü Arçelik Buharlı Ütü Fakir Kazanlı Ütü

En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Philips Azur Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Philips Azur hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Philips Azur:
 1. Philips Azur 8000 Serisi DST8050/20 3000 W Buharlı Ütü
 2. Philips Azur DST7510/80 7500 Serisi 3200 W Buharlı Ütü
 3. Philips Azur 8000 Serisi DST8040/30 3000 W Buharlı Ütü
 4. Philips Azur DST7511/80 7500 Serisi Siyah 3200 W Buharlı Ütü
 5. Philips Azur 7000 Serisi DST7031/70 2800 W Buharlı Ütü

Philips Azur Ütü

Mükemmel buhar gücü ve üstün teknolojisi ile Philips Azur ütü, giysilerinizi keyifle ütülemenizi sağlar. Kumaşa derinlemesine nüfuz eden küçük buhar parçacıkları ile tek seferde tekstil ürünlerinizi ve giysilerinizi yıpratmadan ütüleyen Philips Azur ütü modelleri, ihtiyacınıza uygun, pratik, çözüm odaklı teknolojik özelliklere sahiptir. Hızlı kireç çözme formülü ile kireci belirli bir noktaya toplayan sistem sayesinde ütünüzü kolayca kireçten arındırabilirsiniz. Kireçten arınan ütünün buhar kalitesi kesintisiz devam eder. Philips Azur ütü, damlama durdurma sistemi ile giysilerinizde leke oluşmasını önler. Geniş su haznesi ile tek seferde pek çok kıyafet ütülemenize olanak tanır. Özel SteamGlide Elit taban özelliği, üstün kayma performansı ile çizilmelere karşı koruma sağlar. Hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri arasında yer alan Philips Azur ütü modellerine Akakçe üzerinden ulaşabilir, ürün özellik ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Philips Azur Ütü SteamGlide Elit Taban ve Hızlı Kireç Çözme

Philips Azur ütüyü diğerlerinden ayıran en önemli özellikler, SteamGlide teknolojisine sahip tabanı ve hızlı kireç çözme özelliği ile kireci tek noktaya toplayarak buhar performansında kayıp yaşanmasını önlemesidir. Bu önemli iki özellik, cihazın uzun süreli kullanımda üstün ütüleme teknolojisine devam etmesini sağlar. Buhar gücünü dengeli bir şekilde ve kumaşa derinlemesine işleyerek ileten teknik aksam, giysilerin yumuşak, düzgün ayrıca dayanıklı biçimde kullanım özelliklerini devam ettirmesine olanak tanır. Philips teknolojisi, küçük ev aletlerinde çığır açan yenilikçi ütü modelleri ile kullanıcılar tarafından beğeni toplar ve tavsiye edilir. Güvenli, kolay kullanım özellikleri ile ütü işlemlerini eğlenceli ve pratik hale getiren Philips Azur ütüler, yaşam için tasarlanan teknolojik aletler içerisinde önemli bir yere sahiptir.

Philips Azur Ütü Modelleri

Philips Azur ütü modelleri, tasarım detaylarına ek olarak teknik özellikler bakımından farklı niteliklere sahiptir. Modeller arasında Philips Azur ütü en iyisi olarak bilinen ürünler 3000 W buhar gücü ile giysilerinizde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Çabuk ısınan tabanı, SteamGlide teknolojisi ile giysilerin üzerinden rahatça kayan bu ürünler ilk ütülemede kırışıklıkları giderir. Philips Azur ütü tavsiye edilen özellikler arasında ütü gözetimsiz kaldığında otomatik kapanma sistemi, kolay temizliği yanında ekstra geniş su haznesi yer alır. Philips Azur serisi ütü modellerinden 2600 W buhar gücü ile çalışanlar, 220 grama kadar şok buhar özelliği, 50 grama kadar kesintisiz buhar çıkışı ile kırışıklıkları etkili bir şekilde giderir.

Philips Azur ütü modelleri uzun süreli kullanımda kesintisiz yüksek performans gösteren ürünler arasındadır. Şok buhar gücü ve SteamGlide Elit tabanı ile mükemmel ütü performansı sunar. Philips Azur ütü en ucuz modeller, 2400 W buhar gücü yanında hızlı kireç çözme özelliği sayesinde güçlü bir performansa sahiptir. Ayrıca kablosuz buharlı ütü seçenekleri, güçlü buharlı ütü ve kablosuz ütü özelliklerini yenilikçi bir teknoloji ile birlikte sunar. Philips Azur akıllı ütü modelleri, farklı buhar güçleri, kırışıklık giderme yöntemleri, hızlı kireç çözme özellikleri ile ütü için ihtiyacınız olan fonksiyonel tasarımlara sahiptir. Philips Azur ütüler ile hayatınızı kolaylaştırabilir, giysilerinizin mükemmel duruşu ile tarzınızı en şık biçimde yansıtabilirsiniz.

Philips Azur Ütü Nasıl Kullanılır ?

Philips Azur ütü nasıl kullanılır sorusunun cevabı son derece basittir. Ütünün üzerinde yer alan pratik düğmeler ve buhar çıkışı sağlayan noktalar ile ütü işlemini keyifle yapabilirsiniz. Tek seferde buhar çıkışı sağlayan düğmeyi kullanarak, daha fazla özen isteyen alanlara şok buhar gönderebilirsiniz. Philips azur buharlı ütü, uzun kablosu ile ütüleme işlemleri sırasında hareket kolaylığı sağlar. Ütünün gözetimsiz kaldığı durumlarda otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Philips Azur ütü kullanımı sırasında kireç toplanan hazneyi tek hareketle çıkarabilir, kireç kalıntılarını çeşmede kolayca temizleyebilirsiniz. Çevrilebilir düğme sayesinde kumaş türüne göre ısı ayarını değiştirebilirsiniz. Philips Azur ütü fiyatları en ucuz seçenekleri, fonksiyonel özellikleri ile kullanıcıların beğendiği teknolojik ev aletleri arasında öne çıkan ütü modelleri arasında yer alır.

Philips Azur ütü modellerinin kullanım özellikleri genel anlamda birbirine benzer yapıdadır. Her bir modelde çevrilebilir düğme işlevi kumaş türüne göre ayarlama yapan sisteme sahiptir. İpekli, yünlü, sentetik, pamuklu ürünler için farklı ısı ve buhar ayarlamaları yapmanıza imkan sağlayan teknolojiler ile giysilerinize uygun ayarı seçebilirsiniz. Gerektiğinde şok buhar tuşunu kullanarak giysilerin açılması zor görünen kırışıklıklarını kolayca açabilirsiniz. Philips Azur ütülerin geniş su haznesi sayesinde tek seferde doldurduğunuz miktar ile ütü işlemine uzun süre kesintisiz devam edebilirsiniz. Ütü kablo uzunlukları, hareket etmeniz için gereken uzunlukta tasarlanmıştır. Böylece kablo ile ilgili sorunlarla karşılaşmazsınız. Ütünüz hızlı ısındığı için beklemeden işlemlere başlayabilir, buhar gücü yüksek olduğu için performans kaybı yaşamadan tek seferde, az bir zahmetle ütü işlerinizi bitirebilirsiniz.

Philips Azur Ütü Özellikleri

Ütü markaları arasında oldukça popüler bir yere sahip olan Philips Azur, özellikleri bakımından standart ütülere göre yüksek performansa sahiptir. İleri buhar teknolojisi sayesinde kırışıklık gidermede başarılı sonuçlar elde etmesi, Philips Azur ütü yorumları ile kendisini gösterir. Taban malzemesinin kaygan yapısı ile giysi üzerinde rahatça hareket eden yeni Philips Azur modelleri, giysilerinizi yıpratmadan kolay ve hızlı biçimde ütülemenizi sağlar. Kumaş dokusuna göre ayarlama yapan sistemi ile hassas giysilerinizi korur, yanma, yapışma gibi sorunlara yol açmaz. Kaygan tabanı ile kumaş üzerinde hafif ve rahat biçimde hareket eden Philips Azur ütüler şık, zarif ütü ucu ile ince noktalara kolayca ulaşarak hassas ütüleme sağlar.

Damlama durdurma sistemi sayesinde giysiler üzerinde buhar nedeniyle oluşan lekeleri önler. Tüm sıcaklıklarda güvenle ütüleme yapmanıza olanak tanır. Ekstra geniş bir yapıda olan su haznesi 300 ml hacme sahiptir. Böylece tek seferde mümkün olduğunca çok ütü yapabilirsiniz. 3 metreyi bulan kablo uzunluğu ile esnek hareket etmenize destek olan Philips ütüler, günlük yaşam sorumluluklarınızda kolaylık konfor sağlar. Çizilmeye karşı maksimum dayanıklılığa sahip tabanı, kumaş üzerinde mükemmel şekilde kayar. Kumaşı tutmayan, buharı derinlemesine ileten taban özelliği ütülerin en büyük artıları arasındadır. En uygun Philips Azur ütü özellikleri ve modellerine Akakçe üzerinden ulaşabilir, Philips Azur ütü en ucuz nerede öğrenebilir, farklı modeller ve fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Philips Azur Ütü Fiyatları

Philips ütü Azur fiyatları, model, tasarım ve fonksiyonlar açısından farklılıklara sahiptir. Buhar gücü, şok buhar gram miktarı, hızlı kireç çözme, çabuk ısınma yanında kırışıklıkları tek seferde mükemmel biçimde açma özellikleri ile öne çıkan modeller, performans özellikleri nedeniyle farklıdır. Philips Azur ütü fiyatları, bu özelliklerin kullanım miktarına göre değişir. Çeyiz paketi fiyatları içerisinde değişken rakamlarda sunulan Philips Azur fiyat ve seçenekleri, özellikle popüler modeller için düzenlenir. Kampanya dahilinde sunulan bu seçenekler, genellikle yeni ev kuracaklar veya evini yenilemek isteyenler için avantajlıdır. Azur ütü modelleri farklı özellikleri, fiyat seçenekleri ve işlevsel yönleri bakımından standart ütülere göre üstün performans gösterir. Uzun süreli kullanımda sorunsuz çalışan, düzenli temizlenmesi halinde performansını sürdüren teknolojisi ile Philips Azur ütü modelleri, ütü işlemleriniz için mükemmel bir seçimdir.