Tavan Vantilatörü

Tavan Vantilatörü Fiyatları

682 farklı Tavan Vantilatörü için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Kule TipiTavan TipiKumandalıKumandasızAyaklı60 W100 WSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 29Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Yeri: Tavan Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Tavan Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Bağlantı Tipi Genişlik Derinlik SatıcıToplam 122 satıcı. Ürün Puanı Renk

Viessmann Klima FiyatlarıAyaklı VantilatörKumandalı Tavan VantilatörüKumandalı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörRaks Buharlı VantilatörRaks Kutu VantilatörRaks Masaüstü VantilatörRaks Sanayi Tipi VantilatörRaks Tavan VantilatörüFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Tavan Vantilatörü Sıkça Sorulan Sorular

Tavan Vantilatörü

Sıcak havaların hakim olduğu günlerde kapalı ortamların sık sık havalandırılması ihtiyaç haline gelir. Pencere ve balkonların yetersiz kaldığı anlarda çeşitli cihazların kullanımı ile ortamın iklimlendirilmesi gerçekleştirilir. Odaların tavanına monte edilen tavan vantilatörü, kapalı mekanların birçoğunda karşınıza çıkar. Özellikle yaz mevsiminde işe yarayan bu cihazlar, isteğe göre yılın farklı dönemlerinde de kullanılabilir. Ev, işyeri, okul ve kafe gibi birbirinden farklı ortamlarda işlevlerini sergileyen bu ürünler; kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Tavan vantilatörleri oda içerisinde herhangi bir yer kaplamaz. Hava akımı yaratarak ortamın serinletilmesine aracılık eden bu ürünler, kullanıcıların konforunu ön planda tutar. Sıcaklık ve nemin yükseldiği dönemlerin kurtarıcısı haline gelen bu cihazlar, kapalı mekanların konforunu artırır. Bu sayede geçirdiğiniz vakit boyunca kendinizi yaz sıcaklarına karşı daha rahat hissedersiniz. Tarihi birkaç 100 sene öncesine dayanan bu cihazlar, ısıtma - soğutma cihazları denildiğinde hemen akla gelir. Tepe vantilatör şeklinde de isimlendirilen bu ürünler, ortamda ısı alışverişini tetikler. Bu şekilde kapalı mekanlarda hızlı bir soğutma etkisi ortaya çıkar. Az güç tüketimi ile yüksek verimlilik sunan modeller, kullanıcıların istediği serinliğe kavuşmasını sağlar. Yaz kış fark etmeksizin ihtiyaç duyulan ve her an yardımınıza koşan bu cihazlardan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Tavan Vantilatöründeki Ürün Çeşitliliği

Tavan tipi vantilatör, birbirinden farklı modelleri alıcılar ile buluşturur. Özellik, tasarım ve kalite açısından sınıflara ayrılan vantilatörler; kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefler. İşlevselliğinin yanı sıra dekoratifliği ile de farkını ortaya koyan ışıklı tavan vantilatörü, kullanıcıların sevdiği modeller arasında yer alır. Odada yer alan ışığa monte edilerek çalıştırılan bu cihazlar, odalar ne kadar geniş olursa olsun kısa sürede soğutucu etkisini gösterir. Odanın büyüklüğüne göre farklı kanat sayısına sahip seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 2’den 6’ya çıkan kanat sayısı ile ışıklı tavan pervanesi pek çok kapalı alanın havalandırılmasında önemli bir görev üstlenir. Çoğunlukla elektrik enerjisinden güç alarak çalışan bu ürünler; ahşap, demir ve meşe gibi farklı materyallerin işlenmesiyle ortaya çıkar. Materyallerde farklılık görülse de parçaların kalitesi her daim korunur. Böylece tek bir ürünü uzun zaman kullanma şansına sahip olursunuz. 3 kanatlı, 4 kanatlı, 5 kanatlı, 6 kanatlı tavan vantilatörü çeşitleri; oda büyüklüğüne göre seçim yapılabilmesine olanak tanır. Oda büyüdükçe ve etki edilecek hava sahası genişledikçe, modellerin kanat sayısının da artırılması önerilir. Kanat sayısı az olan parçalar büyük alanları yeterli miktarda soğutamayacağından doğru ürün seçimi yapmak son derece önemlidir. Alan için uygun parçayı bulmak adına ürünlerin kanat sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Avizeye takılarak kullanılan avizeli tavan vantilatörü, bulunduğu ortama hem şıklık hem de konfor katar. Kanatları avizenin etrafında bulunan bu modeller, kullanıcıların pek çoğunun onayını alır. Tavana takılan vantilatör alanındaki ürün çeşitliliği sayesinde hoşunuza gidebilecek cihazı hemen bulabilirsiniz.

Tavan Vantilatörü Model Seçenekleri

Tavan vantilatörü modelleri, alıcıların istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına özenle üretilir. Her bir model, kalitesi ve fonksiyonelliği ile piyasaya damgasını vurur. İki farklı işlevin bir araya geldiği lambalı tavan vantilatörü, kapalı mekanların havasını değiştirir. Bir yandan ortamı gözle görülür biçimde serinleten bu ürünler, diğer yandan odayı aydınlatır. Çok fonksiyonlu yapısıyla fark yaratan bu modeli büyük küçük her tür ortamda tercih etmeniz mümkündür. Ferah bir ortam oluşturulmasına aracılık eden aydınlatmalı tavan vantilatörü, işlevleri sayesinde avantajlı bir kullanım imkanını sizlere sunar. Kapalı mekanların aydınlatılması ve serinletilmesinde görevli olan bu cihazlar, moda trendlerine uygun tasarımlar ile donatılır. Böylece hem işinizi görebilir hem de dekoratif bir ürüne sahip olabilirsiniz. İki fonksiyonu bulunan lambalı tavan pervanesi, birden çok konuda yardımınıza yetişir. Teknolojik gelişmeler sonucunda tasarlanan bu modeller, pratik soğutma yöntemiyle dikkatleri çeker. Son derece şık ve modern bir görünüme sahip ledli tavan vantilatörü, farklı renk seçenekleri ile evinize bambaşka bir hava katar. Bulunduğu ortama küçük ama etkili bir dokunuş yapan bu ürünler, yıllar sonra dahi performansından hiçbir şey kaybetmez. Yüzlerce model seçeneğini araştırarak en iyi tavan vantilatörü çeşidine erişebilirsiniz.

Tavan Vantilatörü Farklılıkları

Tavan pervanesi, bazı açılardan farklı özelliklere sahip olabilir. Ürünler arasındaki en önemli farklılık, üretiminde kullanılan materyal çeşididir. Bambu, yaprak, hasır, ahşap tavan vantilatörü seçenekleri; kullanıcıların kalite konusunda memnun kaldığı modeller arasında yer alır. Doğal materyallerin işlenmesi ve uzun bir üretim sürecinin sonrasında ortaya çıkan bu cihazlar, seneler boyu ilk günkü performansını yansıtmayı sürdürür. Kalitenin ilk bakışta hissedildiği rattan, hasır, bambu, ahşap tavan pervanesi çeşitleri; pek çok kişinin ortak tercihi olur. Ürünlerde kullanılan farklı materyaller ürünlerin kalitesi ve dayanıklılık konusundaki başarısını etkilemez. Bu sayede her koşulda kullanışlı ve sağlam ürünlerden faydalanabilirsiniz. Siyah, beyaz tavan vantilatörü ve diğer renkteki bu modeller; özgün renk tonları ile dikkat çeker. Mekan dekorasyonuna katkıda bulunan dekoratif tavan vantilatörü, özelliklerinin yanı sıra şık dizaynıyla da farkını ortaya koyar. Teknolojinin kaliteyle buluştuğu akıllı tavan vantilatörü, son dönemin gözde parçalarından biri olur. Size en uygun tavan vantilatörü seçeneğini bulmak için ürün farklılıklarını inceleyebilirsiniz.

Tavan Vantilatörü Tasarımları

Tavan pervanesi kullananlar, model seçiminde tasarımlara bir hayli önem verir. Özgün tasarımların göze çarptığı parçalar, çok sayıda kişiye hitap etmeyi başarır. Kalitesiyle öne çıkan alman malı tavan vantilatörü modelleri, kullanıcılarından aldıkları yorumlarla ön plana çıkar. Alman teknolojisi ve kalitesini gözler önüne seren bu ürünler, kullanıcılarının yaşam alanlarındaki konforunu en yüksek seviyelere çıkartmayı hedefler. Geniş salınım özelliğine sahip sarhoş tavan vantilatörü ile kapalı mekanlarda rahatça vakit geçirebilirsiniz. İşyerlerinin kurtarıcısı sanayi tipi tavan vantilatörü, çalışma gücü nedeniyle ilgi toplar. Sessiz tavan vantilatörü olarak da bilinen bu modeller, güçlü motoruyla başarılı bir performans ortaya koyar. Masa ve dar alanlarda kullanılan küçük tavan vantilatörü, ergonomik bir tasarımı sizlerle buluşturur. En küçük mekanlarda dahi işe yarayan mini tavan vantilatörü, sıklıkla karşınıza çıkar. 48000 BTU klima gibi güçlü kapasiteye sahip dış mekan tavan vantilatörü, soğutulması imkansız gibi görülen alanlara dahi hızla etki eder. Evlerin değişmez bir parçası olan ev tipi tavan vantilatörü, işleviyle dikkat çeker. Tasarım konusunda ilgi çekici olan asma vantilatör çeşitlerine göz atabilir, stilinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Akakçe’nin Avantajlı Tavan Vantilatörü Fiyatları

Gelişmiş özelliklere sahip tavan vantilatörü fiyat seçenekleriyle herkesin memnuniyetini kazanır. Model, üretim tarihi ve kaliteye göre ortaya çıkan tavan pervanesi fiyat imkanları; alıcılara kolaylık sağlamayı hedefler. En ucuz tavan vantilatör modellerini alıcılara sunmak, geniş fiyat aralığı sayesinde mümkün olur. Bu şekilde bütçenize uygun en kaliteli modele kısa süreler içerisinde ulaşabilirsiniz. Tavan vantilatörü tavsiye edenler, ürünlerin uygun fiyatlandırmasına sıklıkla değinir. Yüksek performansı uygun fiyatlar ile birleştiren tavan vantilatörü kullananlar tarafından oldukça beğenilir. Modellere dair daha detaylı bilgiler, tavan vantilatörü yorum ve değerlendirmelerinde paylaşılır. Ürünleri kullanan kişilerin yazdığı yorumlar, gözden kaçan ayrıntıların fark edilmesini sağlar. Tavan vantilatörü nasıl takılır ve kullanımında nelere dikkat edilmelidir konuları ile ilgili püf noktalar, yorumlar aracılığıyla alıcılara iletilir. Buzdolabı, klima ve tv box tavsiye kısmı gibi tavan pervanesi en ucuz seçenekleri de kullanıcı yorumlarında yer alır. Siz de beğendiğiniz tavan vantilatörü hakkında her tür bilgiyi Akakçe sayesinde öğrenebilirsiniz.