USB Vantilatör

USB Vantilatör Fiyatları

356 farklı USB Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Masa TipiTavan TipiYer TipiAyaklı250 - 500 TL 750 TL üstüKumandasızKumandalı70 W220 WMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Bağlantı Tipi: USB Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Bağlantı Tipi USB Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Ayaklı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörKumandalı Tavan VantilatörüKumandalı VantilatörFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi VantilatörUfo Kule Tipi Vantilatör18 inç Vantilatör5 Kanatlı VantilatörAkıllı VantilatörAlf Buharlı VantilatörBej Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

USB Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

USB Vantilatör

Serinlemek amacıyla kullanılan USB vantilatör çeşitleri genellikle yaz aylarında kullanılır. USB vantilatör nedir diye sorulduğunda verilecek cevap oldukça basittir. Yaz sıcaklarından bunaldığınızda vantilatörler ve klima gibi serinlik sağlayan teknolojilere ihtiyaç duyulur. Mekanın genel havasını soğutmanız gerektiğinde klimalara üstünlük verilse de bireysel serinlik sağlayan USB vantilatörler pratik çözüm avantajları sunar. Ortam ısısını sabit tutan ve gereken serinliği sağlayan USB vantilatörün kullanım şekli de oldukça basittir. Kolay ve pratik bir şekilde USB fan çeşitlerini kullanabilirsiniz. USB girişli vantilatör kolaylıkla şarj edilebilir. Böylece, istenilen mekanda klimanın yetişemediği alanlarda serinlik sağlanır. USB girişi olan tüm cihazlar ile uyumlu çalışabilen USB fan soğutucu yaz aylarında sizi sıcaktan korur ve rahatlamanızı sağlar. Bazı çeşitlerinde su püskürtme teknolojisi de bulunur. Masaüstü kullanıma birebir uyan USB vantilatörleri farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

Birçok çeşidi ile dikkat çeken ürünler farklı boyutlarda karşınıza çıkar. Kullanacağınız yerin büyüklüğüne, fanı koyacağınız veya asacağınız alanın genişliğine uygun olarak farklı boyutlardaki USB vantilatör cihazlara öncelik verebilirsiniz. USB fan büyük, küçük boyuttaki tasarımları inceleyerek size lazım olan en doğru ürünü bulmanız mümkündür. Ayrıca, odadaki diğer eşyaların genel görüntüsüne uygun olarak farklı renklerdeki USB vantilatöre karar verebilirsiniz. İstediğiniz renkte, USB ile çalışan fan çeşidi bulmak mümkündür. İster beyaz, ister siyah renklere öncelik verir ya da daha canlı renklere yönelirsiniz. USB mini vantilatör çeşitleri bireysel serinlik sağlar, bununla birlikte, USB vantilatör büyük boy ürünler eşit zamanda büyük bir alanın havalandırılmasında etkilidir. Tüm bunlara ek olarak, en ucuz USB vantilatör modellerini Akakçe’de karşılaştırarak bütçenize uygun ürünleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

USB Vantilatör Kullanım Alanları

Genellikle sıcak havalarda ve yaz aylarında kullanılan USB vantilatör kompakt tasarımı ile her alana sığdırılabilir. İster iş yerinizde çalışma masanızda, isterseniz de yatağınızın yanında komodin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. USB destekli her cihaz ile uyumlu olan USB girişli fan bilgisayara ve diğer teknolojilere uyum sağlar. Birçok masa vantilatörü USB girişli olur. Böylece, çalışma masanızda kullanıma oldukça uygundur. Laptop veya bilgisayar kasasına takılarak çalışabilen USB'li vantilatör sayesinde sıcak havalarda konforlu alan yaratabilirsiniz. Bunaltıcı sıcaklar düşünüldüğünde yaşam standardını yükseltmek adına bazı adımlar atılır. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri hayati önem taşıyan unsurlardır. İster yazın sıcağında ister de kışın soğuğunda gerekli ısının sağlanması önemlidir. Diğer ürünlerden farklı olarak USB'li fan istenilen her yerde kullanılır.

USB vantilatörü ister evde masa üstüne koyabilir, isterseniz de herhangi bir yere sabitleyebilirsiniz. Ayrıca şarjlı ürünler rahatlıkla seyahat çantalarında taşınır. Sıcak havalarda dışarıda çalışmak zorunda olanlar bu tasarımlardan faydalanır. Bulunduğunuz her yerde serinleme avantajı sunan USB fan vantilatör rahat bir şekilde taşınma imkanı sunar. Yanınızda taşımaya uygun şekilde tasarlanan taşınabilir USB fan ile gittiğiniz her yerde rahat edersiniz. Farklı tasarımları ile dikkat çeken ürünler her boyutta piyasaya sürülür. Rahatlık ve konfor sağlayan ürünlerin kullanıcıları pek çok konu hakkında USB vantilatör tavsiyesi de verir. Her alanda kullanabileceğiniz USB vantilatörler özgün tasarımları sayesinde çok satanlar listesinde yer alır. Siz de aradığınız USB vantilatör modellerine Akakçe aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Uyumlu USB Vantilatör Avantajları

Rahat bir şekilde evlerde, ofislerde, araçlarda ve diğer alanlarda kullanılan USB vantilatör seçenekleri, bilgisayar uyumlu USB teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde ofis işlerinde, bilgisayarınızda çizim yaparken, oyun oynarken veya internette gezinirken vantilatör USB sayesinde aygıtınıza bağlanabilir. Böylece, konforlu bir deneyim edinirsiniz. Sıcak havayı serinleten masaüstü USB fan teknolojisi aynı zamanda, rahatlatıcı bir esinti yaratarak bunaltıcı sıcaktan sizi korur. Farklı USB vantilatör modelleri farklı alanlarda kullanılabilir. Bunun için USB vantilatör cihazların boyutları, fan teknolojisi ve diğer özellikleri farklı şekillerde tasarlanır. Bilgisayar uyumlu mini USB fan modelleri bireysel kullanıma uygundur. Masaüstü USB vantilatör cihazları bilgisayara bağlanarak çalışabildiği gibi USB girişli her aygıta da uyum sağlar. Kullanım alanı ve kullanım ihtiyacı göz önünde bulundurularak en iyi USB vantilatör cihazını seçebilirsiniz.

Çalışma prensiplerine ve özelliklerine göre birbirinden farklı tasarımlarda piyasaya sürülen en iyi USB fan modellerinin genel vazifesi aynıdır. Sıcak havanın serinletilmesi ve rahat bir esintinin yaratılması vantilatörlerin başlıca görevidir. Yaz aylarında gündüzleri olduğu kadar geceleri de vantilatörlere ihtiyaç duyulur. Birçok bölgede iklim değişiklikleri nedeniyle sıcaklık daha fazla olabilir. Bu yüzden de her evde bulunması gereken teknoloji cihazlarının içinde vantilatörler ön sıralardadır. Soğuk hava üfleme potansiyeli ile insanların rahatlamasını sağlayan USB'li vantilatör cihazları bu özelliğini pervanelerine borçludur. Cihazı arka kısmından alınan hava içerideki pervaneler sayesinde sıkıştırılarak ön taraftan üflenir. Böylece, soğuk hava akımı yaratılır. Her ev için gerekli olan ısıtma, soğutma sistemleri ile birlikte havlupan modelleri de ihtiyaç dahilinde incelenebilir.

Her Boyutta USB Vantilatör Çeşitleri

Bireysel kullanıma uygun olarak tasarlanan USB vantilatör modelleri ile birlikte, büyük bir mekanın havalandırılması için kullanılan büyük ebatlardaki USB vantilatör de mevcuttur. Tek kişilik kullanıma yararlı olan 10, 12 inch USB fan cihazları ile özel konforunuzu sağlayabilirsiniz. Ek olarak, bileklik formatında tasarlanan küçük boyutlu USB vantilatör ve masa üstü minimal ölçülü fanlar da çok satanlar arasındadır. Ayrıca, saatli USB vantilatör modellerini kullanırsanız masaüstü ek saat gereksinimi duymazsınız. Özellikle çocukların sevdiği LED’li fan çeşitleri ile küçük kullanıcılara sürpriz yapabilirsiniz. USB LED fan teknolojisi ile odanız aydınlanır. Loş ışıkta çalışmayı sevenlerin tercihi olan USB LED fan farklı renklerde tasarlanır. Hem yapı malzemesinin kalitesi, hem de LED ampullerin dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun olması ile dikkat çeken USB LED fanlar uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Temel prensibi ile diğer vantilatör çeşitleri gibi çalışan USB vantilatörlerin birçok avantajı bulunur. Aşağıda USB vantilatör çeşitlerinin avantajlı yanlarını görebilirsiniz:

Bütçe Dostu USB Vantilatör Fiyatları

Genellikle masa üzerinde kullanılan saatli USB vantilatör ürünleri ile birlikte, LED’li farklı ışık huzmesi yayan tasarımlar da mevcuttur. Masaüstü USB vantilatör modellerinin yanı sıra tavandan veya duvardan asılan farklı modeller özelinde de USB vantilatör önerisi ile karşılaşabilirsiniz. Boyutundan, işlevinden ve genel özelliklerinden değişiklik göstererek USB vantilatör fiyatları farklı şekillerde karşınıza çıkar. Yaz aylarında ve sıcak havalarda serinlemek için kullanılan cihazlar arasında yer alan vantilatörlerin uygun fiyatları bu teknolojilere olan ilgiyi artırır. Kullanıcıların severek kullandığı vantilatör çeşitleri içerisinde USB vantilatörlerin ayrı bir yeri bulunur. Taşınabilir boyuttaki USB vantilatör türlerinin kompakt tasarımları çanta ve valizlere sığmasını sağlar. En ucuz vantilatör çeşitleri size bir tuş kadar uzaktadır. Küçük, büyük istenilen ebatta ve istenilen renkte USB vantilatör fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun olan USB vantilatör modeli satın alabilirsiniz.