Zyxel Fiyatları ve Kampanyaları

Zyxel Ethernet Kartı

En Popüler Zyxel Ürünleri

En Çok Takip Edilen Zyxel Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Zyxel Ürünleri

Zyxel

Tayvan merkezli olan Zyxel, 1989 yılından bu yana ağ donanımları sektöründe faaliyet gösteren başarılı bir markadır. Modemden Wi-Fi güçlendiriciye, routerdan NAS depolama ünitesine zengin ürün seçkisine sahip olan başarılı marka, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Bireysel kullanıcıların yanı sıra profesyonellere de çeşitli çözümler sunan Zyxel markası, kablolu ve kablosuz bağlantıların daha verimli olmasını sağlar. Örneğin markanın Wi-Fi güçlendiricileri sayesinde Wi-Fi sinyalleri daha geniş alana ulaşırken, switch modelleri ise mevcut bağlantıdan daha fazla kullanıcının yararlanmasına yardımcıdır. Online güvenlik konusunda da çeşitli çalışmaları olan Zyxel markası firewall cihazları da üretir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için de ağ donanımlarına ilişkin pek çok çözümü bulunan başarılı marka, çevrimiçi çalışan herkese ve her işletmeye hitap eder. Siz de Zyxel markalı ağ donanımlarını yakından incelemek istiyorsanız Akakçe yardımıyla online satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Zyxel Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

Geliştirdiği ağ donanımları ile tanınan Zyxel, ürünlerini 70’in üzerinde ülkede kullanıcıların beğenisine sunar. Dolayısıyla “Zyxel nedir?” sorusuna “ağ donanımları sektöründe faaliyet gösteren başarılı bir marka” şeklinde yanıt vermek mümkündür. Bireysel kullanıcılar ile işletmelere hitap eden ürünler ve öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

En Popüler Zyxel Ağ Donanımları

Zengin donanım seçkisiyle dikkat çeken Zyxel markası özellikle modemleriyle yoğun ilgi görür. En popüler Zyxel ürünleri arasında yer alan modemler, 300 ila 1800 Mbps bant genişliği sağlar. Farklı port sayılarıyla farklı beklentilere yanıt veren modemler, klasik sabit ve yeni besi mobil modelleri ile dikkat çeker. Zyxel markalı mobil modemler, kullanıcılara yolculukta, sporda bağımsız olarak online olabilme ayrıcalığı sağlar. Zyxel modem modellerinin yanı sıra Wi-Fi güçlendiricileriyle de yoğun ilgi görür. Modemin yetersiz kaldığı büyük ölçekli evler ve ofislerde kablosuz ağa erişiminin daha geniş bir alana yayılmasını sağlayan Zyxel markalı Wi-Fi güçlendiriciler, farklı menzil seçeneklerine sahiptir. Böylece kullanıcılar yaşam alanlarının veya ofislerinin büyüklüğüne uygun modeli kolaylıkla bulabilir. Eski tip masaüstü bilgisayarlar gibi dahili Wi-Fi adaptörü olmayan bilgisayarlar için de çeşitli çözümler üreten marka, Wi-Fi adaptörleri ile beğeni toplar. USB konnektöre sahip olan adaptörler, tak çalıştır avantajı ile gelir. Böylece eski bir sistem saniyeler içinde mevcut kablosuz ağa bağlanabilir.

İşletmelere yönelik donanımları da yoğun ilgi gören Zyxel markası, özellikle NAS depolama üniteleriyle fark yaratır. Kullanıcılara bağımsız ve online bir bellek sağlayan NAS depolama üniteleri, 12 TB ila 32 TB kapasite seçeneklerine sahiptir. Home ofis çalışan ev kullanıcıları ve oyuncular tarafından da sık tercih edilen NAS depolama üniteleri, verileri güvenli bir şekilde saklarken kullanıcılarının verilere erişimini de kolaylaştırır. İşletmeler ve bireysel kullanıcılar arasında popüler olan bir diğer donanımı ise firewall cihazlardır. Mevcut ağı şifreleyerek üçüncü kişilerin erişimine kapatan firewall modelleri, kullanıcı verilerini kötü niyetli kişilerden korumaya yardımcı olur. Zyxel kullananlar tarafından da sıkça vurgulandığı üzere markanın tüm ağ donanımları hem internete bağlanmayı pratik hale getirir hem de mevcut bağlantının daha verimli olmasına yardımcı olur. Üstelik Zyxel fiyatları, ulaşılabilir düzeyde olduğu için markanın sunduğu çözümlerinden hemen her bütçeye sahip kullanıcı faydalanabilir.

Zyxel Fiyatları ve Kampanyalar

Bireysel kullanıcılardan işletmelere kadar pek çok kullanıcı türü için alternatif çözümler üreten Zyxel markası, ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunar. Dolayısıyla Zyxel ürün seçkisinde hemen her bütçeye uygun donanım bulmak mümkündür. Marka fiyatlandırma sürecinde işlev, kullanım ömrü, malzeme kalitesi, bağlantı seçenekleri, kapasite, hitap edilen kullanıcı türü, kullanılan teknoloji gibi detayları dikkate alır. Bu sebeple Zyxel tarafından üretilen Wi-Fi güçlendirici fiyatları ile router fiyatları tamamen farklıdır. Modem fiyatları ise daha çok desteklenen kablosuz ağ teknolojisi, port sayısı, tüketilen enerji miktarı ve menzil gibi özelliklere göre belirlenir. Ayrıca Zyxel üretimi olan ve bireysel kullanıcılar ile işletmelere hitap eden donanımlar arasında da önemli fiyat farklılıkları bulunur. Ancak indirim kampanyaları sayesinde Zyxel en ucuz fiyat seçenekleriyle alışveriş yapmak mümkündür. Çünkü indirim dönemlerinde türü fark etmeksizin markanın pek çok donanımı olduğundan çok daha uygun fiyatlarla satılır. Siz de bütçe dostu koşullarda Zyxel markalı donanımlara sahip olmak istiyorsanız Akakçe’nin fiyat sıralaması özelliğinden yararlanarak en uygun fiyatlı olan modelleri görüntüleyebilirsiniz.