Bosch Ankastre Set

Bosch Ankastre Set Fiyatları

276 farklı Bosch Ankastre Set için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBosch
 • Ankastre Set Sayısı2'li
 • Ankastre Set Sayısı3'lü
 • Ankastre Set Sayısı4'lü
 • RenkGri
 • RenkInox
 • RenkAntrasit
 • Fiyatı0 - 6.000 TL
 • Fiyatı8.000 - 10.000 TL
 • ÖzelliklerOcak
 • ÖzelliklerFırın
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBosch
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerAnkastre Set SayısıTipiRenk
Temizle Ürünleri Gör (276)

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch Buzdolabı Bosch Çamaşır Makinesi Bosch Bulaşık Makinesi Bosch Ocak Bosch Fırın Bosch Derin Dondurucu Bosch Mikrodalga Fırın Bosch Beyaz Eşya Seti Bosch Davlumbaz Bosch Aspiratör Bosch Su Sebili

En Popüler Bosch Ankastre Setler

Bosch Ankastre Set Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bosch Ankastre Set hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bosch Ankastre Set:
 1. Bosch & Ferre Eko Whiteline Ankastre Set 114 (HBF113BV0T + B 2140 CE + D004)
 2. Bosch&ferre Eko Grigio Gri Ankastre Set 145 (HBF514BH0T + G 2140 CE + D031)
 3. Bosch & Ferre Reason Ankastre Set 93 (HBF113BV0T+B1140CE+D004)
 4. Bosch&ferre New Apiralla Siyah Ankastre Set (HBF010BR1T + S 2140 CE + D003)
 5. Bosch Ankastre Set HBF534EH1T, POP7C9O12O, DWK65AD70R

En Ucuz Bosch Ankastre Set Fiyatı Akakçe’de!

Evde kaldığımız dönemlerde en fazla vakit geçirilen alanların başında mutfaklar gelir. Güzel bir mutfağa sahip olmak ve mutfak gereçlerinin şık olması birçok kişinin hayalleri arasındadır. Ankastre set genel olarak ocak, fırın ve davlumbazdan oluşur ve 3’lü set halinde satışa sunulur. Bazı durumlarda bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi de eklenerek 4’lü veya 5’li şekilde de tasarlanabilir. Ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan tüm ankastre setler Türkiye'nin en güvenilir online alışveriş sitelerinden biri olan akakce.com’da! En uygun Bosch ankastre set fiyatları ve cazip Bosch ankastre set indirimleri ile akakce.com üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilir, ekonomik bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Mutfağını şık bir hale getirmek isteyen herkes akakce.com sitesine girerek modern tasarıma sahip ankastre setleri inceleyebilir, Bosch ankastre set yorumları platformunu okuyabilir, istediği modele uygun Bosch ankastre set fiyatı ile sahip olabilir.

Bosch Ankastre Set Fiyatları

Bosch markası ankastre set üretiminde Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak birçok platformda çeşitli kampanyalar ve indirimler düzenler. Bosch ankastre set fiyatları en uygun, ürünün modeline, teknik özelliklerine, kapasitesine ve içerdiği eşya sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir.Birçok modelin bir arada bulunduğu akakce.com sitesi üzerinden hem ürünler ve fiyatlar arasında karşılaştırma yapılabilir, müşteri yorumları okunabilir, uygun fiyatlar ile satın alınabilir. Set halinde ya da tekli olarak ankastre ocak modelleri ya da Bosch fırın modelleri incelenebilir.

Bosch Ankastre Set Modelleri

Türkiye'nin en çok tercih beyaz eşya markası Bosch ’un şık ve kullanışlı birçok Bosch ankastre set modelleri bulunur. Bu modellerden bazıları şu şekildedir.
Bosch Beyaz Ankastre Set 1: :Markanın en gözde modellerinden biri olan, beyaz ankastre set, beyaz cam, doğal gazlı ankastre ocak, beyaz camlı duvar tipi ankastre davlumbaz ve beyaz ankastre fırından oluşur. Beyaz duvar tipi ankastre davlumbaz, hava çıkışlı ve hava dolaşımlı, üç güç kademesine sahip, elektronik kumandası bulunan ve duvara monte edilebilir şık bir davlumbazdır. Cam filtresi bulunmakla birlikte, bulaşık makinesinde yıkanabilir, çelik yağ filtresi bulunur. Beyaz ankastre fırın ise, sekiz pişirme programına sahip, turbo, alt üst ısıtma ve hava dolaşımlı ızgarasını bulunan bir modeldir. Bununla birlikte Bosch ankastre beyaz fırın 3D sıcak hava fonksiyonuna sahiptir. Eş zamanlı olarak üç yemeğin aynı anda pişmesini sağlar. Bosch beyaz ankastre setin bir diğer üyesi olan doğal gazlı ankastre ocak ise, bir kuvvetli, iki normal bir de ekonomik olmak üzere dört göze sahiptir. Doğalgaz ile çalışır, tekli çelik ocak ızgarası vardır ve gaz emniyet sistemi bulunur. Akakce.com’dan Bosch ankastre set fiyatları ile alacağınız Bosch beyaz ankastre set tamamen yetkili servis kurulumuna sahip olmakla birlikte ürününüzü teslim aldıktan sonra yetkili servisi aradığınızda, servis görevlileri ürünün ücretsiz bir şekilde kurulumunu yapar.
Bosch Ankastre Çelik Set 1: Mutfağında çeliğin sağlamlığını ve siyahın şık zarafetini yaşamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Bosch ankastre çelik set, 60 cm siyah camlı ankastre ocak, siyah cam duvar tipi ankastre davlumbaz ve A serisi Inox ankastre fırından oluşur. Siyah camlı ocak, doğal gazla çalışmakla birlikte, dört gözlü ocağa sahiptir. Düğme ile otomatik ateşleme ve gazlı emniyet sistemi bulunur. Siyah cam duvar tipi ankastre modeli ise, eğimli bir modeldir. C sınıfı enerji tipine sahip olmakla birlikte, led aydınlatması ve çelik yağ filtresi bulunur. Ankastre setin bir diğer üyesi olan Inox ankastre fırın ise, paslanmaz çelik iç yüzeye ve siyah cama sahiptir. 8 programı bulunan fırının şık tasarım gömülebilir düğmeleri vardır.
Bosch Ankastre Çelik Set 2: Bosch markasının uygun fiyatlı modellerinden biri olan metal modeli LPG'li dört gözlü ocak, A sınıfı Inox ankastre fırın ve Inox duvar tipi ankastre davlumbazdan oluşur. LPG'li ankastre ocak biri kuvvetli, biri ekonomik ikisi ise, normal çalışan dört göze sahiptir. Fabrika çıkışı LPG’ye ayarlı olmakla birlikte sonradan doğal gazlı olarak değiştirilebilir. Gaz emniyet sistemi ve çelik ocak ızgarası bulunur. A sınıfı Inox ankastre fırın ise, turbo ve altı programlıdır. Altmış altı litre iç hacme sahip olan fırının, hızlı ısıtma, halojen aydınlatma ve soğuk hava fanı gibi özellikleri bulunur. Inox duvar tipi davlumbaz ise, D sınıfı enerjiye sahip olmakla birlikte, gövde materyali, paslanmaz çelikten üretilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir çelik yağ filtresi bulunan ürünün kurulum ve montaj hizmetleri Bosch yetkili servisleri tarafından yaptırılır.
Bosch ankastre set modelleri tabii ki bunlarla sınırlı değildir. Akakce.com sitesi üzerinden tüm ankastre set modelleri incelenebilir.

Bosch Ankastre Set Kampanyaları

Bosh ürünleri satan birçok firma, belirli dönemlerde indirim ve kampanyalar düzenler. Akakçe üzerinden firmaların
Bosch ankastre set kampanyaları ve indirimlerini takip edebilir, beğendiğiniz ürünü en uygun fiyat seçeneğinden yaralanarak satın alabilirsiniz. Anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde düzenlenen Bosch ankastre set indirimleri için akakce.com’un avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz.

Bosch Ankastre Set Yorumları

İnternet üzerinden alışveriş yaparken tüketicilerin en çok dikkat ettiği konulardan biri de satın almak istedikleri ürün ile ilgili kullanıcı deneyimleridir. Ürünü daha önce kullananların fikirlerini bilmek isterler. Akakçe üzerindeki gerçek kullanıcıların fikirlerinden oluşan kullanıcı yorumları platformu, tüketicilerin karar verme sürecine yardımcı olur. Siz de beğendiğiniz ankastre set ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız Bosch ankastre set yorumları platformundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca siz de istiyorsanız Bosch ankastre set yorumları platformunda kendi deneyimlerinizi paylaşarak diğer kullanıcıların satın alma sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Hemen akakce.com sitesine girerek dilediğiniz ankastre seti, en uygun Bosch ankastre set fiyatı ile satın alabilirsiniz.