Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

22 farklı Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Bosch Çamaşır Kurutma Makineleri

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBosch
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Kapasite8 kg
 • Kapasite9 kg
 • Kapasite10 kg
 • ÖzelliklerIsı Pompalı
 • Fiyatı0 - 8.000 TL
 • Fiyatı8.000 - 16.000 TL
 • ÖzelliklerKırışıklık Önleyici
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBosch
Fiyatı 0 - 8.000 TL 8.000 - 16.000 TL 16.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKapasiteProgram SayısıGenişlikDerinlikYükseklikTambur HacmiSes SeviyesiKontrol PaneliKablo UzunluğuAğırlıkYıllık Enerji TüketimiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (22)

Bosch Buzdolabı Bosch Çamaşır Makinesi Bosch Bulaşık Makinesi Bosch Ocak Bosch Fırın Bosch Derin Dondurucu Bosch Ankastre Set Bosch Mikrodalga Fırın Bosch Beyaz Eşya Seti Bosch Davlumbaz Bosch Aspiratör Bosch Su Sebili

En Popüler Bosch Çamaşır Kurutma Makineleri

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi hangileri?

Bugün Akakçe'de 22 farklı model arasında

En çok satan Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi:
 1. Bosch WQG24100TR 9 kg Kurutma Makinesi
 2. Bosch WQG244C1TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 3. Bosch WQG2410TTR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 4. Bosch WTH22200TR 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 5. Bosch WQG241A0TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

En Ucuz Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatı Akakçe'de!

Çamaşır kurutma makineleri yaşamın hızlanmasını sağlayarak kendimize ve sevdiklerimize daha fazla vakit ayırmamıza yardımcı olan yeni teknoloji bir ev aletidir. Özellikle ev yemekleri, bulaşık gibi işlerinin yanında bir de çamaşırları asma-toplama gibi uzun vakitler alan işler eklenince çalışan hanımların hayatından önemli saatler harcanır. Teknolojinin bu denli geliştiği ve her dakikanın değerli olduğu günümüzde, bütçemize uygun kurutma makineleri ev işlerinin yorucu yükünü bir nebze olsun azaltmakla görevlidir. Evlerimiz giderek minimalistleşmesi, küçük alanlar, balkonsuz evler, 1+0 stüdyo daireler gibi hayatımızı sadeleştirdiğimiz bir dönemin de başlangıcıdır. İşte bu durumlarda evimizin bir odasını çamaşırlarımızı kurutmak için ayırmak çok mümkün değildir. Çamaşır kurutma işlemini daha hijyenik koşullarda ve kısa sürede tamamlayan çamaşır kurutma makineleri, son dönemin en kullanışlı beyaz eşya ürünleri arasındadır. Beko, Samsung, Electrolux, Siemens, Bosch çamaşır kurutma makineleri gibi tanınmış markaların farklı özelliklere sahip modelleri için akakce.com’u takip edebilir, ihtiyacınıza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.Akakce.com ile çamaşır kurutma makinesi fiyatları arasında karşılaştırmalar yapabilir ve çamaşır kurutma makinesi kampanyaları için uygun zamanı yakalayabilirsiniz. Sitenin bir diğer faydalı özelliği ise dönemler içerisinde ürünün fiyat değişimlerini görebileceğiniz paneldir. Burayı almak istediğiniz ürünün en düşük ve en yüksek fiyatlarını görerek bütçenize en uygun zamanı bulma amacıyla kullanabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Zamandan tasarruf, hijyenik kurutma, ev işlerinde kolaylık, kırışıklık karşıtı kurutma gibi özellikleri ile ön plana çıkan çamaşır kurutma makinesi fiyatları, sahip oldukları teknolojik donanımlara göre farklılık gösterir. Beyaz eşya sektöründe öncü firmaların ürettiği kurutma makinelerinin fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Temel özelliklerinin yanında zamanlama ayarı, yüksek kapasiteli kurutma kapasiteleri, kumaş türüne göre artan program çeşitleri gibi özellikler kurutma makinesi fiyatlarında belirleyici faktörlerdir. Bu yüzden tanınmış firmaların
fiyatlarının karşılaştırmasını yapmak bütçeniz için faydalıdır. Bütçenizi aşmayacak çamaşır kurutma makinesi fiyatları ve en ucuz Siemens çamaşır kurutma makineleri için akakce.com ideal adrestir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Modelleri

Kurutma makinesi seçerken fiyatı, markası gibi belirleyici özelliklerin yanı sıra dikkate alınması gereken iki önemli nokta daha vardır. Bunlar; çamaşır makinesini çalıştırma sıklığınız ve ailenizdeki birey sayısıdır. Alanında ünlü markaların farklı özelliklere sahip çeşitli çamaşır kurutma makinesi modelleri bulunur. Bunlar arasında özellikle iki tip kurutma makinesi öne çıkar; bacalı ve yoğuşmalı çamaşır kurutma makinesi modelleri. Yoğuşmalı olan modeller ile bacalı modeller arasındaki en büyük fark, yoğuşmalı modellerde bacaya gerek olmamasıdır. Yoğuşmalı çamaşır kurutma makinesi modelleri banyoda çamaşır makinesinin üzerinde yer varsa oraya bile konulabilir. Bu da büyük ölçüde yer tasarrufu demektir. Yine çamaşır kuruma makinesi modellerine göre değişmekle birlikte ihtiyaca uygun olarak minimum 6 maksimum 18'e kadar değişen program sayıları ve kurutma kapasitelerine göre 4kg ila 9 kg arası seçenekler vardır. Bu iki özellik çamaşır kurutma makinesi fiyatı bakımından belirleyici özellikler olarak sıralanabilir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Her bütçeye ve ihtiyaca göre geniş yelpazelerde ürünler bulunması seçim yaparken zorlanmanıza neden olabilir. Bu durumda çamaşır kurutma makinesi tavsiyeleri yol gösterici olabilir.Genellikle çamaşır makinesi kurutucusu satın alırken ailedeki kişi sayısı ve banyonun boyutu göz önüne alınır. Ayrıca seçeceğiniz modelin bacalı mı yoksa yoğuşmalı model mi olacağına karar vermek de önemli bir noktadır. Özellikle bacalı modelleri tercih ederken ürünün kullanım ömrünü kısaltmaması açısından banyonuzda baca çıkışı olması tavsiye edilir. Çamaşır kurutma makinesi fiyatları konusunda belirleyici bir özellik olan enerji tasarrufu ise bir diğer husustur. Enerji tasarruflu bir ürün tercih edilmesi, başlangıçta bir miktar daha fazla ödenmesine neden olsa da uzun vadede elektrik faturalarında yapacağınız tasarruf tavsiye sebebidir. Bazı dönemlerde yakalayabileceğiniz çamaşır kurutma makinesi kampanyaları da yapacağınız alışverişte bütçenizi zorlamanızı önleyebilir. Böylece ürününüz hem bütçeye uygun hem istenilen özelliklere sahip olur. Isı pompası özelliğine sahip bir ürün seçilmesi ise enerji tasarrufunu başka boyutlara taşır. Bu nedenle uzun ömürlü ve tasarruflu bir ürün tercih etmeniz tavsiye edilebilir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları

Kurutma makinenizi satın alırken, kurutucu hakkındaki genel yorumlar ve istediğiniz model çamaşır kurutma makinesi yorumları tercihinizi etkileyebilir.Gerçek kullanıcılardan oluşan akakce.com kulanıcı yorumları platformu ile dilediğiniz ürün hakkında diğer kullanıcıların fikirlerini inceleyebilirsiniz. Çamaşır kurutma makinesi fiyatı ve performansı ile ilgili kullanıcıların beğenisini kazanan ürünleri inceleyebilir, siz de kendi deneyimlerinizi çamaşır kurutma makinesi yorumları platformunda paylaşabilirsiniz. Daha önce kurutma makinesi sahibi olan ve hayatına kolaylık katan kullanıcıların ortak çamaşır kurutma makinesi yorumları ve kullanım sonrasında getirdiği faydaları şu şekilde sıralanabilir;
Çamaşırları yıkandıktan sonra asmaya ve kurutmaya müsait olmayan evlerde zamandan ve yerden tasarruf edilebilir.
Çamaşırların balkonda kurutulması sırasında yağmur, toz ve benzeri risklerden hem çamaşırları hem de kullanıcıları korumakta var olan veya olası alerjik durumların önüne geçer.
Yine balkonda kurutma havadaki kötü kokuların kıyafetlerin üzerine sinmesine sebep olmaktadır. Bunun önüne geçer ve çamaşırların daha uzun süreli temiz kokulu olmasını sağlar.
Evde daha fazla yaşam alanı oluşması sağlamakta ve yaşam alanlarındaki serili çamaşır görüntüsünü yok eder.
Bebekli ailelerde saat başı değiştirilen kıyafetlerin devamlı kurutulmuş, giyilmeye hazır olmasını sağlar.
Evin içerisinde yapılan kurutmalar sırasında oluşan nemli hava ve rutubet oluşumunun önüne geçer.
Kırışık önleyici programa sahip kurutma makinelerinde ütü gerekliliğini azaltır.
Havalandırma programı olan modeller ise kısa sürede kıyafetleri havalandırarak tazeler, sürekli yıkama derdine son vererek hem zamandan tasarruf sağlar hem de çamaşır yıkama maliyetlerini azaltır.
Programları kumaş türüne göre seçerek kurutma sırasında olabilecek yıpranmaların önüne geçer.
Zaman ayarlayıcısını olan modeller ise verimsiz geçebilecek uyku saatlerini bile kullanıcısının değerlendirmesini sağlayarak, çamaşır kurutma derdinden kurtarır.