Bosch Davlumbaz

Bosch Davlumbaz Fiyatları

53 farklı Bosch Davlumbaz için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Bosch Davlumbazlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBosch
 • Maksimum Emiş Gücü650 m³
 • Maksimum Emiş Gücü1000 m³
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Genişlik60 cm
 • Genişlik90 cm
 • Cihaz TipiAda Tipi
 • Cihaz TipiDuvar Tipi
 • TasarımDüz
 • TasarımEğimli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBosch
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerCihaz TipiTasarımYüzey TipiGenişlikKontrol PaneliMaksimum Emiş GücüSes SeviyesiKademe SayısıGüçLamba SayısıLamba GücüFiltre MalzemesiAydınlatma Enerji SınıfıFiltreleme Enerji SınıfıDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (53)

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch Buzdolabı Bosch Çamaşır Makinesi Bosch Bulaşık Makinesi Bosch Ocak Bosch Fırın Bosch Derin Dondurucu Bosch Ankastre Set Bosch Mikrodalga Fırın Bosch Beyaz Eşya Seti Bosch Aspiratör Bosch Su Sebili

En Popüler Bosch Davlumbazlar

Bosch Davlumbaz Yorumları ve Önerileri

Bosch Davlumbaz Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bosch Davlumbaz hangileri?

Bugün Akakçe'de 53 farklı model arasında

En çok satan Bosch Davlumbaz hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bosch Davlumbaz:
 1. Bosch DWK65AD70R Duvar Tipi Davlumbaz
 2. Bosch DWK65AD60R Siyah Duvar Tipi Davlumbaz
 3. Bosch DWK65AD20R Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
 4. Bosch DWF65AJ60T Siyah Duvar Tipi Davlumbaz
 5. Bosch DWF65AJ20T Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

En Ucuz Bosch Davlumbaz Fiyatı Akakçe'de!

Mutfaklarda yer alan önemli ev aletlerinden biri olan davlumbazlar, oldukça faydalı ve işlevseldir. Yemek yaparken oluşan kötü koku, kirli hava, yağ kalıntıları gibi kirlilikleri kısa süre içinde tahliye ederek mutfağınızda daha ferah ve temiz bir hava yaratılmasını sağlayan davlumbazlar, mutfağın havalandırılması açısından da önemli bir yere sahiptir. Ev aletleri konusunda öncü firmalardan biri olan Bosch; piyasadaki pek çok davlumbaz modeliyle, size mutfağınız için en uygun ürünü seçme imkanı sunar. Bosch davlumbaz kampanyaları için Akakçe’yi takip edebilir, bu sayede en uygun ve güncel Bosch davlumbaz fiyatı hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Bosch Davlumbaz Fiyatları

Bosch davlumbaz fiyatları, davlumbazın ölçülerine ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Bosch davlumbaz kampanyaları sayesinde, almak istediğiniz davlumbaza çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için akace.com sitesini takip etmeye devam edebilir, farklı satıcılar ve mağazalar tarafından belirlenen Bosch davlumbaz fiyatı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bosch Davlumbaz Modelleri

Bosch, teknoloji odaklı ve son derece kullanışlı modelleri ile fark yaratmayı sürdürüyor. Mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alan davlumbazlar, Bosch kalitesiyle evleri şimdi çok daha yaşanır kılıyor. Davlumbaz almaya karar verdiğiniz zaman, pek çok markaya ait kaliteli ve ucuz fiyatlı davlumbaz çeşitleri arasından uygun bir seçim yapmanız gerekir. Farklı serilere ait, farklı ölçülerde ve özelliklerde tasarlanmış olan Bosch davlumbaz modelleri bu noktada önemli bir seçenek olarak öne çıkar. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen duvar tipi davlumbaz modelleri, kullanıcılardan büyük bir beğeni alır. Siyah, gri ve beyaz renklerde tasarlanan bu modeller, işlevselliğin yanında mutfağınızda estetik bir uyum yakalamanızı da sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Sahip olduğu aydınlatma sayesinde ocağınızı aydınlatabilmenizi sağlayan bu tasarımlar, aynı zamanda çalışma esnasında düşük desibelde ses seviyesine sahip olmalarıyla da dikkat çekmektedir. 60 ve 90 santimetre genişliklerinde tasarlanan Bosch davlumbaz modelleri, uygun ölçülere sahip mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Diğer taraftan görece daha sessiz çalışan davlumbaz modelleri de opsiyon olarak sunulmaktadır. Bu tip modellerin aynı zamanda yüksek emiş gücü, fark yaratmalarına neden olur. Ayarlanabilir hız seviyeleri, ocağınızdan yükselen kokuların hızla hapsedilmesini sağlar. Diğer taraftan sahip olduğu filtreler, sıçrayan yağları da hapsederek mutfağınızda daha temiz ve taze bir hava yakalamanıza olanak verir. Tüm bunların dışında çok daha üstün bir teknoloji ile üretilen Bosch davlumbaz modelleri de bulunmaktadır. Bu duvar tipi davlumbazlar, çift filtreye sahip sistemleriyle öne çıkarken diğer modellerde olduğu gibi yüksek emiş gücü ve sessiz çalışma özelliklerine de sahiptir. Farklı genişlik ölçüleriyle dizayn edilen bu modeller sayesinde, mutfağınıza uygun boyutlarda olan bir davlumbaz tercih edebilir, sahip olduğu renk seçenekleri sayesinde mutfağınızda uyumlu, şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak gerçekleştirilen Bosch aspiratör kampanyaları sayesinde; almak istediğiniz ürün modeline, en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Bosch Davlumbaz Ölçüleri

Kullanacağınız alanın büyüklüğüne ve monte edeceğiniz yüzeyin genişliğine göre değişen Bosch davlumbaz ölçüleri, ihtiyacınıza uygun olan boyutlardaki davlumbazı seçmenize olanak sağlar. Bosch markasına ait davlumbazlar; 37, 53, 60, 70, 80 ve 90 santimetrelik ölçülere sahip olarak sınıflandırılmıştır. Bu ölçüler, davlumbazın yatay düzlemdeki genişliğini ifade eder. Davlumbaz ölçülerindeki bu farklılıklar, size mutfağınızın büyüklüğüne uygun bir model seçme özgürlüğü tanır. Bu sayede davlumbazınızdan alacağınız verimi artırmış olursunuz. Örneğin, 37 santimetre ölçüsüne sahip olan davlumbaz modelini küçük mutfaklarınız için kullanabilirsiniz. Biraz daha büyük bir kullanım alanına sahipseniz, tercihinizi 53 santimetre genişliğinde bir davlumbazdan yana kullanabilirsiniz. 60, 70, 80 ve 90 santimetre genişliğe sahip davlumbazlar ise daha standart ölçüler doğrultusunda tasarlanmışlardır. Bu noktada, satın alacağınız davlumbaza karar verirken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri, hangi ölçüde bir davlumbaz seçeceğinizdir. Belirli ölçülerden birini seçerken mutfağınızda davlumbaz için ayrılmış alanın büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Alandan daha büyük bir davlumbaz monte etmek için mutfak dolaplarında tadilata gitmeniz gerekir. Bu da fazladan zaman ve para harcamak anlamına gelir. Davlumbaz için ayrılan alandan daha küçük bir model seçerseniz, bu sefer de estetik açıdan hoş bir görüntü yakalayamayabilirsiniz ve bu noktada davlumbazınız ne yazık ki güçsüz kalabilir. Dolayısıyla, seçeceğiniz davlumbazın ölçüsü, mutlak suretle mutfak dolaplarına uygun olmalıdır. Aynı zamanda ocağınızın boyutuna da dikkat etmelisiniz. Ocağınızın ölçülerinden çok daha küçük boyutlara sahip bir davlumbaz, ocaktan gelen kötü kokuları hapsetmekte yetersiz kalabilir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise davlumbazın yüksekliği ve ocak ile davlumbaz arasındaki mesafedir. Bu mesafenin uygun bir ölçüde olması davlumbazınızın etkili ve verimli çalışması açısından büyük önem arz eder. Ölçülerin ve özelliklerin değişmesine paralel olarak Bosch davlumbaz fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Bosch Davlumbaz Yorumları

Davlumbaz satın alma aşamasında, ürünün sahip olduğu özellikler kadar kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi sahibi olmak da son derece önemlidir. Bu sayede mutfağınız için en uygun davlumbaza daha kolay karar verebilirsiniz. Bu aşamada önemli olan konulardan biri de Bosch davlumbaz yorumları olmaktadır. Bosch davlumbaz yorumları genel olarak, davlumbazın yeterli hava temizliği sağlayıp sağlayamadığı, hava hapsetme gücü ve hızı, filtrelerinin işlevsel ve kullanışlı olması gibi konularda fikir edinmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda bu yorumlar sayesinde, değişen Bosch davlumbaz fiyatları hakkında da pratik şekilde fikir edinebilirsiniz.