Arçelik Aspiratör

Arçelik Aspiratör Fiyatları

22 farklı Arçelik Aspiratör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıArçelik
 • Motor SayısıTek Motorlu
 • Motor SayısıÇift Motorlu
 • Maximum Emiş Gücü460 m³
 • Maximum Emiş Gücü600 m³
 • RenkBeyaz
 • RenkInox
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSürgülü
 • Genişlik60 cm
 • Genişlik53 cm
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıArçelik
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüMotor SayısıYüzey TipiKontrol PaneliKademe SayısıMaximum Emiş GücüSes SeviyesiGüçGenişlikDerinlikYağ Filtre SayısıLamba AdediLamba GücüÜrün PuanıRenkEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (22)

Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi Arçelik Buzdolabı Arçelik Çamaşır Makinesi Arçelik Bulaşık Makinesi Arçelik Ocak Arçelik Fırın Arçelik Derin Dondurucu Arçelik Ankastre Set Arçelik Mikrodalga Fırın Arçelik Beyaz Eşya Seti Arçelik Davlumbaz Arçelik Beyaz Eşya Yedek Parça

En Popüler Arçelik Aspiratörler

Arçelik Aspiratör Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik Aspiratör Fiyatarı Akakçe'de

Arçelik, Türkiye piyasasında beyaz eşyada ve teknolojik eşyalarda büyük bir öneme sahiptir. Mutfaktan banyoya kadar evinizin her alanında kullanabileceğiniz teknoloji ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Özellikle mutfak alanında ev hanımlarının yardımcısı olan marka, gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün sizlere yeni bir özellik sunuyor. Mutfaklarda daha rahat yemek yapabilmek ve oluşan kokuların giderilmesini sağlamak amacıyla üretilen Arçelik aspiratör, hayatınıza kolaylık kazandırıyor. Birbirinden farklı model ve tasarımları ile şıklık sunan bu ürünler, dekoratif görünümleri ile dikkat çekicilik kazanıyor. Sunduğu görünüm ve sağladığı kolaylık ile kullanıcılarından olumlu notlar alan markanın aspiratör ve davlumbaz ürünleri, temiz bir atmosfere sahip olmanız amacı ile geliştirilmiştir. Aspiratörlerin normal veya ankastre yani gömmeli şekilde montajlanan modelleri bulunuyor. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz yüksek emiş gücüne sahip olan ürünler, kalitesi ile göz dolduruyor. Diğer beyaz eşyalarınız ile uyumlu olarak satın alacağınız aspiratör modelleri, hem şıklık hem de kullanış açısından aradığınız tüm beklentiyi sizlere sunuyor. Hava filtrelemesi sağlayan Arçelik aspiratör fiyatları da ürünün hacmine bağlı olarak değişim gösteriyor. Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan bu ürünleri çeşitli indirimlerle kolayca satın alabilirsiniz.

Arçelik Aspiratör Filtre Özellikleri

Avantajlı yapısı ile kullanıcılarını memnun bırakan aspiratörler, dolaplarınızda oluşabilecek yağlanmanın önüne geçiyor. Yemek pişirme esnasında, özellikle kızartmalarda, yağ etrafa saçılır. Aspiratörler güçlü yapıları ile yağı içine çeker ve dışarı atar. Arçelik aspiratör çift motor teknolojisi sayesinde yüksek emiş gücü sunar ve mutfağınızda pratiklik kazanmanıza yardımcı olur. Arçelik aspiratör çift motorlu yapısı ile daha fazla filtreleme gücü sergiler ve sizleri ortamdaki yoğun havadan kurtarır. Aspiratörlerinizdeki emiş gücünü mutfağınızın alanına göre belirlemeniz gerekmektedir. Küçük mutfaklarda, ortalama emiş gücüne sahip olan aspiratörler de oldukça büyük etki oluşturmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan aspiratörü tercih ederek mutfağınız için filtrasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Mutfaktaki atmosferin yenilenmesini sağlayan aspiratörler ve davlumbazlar arasında ince bir ayrıntı bulunuyor. Aynı kullanım amaçları ile karşınıza çıkan bu ürünler, mutfak büyüklüğüne bağlı olarak farklı alanlarda kullanılmaktadır. Davlumbazlar daha geniş mutfaklarda tercih edilirken daha küçük mutfaklarda aspiratör tercihlerinde bulunabilirsiniz. İki ürünün arasında da farklı emiş güçleri bulunuyor. Hem şık yapısı ile dekorasyonunuza katkıda bulunuyor hem de mutfakta sizlere yardımcı olarak daha zevkli vakit geçirebilmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı avantajlı özellikler ile kullanıcılarının yüzünü güldüren aspiratörler, yaşam alanınıza konfor kazandırması ile dikkat çekiyor. Gelişen teknoloji ile yepyeni özellikler kazanan bu ürünler, basit kullanım teknikleri ile herkes tarafından tüm evlerde kullanılabilen kolay mekanizmalı ürünlerdir.
Aspiratör ve davlumbaz modelleri, havayı içine toplayan mekanizmalardır. Yemek yaptığınız esnada oluşan koku, nem, kir ve atık ısı bu cihaz üzerinden filtrelenmektedir. Filtrelenme işleminin tamamlanmasının ardından temiz havayı tekrar geri vermesi ile çalışma mekanizmasını tamamlar. Basit bir kullanım şekline sahip olan bu cihazlar, mutfağınızın havalandırılmasını sağlar ve iklimlendirilebilmesinde önem taşır. Doğru aspiratör seçimi yaptığınız takdirde, mutfağınızı uygun şekilde havalandırabilirsiniz. Bu ürünler ortamdaki kokunun, gürültünün ve kirliliğin arıtılmasını sağlamak amacı ile üretilmiştir. Tasarruf sağlayan yapısı ile mutfaklarınızı havalandırabilir ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Arçelik aspiratör filtresi sayesinde mutfağınızda bulunan havanın arıtılmasını sağlıyor. Böylece kış aylarında soğuk havada cam veya balkon kapısı açmak zorunda kalmadan mutfağınızı havalandırabilir ve üşümeden ortamdaki havayı arındırabilirsiniz. Sağladığı avantajlı özellikler sayesinde kullanıcılarının yüzünü güldüren aspiratörler, pek çok kazanın da önlenmesine yardımcı oluyor. Aspiratör ürünleri, mutfaklarda oluşabilecek yangın risklerini azaltıyor ve yangın söz konusu olduğu durumda söndürülmesini kolaylaştırıyor ve yangını kolayca kontrol altına almanızı sağlıyor. Gelişen teknoloji sayesinde pek çok farklı özellik ile donatılmış olan bu ürünler hem can hem de mal güvenliğinizi sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Mutfaklarınızda daha etkili ve daha keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayan ürünler pratiklik kazandırıyor. Arçelik markası sayesinde aspiratörlerinizde yepyeni bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ultra filtreleme sağlayan bu ürünlerde yer alan yağ filtreleri kolayca bulşaık makinelerinde yıkanabilir özellik taşıyor. Yüksek emiş gücüne sahip olan aspiratörler, yağı içine çekmesi ile biliniyor. Değiştirilebilir yapıdan oluşan yağ filtreleri kolayca çıkarılıp takılabilir. Basit bir kullanım mekanizmasından oluşan aspiratörlerde üç farklı kademe bulunuyor. Bu kademeler ile emme gücünü ayarlayabilirsiniz. Bu da pişirdiğiniz yemeğe göre ayarlayabileceğiniz bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Hava çıkışı ve dolaşımını sağlaması ile ortamdaki havayı filtreleyen aspiratörler, baca borusu ile bağlantılı kurularak montajlanmaktadır. Mekanik kontrol tipinden oluşan aspiratör modellerinin yanı sıra uzaktan kumandalı sisteme sahip olan ürünler de marka tarafından piyasaya sürülüyor.
Marka, mutfaklarınızda hava filtrelemesi yapması ile çeşitli aspiratör ve davlumbaz modelleri üretiyor. Sağladıkları işlevsellikleri ile ön plana çıkan bu ürünlerin seçimi oldukça önem taşıyor. Mutfağınızdaki alana göre tercih edeceğiniz aspiratör modellerinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Alanınız için uygun olarak seçerek aspiratörünüzün doğru şekilde çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Davlumbaz seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta emiş gücüdür. Üründeki emiş gücü, ortamdaki dumandan ve kokudan çabucak kurtulabilmenizde önemli bir rol oynuyor. Böylece zamandan da tasarruf etmenizde sizlere yardımcı oluyor. Hayatınıza kolaylık katması ile ön plana çıkan bu ürünler, yüksek performans alabilmenizi sağlamak amacıyla her geçen gün yeni bir teknoloji ile donatılıyor.

Arçelik Aspiratör Ölçüleri

Arçelik aspiratör ölçüleri, ürünün montajlanma işlemi esnasında oldukça önem taşıyor. Koyacağınız alana uygun bir aspiratör boyutu seçmelisiniz. Özellikle gömmeli aspiratörlerde problem yaşamamak adına ölçülere dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra ürünü yerleştireceğiniz nokta da aspiratörün doğru bir şekilde çalışabilmesi için önem taşıyor. Dilerseniz duvara monte olacak şekilde aspiratörlerinizi seçebilir veya mutfaklarınızdaki adalarda kullanmak amacıyla ada tipi aspiratör tercihinde bulunabilirsiniz. Hem şık hem de fonksiyonel olması ile kullanıcılarını etkileyen bu ürünler, kolay temizlenebilir yapıları sayesinde bir aspiratörde aradığınız tüm özellikleri sizlere bir arada sunmaya devam ediyor. Tek tuşla çalıştırılabilme özelliğine sahip olan ürünler mutfaklarınızda hijyenik ve temiz bir ortam oluşturuyor. Sizleri yağdan, kirden, kötü kokudan ve isten kurtaran ürünler, keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı oluyor. Sayfamız üzerinden mutfağınız için uygun olan ve ihtiyacınızı karşılayacak olan aspiratör modelini bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Arçelik gömme aspiratör, ankastre teknolojisinin kullanıldığı, yer kaplamayan ergonomik ürünlerdir. Mutfaktaki alanınızı daha iyi bir şekilde yönetebilmenizi ve alandan tasarruf etmenizi sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Şık ve dekoratif yapısı ile mutfaklarınıza görsellik kazandıracak olan aspiratörler, dokunmatik olarak kullanılmaktadır. Tek dokunuşunuz ile davlumbazınızı çalışır hale getirebilirsiniz. Mutfaklardaki hayatı kolaylaştıran bu ürünler, farklı genişliklerden ve uzunluklardan oluşuyor. Ankastre yapıda aspiratörler yapabilmeniz için evinizde uygun alanın ve tesisatın bulunması gerekmektedir. Cihazlarınızı mutfak büyüklüğüne ve yapısına göre tercih edebilirsiniz. Düşük ses seviyesi bulunan ürünler, çalışırken sizleri rahatsız etmiyor. Arçelik aspiratör çeşitleri, ortalama olarak 67 dB ses seviyesini çalışma prensibi gösteriyor. Böylece çalışırken sizleri mutfakta rahatsız etmiyor ve ortamdaki gürültü seviyesini minimuma indirgiyor.
Marka, birbirinden farklı teknik özellikler ile donatılmış olan aspiratörleri sizlerle buluşturuyor. İçerisinde yer alan yağ filtresi sayesinde yağı çeken bu ürünler, basit kullanım mekanizmaları ile mutfaktaki yaşamınıza kolaylık kazandırıyor. Mutfakların vazgeçilmezi haline gelen davlumbaz ve aspiratörler, temiz hava akışını sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Bu ürünler aydınlatma yapılarına, emiş güçlerine ve büyüklüklerine bağlı olarak boyut ve fonksiyon anlamında değişim gösteriyor. Mutfağınız için uygun olan aspiratörü bularak, hava filtrasyonu oluşturabilirsiniz. Bozulan davlumbazlarınızı, beyaz eşya yedek parça ürünleri sayesinde bozulan aspiratörünüzü tekrar çalışır konuma getirebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanıma elverişli yapısı ile ön plana çıkan bu ürünler, kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Arçelik Aspiratör Yorumları

Kullanıcı yorumları aspiratör seçimlerinizde size oldukça yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı model ve tasarımlardan oluşan aspiratörlerde beyaz, inoks veya siyah gibi renk seçenekleri bulunuyor. Yorum ve değerlendirmelerde de mutfağınızın büyüklüğüne ve şekline göre tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Bu ürünler sağladığı teknik özellikler sayesinde mutfaklardaki yaşamınızı kolaylaştırıyor. Yemek pişirme esnasında çektiği koku sayesinde, sizleri ağır yemek kokularından kurtarıyor. Değerlendirmelerde sıkça övgü toplayan sessiz çalışma sistemleri ile donatılmış olan aspiratörler nem ve yağ çekme özelliğine sahiptir.

Arçelik Aspiratör Modelleri

Marka, sağladığı teknolojik ürünler sayesinde mutfaklarda daha keyifli vakit geçirebilmenize yardımcı oluyor. Yemek yaparken yemeğin kendi kokusuyla boğuşmak zorunda kalmamanız amacı ile aspiratörlerinizi kullanabilirsiniz. Sağladığı avantajlı özellikler ile karşınıza çıkan bu ürünler seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu noktalara dikkat ettikten sonra aspiratörlerinizi evinizde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Evinizde sıklıkla vakit geçirdiğiniz mekanlardan biri olan mutfaklar, lezzetli yemekler yapabileceğiniz alanlardır. Zamanınızın kaliteli bir şekilde akıp gitmesini sağlamak amacı ile geliştirilen teknolojik ürünler sizlere yardımcı oluyor. Arçelik aspiratör modelleri, ağır yemek kokularını ve buharı çekerek mutfaklarda geçirilen zamanı daha kaliteli hale getiriyor. Mutfaktaki atmosferi tazelemesi ile bilinen bu ürünler, kokulardan kurtulmanızı sağlayarak üstünüze ve mobilyalarınıza sinmesini engelliyor. Kokulardan kurtulabilmek için kullanacağınız pencere veya kapı açma yöntemi özellikle kış aylarının soğuğunda kullanıcıları tatmin etmiyor. Aspiratör, üşümenizi engelleyerek mutfağınızdaki havanın kolayca temizlenmesini sağlıyor. Fonksiyonelliği kullanıcılarını memnun bırakan bu ürünler, kokunun mutfağınızı esir almasını engelliyor. Evdeki yemek kokularından böylece kurtulabilir ve yemek yapma işleminizi daha zevkli hale getirebilirsiniz. Oldukça etkili bir çözüm olan davlumbaz ve aspiratörler, sizleri koku ile boğuşmak zorunda bırakmıyor. Tek dokunuşla aspiratörünüzü çalışır hale getireiblir ve kokunun çekilmeye başlamasını sağlayabilirsiniz. Özellikle ocak üzerinde yaptığınız kızartma işlemleri esnasında yoğun bir koku ve buhar durumu ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda, aspiratörler yardımınıza koşuyor. Yüksek çekim gücü sayesinde tüm kokuyu çekerek ağır bir atmosfer oluşumunu engelliyor. Bunun yanı sıra yağın da yayılmasını engelliyor ve özellikle mutfak dolaplarındaki yağlanma oranını en aza indirgiriyor. Kullanışlılığı ile ön plana çıkan Arçelik aspiratör siyah, gri veya beyaz gibi renk seçeneklerine sahiptir. Hem modern tarzda hem de retro stillerde aspiratörlere rastlayabilirsiniz. Şık görünümleri ile mutfaklarda etkileyicilik oluşturan bu ürünlerde ankastre seçeneği bulunuyor. Gömme teknolojisi sayesinde aspiratörlerinizi evinizde sabit hale getirebilir ve dolap içine yerleştirebilirsiniz. Mutfaktaki yaşamınızı kolaylaştıran ürünlerden biri olan aspiratörlerin farklı ölçüleri ve boyutları bulunuyor. Mutfağınızdaki alana göre aspiratör seçimini yapabilirsiniz. Basit kullanım ve kurulum şekline sahip olan aspiratörler, mutfaklarınızdaki zamanı daha kaliteli şekilde yönetebilmenizde sizlere yardımcı oluyor.
Aspiratörler ve davlumbazlar, son zamanlarda mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geldi. Özellikle balık ve benzeri yiyeceklerin kızartılması ile birlikte mutfaklarda ağır bir yemek kokusu meydana gelebilir ve oldukça rahatsız edicidir. Yüksek teknoloji ile oluşturulmuş olan aspiratörler yemek kokularını çekerek ortamdan uzaklaştırması ile sizlere kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda duman ve isi çekmesiyle de bilinen bu ürünler mutfağınızda daha konforlu vakit geçirebilmenize yardımcı olur. Ortamdaki havayı yenilemesiyle bilinen aspiratörler avantajlı özellikleri ile karşınıza çıkıyor. Arçelik aspiratör davlumbaz ürünleriyle kolayca mutfakta oluşan yemek kokularından kurtulabilirsiniz. Kolayca çalıştırılabilen bu ürünler, evinizdeki uzun süre kalıcı hale gelen kokulardan uzaklaşmanıza yardımcı olur. Aspiratörün çalışmadığı durumlarda yemek kokuları, mutfaktan dışarıdaki alanlara taşabilir ve mobilyalarınızın üzerine sinebilir. Bu yüzden aspiratörün çalıştırılması kokunun yayılmasını ve sinmesini engellemek açısından önem taşıyor. Bir diğer avantajlı özelliği ise mutfakta sebze veya benzeri yiyeceklerinizi haşladığınız zamanlarda yüksek oranda buharlaşma gerçekleşiyor ve aspiratörler oluşan buharlaşmanın engellenmesini sağlıyor. Yemek yaptığınız esnada meydana gelen nemi çekerek mutfakta yer alan mobilyalarınızın nemden etkilenmesini engeller. Böylece eşyalarınızda herhangi bir zarar meydana gelmeden dilediğiniz gibi yemek pişirebilirsiniz.
Farklı tasarımlara sahip olan ürünler arasında duvar tipi, çift emişli ada, tek emişli ada, konsol, kaş, tezgah üstü, soğum işlem davlumbazı gibi seçenekler yer alıyor. Davlumbaz veya aspiratörlerinizi kullanacağınız alana ve alanın büyüklüğüne göre seçmeniz gerekmektedir. Mutfağınızın büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz bu ürünler, evlerinizde daha rahat yemek yapmanıza imkan tanıyor. Sağladığı avantajlı özellikler sayesinde mutfaklarda etkileyici bir rol oynayan aspiratörlerin montajlanması esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Çevre koşullarından kolay şekilde etkilenebildiğinden dolayı mutfakta doğal veya cebri olması fark etmeksizin akımlardan etkilenmeyecek bir alana yerleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde aspiratörler tam bir çalışma mekanizması gösteremeyebilir. Yüksek performansları sayesinde yemeklerinizi daha rahat ve pratik bir şekilde yapabilmenize yardımcı olur.
Basit kurulum ve kullanım şekillerine sahip olan Arçelik sürgülü aspiratör, genel olarak duvar tipi modellerden oluşuyor. Fiyat ve performans açısından kullanıcılarını memnun bırakan bu ürünler, yemeklerinizi daha rahat görebilmeniz amacıyla aydınlatma seçeneklerine de sahiptir. Aspiratörünüzün üstünde yer alan ışık düğmesine basarak açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Tuşlar ile kolayca yönetebileceğiniz bu ürünler düşük enerji tüketimi sağlaması ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Enerji tasarrufu sağlayarak cebinizi düşünen bu ürünler, mutfaktaki yaşamınızı kolaylaştırmak amacı ile dizayn edilmiştir. Estetik görünümleri ile mutfaklarınızda bütün bir görüntü oluşturmanızı sağlayan ürünlerde yer alan ampuller genel olarak sarı veya gün ışığı renklerinden oluşuyor. Hava filtrelemesi sağlayarak atmosferin yenilenmesini sağlayan Arçelik sürgülü aspiratör fiyatları, ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Akakçe’nin sizlere sunduğu birbirinden özel kampanyalar ve indirimler ile dilediğiniz Arçelik aspiratöre kolayca sahip olabilirsiniz. Hem fonksiyonel hem de şık yapısı ile dikkat çeken ürünler, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı aspiratörlerdir. Temizliği de kullanımı kadar rahat olan davlumbaz veya aspiratör modelleri, yemek pişirme sırasında gerçekleşen yoğun hava akımının engellenmesini sağlıyor. Havayı içine çekerek filtreler ve temiz havayı tekrar dışarı bırakıyor. Ferahlık sunan yapısı ile ön plana çıkan ürünler, genel olarak setlerin içerisinde yer alıyor. Fırın, uygun ankastre ocak ve davlumbaz setleri ile mutfağınızda ihtiyacınız olan pişirme setini tamamlayabilirsiniz. Dekorasyonunuz ile uyumlu olarak seçeceğiniz ürünler, mutfaklarınızda bir bütün oluşturuyor. Dumanı, buharı ve isi kolayca içine çekebilmesi ile bilinen ürünlerde paslanmaz çelik gövdeler bulunuyor. Sağlık açısından hiçbir sakınca oluşturmayan ürünler, sağlam malzemelerden oluşturulmasından dolayı uzun yıllar boyu kullanım için uygundur. Düzenli olarak temizlenerek ürünün ömrünü de uzatabilirsiniz.