Arçelik Bulaşık Makinesi

Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları

66 farklı Arçelik Bulaşık Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Arçelik Bulaşık Makinesi Bosch Bulaşık Makinesi Altus Bulaşık Makinesi Profilo Bulaşık Makinesi Vestel Bulaşık Makinesi Hoover Bulaşık Makinesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

3 Programlı4 ProgramlıA+++A++3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL BeyazInoxAnkastreSoloSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Arçelik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Arçelik Özellikler Kullanım Türü Program Sayısı Kapasite Kontrol Paneli Çatal Kaşık Bölme Tipi Su Tüketimi Ses Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Kısa Program Süresi Ekonomik Program Süresi Güç Yıllık Su Tüketimi Ağırlık SatıcıToplam 141 satıcı. Ürün Puanı Renk Enerji Sınıfı

Arçelik 4 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 3 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik 5 Programlı Bulaşık MakinesiArçelik Ankastre Bulaşık MakinesiArçelik BuzdolabıArçelik Çamaşır MakinesiArçelik OcakArçelik FırınArçelik Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik Derin DondurucuArçelik Beyaz Eşya SetiArçelik Ankastre Set

En Popüler Arçelik Bulaşık Makineleri

Arçelik Bulaşık Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Arçelik Bulaşık Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik Bulaşık Makinesi

Tezgah altı, ankastre, yarı ankastre olarak üretilen Arçelik bulaşık makinesi modelleri, programları, teknolojileri, tasarımları ve çalışma prensipleriyle benzerlerinden ayrılır. Aralarında su ve enerji tasarruflu cihazların da yer aldığı Arçelik bulaşık makineleri, farklı beklentiler ve ihtiyaçlara göre tasarlanır. Dolayısıyla markanın zengin ürün seçkisinde hemen herkes için uygun bir cihaz bulmak mümkündür. Yeni nesil teknolojilerle desteklenen Arçelik bulaşık makinesi ürünleri; HijyenMax, CornerWash, DeepClean, bardak koruma, ekstra kurutma, ekstra parlaklık gibi pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler Arçelik bulaşık makinesi çeşitlerinin öne çıkan avantajları arasında yer alır. Başarılı cihazları benzerlerinden ayıran diğer etken ise görsel tasarım seçenekleridir. Leke tutmayan inox, mat siyah, gri, gümüş, antrasit gibi alternatif renklerde üretilen Arçelik bulaşık makinesi modelleri, her mutfak dekorasyonuna uyum sağlar. Siz de yeni bir bulaşık makinesi arayışındaysanız Akakçe’den yardım alarak farklı çeşitlere ulaşabilir, fiyat sıralaması özelliğini kullanarak Arçelik bulaşık makinesi en ucuz fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Özellikleri

Yeni nesil teknolojiler kullanarak bulaşıkları hijyenik hale getirmesi için tasarlanan Arçelik bulaşık makineleri 3, 6, 8, 11 programlı olarak kullanıcılara sunulur. 35, 40, 58-6 0 ve 70 oC su kullanarak yıkama yapan söz konusu hazır programlar arasında özelleştirilebilenler de vardır. Öte yandan neredeyse tüm yeni nesil Arçelik bulaşık makinesi çeşitleri 50 oC’lik ekonomi programı ile ön yıkama seçeneğine sahiptir. Değişken Devirli (BLDC) ve ProSmart Inverter motor teknolojilerine yer verilen Arçelik bulaşık makinesi çeşitleri hem uzun kullanım ömrü sağlar hem de mümkün olduğu kadar az enerji tüketir. Arçelik son model bulaşık makinesi ürünlerinde yer verilen yeni nesil teknolojiler ise daha etkin temizlik sağlar. Söz konusu teknolojiler arasında dikkat çekenlerden biri HijyenMax’tir. Ekstra sıcak su ve buhar kullanarak özel bir durulama uygulayan bu teknoloji bakteri ve türevlerinin %99,9 oranında yok olmasına yardımcı olur. Üstelik Arçelik bulaşık makinesi A++, A+++ enerji tüketimli çalışma prensibi sayesinde özel yıkama programlarında da mümkün olduğu kadar düşük enerji kullanır.

DeepClean teknolojisi ise şişe ve tencerelerin daha etkili temizlenmesine yardımcı olur. Bu teknoloji sayesinde Arçelik bulaşık makinesi ile yıkanan sürahi, kavanoz, yağdanlık, tencere gibi gereçler 5 kata kadar daha iyi yıkanır. Ekstra parlaklık ve ekstra kurutma fonksiyonlarıyla benzerlerinden ayrılan Arçelik bulaşık makinesi yeni tasarımları, ayrıca otomatik kapı açma özelliğiyle fark yaratır. Yıkama programı sonunda Arçelik bulaşık makinesi kapağının kendiliğinden açılmasını sağlayan söz konusu fonksiyon, bulaşıkların daha hızlı kurumasına, cam malzemeden üretilen gereçlerin daha parlak ve lekesiz olmasına yardımcı olur. 24 saate kadar zaman erteleme avantajına da sahip olan Arçelik bulaşık makinesi ürünlerinin bir kısmı tamamen dijital kontrol paneli üzerinden kontrol edilir. LCD ve LED ekranlara yer verilen söz konusu cihazlar arasında mekanik tuşlu olanlar da vardır. Arçelik bulaşık makinesi ölçüleri ise ankastre, yarı ankastre, tezgah altı tip cihazlarda farklılık gösterir. Tezgah altı olanlar ortalama 85x59.8 cm, yarı ankastreler ise 81.8x 59.8 cm ölçülerindedir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Program sayısı, kapasite, tasarım, kontrol paneli türü, motor tipi ve mevcut teknolojilerin farklı olduğu çok sayıda Arçelik bulaşık makinesi modeli vardır. Bunlar arasında en sık tercih edilen Arçelik 2, 3, 4 programlı bulaşık makinesi çeşitleridir. Öte yandan modern teknolojilerle desteklenen Arçelik bulaşık makinesi modelleri de yoğun ilgi görür. Bunlardan biri en iyi bulaşık makinesi Arçelik modelleri arasında yer alan 11 programlı cihazlardır. Bulaşıkları hem temizleyip hem hijyenik hale getiren bu cihazlar 30 dakikadan 189 dakikaya varan yıkama seçenekleriyle öne çıkar. 16 kilograma varan yıkama kapasitesiyle kalabalık aileler için ideal olan Arçelik bulaşık makineleri, ön yıkama ve yarım yük çalışma gibi avantajlarıyla bütçe dostu kullanımı destekler. Üstelik enerji, su ve deterjan kullanımının da azalmasına yardımcı olur. Kir algılama sensörüyle benzerlerinden ayıran Arçelik bulaşık makinesi çeşitleri, bulaşıkların kirlilik seviyesine göre su ve deterjan kullanır. Tasarım ve teknolojisi fark etmeksizin düşük çalışma sesine sahip olan tüm Arçelik bulaşık makinesi çeşitlerinde çalışma sesi ortalama 44 dB seviyesindedir.

Elektrikli mutfak yardımcılarından beyaz eşyalara kadar renk seçenekleriyle öne çıkan Arçelik gri, siyah, antrasit, beyaz bulaşık makinesi tasarımlarının yanı sıra farklı renkler de kullanır. Söz konusu Arçelik renkli bulaşık makinesi çeşitleri, mutfak dekorasyonuna ve diğer beyaz eşyalara en uygun olan bulaşık makinesine ulaşma kolaylığı sağlar. Arçelik inox bulaşık makinesi olarak da bilinen gümüş - gri renkli cihazlarda leke tutmayan özel bir yüzeye yer verildiğinden lekesiz bir kullanım söz konusudur. Arçelik siyah, beyaz camlı bulaşık makinesi tasarımları ise cam kapakları sayesinde oldukça kolay temizlenir. Temperli cam kullanan Arçelik cam bulaşık makinesi modelleri, her zaman parlak ve yeni görünmesiyle dikkat çeker. Bu tarz cam Arçelik bulaşık makinesi modelleri cam ankastre beyaz eşya seti ile görsel bütünlük de sağlar. Çıkarılabilir çekmeceleri, ayarlanabilir sepet yüksekliği, paslanmaz çelik gövde, antibakteriyel conta gibi detaylar uzun kullanım ömrünü destekler. Arçelik bulaşık makinesi ürünlerinde hem iç hazne hem de dış yüzey deformasyona dirençli yapıdadır.

Arçelik Bulaşık Makinesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan Arçelik bulaşık makineleri, pek çok açıdan avantajlı cihazlardır. Özellikle yeni nesil bulaşık makinesi Arçelik modelleri birçok işlemi otomatik olarak gerçekleştirdiğinden, ekstra konforlu kullanım sağlar. Arçelik bulaşık makinesi yorumları da bunu destekler niteliktedir. Cihazların kullanım ömürlerini korumak ve tüm avantajlarından faydalanabilmek için Arçelik bulaşık makinesi kullanımında dikkat edilmesi gerekenler şöyle sıralanabilir:

Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları

Yerli üretim teknolojileriyle kullanıcıların yaşamını kolaylaştırmayı hedefleyen Arçelik markasının bulaşık makineleri, sağladığı avantajlara kıyasla bütçe dostudur. Arçelik bulaşık makinesi fiyatları belirlenirken kapasite, program sayısı, zamanlama özelliği, enerji tüketimi, su kullanım miktarı, kontrol paneli, ek teknolojiler, renk, montaj türü dikkate alınır. Dolayısıyla 6 programlı Arçelik bulaşık makinesi ile Arçelik tek programlı bulaşık makinesi fiyatları tamamen farklıdır. Benzer şekilde Arçelik dijital bulaşık makinesi ve tuşlu kontrol panele sahip Arçelik bulaşık makinesi farkı şekilde fiyatlandırılır. Diğer yandan renk seçenekleri çamaşır kurutma makinesi fiyatları gibi Arçelik bulaşık makineleri fiyatlarını da etkiler. Bu sebeple Arçelik kırmızı bulaşık makinesi fiyatları ile beyaz Arçelik bulaşık makinesi fiyatları arasında farklılıklar olabilir. Ancak başarılı markanın tüm ürünleri gibi bulaşık makineleri de sık sık indirime girerek bütçe dostu hale gelir. İndirim dönemlerinde Arçelik bulaşık makinesi en uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Siz de en ucuz Arçelik bulaşık makinesi çeşitlerine ulaşmak için Akakçe’den yardım alabilir, avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.