Çocuk Odası Avize

Çocuk Odası Avize Fiyatları

2.435 farklı Çocuk Odası Avize için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanım YeriÇocuk Odası
 • Kullanım YeriGenç Odası
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Kol Sayısı2'li
 • Kol Sayısı3'lü
 • ÖzelliklerLED
 • BoyutBüyük
 • BoyutOrta
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kullanım YeriÇocuk Odası
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım YeriTürüGövde MalzemesiBoyutKol SayısıTasarımKelime ile FiltreleŞekliÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (2.435)

Salon Avize Mutfak Avize LED Avize Genç Odası Avize 3'lü Avize Büyük Avize Cam Avize İkili Avize 4'lü Avize Krom Avize Metal Avize 5'li Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Çocuk Odası Avize Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Çocuk Odası Avize hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Çocuk Odası Avize:
 1. Ömür Avize Pembe Kelebek Çocuk Odası Ledli Avize
 2. Ömür Avize Pembe Gökyüzü Çocuk Odası Ledli Kumandalı Avize
 3. Ömür Avize Mina Pembe Kalpli Çocuk Odası Ledli Avize
 4. burenze 3 Renk Kumandalı Dimmer Özellikli Girl Led Avize Çocuk Odası Avize Pembe
 5. burenze 3 Renk Kumandalı Dimmer Özellikli Çocuk Odası Led Avize Uzay Mekiği Mavi

Çocuk Odası Avize

Avize modelleri, kullanıldıkları alanlara dekoratif anlamda renk katmayı başarır. Kullanım alanları son derece geniş olan avize çeşitleri, kendilerine çocuk odalarında da yer bulur. Çocuk odalarının daha renkli ve hareketli bir görünüme sahip olmalarında büyük bir role sahip olan çocuk odası avizeleri, yeni nesil tasarımlarıyla dikkat çeker. Çocuk odası dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri olan aydınlatma araçları aynı zamanda ortamın daha ferah bir görünüme sahip olmasında da büyük oranda rol oynar. Çocuk odası avizeler, onların yaş gruplarına ve hayal dünyalarına hitap edecek şekilde dizayn edilir. Seçenekleri detaylı bir şekilde incelediğinizde karşınıza çok sayıda alternatif çıkar. Ürün çeşidinin fazla olması zaman zaman kararsızlığa neden olsa da genel anlamda müşterilere seçme özgürlüğü verir. Gerek renk seçimleriyle gerekse ilave edilen detaylarıyla çocukların renkli dünyasına hitap etmeyi başaran tasarımlar, sevdiğiniz kişilere hediye edebileceğiniz ideal ürünler arasında yer alır. Online alışveriş ayrıcalıklarından yararlanarak çocuk odaları için dizayn edilmiş olan avize çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yapı market kategorisinde aradığınız kriterlere göre filtreleme yaparak çocuğunuzun odası için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Görünümleriyle Çocuk Odası Avizeleri

Çocuklar, gün içerisinde odalarında farklı amaçlarla vakit geçirir. Bazen oyun oynamak bazen uyumak bazen de ders çalışmak için kullanılan çocuk odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Odanın sağlıklı bir şekilde aydınlatılmasında avizelerin rolü büyüktür. Odaların dekorasyonuna dinamik bir boyut kazandırmak amacının yanı sıra çocuklarınıza konforlu bir yaşam alanı sunmak için de çocuk odası avizesi seçimi konusunda son derece hassas davranmanız tavsiye edilir. Çocuk odası avize modelleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Renk yelpazesi ise hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına hitap edecek şekilde çeşitlenir. Yeşilden maviye, pembeden mora kadar uzanan geniş renk skalası arasında çocuğunuzun zevkine ve odasının konseptine uygun olan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünlerin dayanıklı ve kaliteli tasarımları da uzun süre deforme olmadan kullanılabilme imkanını beraberinde getirir. Kaliteli ham madde seçiminin yanı sıra özenli işçiliğin de ön plana çıktığı modeller, şık yapılarıyla göz doldurur. Seçim sırasında çocuğunuzun odasının mevcut dekorasyonunu göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Aplik modelleri hakkında detaylı bir inceleme yaparak odanın aydınlatmasına farklı dokunuşlar katmanız da mümkündür.

Her Zevke Hitap Edecek Çocuk Odası Avize Çeşitleri

Çocuk odası için avize modellerini incelerken çocuğunuzun yaş grubunu ön planda tutmanız tavsiye edilir. Ürünleri kendi arasında sınıflandırmak isterseniz yaş gruplarına göre sınıflandırma yapmanız mümkündür. Bebek yaş grubu için dizayn edilmiş çocuk odası avize modelleri ile çocuk yaş grubu için dizayn edilmiş olan modeller arasında bazı farklılıklar olabilir. Çocuk odası avize çeşitleri özellik bakımından da değişiklik gösterebilir. Bazı modeller tek ampul takılarak kullanılırken bazılarına üç ya da dört ampul takılması gerekebilir. Tüm bunlar aslında görünüme etki eden detaylar arasında yer alır. Dilerseniz dört ampullü çocuk odası avize modellerini de tek ampul ile çalıştırma şansınız vardır. Zevkinize göre, aynı oda içerisinde birden fazla avize de kullanabilirsiniz. Eğer çocuk odanız yeterince büyükse farklı tipte iki adet avize seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede oda daha dinamik ve daha modern bir görünüme kavuşabilir. Seçim yapmadan önce size sunulmuş olan tüm seçenekleri detaylı bir şekilde incelemenizde fayda vardır. İnceleme yaparken gerekli detayları göz önünde bulundurduğunuz takdirde çocuğunuzun odası için en ideal seçimi yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Avize Modellerinin Özellikleri

Ürünlerin her birinin sahip olduğu detaylar farklılık gösterebilir. Klasik çocuk odası için dizayn edilmiş olan modellerin yanı sıra günümüz teknolojisinden faydalanılarak tasarlanan model sayısı da oldukça fazladır. Çocuk odası LED avize modelleri hem görünüm hem de özellik itibarıyla ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başarır. Bu tasarımlar aynı zamanda çocukların da hayal dünyasına hitap eden ürün çeşitleri arasında yer alır. Çocuk odası avize çeşitleri, kullanıldıkları alanda farklı bir hava yaratır. Aynı durum çocuk odaları için de geçerlidir. LED tasarımlar, çocuk odalarında hem ekstra aydınlık bir ortam yaratır hem de onların zevkine hitap eder. Özellikle beyaz ışığın yer verildiği LED tasarımlar, ders çalışırken çocukların kendilerini daha dinç hissetmelerini sağlar. Sarı ışıklı tasarımlar, ortamda daha baskın bir hava yaratabilir. Bu da çocukların uykusunun gelmesine neden olabilir. Bu sebeple özellikle ders çalışan çocuklar için beyaz ışıklı modellerin tercih edilmesi daha uygundur. Ürün çeşitlerini incelerken çocuğunuzun da görüşlerine yer vererek, onların zevklerine uygun seçimler yapabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerin yer aldığı skala üzerinde hem bütçe hem de özellik bakımından size uygun olan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çocuk Odası Avize Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek odası avize satın alımından önce modeller hakkında detaylı bir araştırma yapmanız önerilir. Bu sayede, seçeceğiniz modeli ileride çocuk odasında da kullanabilmeniz mümkündür. Fakat seçim sırasında bazı noktaların göz önünde bulundurulmasında fayda vardır. Gece lambası ve diğer aydınlatma ürünlerinin seçiminde öncelikli olarak odanın dekorasyonunda kullanılan renklerin göz önünde bulundurulması gerekir. Eğer mobilyaların ve duvarın rengi koyu tonlardaysa, seçeceğiniz ürünün daha açık renklerde olması tavsiye edilir. Eğer ortamda açık tonlar hakimse, koyu renkli ürünleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aydınlatmaların üretim aşamasında insana sağlığına zarar vermeyecek materyallerin tercih edilmesine özen gösterilir. Fakat söz konusu çocuk ve bebekler olduğu zaman bu durum ekstra hassas bir boyut kazanır. Bebek odası avize çeşitleri arasında yer alan sarkıt modeller son dönemlerin rağbet gören ürünlerinden biridir. Metal, ahşap ya da cam gibi farklı materyaller kullanılarak dizayn edilen ürünler sağlam duruşlarıyla ön plana çıkar. Örümcek adam gibi sevilen çizgi karakter figürlerinin yer verilmiş olduğu seçenekler çocukların dikkatini çeker. Modelleri çocuklarınızla beraber inceleyip seçimlerde ortak bir karar verebilirsiniz. Ayrıca seçim aşamasında ürün yorumlarına da göz atabilirsiniz.

Çocuk Odası Avizeleri En Ucuz Fiyatlarla Akakçe’de

Ürünlerin sahip olduğu özellikler ve tasarım detaylarıyla birlikte, satışa sunuldukları fiyat aralıkları da çoğu zaman merak edilir. Çocuk odası avize fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre şekil alır. Ampul sayısı, ebat, görünüm ve üretim materyali gibi detayların tümü ürünlerin satış fiyatları üzerinde etkili olur. Ayrıca tasarımında lisanslı süper kahramanlara yer verilen modellerin de satış rakamları üzerinde farklılıklar görülebilir. Bebek odası avizeleri, online satış alanında anne ve babaların en fazla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Bebekler için dizayn edilen aydınlatma modelleri ekstra renkli görünümlere sahiptir. Bazı seçeneklerde ekstra müzik detayları da mevcuttur. Fakat bebeklik çağını geride bırakan çocuklar ve gençler için modern avize modelleri seçilebilir. Bazı modeller son derece ufak bir yapıya sahipken bazı modeller daha büyük boyutlarda dizayn edilir. Ürünlerin fiyat skalası bu doğrultuda da değişiklik gösterir. Akakçe üzerinden ürün özelliklerine, görsellerine ve fiyat aralıklarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm detayları göz önünde bulundurarak, aradığınız özelliklere sahip olduğunu düşündüğünüz üründe karar kılabilirsiniz. Marka ve model seçimi konusunda hala kararsızlık yaşıyorsanız, beğendiğiniz ürünü daha önce satın almış olan müşterilerin yorumlarından faydalanabilirsiniz.