Genç Odası Avize

Genç Odası Avize Fiyatları

74 farklı Genç Odası Avize için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanım YeriGenç Odası
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Kol Sayısı2'li
 • Kol Sayısı3'lü
 • ÖzelliklerLED
 • BoyutBüyük
 • BoyutOrta
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kullanım YeriGenç Odası
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım YeriTürüGövde MalzemesiBoyutKol SayısıTasarımKelime ile FiltreleŞekliÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (74)

Salon Avize Mutfak Avize LED Avize 3'lü Avize Büyük Avize Cam Avize İkili Avize Krom Avize Metal Avize 5'li Avize 4'lü Avize Kumandalı Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Genç Odası Avize Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Genç Odası Avize hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Genç Odası Avize:
 1. EVDE MODA AVİZE Genç Odası Hol Antre Mutfak Beyaz Ledli Avize
 2. SAMARA 3 LÜ GENÇ ODASI AVİZE BEYAZ (PEMBE ŞAPKALI)
 3. Apliqa Gaspar 3 Lü Krom Sarkıt Modern Genç Odası MutfakSalon Avize
 4. Kare 2Li Modern Plafonyer Genç Odası MutfakYatak Odası Avize
 5. Kare Tekli Modern Plafonyer Genç Odası Mutfakyatak Odası Avize

Genç Odası Avize

Genç odası avize seçenekleri, kullanıldığı mekâna dekoratif anlamda şıklık kazandırır. Tasarımların kullanım alanları son derece geniş olduğundan renkli ve eğlenceli desenli olanlar, genç ve çocuk odalarında kullanıma uygundur. Özellikle genç odalarının daha modern görünmesine yardımcı olan seçenekler, yeni nesil tasarımlarıyla da kullanıcıların beğenisine hitap eder. Ürünlerin en büyük kullanım avantajı ise ortamın daha ferah görünmesini sağlamaktır. Genç odası led avize seçenekleri kişilerin yaş gruplarına hitap ettiğinden her alıcı kendi ihtiyaç ve beklentisine uygun seçeneğe erişebilir. Dolayısıyla birçok farklı renk ve tasarımda genç odası avize bulmak mümkündür. Ahşap, spor, sarkıt, retro, taşlı ve kollu gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Ev dekorasyonuna uygun olarak hazırlanan bu genç odası avize seçenekleri sayesinde her genç yaşam alanına kendi zevkini yansıtır. Genç odası için avize çeşitlerinin tümüne Akakçe sayesinde hemen ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Genç Odası Avize Modelleri

Dekoratif aydınlatma sınıfında yer alan genç odası avizeler, çeşitleri ile farklı kullanıcıların zevkine hitap eder. Sarkıt, retro, ahşap, tek kollu ve çok kollu gibi seçeneklere erişmek de mümkündür. Avize genç odası modelleri de farklı çeşitleriyle dikkat çeker. Ürünler her zevke uygun renk seçeneklerine sahiptir. Unisex olarak tasarlananlar ise hem kız hem de erkek genç odalarında tercih edilebilir. Tasarımlar, en çok renk çeşitleriyle dikkat çeker. Maviden kırmızıya, pembeden sarıya dilediğiniz her renge kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siyah genç odası avize seçenekleri de yaşam alanlarına derinlik ve modernlik kattığı için tercih edilebilir. Ayrıca bu seçenekler, kullanılacak ortamın daha loş görünmesine de yardımcı olur. Tasarımlar, kaliteli ve dayanıklı olduğundan uzun süre boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Ürünler, kalitesiyle olduğu kadar özenli işçiliğiyle de beğeni kazanır.

Genç kız avize modelleri, yaşam alanlarının daha canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Pembe, kırmızı, sarı gibi seçeneklerin yanında gümüş ya da saf özellikte olanlara ulaşmak da mümkündür. Genç kız odaları için tasarlanan genç odası avize tasarımları çap ve yükseklikleri farklı tasarımlar değişkenlik gösterir. Genellikle kumaş kaplama olarak tasarlanan genç odası avize seçeneklerinin yanı sıra camdan yapılan seçenekler de mevcuttur. Dileyen kullanıcılar, abajur görünümlü olan tasarımlar arasından da seçim yapabilir. Erkek genç odası avize modelleri de spor ve retro görünümleriyle kullanıcıların dikkatini çeker. Genç odası avize tasarımları, genellikle mavi, siyah ve lacivert renk özelliğine sahiptir. Genç odası avize çeşitlerinin başlık çap ve yükseklikleri standart olmadığından, her kullanıcı kendi yaşam alanına uygun bir seçim yapmalıdır. Genç odaları için kullanılan seçenekler ise minimal görünümleriyle dikkat çeker.

Genç Odası Avize Öne Çıkan Özellikleri

Genç odası avizeleri modellerine göre farklı özelliklere sahiptir. Klasik genç odaları için geliştirilen dizaynlar, yenilik ve teknoloji gibi unsurlar dikkate alınarak üretilir. LED avize seçenekleri hem görünüm hem de özellikleri dolayısıyla kullanıcıların dikkatini çeker. Gençlerin hayal dünyasına göre tasarlanan genç odası avize tasarımları, kullanıldığı alana ferah ve canlı bir hava katar. Genç odası avize çeşitlerinin en dikkat çeken özelliği ise ortamlara ekstra aydınlık katmalarıdır. Özellikle beyaz ışıkla kullanılan genç odası avize çeşitleri, gençlerin kitap okurken ya da ders çalışırken kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Sarı ışık ise ortamlara baskın bir hava kattığı için de tercih edilebilir. Aynı zamanda sarı ışığı abajur modelleri ile kullanarak, gece lambası olarak da değerlendirebilirsiniz. Genç odası avizelerin dikkat çeken diğer özelliği ise sağlık standartlarına uygun malzemelerin kullanılmasıdır. Dayanıklı malzemelerle yapılan seçenekleri maksimum 45 - 60 watt ampul ile kullanmanız tavsiye edilir.

Genç Odası Avize Kullanımı Nasıl Yapılır?

Aydınlatma ürünleri; ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan sistemler olarak tanımlanır. Dekorasyonun tamamlayıcısı olan genç odası avize çeşitleri genç odası gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Genç odalarında yeterli ışık dağılımının ve aydınlatmanın oluşumunu sağlayan genç odası avizeler, ev dekorasyon ile bütünleşir. Örneğin tavandan sarkıtılan genç avize seçenekleri, mekâna eşlik eder özelliktedir. Ferah ve geniş bir görünüme sahip olan tüm modellerin kullanımlarının nasıl yapılması gerektiği de birçok kişi tarafından merak edilir. Askı aparatlı olanlar, tavana vida yardımıyla bağlanarak kullanılır. Bu işlem bir adet tornavida yardımıyla gerçekleştirilir. Uygun walttaki ampulü de ürünün içine yerleştirdikten sonra çalıştırma işlemini başlatabilirsiniz. Modellerin kullanımlarını anahtarlar sayesinde aç - kapa mantığı ile kullanabilirsiniz. Bazı genç odası avize tasarımları ise uzaktan kumanda yardımıyla çalışır. Uzaktan kumandalı avizelerin rengi değiştirilebilir özelliktedir. Bu sayede genç odaları farklı renkte dekore edilebilir.

Genç Odası Avize Bakım ve Temizliği

Genç odası avize modelleri yaşam alanlarının olmazsa olmaz aydınlatma sistemleridir. Oda dekorasyonunun tamamlayıcısı olan seçenekler, uzun süreli kullanıma uygundur. Avizeler zaman içinde tozlanıp ya da kirlenir. Tozlanan genç avize modelleri aydınlatma işleminin zayıflamasına neden olur. Alıcılar, bu durumu dikkate alarak ürünlerin temizlik ve bakım gibi süreçlerini dikkate almalıdır. Tüm genç odası avize tasarımlarının nasıl temizlenmesi gerektiğini öğrenmek için ise kullanım kılavuzlarını dikkate almanız önerilir. Temizliğe başlamadan önce ise genç odası avizelerin altında bulunan mobilya ve halıları korumanız tavsiye edilir. Daha sonra uygun boydaki bir merdiven ile temizlik işine başlanabilir. Ürün temizliği sırasında sabunlu bir bez kullanılabilir. Yukarıdan aşağıya doğru temizlemek en doğru yöntemler arasındadır. Temizliğin ardından genç odası avize seçeneklerinin kurulanması da önemli bir detaydır. Kurulama işlemi sayesinde tasarımın üzerinde herhangi bir iz ya da leke kalmaz.

Genç Odası Avize Nasıl Seçilir?

Spor genç odası avize modelleri, kaliteli ve net bir ışıklandırma sistemi için tercih edilir. Tasarımlar, görünüm ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Kız ve erkek genç odası avize satın almak isteyen kişiler ise bazı noktaları göz önünde bulundurarak alışverişlerini tamamlayabilir:

Genç Odası Avize Fiyat Seçenekleri

Kız ve erkek genç odalarının dekorasyonu son dönemlerde önem kazanmaya başlamıştır. Bunda, odalarda kullanılan aksesuarların da etkisi oldukça fazladır. Odalarda kullanılan aksesuarların başında ise avizeler yer alır. Bu tasarımlar, gün geçtikçe daha çok tercih edilir. Kullanıcılar ürünlerin fiyat etiketlerini merak eder. Avantajlı genç odası avize fiyatları sayesinde, her kullanıcı kendine en uygun olan seçeneğe erşebilir. Fiyatlar markalara, modellere, yapıldıkları malzemelerin kalitelerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Genç odası için avize modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler yorum ve önerileri takip ederek fikir edinebilir. Yorumlar sayesinde şerit led fiyatları indirimleri ve kampanyaları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de genç odalarını renklendirmek istiyorsanız, farklı dizaynları ile dikkat çeken genç odası avizelerini Akakçe sayesinde inceleyebilirsiniz.