NZXT Bilgisayar Kasası

NZXT Bilgisayar Kasası Fiyatları

39 farklı NZXT Bilgisayar Kasası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıNZXT
 • Güç Kaynağı600 W
 • Güç Kaynağı650 W
 • Ekran Kartı Uzunluğu350 mm
 • Ekran Kartı Uzunluğu360 mm
 • Anakart YapısıATX
 • Anakart YapısıMicro/ATX
 • Dahili Fan Sayısı4 Adet
 • Dahili Fan Sayısı6 Adet
 • Derinlik481 mm
 • Derinlik520 mm
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıNZXT
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterAnakart YapısıGüç KaynağıKasa MalzemesiYan Panel MalzemesiUSB 2.0 SayısıUSB 3.0 SayısıUSB 3.1 SayısıUSB 3.2 SayısıDahili Fan SayısıFan Yuvası SayısıFan ÖlçüsüDisk YuvasıToplam Disk Yuva SayısıEkran Kartı UzunluğuGenişleme YuvasıCPU Soğutucu YüksekliğiGüç Kaynağı KonumuAğırlıkYükseklikGenişlikDerinlikGüç Kaynağı SertifikasıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (39)

iPad 4 NZXT Anakart NZXT İşlemci Soğutucu NZXT Power Supply NZXT Kasa Fanı NZXT Fan Kontrol NZXT Kasa Aksesuarı NZXT Capture Card

En Popüler NZXT Bilgisayar Kasaları

NZXT Bilgisayar Kasası Yorumları ve Önerileri

NZXT Bilgisayar Kasası Sıkça Sorulan Sorular

NZXT Kasa

Alüminyum, paslanmaz çelik ve temperli cam gibi malzemelerden üretilen NZXT kasa modelleri, günlük kullanım, ofis ve oyun sistemlerine özel tasarımları ile dikkat çeker. Dayanıklı yapıları ve şık tasarımlar ile keyifli bir kullanım süreci sağlayacak nitelikte olan NZXT kasalar, bileşenlerin serin kalabilmesi için titizlikle tasarlanır. Pek çok kısmında ızgaralar kullanılan NZXT kasa modellerinde egzoz fan sayısı ikiden başlar. Oyun sistemlerine özel olarak tasarlanan kaslarda ise genellikle 7 kasa fanı yer verilir. Kendi fanları ile gelen NZXT kasa ürünleri, anakarttan ekran kartına, ek soğutma ünitesinden işlemciye pek çok bileşenin rahatlıkla yerleştirilebileceği kadar geniştir. Bununla birlikte küçükten büyüğe farklı bileşenlerle uyumlu olması için mini tower, mid tower gibi çeşitleri bulunan NZXT kasa çeşitleri arasında uzun, kısa geniş ve dar olarak tasarlanan çok sayıda ürün bulunur. RGB aydınlatmalı tasarımlarıyla bulunduğu ortamın ambiyansını da değiştiren NZXT markalı kasalar kırmızıdan beyaza değişen renk seçenekleri ile de dikkat çeker. Siz de NZXT kasa sahibi olmak istiyorsanız Akakçe yardımıyla satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

NZXT Kasa Özellikleri

Ultra hafif alüminyum malzeme ile hafif çeşitleri üretilen NZXT bilgisayar kasalarının paslanmaz çelikten yapılanları ise oldukça dayanıklıdır. Tamamen kullanıcıların alışkanlıklarına göre tercih yapabileceği NZXT kasalar arasında 3 yanında temperli cam kullanılan modeller de bulmak mümkündür. Anakart, CPU, PSU, GPU, RAM, SSD gibi bileşenlerin birbirlerini engellemeden doğru şekilde konumlandırılması için tasarlanan NZXT bilgisayar kasası ürünleri, bileşenlerin serin kalmasına da yardımcı olacak niteliktedir. Bunun için NZXT kasa ürünlerinin tavan ve duvarlarında delikli ızgaralar ayer verilirken bazı tasarımlarda tamamen çıkarılabilen toz filtreleri de bulunur. Çıkarılabilir toz filtresinin avantajı, kasa fanlarının oluşturduğu hava akımı nedeniyle kasanın içine doğru hareket eden tozları yakalamaktır. Kasa içindeki önemli bileşenlerin tozlanmasını önleyen toz filtreleri çıkarılabilir olduğundan akan su altında kolayca temizlenebilir veya hava üfleme makineleriyle tozlarından arındırılabilir. Başarılı markanın yeni nesil kasalarının tamamında kullanılan mıknatıslı toz filtreleri, bilgisayar bileşenlerinin çalışması da engellemez.

Farklı sistemler için tasarlanan NZXT kasa ürünlerinde fan sayısı, uyumlu fan çapı, VGA uzunluğu, genişleme yuvası, anakart uyumluluğu, desteklenen bağlantı teknolojileri, port sayısı, işlemci soğutucu boşluğu, boyutlar birbirinden farklıdır. Örneğin, bazı NZXT kasa çeşitlerinde kasa fanı çapı 120 mm iken bazılarında ise 140 mm’dir. Markanın bazı kasalarında USB 3.1 soketi yer alırken bazılarında ise USB 2.0 soketler bulunur. Gaming konseptli olan NZXT kasa ürünlerinde çoğunlukla RGB LED aydınlatma ile sıvı soğutucu için ekstra alan vardır. Titizlikle tasarlanan yeni nesil NZXT kasa çeşitlerinde PSU yuvarı kasanın en altında konumlandırılır. Daha eski sistemlerle uyumlu olan kasalarda ise PSU alanı kutu şeklinde kasanın arka üst bölümünde bulunur. Dünya genelinde tanınan Amerikalı markanın yeni nesil kasaları CD veya DVD yazıcı - okuyucu içermemesiyle dikkat çeker. Dolayısıyla video oyun, film koleksiyonlarını DVD’lerde saklayan kullanıcılarının harici CD - DVD okuyucu - yazıcı satın alması önerilir. Harici DVD yazıcı fiyatları uygun olduğundan bu tür bir ihtiyaç doğduğunda bütçeyi zorlamadan karşılamak mümkündür.

NZXT Kasa Modelleri

Sistemlerin yüksek performans göstermesi amacıyla tasarlanan NZXT bilgisayar kasaları, maksimum hava akışı sağlayan filtreleri, minimum 120mm kasa fanları, patentli kablo yönlendirme kiti gibi özellikleriyle dikkat çeker. Her biri farklı avantajlara sahip olan NZXT kasalar arasında yoğun ilgi görenlerden biri gaming konseptli olanlardır. RGB aydınlatmanın yanı sıra mavi, kırmızı, beyaz gibi renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan NZXT kasa modelleri arasındaki tamamen beyaz olanlar da vardır. Çeşitli masaüstü sistemlere uyum sağlayabilen NZXT beyaz kasa modeller, RGB LED’ler sayesinde farklı renklerde de görülebilir Genellikle cam kapaklı olarak tasarlanan oyuncu kasaları büyük bir kısmında kasa içi farklı açılardan rahatlıkla görülebilir. Şeffaf tasarımın nedeni ise RGB LED’ler ve bileşenlerde yer alan aydınlatmaların dışarıdan kolaylıkla görülebilmesidir. Oyunculara özel olarak tasarlanan NZXT kasa modelleri arasındaki aydınlatmasız olanlar da vardır.

Profesyonel kullanıcılar için tasarlanan NZXT kasa modelleri mini-ITX, micro ATX, ATX ve eATX anakartları destekler. Başka bir ifadeyle pek çok anakart türüyle sorunsuz bir kullanım süreci sağlar. Giriş - çıkış bağlantı noktaları ile de dikkat çeken başarılı kasalarda değişen sayılarda USB 3.1 gen 2, USB Type C, USB Type A, USB 2.0, HDMI, 3.5 mm jak, HD ses jakı bulunur. CPU uyumu konusunda da öne çıkan profesyonel kasa çeşitlerinde 413 mm'ye kadar işlemci alanı bulunur. Günlük kullanıma uygun sade NZXT kasa tasarımlarında ise dikkat çekici detaylar yerine sade bir görünüme yer verilir. Başlangıç ve orta segmente hitap eden bileşenlerle uyumlu olan günlük kullanıma uygun NZXT kasa modelleri, kolay açılıp - kapanır yan kapaklarıyla fark yaratır. Öte yandan başarılı markanın oyuncu kaslarında yer verdiği açılır - kapanır cam kapak tasarımı günlük kullanıma uygun kasalarda da vardır.

NZXT Kasa Avantajları

Patentli tasarımları, eğlenceli kullanım sağlayan renkleri ve bileşenlerin tozlanmasını önleyen çıkarılabilir filtreleriyle fark yaratan NZXT kasalar, genel olarak ayrıcalıklı bir kullanım sağlayacak niteliktedir. Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için de NZXT markalı kasa seçiminden anakartın türüne, ekran kartının boyutuna, soğutma sisteminin kaplayacağı alana dikkat etmekte fayda vardır. “NZXT kasa alınır mı?” sorusuna yanıt olacak NZXT markalı kasaların öne çıkan avantajları şu şekilde sıralanabilir:

NZXT Kasa Fiyatları

Amerika merkezli bir marka olan NZXT, bilgisayar ekipmanları ve aksesuarlarıyla yoğun ilgi görür. Bütçe dostu fiyat uygulamasını tercih eden başarılı markanın kasaları da uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çeker. Genel olarak hemen herkesin satın alabileceği düzeyde olan NZXT kasa fiyatları, malzeme, tasarım, ölçüler, uyumluluk desteklenen bağlantı teknolojileri, RGB varlığı, renk gibi özelliklere göre değişebilir. Örneğin, temperli cam kapak bulunan NZXT kasalar ile cam kapaklı olmayanlar arasında fiyat farkı vardır. Oyuncular için tasarlanan RGB LED’li oyuncu kasaları de markanın aydınlatmasız klasik kasalarına kıyasla farklı düzeylerdedir. Öte yandan mini ITX NZXT kasa ve MID Tower NZXT kasa da farklı fiyatlarla satışa sunulur. Tüm bunların yanı sıra çeşitli yerlerinde mıknatıslı toz filtreler bulunan yeni nesil NZXT kasa modellerinde de farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Bunların yanı sıra kasa fanı, sıvı soğutma sistemi, PSU kabloları, anakart, RAM, ekran kartı fiyatları gibi bileşen ve aksesuar fiyatlarını kapsayan kampanyalar sayesinde NZXT kasa fiyatları da daha uygun hale gelir. Siz de uygun koşullarda NZXT markalı kasa satın almak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilirsiniz.