Asus Bilgisayar Kasası

Asus Bilgisayar Kasası Fiyatları

8 farklı Asus Bilgisayar Kasası için fiyatlar listeleniyor.

MSI Bilgisayar Kasası Gamepower Bilgisayar Kasası Asus Bilgisayar Kasası Gameforce Bilgisayar Kasası NZXT Bilgisayar Kasası Frisby Bilgisayar Kasası

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

600 W650 WATXMicro/ATX500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 80+80+ Bronz4 Adet6 AdetSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Asus Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Asus Özellikler Anakart Yapısı Kasa Malzemesi Yan Panel Malzemesi USB 2.0 Sayısı USB 3.0 Sayısı USB 3.1 Sayısı USB 3.2 Sayısı Dahili Fan Sayısı Fan Yuvası Sayısı Fan Genişliği Disk Yuvası Toplam Disk Yuva Sayısı Ekran Kartı Uzunluğu Genişleme Yuvası CPU Soğutucu Yüksekliği Güç Kaynağı Konumu Ağırlık Yükseklik Genişlik Derinlik SatıcıToplam 55 satıcı. Ürün Puanı Renk

Asus Ekran KartıAsus AnakartAsus Power SupplyAsus Kasa FanıAsus Ses KartıAsus CD/DVD YazıcıAsus Dijital Video İşlemeAsus Ekran Kartı FanıAsus Laptop ve NotebookAsus MonitörAsus KulaklıkAsus Mouse

En Popüler Asus Bilgisayar Kasaları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Asus Bilgisayar Kasası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Asus Bilgisayar Kasası Sıkça Sorulan Sorular

Asus Kasa

Boş ve dolu olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcıların beğenisine sunulan Asus kasa, bileşenlerin performansını destekleyen özellikleriyle öne çıkar. Bileşensiz olanlarda genel hava sirkülasyon fanları, RGB aydınlatma, havalandırma ızgarası gibi detaylara yer verilirken dolu olan Asus kasa ürünleri ise farklı kullanım amaçları için bir araya getirilmiş bileşenler içerir. ATX ve microATX seçenekleri sunan Asus kasa, alüminyum çerçeve ve temperlenmiş cam gibi malzemelerden üretilir. Dolayısıyla hem yoğun kullanıma hem de zorlu şartlara uygundur. Oyuncular için RGB LED aydınlatmalılardan sade görünümlülere kadar pek çok seçenek sunan Asus kasa, kulaklık askısı gibi ek aksesuarlarıyla kullanım konforunu artırır. Tüm Asus kasa modellerine Akakçe yardımıyla ulaşmak, fiyat karşılaştırmaları ve sıralamaları yaparak en uygun fiyatlı olanları görüntülemek mümkündür.

Asus Kasa Özellikleri

Oyuncular başta olmak üzere farklı kullanıcılar için çok sayıda seçenek sunan Asus kasa, bilgisayar bileşenlerinin kullanım ömrünü korumaya ve bunlardan daha fazla verim almaya yardımcı olur. Boş olan Asus bilgisayar kasası ürünlerinde çeşitli fanlar yer alır. Kendi sistemini oluşturmak isteyen kullanıcılar için ideal olan bu boş Asus kasa tasarımları, yarı açık, kapalı, cam panelli gibi farklı alternatifler sunar. Dolu başka bir ifadeyle hazır sistem olarak üretilen Asus kasa ise hemen kullanıma başlama ayrıcalığıyla fark yaratır. Kendi sistemini oluşturacak zamanı olmayan veya bilgisayar bileşenleri hakkında fazla bilgisi olmayan kullanıcılara hitap eden dolu Asus kasa modelleri, farklı seviye oyun sistemlerine sahiptir. Yeni nesil dolu kasalarda anakart, işlemci, grafik kartı, RAM ve ek soğutma modülleri yer alırken eski tip olanlarda ise ek olarak disket sürücü bulunur.

Dayanıklı malzemesi, bileşenleri güvenle bir arada tutan yapısı ve estetik tasarımıyla dikkat çeken Asus kasa ürünleri, ATX ve microATX olarak farklı ölçülerde üretilir. ATX formunda olan klasik tasarımlar, yine ATX boyutlu bileşenlere uygundur. Bununla birlikte pek çok ATX kasada microATX bileşen kullanılabilecek esneklik söz konusudur. MicroATX formunda olan Asus kasa özellikleri arasında en dikkat çekici olan sadece microATX boyutlu bileşenlere uygun olmasıdır. Yaşam alanında bilgisayar için çok fazla alanı bulunmayan kullanıcılara hitap eden söz konusu minimal tasarım, yüksek kapasiteli oyun sistemlerinin dar alanlara kolaylıkla sığmasını mümkün hale getirir. Asus boş, dolu kasa seçenekleri arasında iç kısmı sadece önden kısıtlı olarak görünenler ile iki yanı temperli camla çevrili şeffaf tasarımlar da vardır. Daha çok RGB’li bileşenleri görünür kılmak için tercih edilen bu tasarım oldukça yoğun ilgi görür.

Asus Kasa Modelleri

Dünya genelinde özellikle oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği Asus kasalar, markanın diğer oyuncu ekipmanlarıyla birlikte belirli seriler dahilinde tasarlanır. Tamamı konseptli olan Asus gaming, pro kasa ürünleri, masaüstü sistemlere uygundur. Gaming konseptli Asus masaüstü bilgisayar kasası seçenekleri arasında en dikkat çekici olanlar RGB’li, şeffaf panelli, fırçalanmış alüminyum çerçeveli olanlardır. Dayanıklılığı ile öne çıkan Asus alüminyum, metal kasa modellerinin en önemli özelliği bileşenlerin ihtiyaç duyduğu serin çalışma ortamına sahip olabilmesi için hava sirkülasyonuna izin vermesidir. Büyük çaplı fanlar, sıvı soğutma, delikli ızgaralarıyla beğeni toplayan Asus bilgisayar kasa modelleri, bileşen fanları için ekstra alana da sahiptir. Bazı Asus kasa serilerinde beyaz renk seçeneği de vardır. Bunlar arasında yer alan Asus Chassis kasa özellikleri ve avantajları nedeniyle yoğun ilgi görür.

Asus Kasa Avantajları

Hem boş hem de hazır sistem içeren dolu modelleriyle ayrıcalıklı bir kullanım sunan Asus kasa, sunduğu avantajlarla öne çıkar. Malzeme, görünüm ve kasa içi tasarımıyla fark yaratan Asus kasa modelleri, çeşitli kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlara sunduğu çözümlerle dikkat çeker. Çok sayıda alternatif sunan kasa Asus modellerinin kullanıcılara sağladığı avantajlar arasında öne çıkanlar şunlardır:

Asus Kasa Fiyatları

Hem dolu hem de boş olan modelleri ile kullanıcılara zengin bir ürün yelpazesi sunan Asus kasa, ulaşılabilir fiyat düzeyiyle fark yaratır. Özellikle oyuncular için tasarlanan ve boş olan Asus bilgisayar kasası fiyatları, bütçe dostu olmasıyla benzerlerinden ayrılırken yeni sistem oluşturanlara büyük kolaylık sağlar. Öte yandan Asus boş kasa fiyatları, fan sayısı, üretim malzemesi, soket sayısı/tipleri, havalandırma ızgarası varlığı, ağırlık, ATX ve microATX olması gibi faktörlere göre belirlenir. Hazır oyun sistemlerini içeren Asus kasa fiyatları ise bileşenlerin seviyesine, kapasitesine, üretim yılına ve ek fonksiyonlarına göre farklılık gösterir. Dolayısıyla başlangıç seviyesi oyun sistemi bulunan Asus kasa ile ileri seviye bir oyun sisteminin yer aldığı Asus yeni kasa fiyatları birbirinden farklıdır. Siz de dolu veya boş yeni bir kasa arayışındaysanız Akakçe yardımıyla tüm Asus kasa modellerine ulaşabilirsiniz. Burada, güncel kampanyalı Asus kasa ucuz fiyatlı ürünleri görüntüleyebilir, dilediğinizi tercih ederek sipariş oluşturabilirsiniz.