Arçelik XXL Buzdolabı

Arçelik XXL Buzdolabı Fiyatları

38 farklı Arçelik XXL Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıArçelik
 • BoyutBüyük
 • Temizle
 • Toplam Brüt Hacim505 lt
 • Toplam Brüt Hacim682 lt
 • Toplam Net Hacim500 lt
 • Toplam Net Hacim641 lt
 • Genişlik70 cm
 • Genişlik75 cm
 • Yükseklik185 cm
 • Yükseklik186 cm
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıArçelik
 • BoyutBüyük
 • Temizle
Fiyatı 0 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüTipiBoyutKapı SayısıKontrol PaneliDondurucu ÖzelliğiToplam Brüt HacimTümünü GösterToplam Net HacimTümünü GösterSoğutucu Net HacimDondurucu Net HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiDondurucu BölmesiAğırlıkGünlük Dondurma KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (38)

Arçelik Çift Kapılı Buzdolabı Bosch Çift Kapılı Buzdolabı Bosch No Frost Buzdolabı Arçelik No Frost Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Bosch 682 lt Buzdolabı Bosch XXL Buzdolabı No Frost Buzdolabı Samsung Çift Kapılı Buzdolabı Siemens Çift Kapılı Buzdolabı Siemens No Frost Buzdolabı Samsung No Frost Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Arçelik XXL Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik XXL Buzdolabı

Brüt hacmi 570 litreden başladığı için XXL olarak adlandırılan Arçelik XXL buzdolabı modelleri, kalabalık aileler için idealdir. Evden ofise yüksek miktarda gıda muhafaza edilen alanlarda kullanıma uygun olan Arçelik XXL buzdolapları, soğutucu ve dondurucu bölmelerinin genişliğiyle öne çıkar. Arçelik XXL buzdolabı modellerinin iç haznelerinde girinti ve çıkıntılar olmadığından ölü alan bulunmaz. Bu tasarım özelliği ise hareketli camlarla desteklenerek esnek bir kullanım imkânı sağlar. Her bir detayıyla daha fazla gıda stoklama ve saklama ayrıcalığı sağlayan Arçelik XXL buzdolabı modelleri, tamamıyla soğutucu olarak kullanılabilmesi ile benzerlerinden ayrılır. Hali hazırda derin dondurucusu bulunan kullanıcılara büyük bir soğutucuya sahip olma ayrıcalığı sağlayan söz konusu çalışma modu, tek tuşla aktif olur. Genel olarak genişliğiyle öne çıkan özel buzdolapları, kesintisiz hava sirkülasyonu sağlayan özel çalışma prensibi sayesinde gıdaların her zaman taze hava almasını sağlar. Kötü koku oluşumunu önleyen filtre sistemi ise kullanım keyfini artırır. Siz de ekstra geniş bir buzdolabına sahip olmak istiyorsanız Arçelik XXL buzdolabı modellerini tercih edebilir, uygun fiyatlı olanları görüntülemek için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Arçelik XXL Buzdolabı Özellikleri

Soğutucu ve dondurucu bölmelerinin net hacmiyle öne çıkan Arçelik XXL buzdolapları, ProSmart Inverter kompresör adlı özel bir motora sahiptir. Ultra sessiz çalışan motor aynı zamanda düşük enerji tüketimiyle de dikkat çeker. Isı dalgalanmalarını ortadan kaldırdığından daha az enerji tüketen ProSmart Inverter kompresör, yeni nesil Arçelik XXL buzdolabı modellerinde yer alır. Arçelik XXL buzdolabı özellikleri arasında dikkat çekenlerden biri de FullFresh+ teknolojisidir. Sebzelik kısmında yer alan özel hava kanalları sayesinde dolap içinde daimi olarak taze hava dolaşması sağlanır. Bu teknolojiye benzeyen diğer özellikler ise Arçelik XXL buzdolabı modellerinde bulunan Vitamin Zone ve Mavi Işık teknolojileridir. Vitamin Zone, sebze - meyve çekmecesinde yer alan doğal gün ışığı döngüsünü taklit eden aydınlatma sistemidir. Bu aydınlatma sayesinde sebze/meyve daha uzun süre taze kalır ve vitamin değerlerini korur. Mavi Işık teknolojisiyle mavi ışık üreterek meyve/sebzenin kendini doğada hissetmesini ve yeşil olanların fotosentez yapmaya devam etmesini sağlamak üzere geliştirilmiş teknolojidir.

Çok miktarda gıdayı soğutucu ve dondurucu bölmelerinde saklamaya yarayan Arçelik XXL buzdolabı ürünleri, gıdaların lezzeti ile raf ömrünü korumasına yardımcı olur. Soğutucu bölmeleri aydınlatmasından hava kanallarına kadar her detayı titizlikle hazırlanan Arçelik XXL buzdolabı ürünlerinde dondurucu bölmeler de konforlu kullanımı destekleyecek niteliktedir. Kombi tipi, başka bir ifadeyle alttan donduruculu buzdolaplarında dondurucu kısmında raf olarak da kullanılabilen çekmeceler yer alır. Böylece ambalajlı gıdaların daha kolay kategorize edilmesi sağlanır. Ayrıca çekmecelerin çıkarılarak sadece rafların kullanılabildiği buzdolaplarında büyük ambalajlı gıdalar da muhafaza edilebildiğinden derin dondurucu ihtiyacı da karşılanmış olur. Arçelik XXL buzdolabı çeşitleri, tıpkı derin dondurucular gibi hızlı dondurma özelliğine de sahiptir. Arçelik XXL buzdolabı ölçüleri ise toplam kapasite ve tasarım özelliklerine göre değişebilir. Ancak genel olarak XL buzdolapları, küçük ve ortalama kapasiteye sahip Arçelik XXL buzdolabı modellerine kıyasla daha fazla alana ihtiyaç duyar.

Arçelik XXL Buzdolabı Modelleri

Kapasite ve tasarım açısından farklı modelleri bulunan Arçelik XXL buzdolapları kullanıcılara zengin bir seçkide sunulur. Bu seçeneklerde öne çıkanlardan biri Arçelik XXL buzdolabı modelleri içerisinde Mavi Işık teknolojisine sahip olan gardırop tipi buzdolaplarıdır. İki uzun veya aynı ölçüde dört kapağa sahip olan gardırop tipi Arçelik XXL buzdolabı modellerinde oldukça geniş bir alan bulunur. Özel alan kullanıcının isteğine göre tamamen soğutucu olarak da değerlendirilebilir. Yeni nesil LED aydınlatma elemanları ile donatılan buzdolaplarında kör nokta olmadığı için kullanıcılar dolabın iç kısmına tamamen hakim olur. Böylece buzdolabının derinliklerinde unutulduğu için bozulan gıda sorunu riski de düşer. Hem gardırop tipi hem klasik Arçelik XXL buzdolabı modellerinin tamamında bulunan kahvaltılık çekmecesi ise peynir, salam, tereyağı gibi yiyecekler için ideal koşulları sağlayarak bozulmalarını önlemeye yardımcı olur. Özel sebzelik tasarımları ise markanın neredeyse yeni nesil tüm buzdolaplarında bulunur. Meyvelerin/sebzelerin vitamin değerlerinin, tazeliğinin korunmasını sağlayan sebzelikler aydınlatma sistemi ile desteklenir.

Cool Plus teknolojisini destekleyen Arçelik XXL buzdolabı modellerinde ise soğutucu bölmesindeki gıdaların donması engellenir. Bunun yanı sıra kokuların birbirine karışması, kötü koku oluşumuna neden olan bakterilerin çoğalması gibi olumsuzlukların meydana gelmesi Cool Plus teknolojisi ile ortadan kalkar. Görsel tasarım ve renk seçenekleriyle de dikkat çeken Arçelik XXL buzdolabı modellerinin en önemli özelliği leke tutmayan yüzeyleridir. Arçelik buzdolabı XXL beyaz, siyah, gri modellerinin büyük kısmında tutmaya dirençli yüzey kaplaması kullanılır. Bununla birlikte mat veya parlak üretilen Arçelik XXL buzdolabı gri renkli cihazlar evden ofise pek çok kullanım alanı için ideal olduğundan yoğun ilgi görür. No-Frost çalışma mekanizmaları sayesinde zahmetsiz kullanım sürecini destekleyen Arçelik markalı ekstra büyük buzdolapları, fiyat açısından da geniş bir seçkiye sahiptir. Bu sayede hemen her bütçeye hitap eden düzeyde Arçelik buzdolabı XXL fiyat seçeneği bulunur. Öte yandan uzun kullanım ömrü ile desteklenen fiyatlar, çok daha bütçe dostu hale gelir.

Arçelik XXL Buzdolabı Kullanımı

Kalabalık yaşayanlar, ofisler, iş yeri yemekhaneleri gibi alanlarda kullanım için uygun olan olan Arçelik buzdolabı XXL modelleri, kapak üzerinde yer alan kontrol paneli ve ekranı üzerinden kontrol edilir. Bununla birlikte Wi-Fi bağlantısına sahip olanlar HomeWhiz uygulaması aracılığı ile kontrol edilebilir. Uygulamadan faydalanabilmek ve sadece akıllı telefon üzerinde buzdolabını kullanabilmek için yapılması gerekenler ise şöyle sıralanır:

Arçelik XXL Buzdolabı Fiyatları

Tamamen yerli üretim olan ve dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşan Arçelik markası, XXL buzdolabı modelleri ile dikkat çeker. Ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunulan Arçelik XXL buzdolapları, net - brüt kapasite, renk, filtre türü, kapı sayısı, motor ipi, ölçüler, kontrol paneli, Wi-Fi desteği bulunması gibi çeşitli etkenlere göre fiyatlandırılır. Örneğin, klasik üstten donduruculu Arçelik XXL buzdolabı ve kombi tipi Arçelik XXL buzdolabı fiyatları tamamen farklıdır. Benzer şekilde 630 litre ve 770 litre kapasiteli olan Arçelik XXL buzdolabı modelleri arasında da fiyat farkı vardır. Wi-Fi desteği bulunan ve mobil uygulama üzerinde de kontrol edilebilen Arçelik XXL buzdolabı, klasik cihazlara kıyasla farklı şekilde fiyatlandırılır. Tüm bunların yanı sıra gardırop tipi olarak adlandırılan iki veya dört kapaklı Arçelik XXL buzdolabı çeşitlerinde fiyat düzeyi biraz daha yüksektir. Ancak, beyaz eşyaları kapsayan kampanyalar sayesinde tıpkı ankastre set fiyatları gibi Arçelik XXL buzdolabı fiyatları da indirime girer. Siz de büyük kapasiteli yeni bir buzdolabı arayışındaysanız Arçelik XXL buzdolabı en ucuz modellere ulaşmak için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.