Sebilli Buzdolabı

Sebilli Buzdolabı Fiyatları

3 farklı Sebilli Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerSebilli
 • Toplam Brüt Hacim505 lt
 • Toplam Brüt Hacim682 lt
 • Toplam Net Hacim500 lt
 • Toplam Net Hacim641 lt
 • Genişlik70 cm
 • Genişlik75 cm
 • Yükseklik185 cm
 • Yükseklik186 cm
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerSebilli
Fiyatı 0 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüTipiBoyutKapı SayısıKontrol PaneliDondurucu ÖzelliğiToplam Brüt HacimTümünü GösterToplam Net HacimTümünü GösterSoğutucu Net HacimDondurucu Net HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiDondurucu BölmesiAğırlıkGünlük Dondurma KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (3)

Philips Airfryer Arçelik No Frost Buzdolabı Bosch Çift Kapılı Buzdolabı Bosch No Frost Buzdolabı Arçelik Çift Kapılı Buzdolabı No Frost Buzdolabı Bosch 682 lt Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Samsung No Frost Buzdolabı Siemens Çift Kapılı Buzdolabı Siemens No Frost Buzdolabı Arçelik XXL Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Sebilli Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Sebilli Buzdolabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Sebilli Buzdolabı:
 1. LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 2. Electrolux LLI9VF54X0 Gardırop Tipi No-Frost Buzdolabı
 3. Siemens KA93GAI30N Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Sebilli Buzdolabı

Her yeni gün içerisinde yeterli miktarda su tüketimi yapmak, insan sağlığı için önemlidir. Su içmek; ruh halinin düzensizliğine, vücudun fazla ısınmasına, belirsiz düşünmelere, kabızlık ve böbrek taşları gibi olumsuz etkiler yaratacak olan dehidrasyonun önlenebilmesi için gereklidir. Günümüzde su içme alışkanlığını geliştirmek için birçok yöntem kullanılır. Bu yöntemlerden biri de her evde mutlaka bulunan buzdolaplarında yer alan sebillerdir. Su sebilli buzdolabı, insanların kapalı yaşam alanlarında su içmek için tercih edebileceği pratik bir ürün modelidir. Sıradan sebil modellerinin yanı sıra daha az yer kaplamak suretiyle buzdolaplarının kapak kısımlarında yer alırlar. Konumlandıkları alan, kullanıcılara oldukça pratik sonuçlar sunabilir. Çünkü yalnızca buzdolabının kapak kısmında bulunduğu için minimal bir tasarım özelliğine sahiptir. Aynı zamanda günlük hayatın içerisinde sık sık buzdolabından bir takım yiyecek ve içecek alındığı durumlarda da su içmeyi hatırlatan önemli bir özelliğe sahiptir. Mutfaklarınızda aynı zamanda şık bir görüntü de oluşmasına yardımcı olabilirler. Piyasada beyaz eşya üreticisi markaları, kendinden sebilli buzdolabı üretimleri yapar ve kullanıcılara sunarlar. Modelleri; ölçüleri, özellikleri ve markalara göre listeleyerek inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünler hakkında fiyat araştırmaları da yapabilir, bütçenizle uyumlu güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Sebilli Buzdolabı Özellikleri

Vücudun günlük su tüketiminde önemli bir yere sahip olan su sebilli buzdolabı modelleri, dünya çapında ve Türkiye’de üretim yapan markaların teknik özellikleriyle uyumlu olarak şekillenir. Modellerin özellikleri belirlenirken birçok etken vardır. Bu etkenlerden biri, ürünlerin kontrol panelleridir. Kontrol panelleri, markaların sunduğu özelliklere bağlı olarak dijital ya da analog kullanımlara bağlı şekilde tasarlanır. Kontrol paneli dijital özelliğe sahip olan buzdolabı sebili cam bir yüzeye sahiptir. Cam yüzeyi hem kolay kullanım hem de modern bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda yüzeyleri cam yapıya sahip olan modeller üzerinde renk seçenekleri de bu modern görünümü destekler niteliktedir. Bazı markaların ürettiği modellerde WI-FI bağlantısı gibi dijital anlamda daha fazla gelişmiş seçenekler de bulunabilir. Bu sayede buzdolabınızı akıllı cihazlarınız ile kontrol ederek su sebilinin olduğu bölümde de kontrol edici avantaja sahip olabilirsiniz. Kullanım türü bakımından genel olarak solo şeklinde ayrılan sebilli buzdolapları aynı zamanda kapı çeşitlerinin özelliklerine bağlı olarak da farklılaşabilir. Suyu buzdolabının alt haznesi ile içme opsiyonu sunan tüm modeller hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir ve mutfağınıza en uyumlu olan ürünü tercih listenize ekleyebilirsiniz.

Sebilli Buzdolabı Modelleri

Kullanışlı özelliklere sahip sebilli buzdolabı ebatları belirlenirken çeşitli mutfaklardan ilham alınmıştır. Çünkü küçük ölçülere sahip mutfaklar var olabilirken daha geniş alanlarda konumlanan mutfaklar da vardır. Bu noktadan hareketle üretimlerini gerçekleştiren beyaz eşya markaları da sebilli mini buzdolabı modellerinden çift kapılı seçeneklere kadar ölçü belirlemesi yapar ve farklı modelleri piyasaya sunar. Çift kapılı su sebilli buzdolabı seçenekleri genel olarak aile üyelerinin geniş ve kalabalık olduğu yaşam alanlarında tercih edilir. Genişlikleri 90 cm aralığından başlarken yükseklikleri ise yaklaşık olarak 75 cm olarak ölçülebilir. Enerji sınıfları A++ gibi özelliklere sahip olan çift kapılı sebilli buzdolabı ürünleri, birçok evde ve ofiste sık sık tercih edilir. Kullanım avantajları oldukça fazla olan bu ürünlerle fonksiyonel kullanımlar elde edebilirsiniz. Gri, siyah, beyaz ya da inox gibi farklı renk seçenekleri sayesinde mutfağınızda şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Modeller arasında seçim yaparken kullanım alanı ölçüsünü göz önüne alarak yaşam alanlarınız için doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Sebilli Buzdolabı Nasıl Temizlenir?

Buzdolabı sebilli seçenekler sayesinde bütçenize katkı da sağlayabilirsiniz. Mutfakta yeni bir su sebili almak ve bakımını yapmak yerine daha tasarruflu ve daha az yer kaplayan bu ürünleri tercih etmek doğru olabilir. Kullanıcılar özellikle de su içme alışkanlıklarını daha fazla geliştirmek için bu gibi fonksiyonlara sahip ürünleri tercih edebilir. Sebilli buzdolabı modelleri avantajlı kullanımlar sunuyor olsa da düzenli olarak temizlik işlemi yapılmadığında bir takım problemler doğabilir. Su haznesinin bulunduğu alanın belirli aralıklarla bakımı yapılması uzun süreli kullanımlar için önemlidir. Buzdolabının temizliğinin yapıldığı dönemlerde rutin bir şekilde silme işlemi yapılarak da bakım işlemi tamamlanmış olabilir. Bazı modellerin yüzey kısımlarının cam ve pürüzsüz bir seçeneğe sahip olması sebebiyle kısa aralıklarla silme işlemi daha basit olabilir. Çünkü oluşabilecek leke su olsa da belirli bir süre boyunca silinmediğinde kuruma meydana gelebilir. Kuruyan su lekesinin silme işlemi de daha uzun süreçli ve zorlayıcı olarak vaktinizi alabilir. Markaların model seçeneklerine bağlı olarak bakım ve temizlik talimatlarını inceleyebilirsiniz. İnceleme yaptıktan belirlediğiniz aralıklarla modelleri temizleyerek uzun yıllar boyunca hijyenik kullanımlar elde edebilirsiniz.

Sebilli Buzdolabı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Su içmeye ulaşmayı daha kolay bir hale getiren su sebilli buzdolabı fiyatları, çeşitli seçeneklere bağlı olarak şekillenir. Ürünlerin ölçüleri, fiyatları etkileyen ilk faktör olabilir. Piyasada yer alan modeller arasında mini, orta boylu ve daha geniş ebatlarda yer alabilir. Su sebili mini buzdolabı modellerinin fiyatları, çift kapılı ya da üç kapılı seçeneklere göre daha düşük rakamlarda yer alabilir. Fiyat seçeneklerini etkileyen bir diğer nokta ise ürünlerin kontrol mekanizmalarıdır. Dijital ya da analog olarak kontrol edilmeye bağlı olarak sebil buzdolabı fiyatları değişebilir. Kontrol paneli dijital özelliklere sahip olan modellerde diğer akıllı cihazlarla kontrol edilebilme imkanı oluşabilir. Bu nedenle siz yaşam alanınızın dışındayken bile kontrol edebilme avantajına sahip olabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen farklı bir nokta ise brüt hacimleridir. Piyasada genel olarak 590 ila 630 litre aralığında brüt hacimleri olan modeller bulunur. Net hacim olarak ise 530 ve 590 litrelik hacim aralıkları yer alabilir. Hacim aralıkları arasından ihtiyacınıza olan büyüklükleri belirleyerek seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık enerji tüketimleri, soğutma özellikleri, iç hacim kapasitesi ve enerji sınıfı gibi opsiyonlara bağlı olarak da fiyat seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı elektronik aletlerin fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Kahve makinesi çeşitleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Farklı Markaların Sebilli Buzdolabı Modelleri Akakçe’de

Günümüzde çevrimiçi alışveriş platformları kullanılarak piyasada yer alan beyaz eşya üreticilerine ve trend modellerine ulaşabilmeniz mümkündür. Su sebilli buzdolapları da e-ticaret alışverişi ortamlarında sıklıkla araması yapılan ve satın alınan ürünler arasında yer alır. Bosch, LG, Electrolux ve Siemens gibi sektörde popüler ve kaliteli üretimler yapan markaların su sebili dolap modellerine Akakçe’de ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz buzdolabı su sebili modelleri hakkında geniş ayrıntılara sahip bilgiler edinebilirsiniz. Elde ettiğiniz bilgilere göre ihtiyaçlarınıza da uygun olan seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online alışveriş yöntemlerini güvenli bir hale getiren platform üzerinden sebilli buzdolabı fiyatları seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Araştırmalarınızı bütçenize en uygun şekilde de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm markaların modellerine konforlu ve cazip seçeneklerle birlikte ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı ürünleri de görüntüleyebilirsiniz. Bu ürünler arasında şarjlı süpürge gibi ev işlerine yardımcı seçenekler de yer alabilir. Hangi ürünü tercih ederseniz edin avantajlı ve güvenilir bir online alışveriş süreci elde edebilirsiniz.