Vestel Retro Buzdolabı

Vestel Retro Buzdolabı Fiyatları

43 farklı Vestel Retro Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Vestel Retro KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Vestel Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik SatıcıToplam 115 satıcı. Ürün Puanı Renk Enerji Sınıfı

A+++ Buzdolabı682 lt BuzdolabıA++ BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıBosch 682 lt BuzdolabıÇift Kapılı BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıArçelik 505 lt BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıBeko Çift Kapılı BuzdolabıBosch No Frost BuzdolabıArçelik XXL Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Vestel Retro Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Vestel Retro Buzdolabı

Vestel retro buzdolabı ailesi mutfaklara vintage esintileri getirir. Beyaz eşya görünümünden sıyrılan şık görünümler marka tasarımcıları tarafından özenle üretilir. Retro stilleriyle öne çıkan buzdolaplarında yeni nesil teknolojilerin avantajlarından yararlanılır. Çift ve tek kapılı tasarım seçenekleri kullanıcılar için alternatifler oluşturur. Derin dondurucu ve soğutucu bölmelerinden oluşmaları her gıda için gerekli olan ısı değerlerinin yaratılmasını sağlar. Akıllı raf sistemleri yiyecek ve içecekleri kolay bir şekilde yerleştirmenize olanak tanır. Gelişmiş soğutma ayarları ise tüm gıdaların tüketim gününe kadar taze bir şekilde muhafaza edilmelerine olanak verir. Tasarım detayları ile öne çıkan modeller teknik donanımları ile kullanıcılardan tam puan almayı başarırlar. Farklı boyut seçenekleriyle her ihtiyaca yanıt veren retro buzdolabı Vestel güvencesiyle sizlere sunulur. Yüksek performanslı Vestel Retro buzdolabı modelleri arasından seçim yapmak için Akakçe’den yararlanabilir, beğendiğiniz modelleri kıyaslayabilirsiniz.

Vestel Retro Buzdolabı Teknik Donanımları

Vestel retro buzdolapları üst düzey teknik donanımlara sahiptir. Soğutma sistemlerinde Statik ve No-Frost teknolojileri kullanılır. Her iki soğutma sistemin de kendine özgü avantajları bulunur. Vestel retro buzdolabı statik sistemleri daha hızlı ve homojen bir soğutma performansı gösterirken No-Frost teknolojileri karlanma gibi sorunların önüne geçer. Enerji sınıfları ekonomik bir kullanım deneyimini beraberinde getirir. Retro ailesi F ile A+++ enerji etiketi aralığında üretilir. Yıllık enerji tüketimleri sınıfına bağlı olarak 100 ile 400 kWh arasında değişiklik gösterebilir. Teknik özellikler arasında kokuları birbirine karıştırmayan sistemler dikkat çeker. Farklı gıda tipleri bir arada muhafaza edilirken tat ve koku değişimlerine maruz kalmazlar. Otomatik sıcaklık kontrolleri Vestel retro buzdolabı buzdolabı içerisindeki havanın ideal bir ısıda kalmasını mümkün kılar.

Solo kullanım tipine sahip olmaları mikrodalga fırınlar, davlumbaz ve ocak gibi mutfakta yer alan diğer beyaz eşyalardan bağımsız bir şekilde çalışmalarını sağlar. Vestel retro buzdolabı minimum ses seviyesi ile amerikan tipi mutfaklarda avantajlar yaratırlar. Ses seviyeleri 39 ile 45 dB arasında değişiklik gösterebilir. Hızlı dondurma ve soğutma seçenekleri teknik özellikler arasında öne çıkar. Buzdolabına yeni eklenen gıdalar diğer besinlerin sıcaklığını düşürmeden anında soğutulurlar. LED aydınlatma sistemleri uzun ömürleriyle öne çıkarlar. Buzdolabı kapı açılışına göre hareket eden aydınlatma sisteminin parlaklığı ayarlanabilir özelliktedir. Buzdolabı ayarları modellerde yer alan analog ve dijital kullanım panellerinden pratik bir şekilde yapılabilir. Vestel retro buzdolabı yorum ve değerlendirmeleri teknik donanımların üstün bir performans sergilediğini belirtir.

Vestel Retro Buzdolabı Tasarım Özellikleri

Vestel buzdolabı retro serisi özgün tasarım detayları ile donatılır. Rengarenk seçeneklerle üretilen tasarımlar pürüzsüz yüzeyleri ile dikkat çeker. Buzdolabı yüzeyleri parmak izi ve yemek lekesi gibi istenmeyen izlerin önüne geçer. İç tasarımlarında cam raf sistemleri kullanılır. Raf sistemleri çıkarılabilir yapıdadır. İstenildiğinde musluk altında yıkanarak hızlı ve kolay bir temizlik sağlayabilirler. Vestel retro buzdolabı rafları ayarlanabilir yapıda olmaları yemek paketlerinin boyutlarına göre pratik bir yerleştirme olanağı yaratır. Temperli cam sistemine sahip olmaları kırılmaz özelliklerini öne çıkarır. Yemek ağırlıklarından etkilenmeyen sorunsuz bir ürün performansı oluştururlar. Ürün tasarımlarında hareket kolaylığına olanak veren tekerlek sistemleri kullanılır. Mutfağınızda dekorasyon değişikliği yapmak istediğinizde buzdolabınızı rahatça hareket ettirebilirsiniz. Vestel retro buzdolabı ailesinin öne çıkan tasarım özelliklerinden biri kapı açılışını sağlayan kol görünümüdür. Gümüş ve parlak kol ergonomik bir şekilde oluşturulur. Tek elle kavranarak kolay ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sunar.

Vestel retro kırmızı, siyah buzdolabı en sık tercih edilen renkler arasındadır. Diğer renk seçenekleri arasında mavi ve bej tonları yer alır. Mutfağınıza renk katan buzdolapları geniş kapasitelere sahiptir. Soğutucu ve derin dondurucu toplam hacimleri 140 ile 655 lt arasında değişiklik gösterir. Böylece yiyecek ve içecekleriniz için gerekli olan alan yaratılır. İç kapasitenin dizaynı farklı raf seçenekleriyle birlikte hazırlanır. Düz rafların yanında sebzelik, meyvelik ve kahvaltılık gibi çekmeceler bulunur. Vestel retro buzdolabı derin dondurucu bölmelerinde ise buzmatik özellikleri öne çıkar. Kapılarda yumurtalık bölmesi ve içecekler için özel tasarım raf sistemleri bulunur. Retro koleksiyonu ile verimli bir buzdolabına ulaşmak mümkündür. Şık tasarımlarının beraberinde getirdiği kullanışlı özellikler sayesinde üst düzey bir performans oluşturmayı başarırlar.

Vestel Retro Buzdolabı Ölçüleri

Vestel retro buzdolabı ölçüleri farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Mini, orta ve büyük olmak üzere üç farklı boyut seçeneğinin bulunması istenilen depolama alanının rahatça oluşturulmasına olanak verir. Mini retro buzdolabı çeşitleri işyerleri ve çekirdek aileler için idealdir. Tek kapılı olarak tasarlanırlar. İç kapasitelerinde soğutucu ve dondurucu bölmeleri bulunur. Derin dondurucu kısımları büyük modellere göre daha küçük bir tasarıma sahip olabilir. Yükseklik olarak 82 cm ölçülerinde tasarlanırlar. Kapasiteleri ise toplamda 140 lt hacme sahiptir. Vestel retro buzdolabı tek kapılı modellerden bir diğeri orta tasarım boyutlarıdır. Orta boyutlara sahip olanlar çekirdek ailelerin kullanımlarına sunulur. Yükseklik olarak 144 cm boyutlarından başlayabilirler. Vestel retro buzdolabı modeline göre boyut farklılıkları ortaya çıkabilir.

En büyük boyutları ise çift kapılı tasarımlar oluşturur. Vestel retro buzdolabı kombi tipi tasarımlarda derin dondurucu geleneksel tasarımların tersine alt bölümde yer alır. Böylece sıklıkla kullanılan soğutucu bölümü daha pratik bir şekilde kullanılabilir. Çift kapılı büyük boy buzdolapları 192 cm yükseklik ölçüsüne kadar çıkabilir. Geniş iç hacimleri özellikle kalabalık aileler için avantajlar sağlar. Çeşitli boyutlarla geniş bir buzdolabı ürün yelpazesine sahip markadan ihtiyacınıza göre seçim yapmak mümkündür. Dikey boyutlarda tasarlanmaları ince ve uzun bir yapıya kavuşmalarını sağlar. Yatay tipli gardırop buzdolaplarına göre daha az yer kaplarlar. Böylece her tip mutfağa uyumlu hale gelirler. İşlevsel ve şık tasarıma sahip Vestel retro buzdolabı geniş iç hacmini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Vestel Retro buzdolapları ile günlük erzaklardan uzun süreli saklama koşullarına kadar her ihtiyacınız için verimli bir kullanım deneyim elde edebilirsiniz.

Vestel Retro Buzdolabı Avantajları

Vestel retro buzdolabı kullanıcı yorumları modellerin avantajlarını açığa çıkarır. Kullanıcılar tarafından değerlendirilen avantajlarından bazıları şunlardır:

Vestel Retro Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

Vestel retro buzdolabı fiyatları kaliteli tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşmanıza olanak verir. Ekonomik bir buzdolabı alışverişi sağlayan Vestel Retro buzdolapları kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Beyaz eşya fiyatları arasında uygun seçeneklerle öne çıkan modeller her zevke ve ihtiyacı karşılar. Cazip seçeneklerin oluştuğu Vestel kampanyaları kullanıcıların kazançlı bir alışverişte bulunmalarına olanak verir. Vestel Retro buzdolabı en ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirmek için indirim dönemleri takip edilebilir. Birbirinden şık tasarımını sizlere sunan marka son teknolojiyle oluşturulan modellerini cep dostu seçeneklerle sizlere sunar. Mutfağınızda havalı bir görünüm elde etmek için siz de Vestel Retro buzdolapları serisine göz atabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarıyla sunulan Vestel Retro buzdolabı koleksiyonunu Akakçe ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.