Retro Buzdolabı

Retro Buzdolabı Fiyatları

58 farklı Retro Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerRetro
 • Toplam Brüt Hacim505 lt
 • Toplam Brüt Hacim682 lt
 • Toplam Net Hacim500 lt
 • Toplam Net Hacim641 lt
 • Genişlik70 cm
 • Genişlik75 cm
 • Yükseklik185 cm
 • Yükseklik186 cm
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerRetro
Fiyatı 0 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüTipiBoyutKapı SayısıKontrol PaneliDondurucu ÖzelliğiToplam Brüt HacimTümünü GösterToplam Net HacimTümünü GösterSoğutucu Net HacimDondurucu Net HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiDondurucu BölmesiAğırlıkGünlük Dondurma KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (58)

Arçelik No Frost Buzdolabı Bosch Çift Kapılı Buzdolabı Bosch No Frost Buzdolabı Arçelik Çift Kapılı Buzdolabı No Frost Buzdolabı Arçelik XXL Buzdolabı Bosch 682 lt Buzdolabı Bosch XXL Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Samsung No Frost Buzdolabı Siemens Çift Kapılı Buzdolabı Siemens No Frost Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Retro Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Retro Buzdolabı

Beslenme ihtiyacı geçmişten günümüze kadar insanlık için daima var olmuş bir gerçektir. Bu bağlamda bugün elde edilen gıdayı yarına saklamak için teknolojiler ortaya konulur. Retro buzdolabı da o teknolojinin ürünlerindendir. Buzdolabı retro modellerini klasik olanlardan ayıran noktaysa işlevselliğin yanı sıra dış tasarımıdır. Özellikle evinde spor ya da bohem bir hava yakalamak isteyen müşteriler, beyaz eşya alışverişinde retro buzdolabı modellerine yönelir. Retro buzdolabı, kalitesi ve parlak modelleriyle şık ev tasarımlarını tamamlayıcı bir niteliğe sahiptir. Üstelik renkli seçenekleri sayesinde her müşteri kendine uygun olan retro renkli buzdolabını tercih edebilir. Bu modeller aynı zamanda vintage olarak da geçer. 60’lı ve 70’li yılların izlerini taşıyan eski tip buzdolabı modelleri günümüzde mutfakların vazgeçilmezi halini almıştır. Evinde spor şıklığı yakalamak isteyen insanlar; yalnız mobilyalarda ya da aksesuarlarda değil, aynı zamanda beyaz eşyalarda da eskiye dönmeyi tercih edebilir. Eski tip renkli buzdolabı modelleri sayesinde gıdaların bozulmasının önüne geçildiği gibi eve marjinal bir hava kazandırılabilir.

Retro Buzdolabı Modelleri Nelerdir?

Farklı zevkler ve beklentiler, her ürün grubunda olduğu gibi beyaz eşyalarda da çeşitliliği oluşturan unsurlardan biridir. Bu çeşitlilik tasarımda ve ürün özelliklerinde birtakım farklılıklar ortaya koyar. İşlevsellik açısından benzerlik gösteren soğutucular, tasarım olarak birbirinden ayrılır. Retro buzdolabı markaları değiştikçe, ürünün tasarımı ve özellikleri de değişiklik gösterir. Retro buzdolapları farklı tarzlara sahip insanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için farklı renklerde ve yapılarda tasarlanır. Retro renkli buzdolabı çeşitleri kafe ve bar gibi mekanların da vazgeçilmezleri arasındadır. Bu tip ortamlarda, göz önünde bir noktaya konumlandırılarak mekana renk ve canlılık getirilebilir. Aynı zamanda da içecekler muhafaza edilebilir. Klasik içecek dolapları yerine vintage buzdolabı çeşitleri tercih edildiğinde mekanın atmosferi bir anda değişebilir. Bunların yanı sıra iş yerlerinde, sinema salonu girişlerinde ya da küçük otel odalarında konumlandırmak üzere mini retro buzdolabı çeşitleri tercih edilebilir. Mini olan tasarımlar kullanım açısından kişiye kolaylık sunacağı gibi, yer tasarrufu da yaparak etkili soğutma sağlar. Bu sayede saklanan gıdalar bozulmadığı gibi alınan içecekler de daima soğuk kalır. Tek kapılı retro buzdolabı çeşitleri soldan sağa olan menteşeleriyle kullanım kolaylığı yaratır. Sıklıkla tercih edilen küçük retro buzdolabı portatiflik ve taşınabilirlik açısından oldukça idealdir. Ayrıca retro kırmızı buzdolabı gibi iddialı alternatifler de bulunur. Farklı renk seçenekleriyle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verilir. Her müşteri kendi ihtiyaçlarına ve tarzına uygun retro buzdolabı tasarımını tercih ederek kalitenin ve konforun keyfini sürebilir. Eski tip buzdolabı fiyatlarını inceleyerek siz de seçiminizi yapabilirsiniz.

Retro Buzdolabı Renk Seçenekleri Nelerdir?

İnsandan insana değişiklik gösteren görsel algı, herkes için farklı güzellikler ortaya koyar. Bu farklılık geçmişten bugüne kadar insanın doğasında var olan bir özelliktir. Geçmişte bu gibi eşyalarda renk ve model seçimi yapılmıyorken, günümüzde renkli retro buzdolabı modelleri üstün teknolojilerle tasarlanarak müşterin beğenisine sunulur. Kırmızı retro buzdolabı sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Canlı ve parlak rengiyle bulunduğu ortama marjinal bir görünüm kazandırarak vazgeçilmezler arasında yerini alır. Kırmızının yanı sıra retro buzdolabı mavi ve tonlarını da ortaya koyar. Mutfağınızın dekorasyonuna göre canlı ya da dingin renklerden birini seçebilirsiniz. Spor bir görünüm yaratmak isteyen müşteriler için de siyah retro buzdolabı tasarımları bulunur. Sadeliğin yanı sıra restoran, bar gibi mekanlarda ya da mutfaklarında ağır tonlar tercih eden insanlar, beyaz eşyalarını da o renkler doğrultusunda seçer. Bu model de parlak renkli yüzeyiyle mutfakta fark yaratır. Klasik tasarımlar zamanla insanlar tarafından terk edilmeye doğru yol alır. Bu gibi durumlarda retro buzdolabı renkli tasarımlarıyla müşterilerin beklentilerine tam olarak cevap verebilir. Dış kaplamasının pürüzsüz ve parlak dokusu sayesinde şık bir görünüm sergilediği gibi 60 ve 70’li yılları yansıtarak ortamda vintage bir hava yaratır. Retro buzdolabında muhafaza edilen yemekler çıkarılıp yendikten sonra geriye kalan bulaşıklar için de 5 programlı bulaşık makinesi modelleri tercih edilebilir.

Retro Buzdolabı ile Geçmişten Günümüze Yolculuk

Gıdaların uzun süreli korunması için her evin bir buzdolabına ihtiyacı vardır. Geçmişte amaç yalnız soğutmakken, günümüzde buna çeşitli tasarımlar da dahil edilmiştir. Her insan kendi tarzına uygun olan soğutucuyu seçerek evinde bir bütünlük oluşturmayı amaçlar. Bu bağlamda eski tip buzdolapları vazgeçilmezler arasında yerini alır. Eski tasarımlara, yani 60 ve 70’li yılların trendlerine göz atan müşteriler ilk olarak retro buzdolabı ne demek sorusunun cevabını arar. Vintage buzdolapları, geçmişin modasını günümüze taşıyarak mekanlarda işlevselliğin yanı sıra marjinalliği yakalamak için üretilir. Farklı renk seçenekleri sayesinde birçok ortama uygun buzdolabı vintage çeşitleri bulunabilir. Sıklıkla tercih edilen tasarımlardan biri olan kırmızı vintage buzdolabı dekorasyonda spor şıklığı seven müşterilerin vazgeçilmezidir. Her alıcı aradığı ürünün kalitelisine ve uygun fiyatlısına ulaşmak ister. Vintage buzdolabı fiyatları her bütçeye uygun son kalitedeki ürünleri ve geniş fiyat skalasıyla müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. Retro buzdolabını yerleştireceğiniz mutfakta sık sık yemek yapmanız sebebiyle buharlaşmadan kaynaklı olarak boğucu bir atmosfer ortaya çıkar. Bu havayı bertaraf etmek için, her bütçeye uygun inverter klima fiyatlarını inceleyebilir ve yaşam alanlarınızda ferahlık hissini yakalayabilirsiniz.

Retro Buzdolabı Nasıl Düzenlenir?

Yiyeceklerin muhafaza edildiği retro buzdolabının içini doğru biçimde düzenlemek oldukça önemlidir. Tüm kapasitesini kullanarak tamamı doldurulduğunda soğuk havanın dolaşımı engellenebilir. O nedenle vintage mini buzdolabı da dahil tüm modellerde ?’lük kısmı doldurulmalı, ?’lük kısmı hava akışını bozmamak için boş bırakılmalıdır.

Retro Buzdolabı Tasarımları Akakçe’de

İnsanlar farklı karakter ve yaşam tarzlarına sahiptir. Bu doğrultuda eski tip buzdolabı seçerken de her müşterinin beklentisi farklılık gösterir. Çeşitli boyutlarda, tasarımlarda ve renklerde üretilen eşyalar müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. Her müşteri kendi evine ve tarzına uygun olan ürüne yönelir. Retro buzdolabı fiyatları da modeller gibi çeşitlilik arz eder. Akakçe, geniş ürün ve fiyat skalasıyla müşterilerini memnun eder. Sayfamız üzerinden yapacağınız aramalarda pek çok farklı markanın retro buzdolabı tasarımlarını görmeniz mümkündür. Renkli buzdolabı retro tasarımları arasından kendinize uygun olanı seçtikten sonra ürünün yorumlarına göz atabilirsiniz. Yorumlar tamamen tarafsızdır. Bakılan ürünü önceden satın alıp deneyimlemiş kullanıcıların tarafsız görüşleri sayesinde, yeni müşteriler ürün hakkında fazladan bilgi sahibi olarak gönül rahatlığıyla alışverişini gerçekleştirebilir. Üstelik müşteriler, geniş renk skalası sayesinde beyaz, bordo, kırmızı, turuncu, yeşil, pembe ve mavinin çeşitli tonlarında tasarlanmış olan ürünlere göz atarak yaşam tarzına uygun olanı tercih edebilir.