MSI Ekran Kartı

MSI Ekran Kartı Fiyatları

134 farklı MSI Ekran Kartı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıMSI
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4070
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM12 GB
 • ChipsetAMD
 • ChipsetNVIDIA
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • RAM TipiGDDR6
 • RAM TipiGDDR6X

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıMSI
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran Kartı ModeliTümünü GösterRAMTümünü GösterChipsetRAM TipiRAM ArabirimiDirectXFan SayısıAydınlatma TipiOPenGL SürümüÜretim YılıGüçStandart HızArtırılmış HızDerinlikYükseklikGenişlikSatıcıÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (134)

MSI Anakart MSI Bilgisayar Kasası MSI İşlemci Soğutucu MSI Power Supply MSI Ekran Kartı Fanı MSI Laptop ve Notebook MSI Monitör MSI Mouse MSI Klavye MSI Oyun Kolu MSI Klavye Mouse Seti MSI Masaüstü Bilgisayar

MSI Ekran Kartı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

MSI Ekran Kartı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan MSI Ekran Kartı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı MSI Ekran Kartı:
 1. MSI RTX 4070 Ventus 3X 12G OC 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı
 2. MSI RTX 4060 TI Ventus 2X Black 8G OC 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı
 3. MSI RTX 3060 Ventus 3X 12G OC 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı
 4. MSI GTX 1650 D6 Ventus XS OCV1 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı
 5. MSI RX 6600 Mech 2X 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı

MSI Ekran Kartı

Bilgisayar sistemlerinin içinde birbirinden farklı görevlere sahip olan parçalar bulunur. Bu parçaların hemen hepsi kullanıcılar tarafından sıklıkla bilinen parçaları oluşturur. Anakart gibi en temel donanımlar bilgisayar sistemlerinin performansını ve kapasitesini doğrudan etkileyebilir. Bilgisayar sistemlerinde önem arz eden donanımlardan bir diğeri ise ekran kartı olarak bilinir. Dünya üzerinde en çok tercih edilen ekran kartları farklı markalar tarafından üretilir. Bunlardan biri olan MSI ekran kartı seçenekleri son derece gelişmiş özelliklere sahip modeller ile kullanıcılara yüksek performans sağlar. MSI yeni ekran kartı modelleri özellikle sahip oldukları güçlü teknik özellikler ve üstün soğutma teknolojisiyle harika bir kullanım imkanı sunar. Masaüstü modellerde sıklıkla tercih edilen bu donanımlar aynı zamanda MSI laptop ekran kartı olarak da tercih edilebilir. Yüksek performans beklentisi olan ve özellikle oyunlarda iyi bir iş çıkarmak isteyen kullanıcılara yönelik olarak tasarlanan MSI gaming ekran kartı modelleri harika teknik özelliklere sahiptir. Kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan MSI ekran kartı modellerini renkli tasarım detayları ile Akakçe’de bulabilirsiniz.

MSI Ekran Kartı Nedir?

Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar sistemleri ve donanımları alanında öncü markalardan biri olarak bilinen MSI, AMD ve Nvidia tarafından üretilen birbirinden farklı ekran kartı modellerini kullanıcıların tercih edeceği şekilde özelleştirir. MSI marka imzası ile ekran kartlarını baştan tasarlayan marka, LED aydınlatma seçenekleri ve farklı soğutma imkanlarına sahip fanlar ile ekran kartlarının tasarımlarını destekler. Bu noktada Nvidia tarafından üretilen GTX ve RX gibi ekran kartı serileri MSI güvencesi ile harika tasarım detaylarına sahip şekilde bulunabilir. Dizüstü modellerden çok masaüstü modellere yönelik olarak bulunan bu ekran kartları benzer şekilde AMD tarafından üretilen Radeon serisi ekran kartları için de MSI güvencesi ile bulunabilir. Sağlanan bu çeşitlilik sayesinde MSI ekran kartları birbirinden farklı marka ve model çerçevesi altında son derece geniş ürün yelpazesinde değerlendirilebilir. Tercih edilen ekran kartı modellerinin her biri farklı özelliklere sahiptir. Donanımların sahip olduğu temel özelliklere bağlı olarak ekran kartı fiyatları geniş bir yelpazede çeşitlenebilir.

MSI Ekran Kartı Çeşitleri

MSI tarafından kullanıcılara sunulan ekran kartı modelleri arasında ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz. MSI 2, 4, 6, 8 GB ekran kartı seçenekleri arasında bütçenize ve sisteminize uygun olanı seçebilir ve performans farkını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. MSI ekran kartı modelleri arasında en çok tercih edilen çeşitler şu şekilde sıralanabilir:

Kullanılan ekran kartı modellerinin her biri arasında önemli farklar bulunur. Özellikle AMD tarafından üretilen Radeon serisi ve Nvidia tarafından üretilen RTX serisi güncel teknoloji şartları altında en iyi performansları sunan seriler olarak bilinir. RTX serisi ile üstün görüntü ve oyun performansı elde etmek mümkündür. Tercih edilen MSI markaları ekran kartları dahili ve harici olarak ayrılır. Dahili ekran kartları özellikle anakart üzerine entegre şekilde kullanıcılara sunulur. Dahili ekran kartları masaüstü bilgisayarlarda sıklıkla görülse de yüksek performans için ideal değildir. Performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak için MSI harici ekran kartı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. En ucuz MSI ekran kartı seçeneklerinden başlayarak en iyi modellere kadar geniş bir yelpazede pek çok farklı ürünü değerlendirebilir, sisteminizin performansını bütçenize uygun olacak şekilde artırabilirsiniz.

MSI Ekran Kartı Nasıl Bağlanır?

Ekran kartı kurulumu son derece pratiktir. Bu kurulum hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarda amatör kullanıcılar tarafından gerçekleştirilebilir. Özellikle masaüstü bilgisayarlarda hareket alanı daha büyük olduğu için kurulum daha kolay şekilde gerçekleştirilebilir. Öncelikli olarak ekran kartının anakart üzerindeki ilgili bölüme bağlanması gerekir. Ekran kartının doğru şekilde monte edilmesi ve sıkıştırılması için anakart üzerindeki tırnaklar kullanılır. Ekran kartının fiziksel montajı tamamlandıktan sonra gerekli sürücülerin kurulması gerekir. Bu sürücüler MSI ekran kartının bilgisayar tarafından tanınmasına olanak tanıdığı için önemlidir. MSI laptop ekran kartı modelleri de bu şekilde monte edilir ve ardından gerekli sürücüler yüklenir. Bu sürücüler ekran kartının kutu içeriğinde yer alabildiği gibi online olarak da indirilebilir. İlgili işlemler tamamlandıktan sonra donanımın kurulumu tamamlanır ve kullanılabilir hale gelir. MSI ucuz ekran kartı seçeneklerinden en donanımlı ve pahalı ekran kartları olan RTX serisine kadar tüm modellerde bu şekilde kurulum gerekir. Kurulum işlemlerini kendisi yapmak istemeyen kullanıcılar profesyonellerden yardım alabilirler. Özellikle bilgisayar garantisi devam eden kullanıcıların donanım kurulumu için yetkili servislerden destek alması önemlidir.

MSI Ekran Kartı Soğutma Sistemi

Ekran kartı donanımları kullanım sırasında yüksek miktarda enerji tüketebilir. Özellikle performans gereksinimleri yüksek olan yazılımların kullanımı sırasında enerji tüketimi de yüksektir. 130 ile 220 W seviyeleri arasında güç değerlerine sahip olan MSI ekran kartları, kullanım sırasında ısınabilir. Yüksek güç değerlerinde çalışan bu kartların maruz kaldığı direnç değerleri ısınmaya yol açtığı için kullanım sırasında donanımların sıcak çalışması normaldır. En iyi MSI ekran kartı modelleri özellikle yüksek güç üretimi sağladığı için daha yüksek sıcaklıklara çıkabilir. Bu gibi modellerin kullanımı sırasında sıcaklığın kontrol altına alınması için MSI 256 bit ekran kartlarından başlayarak hemen her modelde farklı soğutma teknolojileri kullanılır. MSI sıvı soğutmalı ekran kartı serisinde ısı kapasitesi son derece düşük olan bir sıvı tüm kartın etrafında dolaştırılır. Bu sıvı ısıyı hızlı şekilde iletme özelliğine sahiptir ve bu sayede kart tarafından üretilen ısıyı en kısa sürede dış ortama aktarır. Özellikle yüksek performanslı MSI ekran kartı modelleri için tercih edilen bu sistem etkili soğutma sağlar. MSI ekran kartı modellerinin soğutulması sayesinde kullanım sırasında daha stabil performans değerleri elde edilebilir.

MSI Ekran Kartı En Avantajlı Fiyatlarla Akakçe’de!

Bilgisayarlarda tercih edilen MSI ekran kartı modellerinin her biri farklı özellikler açısından üstünlük gösterir. Modellerin sahip olduğu bu özelliklere bağlı olarak ekran kartı fiyat etiketlerinin çeşitlenmesi de son derece doğaldır. Ekran kartı fiyatları MSI markalı ürünler için geniş bir yelpazede görülebilir. MSI tarafından kullanıcılara sunulan AMD ya da Nvidia ekran kartları arasından ihtiyaç duyduğunuz seçenekleri son derece avantajlı fiyat seçenekleriyle tercih edebilirsiniz. Üstelik farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun modeli kullanıcı yorumlarından faydalanarak belirleyebilirsiniz. MSI ekran kartı modellerini daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını site üzerinde bulabilir, kısa ve uzun süreli kullanım deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Dünyanın en iyi modellerini içeren MSI ekran kartı serileri arasından GDRR4, GDDR5 ve GDDR6 girişlere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde MSI ekran kartı modelleri için ideal çeşitlilik sağlayan Akakçe’yi bilgisayar donanım alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz de elektronik ana kategorisinde yer alan bilgisayar, donanım kategorisinin içindeki ekran kartı kategorisinin hemen altında MSI ekran kartı ürünlerini bulabilirsiniz. Görüntü işlemci ihtiyaçlarınızı karşılamak için MSI ekran kartı modelleri arasında farklı performans değerlerine sahip ürünleri satın alma fırsatını kaçırmayın!