Asus Ekran Kartı

Asus Ekran Kartı Fiyatları

206 farklı Asus Ekran Kartı için fiyatlar listeleniyor.

XFX Ekran Kartı Intel Ekran Kartı Sapphire Ekran Kartı Inno3D Ekran Kartı MSI Ekran Kartı Pny Ekran Kartı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060 TIRTX 407012 GB8 GB1.500 - 2.500 TL 4.500 TL üstüAMDNVIDIAGDDR6GDDR6XSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Asus Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Asus Özellikler Ekran Kartı Modeli RAM Chipset RAM Tipi RAM Arabirimi DirectX Fan Sayısı Aydınlatma Tipi OPenGL Sürümü Üretim Yılı Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 68 satıcı. Ürün Puanı

Lenovo Ideapad Gaming 3 Oyuncu Monitörü Logitech Oyuncu Klavyesi Asus Anakart Asus Bilgisayar Kasası Asus İşlemci Soğutucu Asus Power Supply Asus Kasa Fanı Asus CD/DVD Yazıcı Asus Ses Kartı Asus Ekran Kartı Fanı Asus Laptop ve Notebook

Asus Ekran Kartı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Asus Ekran Kartı Sıkça Sorulan Sorular

Asus Ekran Kartı

Bilgisayardaki görüntüleri işleyerek monitöre aktarmayı sağlayan ekran kartı en önemli bilgisayar donanımları arasında yer alır. Geliştirdiği bilgisayar, laptop ve diğer ürünleriyle gösterdiği üstün performans ile dünya çapında tanınan bir marka olan Asus ekran kartı ürünleriyle de beğenilir. Marka, farklı beklentileri karşılamaya yönelik ürettiği ekran kartı modelleriyle her kesime hitap etmeyi hedefler. İleri teknoloji ışığında tasarlanan Asus ekran kartı modelleri farklı kapasitelere sahip olarak üretilir. Bu sayede ürünlerde standart kalite bekleyenlerden üst düzey görüntü ve performans arayanlara kadar birçok müşteriye çözüm sağlar. Kaliteden ödün vermeden geliştirdiği modeller uzun süre kullanıcılara hizmet sunar. Oyun severler için üretilen ekran kartı modellerinin sağladığı hız, kesintisiz ve kusursuz bir oyun deneyimi yaşatır. Böylece istediğiniz oyunu görüntülerde takılma ya donma yaşanmadan oynayabilirsiniz. Farklı fiyat alternatifleri de bulunan ürünler hesaplı ve uygun modellere ulaşmanızı sağlar. Tercih edeceğiniz Asus yeni ekran kartı çeşitlerinin sunduğu kusursuz görüntü kalitesi sayesinde bilgisayarınızdan üstün performans almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

NVIDIA ve AMD Grafik İşlemci Seçenekleriyle Asus Ekran Kartı

Asus en iyi ekran kartı modellerini kullanıcılara sunmak için teknolojik açıdan gelişmiş parçaları bir araya getirerek kartlarını üretir. Ekran kartlarında yer alan bileşenlerden en önemlisi kartın beyni olarak da tanımlanan grafik işlemcisidir. Grafik işlemcisini (GPU) görüntüleri işleyen, gerekli hesaplamaları yapan ve ekran kartına entegre halde bulunan parçadır. Asus, ekran kartı çeşitlerinde NVIDIA ve AMD marka grafik işlemcilerini kullanır. Geliştirdikleri teknolojik ürünlerle yüksek performans sunan bu markaların grafik işlemcilerinin yer aldığı Asus ekran kartı modelleri sayesinde hızlı, akıcı ve kaliteli görüntüye ulaşabilirsiniz. Ekran kartında yer alan parçaların sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışması yüksek performans elde etmenizi sağlar. Ekran kartı özelliklerinde karşılaşılan bit değeri performansı etkileyen önemli faktörlerden biridir. Ekran kartı çalışırken grafik işlemci ve bellek arasında sürekli bir veri akışı olur. Bit değeri bu veri akışının sağlandığı yolun genişliğini ifade eder. Yolun genişliği ne kadar çok olursa daha fazla veri akışı sağlanır. Bu sebeple bit değerini artırdıkça ekran kartından alacağınız performans da artar. Asus ekran kartları farklı bit değerlerine sahiptir. Asus 256 bit ekran kartı grafik işlemcisi ve bellek arasında sağladığı hızlı ve yüksek kapasiteli veri aktarımı sayesinde yüksek kalitede görüntüye ulaşmanızı sağlar. Asus ekran kartı çeşitlerini farklı beklentileri karşılamak ve ürünlerden yüksek verim almanızı sağlamak adına en iyi bileşenlerden oluşturarak sunar. Satın alacağınız Asus ekran kartı modeliyle 4K çözünürlüğe varan görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Asus ekran kartı fiyatları ürünlerde bulunan özellikleri ve teknolojik donanımları karşılar nitelikte alternatifler sağlar. Bu sayede ileri teknoloji ışığında geliştirilen Asus ekran kartlarına uygun ve hesaplı fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Bellek Kapasitelerine Göre Asus Ekran Kartı Modelleri

Önemli ekran kartı bileşenlerinden biri de kartta bulunan bellektir (RAM). Herhangi bir uygulama çalışırken ekran kartının belleğinden de faydalanır. Bu yüzden ekran kartı seçerken bellek kapasiteleri önem kazanır. Çalıştırmak istediğiniz uygulama için yetersiz olan ekran kartı belleği, uygulamanın düzgün çalışmasını engeller. Takılma ya da donma gibi sorunlara da yol açabilir. Bazen de uygulamayı yetersiz bellek kapasitesinden dolayı hiç kullanamayabilirsiniz. Bu yüzden ekran kartı seçimi yaparken kullanmak istediğiniz uygulamalar için gerekli kapasitelerde tercihler yapmanız gerekir. Asus 1GB, 2GB, 4GB, 6GB, 8GB ekran kartı çeşitleri farklı bellek boyutlarına sahip şekilde üretilir. Eğer basit programları ve fazla sistem özelliği gerektirmeyen oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırmak istiyorsanız 1GB ya da 2GB bellek kapasitesine sahip modelleri seçebilirsiniz. Detaylı ve kaliteli görüntüye ulaşmak, en son çıkan oyunları hızlı ve yüksek çözünürlükte oynamak için daha fazla bellek kapasitelerine sahip olan üst segment ekran kartı Asus çeşitlerini seçebilirsiniz. 3D modelleme ve render işlemleri için de üst segmente yer alan Asus ekran kartı çeşitleri 4K görüntüye ulaşmanızı sağlar. Bellek kapasitesi kadar bellek hızı da ekran kartlarından performans almayı etkileyen faktörlerdendir. Asus DDR2 ekran kartı çeşitleri sahip olduğu hız sayesinde akıcı ve kaliteli görüntülere ulaşmanızı sağlar. Masaüstü bilgisayarlarda ve bu bilgisayarlarda kullanılan ekran kartlarının RAM kapasiteleri ne kadar önemliyse aynı şey laptop modelleri için de geçerlidir. Üst düzey performans sağlamak için laptop RAM fiyatları ve seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Üstün Performans Sağlayan Asus Ekran Kartı Çeşitleri

Bilgisayarların olmazsa olmaz parçalarından biri olan ekran kartları gerçekçi ve kaliteli görüntüye ulaşmak için gereken donanımdır. Bilgisayarı ne amaçla kullanacağınız, tercih edeceğiniz ekran kartını belirlemede önemli bir kriterdir. Amacınız oyun oynamak, grafik tasarım, 3D modelleme yapmak ya da film ve dizi izlemek ise model alternatiflerini gözden geçirmelisiniz. Bu doğrultuda Asus ekran kartları farklı teknik özelliklerle donatılarak müşterilere sunulur. Asus ekran kartı ne kadar performans sağlar sorusu merak edilebilir. Ekstra özellikler barındıran ekran kartları gibi standart özelliklere sahip modeller de sağladıkları performansla öne çıkar. Asus ekran kartı çeşitlerinde yer alan GPU ve RAM gibi üründen verim almayı etkileyen parçalar dışında her türlü unsur göz önünde bulundurularak kartlar üretilir. Ekran kartlarında bulunan fanlar ve soğutucular ısınma sonucunda yaşanan performans düşüşünü ortadan kaldırır. Kartların yazılımları da kolay kullanım ve ekstra verim sağlar. Üstün performans sağlayan Asus ekran kartı özellikleri sayesinde bilgisayarda farklı işlemleri gerçekleştirirken yüksek hıza ve kaliteye sahip olabilirsiniz.

Oyun Tutkunları İçin Özel Modeller

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber üretilen oyunlar gerçekçi ve detaylı görüntüleriyle etkileyici bir oyun deneyimi sunar. Oyunlarda yer alan grafiklerin en iyi şekilde monitöre yansıması için seçilen ekran kartının gerekli donanımlara sahip olması gerekir. Asus ekran kartı çeşitleri arasında oyuncular için özel tasarlanan modeller de bulunur. Asus gaming ekran kartı, sahip olduğu üstün teknolojik özellikler sayesinde oyun severlerden tam not alır. Kartlarda bulunan GPU ve bellek kapasitesi son çıkan oyunları bile sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Yüksek hız sağlayan modeller sayesinde en yüksek FPS değerlerine ulaşabilirsiniz. Görüntülerde takılma ve donma olmadan akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ekran kartlarının parçaları gibi fanları da kaliteli görüntü ve yüksek hız sağlamak için gerekli olan donanımlar arasında yer alır. Oyun performansını düşüren etkenlerden biri sürekli çalışma sonucunda ekran kartlarında oluşan yüksek ısıdır. Bu sebeple kartların soğutma sistemlerinin yeterli olması gerekir. Asus TUF ekran kartı serisi özel geliştirilen soğutma elemanlarıyla dikkat çeker. Daha uzun kanatlara sahip olan eksen teknolojili fanlar, bariyer halkası sayesinde aşağı yönlü hava basıncını artırır. Bu sayede etkili soğutma yaparken minimum ses çıkararak rahatsız etmez. Soğutma sistemleri ekran kartları kadar bilgisayarlar ve laptoplar için de önemlidir. Laptopları süratli bir şekilde soğutarak performansını artıran laptop soğutucu modellerine göz atabilirsiniz. Oyuncular için üretilen ekran kartları görünümleriyle de dikkat çeker. Pencereli ve saydam kasalar sayesinde şık bir görünüm sunan ekran kartları da sıklıkla tercih edilir. Asus beyaz ekran kartı çeşitleri hem sağladığı performansla hem de görünümüyle beğeni kazanır.

En Uygun Asus Harici Ve Laptop Ekran Kartları Akakçe’de!

Ekran kartları bilgisayarın ana kartına ya işlemcisine entegre olarak bulunabilir. Dahili ekran kartı sınıfında yer alan bu kartlarla internette gezinmek, e-posta göndermek gibi basit işleri halledebilirsiniz. Oyun oynamak, yüksek kalitede film ya da dizi izlemek ve çeşitli görsel programları çalıştırmak için harici ekran kartına ihtiyacınız olur. Asus harici ekran kartı sayesinde bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarların aksine laptoplar her yere taşınabilen hafif yapılarıyla pratiklik sağlar. Taşınabilme özelliği sayesinde farklı mekânlarda kullanım imkânı tanıyan laptopların da en önemli parçalarından biri ekran kartlarıdır. Gerek iş gerek oyun için kullanılan laptopların ekran kartları özellikleri açısından avantaj sağlar. Asus laptop ekran kartı çeşitleri masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi hız ve performans sağlamak üzere tasarlanır. Asus notebook ekran kartı çeşitleriyle yüksek çözünürlüğe sahip gerçekçi görüntülere farklı mekânlarda da sahip olabilirsiniz. Oyun oynarken ya da grafik tasarım işleriyle uğraşırken kaliteli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Asus laptop ekran kartı fiyatları modellere ve özelliklerine göre değişebilir. Uygun fiyatlı Asus ekran kartı çeşitlerine Akakçe üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz. Ucuz Asus ekran kartı modelleri arasında kıyaslama yapabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.