Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Fiyatları

276 farklı Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Öztiryakiler Endüstriyel Yıkama Empero Endüstriyel Yıkama N'Dustrio Endüstriyel Yıkama Fagor Endüstriyel Yıkama Osimo Endüstriyel Yıkama Electrolux Endüstriyel Yıkama

Fiyatı Düşen Endüstriyel Yıkama Ekipmanları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 - 45.000 TL 45.000 - 55.000 TL 55.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (276)

Aspiratör Beyaz Eşya Yedek Parça Su Sebili Şişe Soğutucu Endüstriyel Dondurucu ve Soğutucu Cep Telefonu Laptop ve Notebook Televizyon Bluetooth Kulaklık Öztiryakiler Endüstriyel Yıkama Empero Endüstriyel Yıkama N'Dustrio Endüstriyel Yıkama

En Çok Karşılaştırılan Endüstriyel Yıkama Ekipmanları

Endüstriyel Yıkama Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Endüstriyel Yıkama Ekipmanları hangileri?

Bugün Akakçe'de 276 farklı model arasında

En çok satan Endüstriyel Yıkama Ekipmanları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Endüstriyel Yıkama:
  1. Öztiryakiler OBY 500 DETR Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi
  2. Öztiryakiler OBY 35M Sepetli 35x35 cm Bardak Yıkama Makinesi
  3. Öztiryakiler OBM 1080D Giyotin Tip Bulaşık Makinesi
  4. Bulaşık Makinesi
  5. Empero EMP.500 Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi

Restoran, otel, hastane, yemekhane başta olmak üzere çok sayıda kullanıcıya servis yapılan mekanlarda kullanılması amacıyla tasarlanan sanayi tipi bulaşık makinesi, zaman tasarrufu sağlamasıyla öne çıkar. Çok miktardaki bulaşığı mümkün olduğu kadar hızlı yıkayarak hijyenik hale getiren sanayi tipi bulaşık makineleri, bardak, tabldot yıkama makinesi gibi çeşitleri ile dikkat çeker. Sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri, klasik ev tipi makinelere kıyasla daha yüksek kapasiteli ve dayanıklıdır. Dolayısıyla gün boyunca defalarca çalışsalar dahi kullanım ömürlerini koruyabilirler. Tıpkı ev tipi bulaşık makinelerinde olduğu gibi birden fazla yıkama programına sahip olan başarılı cihazları bulaşığın türüne göre su sıcaklığı, deterjan miktarı ve yıkama süreci seçme olanağı tanır. Öte yandan minimum miktarda su, deterjan ve elektrik kullanarak çalışan sanayi tipi bulaşık makinesi ürünleri yüksek verimlilik ile çalışır. Bütçe ve çevre dostu kullanım süreci ile fark yaratan sanayi tipi bulaşık makinesi çeşitlerinden birine sahip olmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alarak online satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Özellikleri

Saatte 4000’e varan bardak ve 8000’e varan tabak yıkayabilecek kadar büyük ölçekli cihazların da bulunduğu sanayi tipi bulaşık makineleri ön yıkama, ana yıkama ve kurutma yapabilir. Dolayısıyla sanayi tipi bulaşık makinesi sepetine yerleştirilen kirli servis gereçleri kısa süre sonunda temiz ve kullanıma hazır olarak çıkar. Sanayi tipi bulaşık makinesi büyük ölçekli mutfakların yer aldığı restoranlarda ve yemekhanelerde kullanılan endüstriyel bir cihaz olduğundan hem geniş kapasiteli hem büyük boyutludur. Ancak bu yüksek kapasiteli cihazlar arasında küçük ve orta ölçekli restoranlar, kafeler için tasarlanan sanayi tipi küçük bulaşık makinesi modelleri de vardır. Küçük ölçekli olmalarına rağmen saatte ortalama 560 adet tabak yıkayabilen başarılı cihazlar, genellikle su tahliye pompalı olarak tasarlanır. Küçük sanayi tipi bulaşık makinesi ölçüleri 35x35 cm’den başlarken büyük ölçekli makinelerde ise ölçüler yaklaşık olarak 78x215x285 cm’e kadar ulaşır. Ortalama bir sanayi tipi bulaşık makinesi boyutları ise 60x60x82 cm’dir.

Kurutma tünelli devasa tasarımların yanı sıra tezgah üzerinde kullanılabilecek kadar küçük ölçekli çeşitleri de bulunan sanayi tipi bulaşık makinesi, hemen her ölçekte üretilmesi ile dikkat çeker. Klasik bulaşık makinelerinde olduğu gibi hazır çalışma programları bulunan cihazlarda durulama pompası, boşaltma pompası, otomatik tank doldurma özelliği gibi pek çok fonksiyon bulunur. Elektrikli ve dijital olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahip olan sanayi tipi bulaşık makinesi ürünlerinin en önemli özelliği ise insan gücü gerektirmeden çalışmasıdır. Bununla birlikte sanayi tipi bulaşık makinesi özellikleri arasında öne çıkan diğer detay ise zaman tasarrufu sağlamasıdır. Çok miktarda bulaşığı oldukça kısa bir sürede yıkayarak kullanılabilir hale getiren makineler, insan gücü ile elde edilemeyecek kadar hızlı sonuç verdiğinden olası zaman kaybının da önüne geçer. Genellikle inox olan makineler arasında kapaklı, kurutma tünelli ve giyotin tip başta olmak üzere farklı tasarıma sahip ürünler bulmak mümkündür.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Modelleri

Büyük, küçük, tünel tipi, kapı tipi, tezgah altı, giyotin tip başta olmak üzere çeşitleri bulunan sanayi tipi bulaşık makineleri arasında belli bir ürünü yıkayabilmesi için özelleştirilmiş olanlar da vardır. Bunlardan biri sanayi tipi tabldot bulaşık makinesi çeşitleridir. Sepetleri sadece tabldot ve tepsi yıkaması için tasarlanmış olan cihazlarda ayrıca çatal, kaşık ve bıçak benzeri servis gereçleri için de hazne bulunur. Özelleştirilmiş cihazlardan diğeri ise sanayi tipi bardak bulaşık makinesi modelleridir. Sepetler kadehten fincana, su bardağından kupaya farklı pek çok bardağın konumlandırılması için uygun olan cihazlar daha çok içecek servisi yapılan işletmelerde kullanılır. Öte yandan otel ve yemekhanelerde de farklı özelliklere sahip bardak yıkama makinesi bulmak mümkündür. Bardak, tabak başta olmak üzere her türlü bulaşığı birlikte yıkayabilen sanayi tipi bulaşık makinesi çeşitleri ise konseptine ve kapasitesine göre farklı model seçeneklerine sahiptir. Bu cihazlar arasında küçük ev aleti çeşitleri gibi tezgah üstü kullanıma uygun sanayi tipi mini bulaşık makinesi ürünlerinin yanı sıra tünelli devasa makineler de vardır. Tünelli olanlar kurutma yapabilmesi ve çok sayıda bulaşığı 1 saatte yıkayabilmesi ile diğerlerinden ayrılır.

Yerli ve yabancı sanayi tipi bulaşık makinesi markaları tarafından üretilen çok fonksiyonlu modeller arasında giyotin tip olanlar öne çıkar. Giyotin gibi yukarıdan aşağıya kapanan gövdeye sahip olan makinelerde bulaşıklar alt sepete dizilir. Yoğun ilgi gören cihazların kapasiteleri ise ürün bazında değişiklik gösterir. Sık tercih edilen sanayi tipi bulaşık makinesi tasarımları arasında tezgah veya set altı olarak adlandırılanlar da bulunur. Klasik bulaşık makinelerinde olduğu gibi çalışma tezgahlarının hemen altında konumlandırılan cihazlar dışarıdan bakıldığında ev tipi bulaşık makinesiyle aynı görünür. Ancak çok hızlı yıkama yapabilmeleri ile ev tipi makinelerden ayrılan tezgah altı sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri, tek sepete sahiptir. Bununla birlikte nadiren dahi olsa çift sepetli sanayi tipi bulaşık makinesi ürünleri bulmak mümkündür. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği cihazlar arasında dijital sanayi tipi bulaşık makinesi tasarımları yer alır. Tamamen otomatik olan cihazlarda dokunmatik ekran üzerinden kontrol sağlanır.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Kullanımı

Çok kirli bulaşıkların dahi kısa sürede hijyenik hale gelmesini sağlayan tipi bulaşık makineleri, zaman kazandırmasıyla fark yaratır. Ev tipi cihazlara kıyasla farklı bir kullanım süreci gerektiren cihazların kullanım sürecinde dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanır:

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Fiyatları

Çeşitli markalar tarafından üretilen sanayi tipi bulaşık makineleri, endüstriyel kullanıma uygun kapasiteleri ile dikkat çeker. Genellikle olabilir fiyatlarla satışa sunulan sanayi tipi bulaşık makinesi modellerinde fiyatlar yıkama kapasitesi, su kullanım miktarı, gövde ve iç hazne malzemesi, konsept, dijital gösterge varlığı, tahliye pompası varlığı gibi faktörlere göre belirlenir. Örneğin, saatte 560 tabak ve 720 tabak yıkayabilen sanayi tipi bulaşık makinesi ürünlerinde fiyatlar birbirinden farklıdır. Tezgah altı sanayi tipi bulaşık makinesi ve solo kullanıma uygun sanayi tipi bulaşık makinesi fiyatları aynı düzeyde değildir. Enerji tüketim miktarı, endüstriyel ısıtma ve soğutma ürünleri gibi sanayi tipi bulaşık makinesi modellerinde de fiyatları etkiler. Öte yandan bardak yıkaması için özelleştirilmiş olan sanayi tipi bulaşık makinesi ile tabldot yıkaması için tasarlanan makine de farklı şekilde fiyatlandırılır. Ancak, türü, özellikleri ve markası fark etmeksizin kampanya dönemlerinde endüstriyel bulaşık makineleri de indirime girer. Böylece daha uygun koşullarda ihtiyaç duyulan makine satın alınabilir. Siz de en ucuz sanayi tipi bulaşık makinesi arayışındaysanız Akakçe ile fiyat araştırması yapabilirsiniz.