Davlumbaz

Davlumbaz Fiyatları

1.776 farklı Davlumbaz için fiyatlar listeleniyor.

Duvar Tipi Davlumbaz Cam Davlumbaz Ada Tipi Davlumbaz
Kumtel Davlumbaz Bosch Davlumbaz Arçelik Davlumbaz Beko Davlumbaz Kügerr Davlumbaz Siemens Davlumbaz

Fiyatı Düşen Davlumbazlar

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Davlumbazlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Maksimum Emiş Gücü650 m³
 • Maksimum Emiş Gücü1000 m³
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Genişlik60 cm
 • Genişlik90 cm
 • Cihaz TipiAda Tipi
 • Cihaz TipiDuvar Tipi
 • TasarımDüz
 • TasarımEğimli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerCihaz TipiTasarımYüzey TipiGenişlikKontrol PaneliMaksimum Emiş GücüSes SeviyesiKademe SayısıGüçLamba SayısıLamba GücüFiltre MalzemesiAydınlatma Enerji SınıfıFiltreleme Enerji SınıfıDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.776)

Philips Fritöz Derin Dondurucu Ankastre Set Mikrodalga Fırın Beyaz Eşya Seti Aspiratör Beyaz Eşya Yedek Parça Su Sebili Şişe Soğutucu Kumtel Davlumbaz Bosch Davlumbaz Arçelik Davlumbaz

En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Davlumbaz Yorumları ve Önerileri

 • OK 38 yorum
  598 beğeni
  KügerrKügerr F10 60 cm Inox Duvar Tipi DavlumbazOğuz K. İstanbul 21 Kasım 2023
  Kügerr F10 60 cm Inox Duvar Tipi Davlumbaz
  Firma kampanya dönemi olan kasım ayının bitmesini bekleyemeden 1300 TL zam yaptı. Ayıptır bari kampanya döneminin bitmesini bekleyin şuan tüm kampanya ve indirimler ne girersem gireyim yalan oldu markaya soğudum.
 • YA 1 yorum
  9 beğeni
  KumtelKumtel DA6-830 Duvar Tipi DavlumbazYusuf A. 19 Temmuz 2023
  Kumtel DA6-830 Duvar Tipi Davlumbaz
  Ürünü araştırarak ve markasına güvenerek aldım. Kurulum için servis geldiğinde motor filtresi ve bir başka filtresinin daha olmadığını bunların ekstra olduğunu ve satın almak durumunda olduğumu belirtti. İki filtre için 500Tl istedi. Ürünü ise 900 Tl 'ye almıştım. Resmen eksik parçalı ürün satın almış gibi oldum. Kumtel 'li aradım, mail attım cevap gelmeyince buraya yazmak zorunda kaldım. Bu durumun düzeltilmesini bekliyorum. Yoksa yazılan fiyata % 50 daha ücret ekleyerek hesabınızı yapmanız gerekir.
 • 3 yorum
  6 beğeni
  SimferSimfer 8640 SM Beyaz Duvar Tipi DavlumbazCemal Ö. 21 Ocak 2023
  Simfer 8640 SM Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
  Dağluğlunbaz Alırsanız 5 kademeli Alın 3 kademe sesli oluyor
Tüm yorumları gör

Davlumbaz Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Davlumbazlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.776 farklı model arasında

En çok satan Davlumbazlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Davlumbaz:
 1. Kumtel DA6-835 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
 2. Bosch DWK65AD70R Duvar Tipi Davlumbaz
 3. Kumtel DA6-830 Duvar Tipi Davlumbaz
 4. Arçelik ADE 606-2 B Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz Beyaz
 5. Kumtel DA6-830 Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

Davlumbaz

Mutfaklar, evin kalbi olarak bilinir. Küçük ya da büyük herhangi bir mutfak, evin merkezi, yiyecek ve içeceklerin yaratıldığı yerdir. İnsanların bedenlerini beslemesinin yanı sıra zaman zaman zihinlerini de besler. Mutfaklarda kullanılan eşyalar da insanlarla bir ilişki içindedir. Davlumbazlar, mutfakta kullanılan ve birçok insan için vazgeçilmez eşyalar arasında olabilir. Hava fanı olarak da bilinen bu eşyalar, ortamdaki buharı, yağları, ısıyı, dumanı filtreleme ve tahliye yolu ile uzaklaştırır. Yemek pişirirken mutfakta kolaylık sağlayan davlumbaz ürünlerin kurulumu, ocağın üzerinde asılı bir şekilde yapılır. Mekanik bir fan içerdiği için buhar, duman ve kokunun uzaklaştırılması gereken anlarda çalıştırılarak kullanılır. Hava fanları, hem ev ve ofis tipi alanlarda hem de ticari amaçlı mutfaklarda da tercih edilir. Ticari ve büyük tasarımlı mutfaklarda, yangın söndürme cihazları ile birlikte kullanılır. Bu sayede yangın riskinin oluşacağı anlarda, sistemli bir havalandırma gerçekleştirilir ve oluşabilecek yangın da önlenmiş olur. Ayrıca yangının meydana geldiği durumlarda da söndürme işlemini gerçekleştiren ürünler de bulunur. Üretimi yapılan pek çok hava filtresi, toplanan havayı dışarıya boşaltmak suretiyle çalışır. Ancak kimi davlumbazlar ise topladığı havayı bir devir daim sistemi ile yeniden mutfağa aktarır. Bu, çalışma sistemine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Devir daim sistemi ile çalışma gösteren modellerde, kötü koku ve hava yeniden mutfağa aktarılmaz. İçerisinde yer alan filtreler, bu işlemin doğru şekilde gerçekleştirilmesi için çalışır. Duman çıkarıcı ve aspiratör olarak da bilinen bu ürünler, pek çok üretici marka tarafından, ülke içinde ve yurt dışı pazarda satışa sunulur. Söz konusu ürünleri online alışveriş rahatlığıyla güvenli ve kolay bir şekilde de tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi elde ettikten sonra bütçenize en uygun olanları görerek avantaj elde edebilirsiniz. Davlumbaz, aspiratör ve havalandırma ürünleri ile ilgili pek çok kategori bulunur. Ayrıca evin temel beyaz eşya çeşitleri arasında yer alan 3 programlı bulaşık makinesi ya da 12 kg çamaşır makinesi gibi ürünleri de inceleyebilirsiniz. Küçük mutfak tasarımlarına ve büyük alanlara uygun olarak tasarımlar yapılır.

Davlumbaz Modelleri Nelerdir?

Tat, koku ve enerjinin hakim olduğu mutfaklar, sürekli hareket halinde olunan lezzet odalarıdır. Mutfaklar, yemek yapma eylemi dışında da kullanılan dinamik ortamlardır. Çekirdek aile ve arkadaş toplanmalarının yanı sıra çay veya kahve keyfi yapılan güvenli limanlardır. Besleyici ve doyurucu yemeklerin hazırlandığı mutfaklarda, keyifli zamanlar geçirilir. Yemek pişirirken daha rahat hazırlık yapmayı kolaylaştıran ürünler arasında davlumbaz modelleri de bulunur. Bu modeller, mutfakların yapısına göre farklı boyutlara ve özelliklere ayrılır. Ayrıca kurulum yapılan konuma bağlı olarak da değişiklik gösteren modelleri bulunur. Güçlü motorlara sahip olan ürünler, kurulum şekillerine göre birçok çeşidi vardır.

Kurulum şekillerine bağlı olarak ayrılan modeller olduğu kadar, çalışma tiplerine göre de farklı ürünler yer alır. Şık ve teknolojide gelinen son noktayı yakalayan tüm çeşitler arasından kullanım amaçlarına en uygun yanıtı veren çeşitler, klasik ve yüksek performanslı olmak üzere ikiye ayrılır. Yemek pişerken oluşan koku, buhar ve yoğun yağları ortadan kaldıran modeller, boyutlarına göre de çeşitlenir. Klasik çalışma alternatifine sahip olan modeller, genel olarak ısı ve koku yok etme gücünü, küçük alana sahip mutfaklarda gerçekleştirirler. Kullanıma uygun olan alanlarda 60 cm ya da 70 cm davlumbaz çeşitleri tercih edilebilir. 60 cm davlumbaz modelleri, genellikle minimal tasarımlı ev ya da ofis ortamlarına uygundur. Mutfağınızdaki buharlanmaları ve istemediğiniz kokuları yok etmek için yüksek performanslı modeller de bulunur. Genel olarak 80 cm davlumbaz ölçüsünde modeller, bu gibi ihtiyaçlar için tercih edilebilir. Problemleri ortadan kaldırırken zarif ve ince detaylarla tasarlanmış dış görünüşleri de modeller arasında farklılaşabilir. Mutfağınızın büyüklüğüne uygun olarak hangi kapasitede bir havalandırma ürününe ihtiyaç duyduğunuzu tespit edip araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Yaptığınız incelemelere ürünün modeline bağlı olarak akıllı, zaman ayarlı gibi seçimler de yapabilirsiniz. Gecikme opsiyonlarını ayarlayabileceğiniz ürünlerde, pişirme sonrasında kalan tüm koku ve buharlar çekildikten sonra cihaz otomatik bir şekilde kapanabilir. Bu sayede yemek piştikten sonra mutfağınız, ferah bir yemek odasına dönüşebilir. Ayrıca paslanmaz çelik ya da renkli cam yüzeyi olan modelleri de listenize ekleyebilirsiniz. Böylece mutfağınız için seçim yaparken kendi yaşam stilinizden de dokunuşlar ortaya koyabilirsiniz.

Davlumbaz Özellikleri Nelerdir?

Yalnız yaşarken ya da aile ve arkadaşlarınızla lezzetli buluşmalar yaparken, mutfağınızın tazeliğini koruması önemli olabilir. Bu sebeple aspiratörlerinizin sahip olduğu özellikler, son derece belirleyici olabilir. Özellikleriyle farklı kullanım alanlarına uyum sağlayan ürünler genel olarak elektronik, manuel ya da dokunmatik kontrollü sistemler olmak üzere çeşitlenir. Harici çıkışın mevcut olmadığı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan filtreli davlumbaz, pişirme esnasında oluşan kokuları filtreleyerek çeker. Hava çıkışlı sistem olarak da bilinen filtreli özellik sayesinde mutfakta bulunan kirli hava, metal bir süzgeç yardımıyla dışarıya çıkabilir. Bu özelliği meydana getirirken aktif karbon filtrelerinden faydalanır. Ürünlerde filtre özelliği bulunması kullanıcılara avantaj sağlar. Mutfaklarda tercih edilen hava fanları arasında çekmeli davlumbaz özelliğine sahip seçenekler de bulunur. Kullanım esnasında fan kısmı çekilerek kullanılan bu ürünler, pek çok mutfakta tercih edilir. Aspiratör olarak da adlandırılan çekmeli seçeneklerin hava çekiş gücü, mutfağın ebatına göre değişebilir. Ancak kademe seviyeleri doğru tercih edildiğinde yüksek bir deneyim elde edilebilir. Ayrıca ses kademesinin de ayarlanabilir ve tamamen sessiz çalışma moduna alınabilir özelliklere sahip olan seçenekler de vardır. Sessiz davlumbaz özellikleri, desibel cinsine göre ayarlanabildiği gibi mutfağın teknik donanımına da bağlı olabilir. Tercihiniz sessiz özelliğe sahip bir aspiratör olacak ise akıllı sistemlerin bulunduğu modelleri inceleyebilirsiniz. Bir davlumbaz tercihi yaparken ışıklandırma özelliğinin bulunması da önem arz edebilir. Günümüz teknolojisine ayak uyduran seçenekler arasında LED ışığı özelliğine sahip modeller bulunur. Bu özellik sayesinde yemek pişirirken optimum görüş açısına sahip olabilirsiniz. Özellikleri her ürüne göre farklılaşan modeller arasında çift motorlu davlumbaz da yer alır. Düşük bir motor gücü kullanarak daha güçlü performans sunan özelliklere sahiptir. Bu sayede sessiz çalışabilme özelliği de doğabilir. Büyük hacme sahip mutfaklarda yoğun performans gösteren çift motor özelliği sayesinde maksimum bir hava tahliyesi gerçekleşebilir. Çift motorlu özelliği bulunan ürünlerde yoğun havalandırma kademesini devreye sokarak verim alabilirsiniz. Ürünlerin pek çoğunda bulaşık yıkama makinesinde temizleyebilme imkanı da yer alır. Bu sayede bakım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mutfakta yoğun bir pişirme işlemi yapıldıysa bazı modellerde yer alan yoğun çalışma özelliği ile 10 ila 15 dakika arasında genel hava filtresi yaparak ürün kendisini otomatik kapatır. Tüm ürünlerin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyerek size uyumlu tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Davlumbaz Markaları Nelerdir?

Ocakların üzerinde kullanılan hava filtrelerini üreten, gerek Türkiye’de gerek dünya çapında konumlanan markalar vardır. Her mutfakta temel bir cihaz vazifesi gören davlumbazların, her üretici markaya özgü tasarımları bulunur. Davlumbaz markaları, mutfakların önemli rol oynayan ürünlerini, geniş teknik özellikleriyle birlikte tüketicilere sunarlar. White Daisy, Arçelik, Bosch, Luxell, Kumtel ve Siemens gibi şirketler en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Marka tercihlerini siz de özellik ve tasarımlarını inceleyerek yapabilirsiniz. Mutfağınızda doğru bir şekilde aspirasyon sonucu elde etmek için ayrıntılı bir araştırma yapmanız önemli olabilir. Pek çok markanın farklı üstün özellikleri bulunur. Bu üstün özelliklerden biri, sizin asıl ihtiyaç duyduğunuz problemi çözebilir güçte olabilir. Bu sebeple en iyi davlumbaz markası nedir sorusu yerine en çok ihtiyaç duyduğunuz noktayı belirlemek, memnuniyetiniz için daha etkili sonuçlar sağlayabilir. Ürünler oldukça çeşitlidir. Kokuları yok etmekle kalmayan aynı zamanda buhar ve yoğun yağları da ortadan kaldıran seçenekler bulunabilir. Yatay davlumbaz ebatında üretilen çeşitler bu gibi üstün sonuçlar ortaya koyabilir. Klasik ve sade tasarıma sahip olan üçgen davlumbaz çeşitleri de tahliye özelliğini kullanarak odadaki havayı tam anlamıyla temizleyebilir. Yemek yaptığınız odayı bir yaşam alanına çevirmek için de pek çok marka estetik tasarımlar üretir. Rustik davlumbaz seçenekleri, mutfaktaki düzeninizi tamamlayan tasarımlara sahiptir. Tek başına bir tasarım ürünü görüntüsüne sahip retro davlumbaz gibi özel tasarım çeşitler de farklı dekoratif esintiler sunabilir. Kullanıcılar tarafından çok tercih edilen markaları ve daha fazlasını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Davlumbaz Nasıl Kullanılır?

Pişirme kokularını ve buharı en aza indiren davlumbaz çeşitleri, kullanımları hakkında tüketicilerin merak ettiği konular yer alır. İnsanlar, davlumbaz nasıl kullanılır ve bakımı nasıl yapılır gibi araştırmalarda bulunabilirler. Kurulum işleminden sonra, ürünlerin tasarım şekillerine bağlı olarak kullanımları oldukça basittir. Pişireceğiniz yemeğin türüne ve alacağı zamana bağlı olarak bir kademe seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kademe ayarını dilediğiniz zaman kapatabilir ve yeniden devreye sokabilirsiniz. Aynı zamanda süre ayarlaması yapabileceğiz opsiyonların bulunduğu ürün çeşitleri de vardır. Ürünleri çalıştırmak için yalnızca bir kolu hafifçe çekmek ya da birkaç düğmeye dokunmak yeterli olabilir. Üretilen tüm çeşitler yaklaşık olarak aynı amaçlarda kullanılır. Çünkü ürünlerin tamamı, pişirme kokularını gidermek için filtrelerden oluşur. Ürünlerde yer alan yağ filtreleri siz yemek yaparken oluşan tüm kokuları etkisiz hale getirebilirler. Zaman zaman kullanılacak yoğunluğa bağlı olarak ihtiyaçlar değişebilir. Bu sebeple pek çok modelde yer alan sirkülasyonlu ve kanallı özellikleri daha sonra değiştirilebilir. Ürünler, filtre çeşitlerine göre farklı şekillerde kurulurlar. Devir daim özellikleri bulunan ürünler, kurulum sırasında daha kolay sonuçlar ortaya koyabilir. Filtre kanalları ürünün içerisinde olduğu için daha basit bir kurulum ve kullanım özelliği gösterirler.

Davlumbaz Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknolojik gelişmeler her geçen gün yenilenmeye devam ettikçe aspiratör gibi ürünlerin tasarımları ve özellikleri de değişir. Yeni nesil davlumbaz çeşitleri, gün geçtikçe farklı yaklaşımlar sunarak mutfaklarda yerini alabilir. Mutfağınızın ihtiyaçları için hangi modelin en uygun olacağını belirlerken araştırma yapmanız gerekebilir. Karar verirken dikkate almanız gereken noktalar da bulunabilir. Dikkat etmeniz gereken ilk şey ocağınızın büyüklüğünü tam olarak bilmektir. Ocağınızın büyüklüğünü belirledikten sonra mutfağınızın hangi alanında konumlandığını ya da konumlanacağını tespit etmeniz doğru olabilir. Davlumbaz ölçüleri hakkında net bir tercih yapabilmek için bu noktalar önemlidir. Bu ölçülere göre yatay, üçgen ya da yuvarlak davlumbaz gibi seçimler yapmanız mümkündür. Ölçüleri noktasında karar verirken pişirme alanınızın en az dörtte üçlük kısmında yer almasına dikkat edebilirsiniz. Olması gereken ölçüden daha küçük modeller tercih ettiğinizde daha sessiz çalışma ve daha az emiş gücü ortaya koyabilir. Bu sebeple mutfaktaki alanınız dar ise küçük boyutlu modelleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Tüm bunların yanında dikkat etmeniz gereken diğer nokta ise seçim yapacağınız aspiratör modelini, mutfağınızda görünür hale getirip getirmeyeceğinize karar vermektir. Mutfağınızın bir özelliği şeklinde kullanacağınız gibi aspiratörünüzü gizlemek de isteyebilirsiniz. Günümüzde pek çok marka, bir duvar montesi ile ya da bir kapı panelinin arka kısmına gizlemek suretiyle kurulan ürün tasarımları yaparlar.

Davlumbaz Fiyatları

Mutfak davlumbaz modelleri arasında araştırma yaparken, yalnızca dekoratif bir dokunuş elde etmek istemeyebilirsiniz. Ayrıca sizin için daha ferah bir ortam ve daha sağlıklı yemekler sunmasına ihtiyaç duyarsınız. Ocak üstü davlumbaz alternatifleri, son derece birbirinden farklı stil ve opsiyona sahiptir. Yemeklerinizi temiz bir ortamda daha lezzetli bir şekilde pişirmek için tercih edeceğiniz davlumbaz özellikleri marka ve modele göre çeşitlenebilir. Bu sebeple davlumbaz fiyatları da çeşitli noktalarda birbirinden ayrılır. İstediğiniz davlumbaz en ucuz hangi modellerde ya da markalarda yer alıyor diye çeşitli fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Bu konuda modellerin dış tasarımında ve opsiyonlarını oluşturan özelliklerinde kullanılan materyaller belirleyici olabilir. En ucuz davlumbaz araştırmalarında üretim materyalleri belirleyici olduğu kadar markaların zaman zaman sunduğu tekliflerle de farklılaşabilir. Ucuz davlumbaz modelleri, ürünlerin kullanım türlerine bağlı olarak da çeşitlenebilir. Zira bu gibi aspiratör ürünlerinin çalışma şekilleri incelendiğinde farklı kullanımlar oluşturabilirler. Havayı ve buharı filtreleme özelliği bulunabildiği gibi temizleyip yeniden ortama gönderebilir. Bu noktada fiyat anlamında da değişiklikler görülebilir. Bacasız davlumbaz, baca kanalının bulunmadığı mutfaklarda %99 oranında hava ve buharı optimize ederek filtreleyebilir özelliktedir. Bu sebeple farklı kullanım şekilleri olan ürünlerden fiyatları noktasında da ayrılabilir. Fiyatlar arasındaki araştırmalarınızı, kullanım avantajlarını da belirleyerek yapabilirsiniz. Kullanım amaçlarını uyumlu bulduğunuz davlumbaz ucuz ve mutfağınızın tasarımına da uygunsa avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Mutfağınızda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer eşyaların fiyat seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Söz gelimi tek kapılı buzdolabı fiyatları ve kullanım avantajlarını görüntüleyebilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kullanım şekline göre ürünleri artıları ve eksileriyle değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz.

En Uygun Davlumbaz Çeşitleri Akakçe’de

Günümüz teknolojisinde çoğu marka, kullanıcıların çevrimiçi ortamda satın alma işlemi gerçekleştirebileceği platformları kullanarak satışlarını yaparlar. Sahip olmak istediğiniz ürün, mutfağınızın hava filtreleme ihtiyacını karşılıyorsa pek çok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Yüzlerce beyaz eşya markasının davlumbaz renkleri arasından filtreleme yaparak istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Mutfağınızla uyumu yakalayacak beyaz, siyah, gri davlumbaz ve daha pek çok alternatife ulaşabilirsiniz. Renk ve dış tasarımların yanı sıra kullanım özelliklerine göre de araştırmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Paslanmaz özelliğe sahip olan ve çok tercih edilen inox davlumbaz modelleri arasında inceleme yapabilirsiniz. Inox ürünler leke tutmayan ve parmak izi yapmayan materyal yüzeyleriyle birçok kullanıcı tarafından iyi not alır. Ayrıca ürünleri daha önce satın alan ve memnuniyet derecelerini belirten kullanıcıların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Davlumbaz yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Mutfağınızın ihtiyacına, dekorasyonuna ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak davlumbaz seçeneklerine Akakçe’de ulaşabilirsiniz. Davlumbaz tavsiye yorumlarını okuduktan sonra ürünlerin fiyatları ya da performansları hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.